Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
چرا بعد اپدیت نمیتونم انلاین بازی کنم؟میگه این پروفایل اجازه آنلاین بازی کردن نداره.
یکم صبر کن ، برو تو Campaign و بیا بیرون باز میشه

------------------
دوستان من با تغییر DNS هم هنوز همون مشکل Connection to the server timed out رو دارم و بین ساعت خاصی از روز هم اینطوری میشه یعنی حدودا زمانی که پلیزهای آنلاین به 15k میرسن!!!!!!
تو ردیت و خود انجمن تایتان فال هم دیدم ، احساس میکنم مشکل همه جاییه ولی اینکه Respawn چرا هنوز فکری نکرده درموردش جای تعجب داره! کنارش BF1 و Overwartch هم بازی میکنم مشکلی ندارن اونا

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دوستانی که مشکل آنلاین بازی کردن را بعد از آپدیت دارند در PS4 دو کار می تونید انجام بدید:
1- از 10 دقیقه تا 15 دقیقه یا شاید حتی کمتر در منوی اصلی صبر کنید خود به خود درست میشود.
2- در منوی اصلی بازی که هستید هی test connection بگیرید تا بتونید وارد مولتی شوید.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فکر کردم من امروز مشکل داره اینترنتم :D کلا منم به سختی بازی میکنم امروز، لگ هم با وجود پینگ عالی و سرعت عالی تر خیلی بالا هست :D

چقدر خوبه مولتی پلیرش این لعنتی :D اصلا آدم جیگرش حال میاد :D

• Like
Reactions: robb stark

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
من امشب نزدیک 4 ساعت بدون مشکل بازی کردم فقط منتظرم این 72 ساعت لعنتی تموم بشه تا بتونم تو مپ angle city بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر