Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اره...کیفیت سرورا واقعا بالاست بدون لگ مثل بتل هم میتونی انتخاب کنی که به کدوم سرور وصل بشی
ولي براي من خيلي لگ و تاخير داره وضعيت نتمم بد نيست مثلا همون لحظه رفتم بتل ٤ مشكلي نبود دوباره اومدم سراغ اين لگ داشتم . شما مطمءني سرورهاي اين مثل بتل اختصاصي هست و بازيكن رو هاست نمي كنه ؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ولي براي من خيلي لگ و تاخير داره وضعيت نتمم بد نيست مثلا همون لحظه رفتم بتل ٤ مشكلي نبود دوباره اومدم سراغ اين لگ داشتم . شما مطمءني سرورهاي اين مثل بتل اختصاصي هست و بازيكن رو هاست نمي كنه ؟
بله سروراش اختصاصیه...میتونی سرورت رو عوض کنی شاید با سرورایه دیگه لگ نداشته باشی زمانی که منویه بازی نشون داده میشه پایین زده که به کدوم سرور وصلی...

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من سرور های newyork هم که پینگم 220 بود لگ نداشتم.
Frankfurt اینا که 95 بود همینطور.
شاید شما پینگت نوسان داره.

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
آقا دیشب با 4g ایرانسل وصل شدم چه خبر بود زدم ترکنودم
واقعا عالی بود و فکر کردم خیلی شاخ شدم رفتم بعدش کالاف ترکوندنم:)):)):)):)):)):)):))
برای من فقط یک بار وسط بازی یک لحظه 4 ثانیه ای گیر کرد و در کل هیچ مشکلی نداشتم خیلی هم با هاش حال کردم 30 دقیقه بازی کردم 300 مگ ترافیک استفاده کرد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
آقا دیشب با 4g ایرانسل وصل شدم چه خبر بود زدم ترکنودم
واقعا عالی بود و فکر کردم خیلی شاخ شدم رفتم بعدش کالاف ترکوندنم:)):)):)):)):)):)):))
برای من فقط یک بار وسط بازی یک لحظه 4 ثانیه ای گیر کرد و در کل هیچ مشکلی نداشتم خیلی هم با هاش حال کردم 30 دقیقه بازی کردم 300 مگ ترافیک استفاده کرد
داداش من کل 3روز بتا رو بازی کردم خییییییلی کمتر از ترافیکم کم شد.چه خبره نیم ساعت 300 مگ.دیگه دیویژنم که پر مصرف ترین بازی اینجور کم نمیکنه.
شما یا اشتباه میکنین یا هنگام بازی از یه جا دیگه نتتون کم شده یا isp تون حجم خورش به خاطر دزدیش بالاست.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بسیار افتضاح بود بازی، شده رسما COD. بازخورد خوبی هم نداشته تا اینجا که من دیدم. یعنی اگر 10 درصد هم احتمال داشته باشه بخرمش ها! به جای پیشرفت پسرفت داشتن ماشالا.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
بسیار افتضاح بود بازی، شده رسما COD. بازخورد خوبی هم نداشته تا اینجا که من دیدم. یعنی اگر 10 درصد هم احتمال داشته باشه بخرمش ها! به جای پیشرفت پسرفت داشتن ماشالا.
بازیش بد نبود ولی من خودم خیییلی احساسات کسالت گرفتم از بازیش.یعنی من این احساس رو زمانی میکنم که مثلا بازی ای رو هزار ساعت تجربه کرده باشم.به نظرم خیلی زود تکراری بشه.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بازیش بد نبود ولی من خودم خیییلی احساسات کسالت گرفتم از بازیش.یعنی من این احساس رو زمانی میکنم که مثلا بازی ای رو هزار ساعت تجربه کرده باشم.به نظرم خیلی زود تکراری بشه.
همین دیگه. مراحل زیادی بزرگن تعداد بازیکنا کم. تایتان دیر به دیر میده، خیلی هم زود می پوکن خیلی وقتا من اصلا نمی گرفتم تایتان رو. مدهای تو مخی داشت الکی پیچیده بود. طراحی مراحل خیلی generic بود هیچ تم خاصی نداشت. دقیقا کار COD رو دارن تکرار می کنن، |با یه کم تغییر بازی رو باز می دن بیرون. .با وجود BF 1 اصلا کسی می ره سراغ این بازی؟!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
همین دیگه. مراحل زیادی بزرگن تعداد بازیکنا کم. تایتان دیر به دیر میده، خیلی هم زود می پوکن خیلی وقتا من اصلا نمی گرفتم تایتان رو. مدهای تو مخی داشت الکی پیچیده بود. طراحی مراحل خیلی generic بود هیچ تم خاصی نداشت. دقیقا کار COD رو دارن تکرار می کنن، |با یه کم تغییر بازی رو باز می دن بیرون. .با وجود BF 1 اصلا کسی می ره سراغ این بازی؟!
شما نمی دونم از چه لحاظ طراحی مپ رو می گی generic . مپ ها جوری طراحی شدن که پلیر ها بتونن با قابلیت های pilot راحت تو مپ بچرخن . خوب بازی کنید تایتان سریع تر می گیرید . بازی هم از نظر من تغیرات خوبی داشته . قطعا جا برای کار داره ولی خوب ارزش خرید داره به نظرم. بتلفیلد 1 هم با اینکه شخصا فن سرسخت سری بتلفیلد هستم حداقل موقع لانچ نمی گیرم چون هر چقدر هم بازی عالی باشه من از جنگ جهانی اول خوشم نمیاد

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
داداش می خوام باهات رک باشم بازیکن نیستی تو این بازی چون اصلا تا حالا این گیم رو بازی نکردی من تو این بازی هر 1 دقیقه بعد از منفجر شدن تایتانم دوباره تایتان میگرفتم بازی تو مپ bounty hunt اینقدر شلوغ میشه که چشمات درد میگیره نکنه انتظار بتل ازش داری اینا سازندگان کالافن باید تو سبک کالاف بازی بسازن اینقدر خودتو تو مپایه ساده کالاف که اینقدر کوچیکن که میتونی بری تو بیس حریف کیل بگیری غرق کردی که معلومه وقتی بیایی تو این بازی گیج میشی من خودم تو تمام کالافا پرستیج مسترم ولی سگ تایتان رو به کالاف نمیدم

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
شما نمی دونم از چه لحاظ طراحی مپ رو می گی generic . مپ ها جوری طراحی شدن که پلیر ها بتونن با قابلیت های pilot راحت تو مپ بچرخن . خوب بازی کنید تایتان سریع تر می گیرید . بازی هم از نظر من تغیرات خوبی داشته . قطعا جا برای کار داره ولی خوب ارزش خرید داره به نظرم.
شکل یه نواختی دارن مراحل، طراحی هنر ندارن اصلا.
بله خوب بازی کنید هم تایتان می گیرید، این اصلا چیز خوبی نیست. مثل اون قضیه streak مال خود COD شد. هر کسی که بازیش بهتر باشه پس زود به زود تایتان می گیره، اونی که بازیش خوب نباشه کمتر. تو بازیی که اسمش titanfall هست تایتان گرفتن سخته! تمام بازی ها اینجور سیستم ها رو عوض کردن که نشه یه عده که همینجوری بازیشون خوبه بتونن بیشتر بقیه رو له کنن، حالا این بازی اومده سر جای اولش!

داداش می خوام باهات رک باشم بازیکن نیستی تو این بازی چون اصلا تا حالا این گیم رو بازی نکردی من تو این بازی هر 1 دقیقه بعد از منفجر شدن تایتانم دوباره تایتان میگرفتم بازی تو مپ bounty hunt اینقدر شلوغ میشه که چشمات درد میگیره نکنه انتظار بتل ازش داری اینا سازندگان کالافن باید تو سبک کالاف بازی بسازن اینقدر خودتو تو مپایه ساده کالاف که اینقدر کوچیکن که میتونی بری تو بیس حریف کیل بگیری غرق کردی که معلومه وقتی بیایی تو این بازی گیج میشی من خودم تو تمام کالافا پرستیج مسترم ولی سگ تایتان رو به کالاف نمیدم
خوش به حال شما که بازیکن هستی. منکه درست نفهمیدم چی گفتی یه جمله بندی درست بکن واضحتر بشه. کلا اگر همینجوری ادامه بده، زیر یکسال مثل شماره قبلی کسی تو بازی نمی مونه حالا شما برو skill ات رو بریز تو بازی با 100 نفر که موندن دور هم بدوید. همین الان تو پیش فروش جزو 20 بازی اول هم نیست، فروشش نسبت به شماره قبلی افتضاح بوده. اگه فکر می کنی بازی با چند تا "حرفه ای " مثل شما موفق می شه و زنده می مونه، فکر بیهوده ای می کنی.

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
شکل یه نواختی دارن مراحل، طراحی هنر ندارن اصلا.
بله خوب بازی کنید هم تایتان می گیرید، این اصلا چیز خوبی نیست. مثل اون قضیه streak مال خود COD شد. هر کسی که بازیش بهتر باشه پس زود به زود تایتان می گیره، اونی که بازیش خوب نباشه کمتر. تو بازیی که اسمش titanfall هست تایتان گرفتن سخته! تمام بازی ها اینجور سیستم ها رو عوض کردن که نشه یه عده که همینجوری بازیشون خوبه بتونن بیشتر بقیه رو له کنن، حالا این بازی اومده سر جای اولش!
فرق می کنه با سیستم کیل استریک COD . اینجا نیازی نیست که پشت سر هم بدون مردن کیل بگیرید در نتیجه واسه همه تاثیر گذار هست . ثانیا نیازی نیست حتی کیل بگیرید . فقط به تیم کمک کنید و اسکور بگیرید به هر شکلی ( مثلا پرچم حریف رو بگیرید تو مد کپچر د فلگ) تایتان سریع تر می گیرید و اتفاقا این ها بیشتر از کیل گرفتن اسکور می دن و تاثیر دارن . در ضمن اگه مسلط باشین به بازی و سیستم وال ران و دابل جامپش تک به تک با پایلوت تایتان می تونید بزنید و تایتان ها الزاما نسبت به پایلوت ها برتری ندارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر