آموزش حذف آپدیت بازی های (دیجیتالی) PS4 و نصب ورژن اصلی (1.00)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
عزیز ی سوال داشتم ازت.
اگه ما نسخه فیزیکی ی بازی رو داشته باشیم و دیتاش روی کنسول نصب باشه بعد نسخه دیجیتالی رو همون بازی و همون ریجن رو هم داشته باشیم دیگه نیازی به ریختن دیتا نیست؟

در این صورت شما اصلا نمیتونید که دیتای نسخه دیجیتالی رو بریزید چون کنسول میگه این بازی نصبه
برای نصب اول باید گیم دیتای نسخه فیزیکی رو پاک کنید

• Like
Reactions: ACC H4Ck3R

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بسیار ممنونم عزیز.
ی سوال دیگه هم داشتم. هنوز راهی برای تبدیل ریجن ها پیدا نشده؟ مثلا بازی ریجن 1 رو ما داریم تبدیل به ریجن دو بکنیم؟

خواهش میکنم
خب چه دلیلی داره که ریجن بازی رو تغییر بدید؟
اگه میخوایید روی اکانت با ریجن خاصی بازی کنید خب میتونید Primary کنید

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تصحیح می کنم
منظورم اینه من دیتای ریجن 1 دارم اما بازی که کرک کردم برای کنسول ریجنش 2 هست. می خوام ببینم نمیشه این کار رو انجام داد؟ یادتون باشه روی کنسول ps2 و بعضی از کنسول ها می شد چنین کاری رو انجام داد و دوباره فایل دیتا رو دانلود نمی کردیم.

منظورتون اینه که دیتای ریجن 1 رو تبدیل به دیتای ریجن 2 بکنید؟! :D
همچین چیزی امکان پذیر نیست!!

• Like

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
عزیز هیچوقت نگو هیچوقت
هیچ کاری نشد نداره
فعلا که نمیشه چون فایلهای pkgاستخراج نمیشن،باز اگه میشد استراج کرد ودوباره تبدیل کرد بهpkgمیشد یه کارایی کردبقیه راها را هم من رفتم جواب نداد

• Like

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
ممنون از شما.
باید دنبال ی راهی باشیم که بشه استخراجشون کرد. برنامه PSNPKGDecryptor&Extractor برای ps3 بود. هنوز آپدیتی براش نیومده. به سازنده اش ایمیل دادم و هنوز جوابی هم نداده.
ویدیوها وفایلها به احتمال 90%یکی هستن فقط میمونه ایبوت وپارام که اونام مگه pkgرا بتونیم استخراج کنیم ببینیم به چه شکلن

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
مشکل سر سیو هست ! من اینکار رو که دوستمون گفت کردم سر بازی ویچر سه سیو بازی از کار میفته ! یعنی الان که شده 1:00 سیو از کار افتاده ولی وقتی برمیگردونم 1.20 درست میشه

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
من انچارتد 4 رو امتحان كردم اين مشكل به وجود نيمد و سيو بودش هنوز !

بايد يه سري بازي هاي خاص چنين مشكلي داشته باشن

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من انچارتد 4 رو امتحان كردم اين مشكل به وجود نيمد و سيو بودش هنوز !

بايد يه سري بازي هاي خاص چنين مشكلي داشته باشن
متاسفانه تو ویچر سه این مشکل وجود داره . من میخواستم اون گلیچ که باهاش میشه پول زیادی بدست اورد استفاده کنم ولی بازی رو که ورژن 1:00 میکنی دیگه از سیوی که داری نمیتونی استفاده کنی و وارد بازی که میشی و رو continue که میزنی صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیفته و باید اپدیت رو برگردونی تا درست بشه . تو اینجور بازیها تنها راهش اینه که از نو بری . حالا تا بازی های عادی میشه ولی تو بازی مثل ویچر 3 که 50 60 ساعت بازی کردم تا رسیدم به اینجا نمیشه از نو رفت و حوصله میخواد که کمتر کسی داره .

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
متاسفانه تو ویچر سه این مشکل وجود داره . من میخواستم اون گلیچ که باهاش میشه پول زیادی بدست اورد استفاده کنم ولی بازی رو که ورژن 1:00 میکنی دیگه از سیوی که داری نمیتونی استفاده کنی و وارد بازی که میشی و رو continue که میزنی صفحه سیاه میشه و هیچ اتفاقی نمیفته و باید اپدیت رو برگردونی تا درست بشه . تو اینجور بازیها تنها راهش اینه که از نو بری . حالا تا بازی های عادی میشه ولی تو بازی مثل ویچر 3 که 50 60 ساعت بازی کردم تا رسیدم به اینجا نمیشه از نو رفت و حوصله میخواد که کمتر کسی داره .

بله درسته
بازی هایی به مانند همین ويچر و همچنین Dark Souls III، هر ورژنی سیو مخصوص داره
برای ويچر 3 بهترین ورژن واس گليچ اپدیت 1.11 هست!
کلا نابود میکنه بازی رو! :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام و خسته نباشید، به همه دوستان گیمر...
اطلاع ندارین که این روش در اپدیت 3.55 فریمور پچ شده یا نه ؟
یکی دوتا تروفی باید بگیرم =))چیکار کنیم اپدیت بکنیم فریمور رو یا دست نگه داریم ؟ :-s

آپدیت :
روی فریمور 3.55 هم به خوبی کار کرد!! :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
آپدیت :
روی فریمور 3.55 هم به خوبی کار کرد!! :D

اگر لو نديم فكر نكنم چيزي باشه كه بتونن پچ اش كنن !
احتمال زياد هم يه ايراد پايه از خود سيستمه و نبايد به اين راحتي ها پيدا و پچ بشه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یکی هم امتحان کنه ببینه وقتی آپ جدید واسه خوده کنسول بیاد میشه دانگرید کرد یا نه
اینو فکر نکنم بشه!!
اتفاقا بعد از اومدن 3.55 خواستم اینکار رو بکنم ولی بیخیال شدم
ولی خب به امتحانش میارزه
شاید بشه ورژن کنسول رو آورد رو 1.00 :Dالبته احتمالش بسیار کمه چون روش آپدیت فریمور با بازى خیلی فرق داره

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,544
داداش اين روشت مطمئنه ؟؟؟

من كه باورم نميشه:-B:-B
باهاش برا تروفي گرفتن هم اقدام كردي ؟
اگر اين طوري باشه واقعاً و براي تروفي ها هم عمل كنه ( خصوصا يه تروفي كوفتي مثل زير 6 ساعت انچارتد 4 ! ) انقلابي در صنعت تروفي گيري انجام دادي و اگر جايي هم نباشه ميتوني بري به اسم خودت منتشر اش كني

اما هنوز نياز به مشاهدات و ازمايش هاي بيشتري داريم:-?
اپديت بعدي انچارتد هم كه تو راهه

شايد فقط يه گليچ تو نمايش شماره اپديت باشه
بايد ديد چيزهايي از اپديت قبلي كم و زياد ميشه يا نه
فكر كنم همين ويچر 3 بايد مقدار افت فريم هاش زياد تر بشه

اگر خوبد ديتاي بازي هم كمي ميشد ، ميتونستيم بگيم اپديت بازي هم تركيده ولي الان :-?
دقیقا اگه بشه واسه آنچارتد خوب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر