WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
همین الان شو راو این هفته را دیدم
واو فقط بگم واو
شاید باور نکنید اما وقتی گلدبرگ امد تو راو گریه کردم هم خوشحال بودم هم گذر زمان را توی این سوپر هیرو خودم می دیدم باورم نمیشه روزی که گلدبرگ امد تو wcw همون موقع از شبکه tnt داشتم میدیدم هیچکس نمیشناختش گفتم این دیگه کیه چه غولیه 22 سپتامبر 1997 بود که اولین مسابقه اش را با هیو موریس همون بیل دموت داد و اولین بردش را رقم زد
از اون موقع تا الان همه مسابقاتش را دیدم و اصلی ترین راستر کشتی کج من هست
حالا که میبینمش میفهمم چقدر پیر شده چقدر زمان لعنتی مثل باد میگذره به خدا انگار همین دیروز بود که اولین مسابقه اش را دیدم
حالا خودمم پیر شدم اما خیلی برگشتش بهم حال داد خیلی لذت بردم ولی فکر نگنم بیش از یک مسابقه بده ولی همین هم برای من قد صدتا مسابقه می ارزه

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
واو فقط بگم واو
شاید باور نکنید اما وقتی گلدبرگ امد تو راو گریه کردم هم خوشحال بودم هم گذر زمان را توی این سوپر هیرو خودم می دیدم باورم نمیشه روزی که گلدبرگ امد تو wcw همون موقع از شبکه tnt داشتم میدیدم هیچکس نمیشناختش گفتم این دیگه کیه چه غولیه 22 سپتامبر 1997 بود که اولین مسابقه اش را با هیو موریس همون بیل دموت داد و اولین بردش را رقم زد
حالا که میبینمش میفهمم چقدر پیر شده چقدر زمان لعنتی مثل باد میگذره به خدا انگار همین دیروز بود که اولین مسابقه اش را دیدم
حالا خودمم پیر شدم اما خیلی برگشتش بهم حال داد خیلی لذت بردم ولی فکر نگنم بیش از یک مسابقه بده ولی همین هم برای من قد صدتا مسابقه می ارزه
میدونم چه حسی داری :)

سلام دوستان
هنوز آندرتیکر مسابقه میده؟ خیلی وقته هیچی ازش ندیدم، توی این بازی هم هست یا کلا بازنشسته شده؟
ممنون
نخیر آندر تیکر بی غریب آخرین مسابقه ش امسال هست متولد 1962 هست که سایت ها به دروغ مینویسن 1965 !
البته اخبارش هست که بهش پیشنهاد دادن مخصوصا امسال جلو جان سینا ببازه( پارتی سینا اینقدر کلفته) همونطور که الکی جلو براک لزنر باخت در اون سال همه فکر میکردن تیکر باز میبرد برای همین به تیکر شرط بندی ها شده بود اونم شرط بندی های کلان بعد از بازی براک لزنر مصاحبش رو خوندم با زبون خودش گفته بود تیکر خودش به من خواست ببازه حتی تو جریان مسابقه تیکر در گوش لزنر یه چیزی مگه که تو اینترنت شده بود نقد محافل میگن گفته بوده کارو تموم کن صحنه رو خودم دیدم قشنگ آخرایه بازی حالا چرا تیکر این کارو کرد چون پول در میانه ! حالا اینارو چرا برای شما ميگم برای اینکه بگم آندر تیکر بی غریبه بازی آخرش پارسال جلو لزنر اگه لزنر حرکت غیر قانونی استفاده نمیکرد بازی رو به تیکر باخت بود!! بهترین رغیب برای آندر تیکر به نظرم همین گلد برگ هست که سناشون در یه حده لزنر هم وحشیه هم جوون و قدرتمند ولی غرور و حرفه ای بودن کجیست ی مثل تیکر باعث میشه لزنر اول بازی با ترس نگاش کنه تو همون هل این سل!!!!!!! گلد برگ هم همینطور البته گلد برگ مدت زیادی دور بوده و واقعا تو فکرم براش ...جدیدا هم اگه ببینی تیکر عصا به دست شده فکر نکن بازنشسته شده به خاطر عمل جراحیه سنش بالاس

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
میدونم چه حسی داری :)

نخیر آندر تیکر بی غریب آخرین مسابقه ش امسال هست متولد 1962 هست که سایت ها به دروغ مینویسن 1965 !
البته اخبارش هست که بهش پیشنهاد دادن مخصوصا امسال جلو جان سینا ببازه( پارتی سینا اینقدر کلفته) همونطور که الکی جلو براک لزنر باخت در اون سال همه فکر میکردن تیکر باز میبرد برای همین به تیکر شرط بندی ها شده بود اونم شرط بندی های کلان بعد از بازی براک لزنر مصاحبش رو خوندم با زبون خودش گفته بود تیکر خودش به من خواست ببازه حتی تو جریان مسابقه تیکر در گوش لزنر یه چیزی مگه که تو اینترنت شده بود نقد محافل میگن گفته بوده کارو تموم کن صحنه رو خودم دیدم قشنگ آخرایه بازی حالا چرا تیکر این کارو کرد چون پول در میانه ! حالا اینارو چرا برای شما ميگم برای اینکه بگم آندر تیکر بی غریبه بازی آخرش پارسال جلو لزنر اگه لزنر حرکت غیر قانونی استفاده نمیکرد بازی رو به تیکر باخت بود!! بهترین رغیب برای آندر تیکر به نظرم همین گلد برگ هست که سناشون در یه حده لزنر هم وحشیه هم جوون و قدرتمند ولی غرور و حرفه ای بودن کجیست ی مثل تیکر باعث میشه لزنر اول بازی با ترس نگاش کنه تو همون هل این سل!!!!!!! گلد برگ هم همینطور البته گلد برگ مدت زیادی دور بوده و واقعا تو فکرم براش ...جدیدا هم اگه ببینی تیکر عصا به دست شده فکر نکن بازنشسته شده به خاطر عمل جراحیه سنش بالاس
ممنون از جواب کامل تون
فقط متوجه نشدم منظورتون از « بی غریب» چیه؟ ! احتمالا « بی رقیب» بوده منظورتون؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
ممنون از جواب کامل تون
فقط متوجه نشدم منظورتون از « بی غریب» چیه؟ ! احتمالا « بی رقیب» بوده منظورتون؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
آره بابا بی غریب چیه منظورم رقیب بود

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
واو فقط بگم واو

داداش دقیقا منم وقتی گلدبرگ اومد تو حس تورو داشتم. اینکه یه راستر بعد از 12 سال برگرده به کمپانی اتفاقی نیست که زیاد اتفاق بیوفته و امیدوارم که کمپانی هم استوری خوبی رو ست کرده باشه..در مورد گذر زمان هم خیلی جالب بود که گزارشگر هم گفت پسر گلدبرگ تا حالا مسابقه پدرشو ندیده

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
داداش دقیقا منم وقتی گلدبرگ اومد تو حس تورو داشتم. اینکه یه راستر بعد از 12 سال برگرده به کمپانی اتفاقی نیست که زیاد اتفاق بیوفته و امیدوارم که کمپانی هم استوری خوبی رو ست کرده باشه..در مورد گذر زمان هم خیلی جالب بود که گزارشگر هم گفت پسر گلدبرگ تا حالا مسابقه پدرشو ندیده
پسرش 10 سالشه نهایت مشخصه ندیده اینم بیشتر بخاطر پسرش برگشته 1 مسابقه بده بره.. البته حضورش برای دو شو راو دیگه تبلیغ شده مسابقش با لزنر هم صدرصد تو سوروایور سریس هست احتمال داره اگه اونجا بازخورد خوبی داشت یک مسابقه هم تو رستلمانیا بده

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
فرق نسخه ی دلوکس ادیشن با نسخه ی معمولی چیه و چه چیز هایی داره ؟ سوپر استار اضافه داره؟ یا همه ی سوپر استار ها تو نسخه ی معمولی هستن؟ مثلا بابی رود تو نسخه ی معمولی هست؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
گلدبرگ امسال میره تو لیست هال او فیم 2017 و تموم میشه کریرش اما همچنان طبق سنت همیشگی WWE و جناب وینس مکمن ، دوستانی که از WCW میان یکی یکی میبازن و هال او فیم میشن. درست مثل استینگ ، مثل هالک هوگن ، مثل آلتیمت واریور و بزودی گلدبرگ هم جلوی لزنر میبازه و تمام ... آندرتیکر هم هنوز قرار داد داره با دبلیو دبلیو ای حالش هم خوبه و مسابقه خواهد داد.
من فقط تو کف مسابقه ای جی استایلز با شاون مایکلزم ... Mr Wrestlemania vs The Phenomenal One :x

بازی هم ویدیو هایی Extreme Moment ازش دیدم تو چیزتیوب واقعا معرکه بود ... زودتر برای PC بیاد که دل تنگشم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
گیم پلی و گرافیک و یک سری اپشنهای دیکه خیلی خوب و طبیعی شدن اما ساخت راسترها منو خوشحال نکرد چون مشکل نسخه قبل این بود که نمیشد روی بدن کارهای زیادی کرد مثل کوتاه و بلند کردن دست و پا و گردن و .. این نسخه کلا حذف کرده و یک سری اندام به شما میده که انتخاب کنی و این باعث میشه اون چیزی که میخوای نشه

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
گیم پلی و گرافیک و یک سری اپشنهای دیکه خیلی خوب و طبیعی شدن اما ساخت راسترها منو خوشحال نکرد چون مشکل نسخه قبل این بود که نمیشد روی بدن کارهای زیادی کرد مثل کوتاه و بلند کردن دست و پا و گردن و .. این نسخه کلا حذف کرده و یک سری اندام به شما میده که انتخاب کنی و این باعث میشه اون چیزی که میخوای نشه
آقا گلد برگت اضافه شد به بازی؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من فعلا دنبال 16 اشم نسخه 17 ارزش هزینه زیاد نداره زحمت کشیدن مثلا هسته گیم پلی و مبارزات بیرون رینگ و تماشاگرا اضافه کردن اما محتواش ضعیفه شوکیسم که نداره مای کارییر هم که طبق معمول خسته کنندس با این روند 2k بخواد بره ملو 6-7 نسخه طول میکشه بازی خوب بشه فکر کنم تو 2020 بازی خوب بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر