Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,310
نام
Amin
اولین تجربه شوتر آنلاین بنده بود این بازی ، عجیب اعتیاد آوره ، کیل گرفتنش مثل شکستن تخمست :D یکی رو که کشتی دوست داری یکی دیگه بکشی ، هی بکشی ...
الان G2 هستم ولی بسیار ضعیف بازی میکنم ، نهایت ۱۵ کیل بگیرم ... بازی بشدت بالانسه بین همه کلاسها و تایتانها و اسلحه ها و ....
اصلا نمیتونم نکته منفی از تجربه آنلاینش بگم ، آفلاینشم با توجه به سبک بازی خیلی خوب بود.
روزهای اول محو تماشای درگیری تایتانها میشدم :D از بلک فرایدی تا الان بازی میکنم هنوزم همون جذابیت رو واسم داره سوال اینجاست که فقط این بازی اینجوریه یا کلا سبک شوتر آنلاین همچین حسی رو داره و ما از قافله عقبیم :D

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان ، قسمت سوم از ویدیو های خودمو از تایتانفال گذاشتم آپارات :D

ببینید خداوکیلی :D

با hemlock خیلی خوب بازی میکنی البته اسلحه خوبی هم هست recoil نزدیک به صفری داره
جنریشن 4 شدی ؟ خیلی بازی میکنیا

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اولین تجربه شوتر آنلاین بنده بود این بازی ، عجیب اعتیاد آوره ، کیل گرفتنش مثل شکستن تخمست :D یکی رو که کشتی دوست داری یکی دیگه بکشی ، هی بکشی ...
الان G2 هستم ولی بسیار ضعیف بازی میکنم ، نهایت ۱۵ کیل بگیرم ... بازی بشدت بالانسه بین همه کلاسها و تایتانها و اسلحه ها و ....
اصلا نمیتونم نکته منفی از تجربه آنلاینش بگم ، آفلاینشم با توجه به سبک بازی خیلی خوب بود.
روزهای اول محو تماشای درگیری تایتانها میشدم :D از بلک فرایدی تا الان بازی میکنم هنوزم همون جذابیت رو واسم داره سوال اینجاست که فقط این بازی اینجوریه یا کلا سبک شوتر آنلاین همچین حسی رو داره و ما از قافله عقبیم :D

کلا سبک شوتر انلاین همینطوری هست به شدت اعتیاد اور هست :D فرق نمیکنه رینبو، تایتان فال و یا بتفیلد باشه این شوق به کشتن بیشتر خیلی خیلی اعتیاد اور هست مخصوصا وقتی دو سه نفر پایه داشته باشی بین دوستات :D من خودم کلا سینگل پلیر هستم و بخش داستانی بازیهای برام اولیت داره ولی وقتایی میام پای کنسول و میبینم دو سه تا از دوستام انلاین هستند حتما میریم مولتی :D حتما سمت رینبو و بتفیلد 1 هم برو

پ ن : بعد از لانچ و چندین ساعتی که بازی کردم دیگه سمت تایتان فال دو نرفتم ولی با دوستمون موافق هستم مپ ها برای بخش درگیری با تایتان ها به نظرم یکسری جاهاش خیلی کوچیک بود و اذیت میکرد. البته من کلا زیاد درگیر مولتیش نشدم و نمیتونم قاطعانه نظر بدم ولی همچین موردی رو حس کردم.

• Like
Reactions: LES BLEUS

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
با hemlock خیلی خوب بازی میکنی البته اسلحه خوبی هم هست recoil نزدیک به صفری داره
جنریشن 4 شدی ؟ خیلی بازی میکنیا
Hemlock به نظرم بهترین سلاح بازیه....در عین حالی که سرعتیه و دقت خوبی داره دمیج بالایی هم میده
منم فقط با این بازی می کنم

در مورد مپ و تایتانها هم که بالاتر بچه ها گفتن به نظرم یجورایی درسته....
درسته اسم بازی تایتان فال هستش ولی هم عمدا و هم غیر عمدا طوری ساخته شدن که خیلی کشش ندارن بازی باهاشون و زود خسته کننده میشه
ولی عوضش مد pilot vs pilot ساعتها هم بزنی بازم خسته کننده نمیشه

.

آخرین ویرایش:

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
امروز 8 نفره ریختیم pilot vs pilot :D

جاتون خالی ، مهم واسمون نه بردن بود ، نه باختن . مهم فقط نفر اول شدن بودش :D مثلا من خودم اکثرا پایلت grapple یا A-WALL رو تو حالت عادی ورمیدارم با اسلحه hemlock ولی با رفیقام که رفتم فقط STIM ور میداشتم با اسلحه Alternator که تو همون چند ثانیه اول بپریم سمت تیم حریف بیشتر کیل بگیریم :D

خداییش با رفیقای پایه آدم بره خیلی حال میده .

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
حجم بالای مصرف اینترنت و قطعی سرورهاش بعضی موقع ها حال گیری میکنه

در مورد تایتان ها باید بگم انتخاب اولم شد tone لامصبیه. ..بعدش لژیون البته باید بیشتر بالا پایینشون کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
در مورد تایتان ها باید بگم انتخاب اولم شد tone لامصبیه. ..بعدش لژیون البته باید بیشتر بالا پایینشون کنم

من انخابِ اولم ronin عه . درسته که health کمتری نسبت به بقیه داره ، ولی سرعتش فوق العادس ، راحت میتونی تایتان حریف رو هم از جلو بزنیش هم از عقب ...

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
DLC رایگان بعدی تو راهه:
مد جدید اضافه میکنه که Live Fire هست و تو یه راند باید بازیکنای تیم حریفو بکشین تا برنده بشین.3 تا مپ جدیدم هست که دوتاش مختص مد جدید هست فقط.
امیدوارم اسلحه جدیدم اضافه بشه از لحاظ تنوع اسلحه ها یکم تکراری داره میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر