Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
بخش داستانی بازی تو دو ساعت آخر فوق العاده شد.رابطه بین کوپر و BT عالی کار شده بود.
این بازی حقش خیلی بیشتر از ایناست نمیدونم چرا کم فروخته:(
راستی بعد از اتمام بازی وقتی اسم سازنده ها رو نمایش میداد اسم محمد علوی هم داخلشون بود.(خیلی با استعداده این بشر،تو خیلی از شرکت های معروف کار کرده)
اینم مدرک::D
View attachment 68881
بخش داستاني چند ساعته؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من حالا میخام آنلاین بازیو بازی کنم، توی هر کدوم از مُدها که میرم یکم سرچ میکنه بعد یهو برمیگرده Menu اول بازی میزنه Connection To Server Time Out!

مشکل داره سروهاش؟ من الان بتل و رینبو میتونم راحت بدون مشکل بازی کنم

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
من حالا میخام آنلاین بازیو بازی کنم، توی هر کدوم از مُدها که میرم یکم سرچ میکنه بعد یهو برمیگرده Menu اول بازی میزنه Connection To Server Time Out!

مشکل داره سروهاش؟ من الان بتل و رینبو میتونم راحت بدون مشکل بازی کنم
واسه من که اینجوری نیست.از چه dns ای استفاده میکنی؟

• Like
Reactions: aliahmadi2

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من واقعا ممنون Respawnم که یه همپین شوتر نابی ساخته!مدتها بود همچین شوتر خاص و اعتیاداوری ندیده بودم از زمانی که بازیو خریدم تموم مدت زمانی که برای گیم میزارم فقط شده TF2 هرچی از گیم پلیش بگم کم گفتم.
تک تک لحظاتش یه حس خاصی داره که خیلی وقت بود تو شوتر دیگه ای ندیده بودم امیدوارم EA هرجور شده اینارو حمایت کنه واقعا یه معجزس این استودیو.حیف که فقط و فقط بخاطر سیاست اشتباه اونجور که باید دیده نشد.الحق که نامزدی تو بهترین بازی سال حقشونه.
به قول Mr. Fruit که Im in love with titanfall:x:D

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
این قابلیت nuclear eject چقدر خوبه وقتی آخرای جون تایتانت باشه میتونی بزنی به دل دشمن و خودتو منفجر کنی و تایتان های حریف رو بکشی واقعا لحظات نابی تو بازی خلق میکنه

دوستان هر کس نکته ای واسه حرفه ای شدن میدونه بگه مثلا شما از چه اسلحه ها و پرک هایی استفاده میکنید تا بیشتر کیل بگیرید؟

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
این قابلیت nuclear eject چقدر خوبه وقتی آخرای جون تایتانت باشه میتونی بزنی به دل دشمن و خودتو منفجر کنی و تایتان های حریف رو بکشی واقعا لحظات نابی تو بازی خلق میکنه

دوستان هر کس نکته ای واسه حرفه ای شدن میدونه بگه مثلا شما از چه اسلحه ها و پرک هایی استفاده میکنید تا بیشتر کیل بگیرید؟

داداش این قابلیتی که گفتی خیلی خوبه ولی به نظر من اگه extra dash رو بذاری بیشتری بدردت میخوره (میتونی ضبدر بزنی و جاخالی بدی)

در مورد تفنگ ها هم که من از همون تفنگ اصلی (همون اولیه تو rifle ها) رو استفاده میکنم با zoom scope . توی مود pilot vs pilot از دو تا قابلیت tactical kill و reload speed استفاده میکنم ولی توی مود bounty از اون قابلیت تعداد تیر بیشتر استفاده میکنم :D

تایتان هم که فقط legion :x

توی مود pilot vs pilot به نظرم اون پایلتی که یه سپر میندازه جلوش خیلی خوبه . اونی هم که غیب میشه عالیه واسه این مود . ولی اونی که rapple میندازه به نظرم زیاد کاربرد نداره تو این مود .

======================

مپ های بازی خیلی سوراخ سمبه داره :D
بدبختی من هنوز اسم مپ هارو نمیدونم ، عکسی هم از نت نتونستم گیر بیارم :D ولی یکی از مپ ها (که حالت کوهستان داره از پایین و بالا بهم حمله میکنید) اونجا یه راه واسه دور زدن داره :D

یه مپ دیگه هم که باز اسمشو نمیدونم یه قسمتی داره که میتونید برید بالا سرِ بقیه رو یه سری میله ...

امیدوارم عکس پیدا کنم تو نت وگرنه خودم حال و حوصله ندارم اسکرین شات بگیرم بذارم :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
منم بازی رو گرفتم برای ps4 به قیمت ۳۲ دلار....تخفیف خیلی خوبی زده بود استور نمیشد ردش کرد:D
برم بازی کنم ببینم چطوریه همه که بدون استثنا تعریف کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر