شایعه شایعه بازی Batman

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
طبق سایت فرانسوی AddictedToSeries بازی بتمن جدیدی در دست ساخت است و پسر Batman یعنی Damian Wayne در آن حضور خواهد داشت.

rmunw8ekcwayitxmjsqb.jpg

اگر این شایعه درست باشد Batman بعدی انحراف بزرگی نسبت به بازیهای قبلی خواهد بود. این سایت همینطور از وجود چرخه کامل شب و روز و همینطور حضور Batcycle خبر داده است. علاوه بر این بازیکنان قادر به ارتقای Batcave خواهند بود و Gotham City زنده تر از بازیهای قبلی به نظر خواهد رسید.
مشخص نشده است که بازی جدید Batman توسط Rocksteady در دست ساخت میباشد یا خیر .

k6naqvtjde8mjcvym7bl.jpg

علاوه بر این شایعه ای پیرامون در دست ساخت بودن بازی Suicide Squad وجود دارد و وظیفه ساخت آن بر عهده استدیو Warner Bros. Montreal است. استدیوای که ساخت عنوان Batman : Arkham Origins را بر عهده داشت
با توجه به اینکه فیلم سینمایی Suicide Squad در August اکران خواهد شد در دست ساخت بودن بازی Suicide Squad دور از انتظار نخواهد بود.

New Batman Game May Feature Damian Wayne, Will Have Batcycle, Day-Night Cycle And More « GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
اوریجینز داستان و باس فایتهاش از آسایلوم و سیتی خیلی سر بود
آرکام نایت هم نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت چشمگیری داشت حتی میشه گفت آرکام سیتی در مقابلش انیمیشنه
B:AA به عنوان شماره اول خارق العاده بود
سیستم مبارزات بسیار خوب بود
باس فایت های مختلف و داستان خوبی داشت
به نظر من تنها بدیش سیستم مبارزه باس فایت ها بود که تقریبا تکراری بود

توی B:AC همه چیز به حد اعلای خودش رسید
باس فایت ها , داستان , محیط و اتمسفر , نکات مخفی, معماها , سیستم کمبت و....
و مشکل اینه که انقدر همه چیز عالی بود که کمبودی حس نمیشد, چیزی برای تقویت یا آپگرید و اضافه کردن نبود
همین باعث شد دو شماره بعدی زیاد به چشم نیان
اوریجینز رو که زیاد بهش کار ندارم

ولی B:AK من یکی رو حسابی اذیت کرد
صد در صد بزرگترین مشکل بت موبیل بود {انقدر که من سر بتموبیل اذیت شدم, کل باس فایت های سه شماره قبلی اذیتم نکردن}
حتی وقتی هم که بهش عادت میکردی, متوجه میشدی که نیازی نیست انقدر توی بازی نقش داشته باشه
برای اینکه B:AK یه جور پیشرفت داشته باشه خیلی کارها به جز بت موبیل انجام دادن, ولی واقعا کارآمد نبود
خیلی حرکات به کمبو ها اضافه شده بود که اصلا لازم نبودن, فقط بازی رو ساده تر میکردن
خیلی آپگرید ها که توی بازی تاثیر نداشت, بعضی هارو باید خودت موقعیت استفادش رو به وجود میاوردی وگرنه توی بازی نرمال نمیتونستی استفاده کنی
بازی تقریبا باس فایت نداشت....
شاید 40 درصد وقتی که گذاشتم واسه بازی, شامل بت موبیل میشد که واقعا نیازی بهش نبود
داستان هم که یه جورایی خیلی جذاب نبود
بازی به شدت آسون شده بود, توی شماره های قبلی , توی مبارزات معمولی بعد از چند دقیقه رگ دست آدم میگرفت انقدر که سخت و طولانی بود. که واسه من مهم بود ولی این شماره .......
کلا بخوام ازش ایراد بگیرم خیلی بیشتر از این حرفها میشه....

فقط اینکه ساخت دو شماره آخر, اون هم بعد از پرفکت بودن B:AC زیاد به دل من ننشست

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
به نظر من که دیگه فعلا باید بیخیالش بشن
اوج کار هم شماره ۱ و ۲ بود
شماره های بعدی هم که خیلی تحول خاصی ایجاد نکردن
همین الان میتونن با بیخیال شدن از این سری یه خاطره خوب تو ذهن ها بزارن
اگه دست من بود حتی نمیزاشتم اوریجینز و آرکهام نایت عرضه بشن چون واقعا یه حرکت رو به عقب محسوب میشدن توی این
سری
-----------------------------------------
ولی B:AK من یکی رو حسابی اذیت کرد
1-صد در صد بزرگترین مشکل بت موبیل بود {انقدر که من سر بتموبیل اذیت شدم, کل باس فایت های سه شماره قبلی اذیتم نکردن}
حتی وقتی هم که بهش عادت میکردی, متوجه میشدی که نیازی نیست انقدر توی بازی نقش داشته باشه
برای اینکه B:AK یه جور پیشرفت داشته باشه خیلی کارها به جز بت موبیل انجام دادن, ولی واقعا کارآمد نبود
2-کلی حرکات به کمبو ها اضافه شده بود که اصلا لازم نبودن, فقط بازی رو ساده تر میکردن
3-خیلی آپگرید ها که توی بازی تاثیر نداشت, بعضی هارو باید خودت موقعیت استفادش رو به وجود میاوردی وگرنه توی بازی نرمال نمیتونستی استفاده کنی
4-بازی تقریبا باس فایت نداشت....
شاید 40 درصد وقتی که گذاشتم واسه بازی, شامل بت موبیل میشد که واقعا نیازی بهش نبود
5- داستان هم که یه جورایی خیلی جذاب نبود
6- بازی به شدت آسون شده بود, توی شماره های قبلی , توی مبارزات معمولی بعد از چند دقیقه رگ دست آدم میگرفت انقدر که سخت و طولانی بود. که واسه من مهم بود ولی این شماره .......
7-کلا بخوام ازش ایراد بگیرم خیلی بیشتر از این حرفها میشه....

فقط اینکه ساخت دو شماره آخر, اون هم بعد از پرفکت بودن B:AC زیاد به دل من ننشست
شماره های بعدی تحول خاصی ایجاد نکردن ؟؟؟ حرکت رو به عقب بود ارکهام نایت ؟:)) بیخیال ...
1-یکی مثل من نزدیک 20 بار main story ارکهام نایت رو از زمان عرضه رو 3 تا پلتفرم رفت و هیچ مشکلی هم نبود ! دلیل نمیشه که وقتی استفاده ازش رو نمیتونی یاد بگیری بگی اذیت شدم که ! با این که سیستم glide و gapnel بتمن خیلی عالی شده بود ، ولی بتموبیل هم جذابیت گیم پلی رو دو چندان میکرد !
2- اگه حرکات جدیدتر به کمبو ها اضافه نمیشد قطعا از طرف پلیرا کلی فحش میخورد :| طبق حرف شما باید با یه بتمن ضعیف تر از دشمناش طرف میبودیم :)
3- خودت فهمیدی چی گفتی ؟ :o تو بازی نرمال نمیشد استفاده کرد ؟! پس طرز استفاده یه سریش هم بلد نبودی !
4- درسته نبود و واقعا هم در مقابل اون همه باس فایت تو شماره های قبلی ضعف محسوب میشد .
5- پس کلا از داستان چیزی نفهمیدی ... درسته شاید جذابیتش از ارکهام سیتی کمتر بود ولی داستان بدی نداشت (اگه درک میکردیش البته ;) )
6- عزیز دل خب از همون اول رو درجه hard میرفتی ! ارکهام سیتی خدایی باس فایت های خیلی خوبی داشت ولی نمیفهمم چه جوری رگ دستت میگرفت :| همین الان خودم بدون یه بار کشته شدن و خیلی راحت ارکهام سیتی رو میتونم برم از بس اسون بود ... فقط در صورتی این اتفاق برای شما می افته که کلا یکی دو بار گیم رو پلی داده باشی و گرنه چیزی نبود اصلن :)
7- و اینم مطمئن باش که 90 درصد ایراداتی رو که گرفتی خیلی مسخره بود و حتی یه سریش هم کاملا برعکس واقعیت ! سازنده اگه روزی بخواد طبق ملاک شما گیم بسازه ، قطعا چیزی ازش باقی نمیمونه :))
موفق باشید ...

واقعا سالم و سلامت باشی .... واقعا میگم
عینا 4 تا شماره رو روی سخترین حالت رفتم...
نیو گیم پلاس هم که یه لذت دوچندان داره {هر چند توی آرکهام نایت نرفتم چون حوصله اش رو نداشتم}
این که نمیتونم یاد بگیرم با اینکه نیازی به استفاده از یه آیتم نبود خیلی فرق میکرد
گذاشتن این موارد خوب بود, در صورتی که نیاز باشه ازش استفاده کنیم
اگه داستان رو درک میکردم؟ هر عقل سالمی همون اوایل بازی میفهمید که بزرگترین سورپرایز بازی {آرکهام نایت} کیه....
اکثر مانور بازی هم رو همین قضیه بازی بود , واسه همین داستانش واسه من خیلی خوشایند نبود

مشکل اینه AA که اومد, خود من اصلا نتونستم هضمش کنم, انقدر که خوب بود. بدون هیچ پیش زمینه ای
AC اومد و یه بازی فوق العاده رو بهترش کرد
از اون به بعد دیگه شد تکرار مکررات
چون چیزی کم نداشت, مواردی رو اضافه کردن که نیازی نبود, که واسه بعضی ها مزیت و پیشرفت حساب میشه, واسه من نه
دیگه چیزی که کمبودش حس میشد بت موبیل بود, که تا یه جاییش خوب بود
نه اینکه نصف گیم پلی بازی رو به خودش اختصاص بده
با این تفاسیر من ترجیح میدادم همون بت موبیل هم نباشه

پ.ن: مواظب ادبیات حرف زدنت باشه
نفهمیدی و نمیتونی و درک میکردی و فهمیدی چی گفتی و ..... زیاد جالب نیست
وقتی نمیتونی درست حرف بزنی, بهتره که حرف نزنی
خب شما حوصله نداشتی دلیل نمیشه که یه گیم خیلی خوب رو بکوبی ! یا اون بتموبیل که هنوز نمیفهمم چه جوری شما رو اذیت کرده بود ...
راستی ! تا زمانی که یه سری پلیرای خارجی نگن ارکهام نایت کی بود ، هنوز خیلی ها نمیدونستن ! ملاک عقل سالم داشتن اینه ؟؟؟؟؟
------------------
در ضمن ، من توهینی تو صحبتم ندیدم و اون کلمات خیلی عادی بود :D این که جالب نیومده به نظرت به ظرفیت خودت برمیگرده . :)
اگه مشکلی تو پستم بود ، بزرگترای این انجمن بهم گوش زد میکنن و بی شوخی در حدی نیستی که بخوای تعیین و تکلیف برای من انجام بدی ;) امیدوارم متوجه باشی ...
یا علی :x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: batman-love

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
موفق باشید ...
واقعا سالم و سلامت باشی .... واقعا میگم
عینا 4 تا شماره رو روی سخترین حالت رفتم...
نیو گیم پلاس هم که یه لذت دوچندان داره {هر چند توی آرکهام نایت نرفتم چون حوصله اش رو نداشتم}
این که نمیتونم یاد بگیرم با اینکه نیازی به استفاده از یه آیتم نبود خیلی فرق میکرد
گذاشتن این موارد خوب بود, در صورتی که نیاز باشه ازش استفاده کنیم
اگه داستان رو درک میکردم؟ هر عقل سالمی همون اوایل بازی میفهمید که بزرگترین سورپرایز بازی {آرکهام نایت} کیه....
اکثر مانور بازی هم رو همین قضیه بازی بود , واسه همین داستانش واسه من خیلی خوشایند نبود

مشکل اینه AA که اومد, خود من اصلا نتونستم هضمش کنم, انقدر که خوب بود. بدون هیچ پیش زمینه ای
AC اومد و یه بازی فوق العاده رو بهترش کرد
از اون به بعد دیگه شد تکرار مکررات
چون چیزی کم نداشت, مواردی رو اضافه کردن که نیازی نبود, که واسه بعضی ها مزیت و پیشرفت حساب میشه, واسه من نه
دیگه چیزی که کمبودش حس میشد بت موبیل بود, که تا یه جاییش خوب بود
نه اینکه نصف گیم پلی بازی رو به خودش اختصاص بده
با این تفاسیر من ترجیح میدادم همون بت موبیل هم نباشه

پ.ن: مواظب ادبیات حرف زدنت باشه
نفهمیدی و نمیتونی و درک میکردی و فهمیدی چی گفتی و ..... زیاد جالب نیست
وقتی نمیتونی درست حرف بزنی, بهتره که حرف نزنی

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگه بازی به فیلم ربط داشته باشه امیدوارم لباس بتمن شبیه فیلم نباشه:> چون خیلی لباس مسخرست بتمن ارکام اوریجین از امتیازاتش معلومه که خیلی بدرد نخوره امید وارم این شایعه که قراره بازی جدید توسط استودیوی ارکام اوریجین ساخته بشه حقیفت نداشته باشه وسازتده های اصلی روی این بازی کار کنن راستی بتمن ارکام vr تاپیک داره؟؟؟ اگه داره یکی لینکش بفرسته لطفا ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر