Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان من شب اول بازی کردم چون کد early access داشتم همه چی عالی بود ولی الان دارم بازی میکنم با اینکه پینگم به سرورها 100ms هست ولی تو بازی پایلوتها و تایتانها تیکه تیکه راه میرن و لگی هست به شدت جریان چیه مشکل از کجاست؟

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سلام دوستان من شب اول بازی کردم چون کد early access داشتم همه چی عالی بود ولی الان دارم بازی میکنم با اینکه پینگم به سرورها 100ms هست ولی تو بازی پایلوتها و تایتانها تیکه تیکه راه میرن و لگی هست به شدت جریان چیه مشکل از کجاست؟
منم جديدا اينجور شدم تا همين صبحيه عالي بود اما الان خيلي تيكه تيكه راه ميرن احتمالا درست بشه به زودي
بچه ها اميدي به تمديد بتا هست؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم جديدا اينجور شدم تا همين صبحيه عالي بود اما الان خيلي تيكه تيكه راه ميرن احتمالا درست بشه به زودي
بچه ها اميدي به تمديد بتا هست؟
آخر هفته بعد دوباره فعال میشه.

مشکل از خود بازی هست. امروز صبح منم اینطوری شدم تو یه دست.

• Like
Reactions: esm nadaram

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان من رو ادد منین با هم بریم لطفا بعدا هم که بازی اصلی رو گرفتیم با هم بازی کنیم چون تو ادد لیست من کسی بازی نمیکنه من تنهام
PSN ID : Ghasedak

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
فکر کنم دیگه محصول نهایی همین باشه دیگه به بازی ای که دو ماه دیگه میخواد بیاد نمیگن پری آلفا مگه اینکه چند تا تغییر تو اسلحه ها بدن
با شما موافقم با وجود تایتان فال خریدن cod اشتباه محضه به خصوص اینکه این بازی dedicated server داره که واسه ما ایرانیا یه مزیت به حساب میاد
l-star واسه close range خوبه چون زمان bullet travel این اسلحه یکم زیاده و نمیشه روش زیاد حساب کرد
شما اطلاع داری تو بازی نهایی هر کلاس چند تا اسلحه داره ؟
نه حمید جان منظورم این نیست که قراره تغییر اساسی کنه گرافیکش چون خودشون گفتن دارن رو رزولوشن کار میکنن صد در صد بازی نهایی رو ps4 کیفیت بافت هایه قابل قبولی رو داره چون تو این نسخه یه خورده تار میزدن
در مورد اسلحه ها هم خبر ندارم ولی صد در صد تعداد بیشتری رو داره نسبت به نسخه اول... تو همین نسخه تعداد اسلحه ها از نسخه اول بیشتر بود:D

• Like
Reactions: ezio252

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اتفاقا کاملا قابل پیش بینی هست این قضیه :D گیم پلی بازی به شدت شبیه CoD هست و البته بهتره بگیم الان CoD شبیه به اینه. سازنده ها هم که زامپلا اینا هستن و جای تعجبی هم نداره. میخوام بگم که CoD باز های قدیمی و جدید همشون با این سبک حال میکنن اساسی. من خودمم حال میکنم اما جوری نیست که بخوام صدها ساعت پاش بشینم. سبک اشخاصی مثل ما همون دستنی و بتفیلده :D

اومدیم استریم کنیم واسه ملت به اسم بازی سنتر، با کامنت های زیبای هموطنان مواجه شدیم. جدا بعضی چیزا برای ماها زیادیه.
فردین من خودم با وجود این که عاشق این سبک از شوترم مثله کالاف و تایتان ولی تمام نسخه هایه بتل رو بازی کردم و همچنین مولتیشون رو ولی تنها چیزی که باعث میشه که من تو خرید بتل به شک بیوفتم فقط نوع شوتینگشه که اصلا برا من با دسته جواب نمیده چون من بتل رو با موس و کیبرد یه طوره دیگه اصلا بازی میکنم:Dاگه ps4 موس و کیبرد رو پشتیبانی میکرد که دیگه اصلا جایه بحثی نبود برا پی سی هم که نمیتونم بگیرم چون سیستمم منویه بازی هم با لگ میاره بالا:D

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستانی که لگ دارن توی بازی سرور رو از آمستردام بذارن روی نیویورک درست میشه

چشمام دراومد انقدر بازی کردم لول اسلحم شد 50 :p

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان میدونین حریفتون میتونه بپره رو تایتانتون و هسته انرژی تایتانتون رو برداره اینطوری دیگه بی دفاع میشین اما نکته جالبش اینه که هم تیمیتون میتونه بره و با کشتن اون حریف دوباره اون هسته انرژی رو بزاره سرجاش؟:|و این کار با انیمیشن هایه خلی جالبی اتفاق میفوته...
من دیگه واقعا اینقدر انتظار تغییر تو این نسخه رو نداشتم چجوری شما میگین بازی یه خورده تغییر کرده؟!!! کلا زیر و رو شده بازی که:|...

• Like
Reactions: jhoobin and ezio252

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
منم بتا رو یک روز کامل تجربه کردم. انصافاً در حد یه بتا خوبه. یکم از کمبود آیتم و شخصی سازی و اینها رنج میبره که خب طبیعیه این فقط بتاست.
گیم پلی بازی که به شدت روون و حرفه ای کار شده بود، تیراندازی هم که حرف نداره، فقط میمونه مشکل خر تو خری بازی :D

مثلاً طرف با هدف کالاف میاد سراغ این بازی اما یهو میبینه مپ ها خیلی بزرگترن اون وسط هم کلی تایتان ریخته خر تو خره یخورده میخوره تو ذوقش.

مچ میکینگ و سرورها هم که تا الان عالی بوده (بجز امروز صبح که وحشتناک لگ گرفته بود)

بازی رو پلمپ نمیخرم چون چیز جدید یا هیجان انگیری نداره که بخوام واسش عجله کنم، میذارم یه خورده ارزون شه بعد بخرم.

بازم میگم اولش بازی خر تو خره اما یواش یواش پلیر عادت میکنه. منم با دوستان موافقم که بعد از چند ساعت خسته کننده میشه (اما این حس متعلق به بتاست و ممکنه تو بازی اصلی با محتواهای بیشتر این حس از بین بره)

یه نکته ای رو هم اضافه کنم: بازی کردن overwatch هم تو این مسئله به تاثیر نیست. لامصب از وقتی overwatch اومده نسبت بقیه شوترها باهاش مثل بنز با پراید شده :D

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
منم بتا رو یک روز کامل تجربه کردم. انصافاً در حد یه بتا خوبه. یکم از کمبود آیتم و شخصی سازی و اینها رنج میبره که خب طبیعیه این فقط بتاست.
گیم پلی بازی که به شدت روون و حرفه ای کار شده بود، تیراندازی هم که حرف نداره، فقط میمونه مشکل خر تو خری بازی :D

مثلاً طرف با هدف کالاف میاد سراغ این بازی اما یهو میبینه مپ ها خیلی بزرگترن اون وسط هم کلی تایتان ریخته خر تو خره یخورده میخوره تو ذوقش.

مچ میکینگ و سرورها هم که تا الان عالی بوده (بجز امروز صبح که وحشتناک لگ گرفته بود)

بازی رو پلمپ نمیخرم چون چیز جدید یا هیجان انگیری نداره که بخوام واسش عجله کنم، میذارم یه خورده ارزون شه بعد بخرم.

بازم میگم اولش بازی خر تو خره اما یواش یواش پلیر عادت میکنه. منم با دوستان موافقم که بعد از چند ساعت خسته کننده میشه (اما این حس متعلق به بتاست و ممکنه تو بازی اصلی با محتواهای بیشتر این حس از بین بره)

یه نکته ای رو هم اضافه کنم: بازی کردن overwatch هم تو این مسئله به تاثیر نیست. لامصب از وقتی overwatch اومده نسبت بقیه شوترها باهاش مثل بنز با پراید شده :D
درست میگی مکانیزم های گیم پلی تایتان فال 2 نسبت به اورواچ مثل تفاوت بنز با پرایده;)
منم اورواچ رو تا لول 40 رفتم بعدش فهمیدم این بازی هیچی نداره برام و ازش بی نهایت خسته شدم برا همین پاکش کردم حیف پول:D
مقایسه نکن دوست خوبم شاید بعضیا خوششون نیاد

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی خووب بود ، عجیب خوشم اومد
سریع و جذاب با گان پلی عالی و لذتبخش ، کلا گیم پلی خیلی خووبی داره ، مشکل لگ نداشتم ، Bullet Delay هم محسوس نبود اصلا که اذیت کنه ، یه وقتایی انگار کلا وجود نداشت ، سرورهای بازی واقعا خوووبن ، خیلی سریع میره داخل بازی بدون اینکه سرچ کردن رو حس کنی
نمایش های بازی زیاد خوشم نیمد اما الان که بتا رو بازی کردم واقعا دووس داشتم
بیشتر Pilot Vs Pilot بازی کرد ، اسپکتر هم نداره
تعداد و سیستم اسپان اسپکترها چجوریه کلا ؟!

• Like
Reactions: SleepyTurtel

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
این بتای اول تا فردا چه ساعتی ادامه داره؟
امروز میخوام بزنم رو دان تازه:D البته خوب هفته بعد باز بتا هست ضرر نمیکنیم البته امیدوارم همین فایل بخواد و فایل دانلودی جدید ندن برای بتای بعدی:|
نسخه اول که شدیدا برام لذت بخش بود امیدوارم این نسخه هم همونطور باشه و فکر میکنم بهترهم باشه:D
سر بتای نسخه یک چه خاطراتی داشتیم:)):))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر