WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

ericogh

کاربر سایت
Mar 12, 2016
5
بازی اومده فیزیکش ولی قیمتش به صرفه نیست فعلا بعدم بدشانسی نسخه معمولیش هست و از گلدبرگ خبری نیست باید بریم بخریمش از
DLC.
من خریدم و نسخه pre order هستش و کد گلدبرگ داخلش هستش فقط یک سوال بازی که من خربدم رجن 2 هستش اما اکانتم رجن 1 آیا این قضیه باعث میشه که نتونم از این کد استفاده کنم ؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من خریدم و نسخه pre order هستش و کد گلدبرگ داخلش هستش فقط یک سوال بازی که من خربدم رجن 2 هستش اما اکانتم رجن 1 آیا این قضیه باعث میشه که نتونم از این کد استفاده کنم ؟
اره یک اکانت رجین 2 بساز پرایمری کن بعدم جایی کخ خریدی برای من پی ام کن لطفا
بازی پچ روز اول حجمش 11 گیگ هست اونم باید دانلود کنید

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
آره فرشید جان . با لسنر هم درگیر میشه .
وای خدا یعنی برگشت گلدبرگ یعنی برگشت من به هفته به هفته مسابقات امروز و دنبال کردن اون ایول خیلی عالی میشه خداکنه فقط برگشتش مثل امدن استینگ نشه که تا رستمانیا یک مشت مسابقه بده چند تا باخت هم بیاره و بعد هال اف د فیم بشه و خداحافظ استینگ wwe اصلا خوب نیود

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هر سال بخش مدل سازی و جزییات صورت داره بهتر میشه و همچنین منتقد فوربس گفته یکی از واقعی ترین مو ها در بازی هست که گفته امیدوار تو بازی های دیگه ورزشی ببینه بخش نورپردازی بازی هم امسال پیشرفت داشته و تنظیمات بیشمار برای حتی راستر های اصلی بازی به موهای اندره دقت کم0نید
بازی های لادرمچ بسیار فان و لذت بخش توصیف کرده و گفته بیش از این زیاد لادرمچ دوست نداشته و نبرد در بکستیج و قسمت های مختلفش با ابجکت و وسایل مختلف هیجان انگیز از زمان نیتندو 64
heath-rhyno-usos-Screen-Shot-2016-10-12-07-03-26-1200x675.jpg heath-rhyno-usos-Screen-Shot-2016-10-12-07-03-32-1200x675.jpg heath-rhyno-usos-Screen-Shot-2016-10-12-05-27-15-1200x675.jpg

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
گلد برگ رو با استینگ مقایسه نکنید ...البته رقیب استینگ تریپل اچ هم با رقیب گلد برگ براک لزنر قابل مقایسه نیست ولی در کل من مسابقه رویایی رو بین آندر تیر و گلد برگ میبینم نه لرنر و گلد برگ!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اصلا باید ببینیم گلدبرگ تو این سن و سال اون توانایی هنوز داره 12 سال دیگه تو رینگ حاظر نشده اون موقع جوونتر بود مسابقش با لزنر جالب از کار درنیومد تو رستلمانیا احتمالا WWE یک قرارداد کوتاه مدت باهاش بسته تا رستلمانیا پاره وقت

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
امدن گلدبرگ فقط حضور داشتنش یک نعمته برای طرفدارها ولی مسابقه دادنش مطمنا همون پاره وفته نهایتش مسابقه را میکشونن به رستل مانیا کلش هم حساب کنی فکر نکنم به 6 تا مسابقه بکشه
اما مقایسه با استینگ استینگ خیلی از گلدبرگ پیرتره و دیگه بعد از این همه سال مسابقه دادن کارش را انجام داده و یکی از کسانی هست که باید بهش احترام گذاشت چون سالها واسه این بیزنس زحمت کشیده اصلا wcw ببا اون شکل گرفت
مطمن باش چه گلدبرگ باشه چه هر کس دیگه مسابقه بهش کم میدن یک سری ریواری با براک شروه میکنه اخر هم تو رستلمانیا همه چیز تموم میشه هال اف د فیم میشه و میگن بفرما گلدبرگ که میخواستید امد و رفت
بابا شوخی نیست سن و سال بدون شک حتی هیکل گلدبرگ هم مثل قبل نیست و بدنش مثل قبل همه کار نمیتونه انجام بده
اما امدنش عالیه واقعا هیجان زده هستم
بازی را هم خریدم فقط مونده دنلود و یا گیر اوردن 43 گیگ حجم بازی

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی همونجور که حدس میزنم اونجوری تو متا شرایط خوبی پیدا نمیکنه چون یکسری سایت که تازه به پارسال نمرات 5-6 دادن و بازی شوکس و همه چی داشت امسال با حذف شوکیس حسابی حال میدن با نمراتشون من یک نقد. IDG میخوندم میگفت با حذف شوکیس بازی چیز انچنان جدیدی نداره که با 16 بخواد متفاوت باشه گزافیکش روتوش تره و 4 داده بود یا Slant magazine 4 داده اونایی هم که پارصال بالا دادن امسالم بالا دادن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کسایی که میخوان بخرن صبر کنن بازی کامل افت کنه یا فعلا فقط 16 بازی کنن چیزی که من تو برایند نقد ها و مخصوصا گیم اسپات که راضی تر از پارساله از بازی خوندم اینه بازی هسته گیم پلی اش خوبه و لذت بخشه مبارزاتم کندتر شده سرعتش و مسابقات لادر و Tlc با سیستم Roull out جذاب تر ولی هم بخش شوکیس حذف کردن یکم ضربه زده چون چیز دیگه ای نداره ولی از اونور بخش یونیورسم عالی شده اکثرا تعریف کردن ازادی عملش زیاد شده گرافیکم با نورپردازی جدید پیشرفت داشته
ولی بخش My career هنوز خسته کنندس و مشکل دارد و نمیتونه جایگزین خوبی باشه ی بخش جدیدم اضافه کردن اجرای پرومو هست داخل یونیورس و مای کارییر اکثر منتقد ها گفتن ایده خوب و جذابیه ولی اجراش مضخرفه چون بدون صدا و لیپ صورت هست و صامته فقط نوشته میاد و میره و مثل کنسول های نسل شش و الان دیگه این مدلی اجرا صامت جواب نمیده و باید صداگزاری بشه ولی تلاش خوبی بوده اشکال گیم پلی نداره انچنان بخش تنظیمات و سفارشی سازی بازی هم عالی شده انقدر گزینه ها زیاده و متنوع هست فقط مشکل محتوا داستانی و اونجوری داره که جالب نیست خسته کننده میکنه نبود محتوا و نسبت به پارسال جهشی نداشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر