WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دو تا تریلر از بازی لیک شده به همراه جزئیاتی از همین تریلر ها ... نقد IGN میگه که بازی واقعی تر شده و راست هم میگه ، مخصوصا لدر مچ دیگه تخیلی نیس که بتونی بری بالا راحت کیفو بکشی پایین ، الان لدر مچ هم یه مینی گیم داره که با اون میشه کیفو به دست آورد. بدن استارا خوب طراحی شده مخصوصا براک لزنر امسال قابل تحمله دیگه ، چهره ها هم خوبه حرکات بازیکن ها و گیم پلی خیلی روون تر شده ، ورودی نیو دی رو ببنید متوجه می شید. تانت ها هم در بازی دچار تحول شدن.
آپلود:x

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
چه تریلر های بود بک استیج به بازی اضافه شده یه کلیپ بود براک رندی با هم درگیری داشتن رومن ریز اونور داشت مصاحبه میکرد رندی براک زد به در تریپ اچ رفت تو اتاق تریپ اچ امد فیس تو فیس رندی وایساد شاکی شده بود=)):))

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان دیشب (فکر میکنم) گلدبرگ در مراسم کنفرانس wwe 2k17 حضور داشته و جلوی جمعیت سخنرانی کرده مهمترین صحبتش هم در مورد این بود که براک لزنر اون را به مسابقه دعوت کرده امیدوارم این دعوت فقط برای تبلیغ بازی نبوده باشه و شاهد برگشت گلدبرگ باشیم
و سوالی که ازش پرسیده شد این بود که کی به wwe برمیگرده که با خنده جواب داد توی اکتبر و در بازی wwe اما بعد گفت همه از من میپرستند که کی برمیگردم و باید بگم واقعا نظری ندارم چون همه اش دست من نیست و اگر همه چیز دست من بود براتون همه قدرتم را نشون میدادم چون شما سزاوارش هستید و گفت که هر سال رستل ماینا و سامر اسلم میاد ولی وافعا نمیدونم که بتونم اون چیزی که شما میخواهید را براتون براورده کنم
و در اخر در مورد چالشی که پول هیمن در مورد مسابقه با براک گفته ازش پرسیدند اون هم گفت براک من را میشناسه و میدونه که من هنوز میتونم مسابقه بدم و ... در کل صحبتشها باز هم دقیق اشاره نکرد اما گفت که بهترین کاری که میشد کرد این بود که من در بازی 7 2k 1 حصور دارم

میتونید کنفرانس را ی و ت ی و پ بینید این را کافیه سرچ کنید
Goldberg calls out Brock Lesnar He Knows Where I Live

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خوب بیشتر لیست راستر ها هم اومده لیست عریض و طویلی هست مثل سال قبل بیشترم NXT ها هستن تا دل نوجوانان بدست بیارن
ولی خوب برادر های دادلی بویز و Brian Pileman از قدیمی ها و Razor Ramon. و Mr prefect. و Savage و wariorr که هر سال تضمینی هستن
لیست خوبیه
یک پیش نمایشم Forbes نوشته بود جالب بود از رفتن بازی فین تماشاچی و بکستیج و تا اصلاحات جزیی در بازی های لادر به نظرم تایپک اپدیت کنید من به شخصه با 17 برمیگردم چون 16 نگرفتم کلا 17 هم گلدبرگ و.. داره هم بازی بین تماشاچی و بکستیج یاداور Here Comes the pain هست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چند مورد از پیش نمایش Forbes

- فیزیک اصابت کردن مشت یا فن و یا نخوردنش بسیار طبیعی و خوبه و وقتی مشت شما نمیخوره به حریف کاملا مشخص در دوربین
- امسال بعد از پین کردن و تمام شدن بازی میتونید تا چند لحظه به زدن حریف ادامه بدید و مثلا بعد پین کردن یک فینیشر دیگه بزنید داورم سعی میکنه جلوتون رو بگیره
- فیزیک لباس و مو ها بسیار طبیعی و بهترین چیزی که دیده
- باگ ها و گلیج هایی ام دیده که کفتن بیلد نهایی نیست مثلا گفته هنگام زدن حرکت و رفتن برتی پین کردن یکم کندتر شده که لیتل گفته تو بیلد نهایی درست میشه
- بکستیج بسیار خوبه و دارای مکان های بسیاری برای زدن فنون هست و مکان های قابل توجهی داره گفته اگه بازی روی No DQ بزارید میتونید به کل قسمت های بکستیج حرکت کنید و بچرخید
_ لادر مچ سیستم جدید و مینی گیمش برای خیلی ها عالی بوده و عاشقس شدن ولی گفته من توقعم بیشتر بوده و دوست داشتم ازادی عمل بیستری مثلا برای گذاشتن لادر بین قیسمت های مختلف رینگ و بیرون داشتم که مثل گذشته هست نحوه جاگذاریش
- گفته سیستم Roull outمثل واقعیت هست در بازی های Fetwal Four و ..Ladder بعد از تمام شدن استامینا میتونید راستر از گوشه رینگ خارج کنید تا بازتوانی کنه عین واقعیت
- مبارزات بیرون رینگ بسیار فان و جالب شده با توجه به دوربین و زاویه جدید که گاهی مثل واقعیت صفحه حالت دو تیکه و اسپلیت اسکرین میشه و لذت بخشه
- انیمیشن ها هم پیشرفت خوبی داشتن
2 مورد دیگه
شوکیس وجود ندارد و بیشتر وقت بر روی مای کاریر و یونیورس بوده برای کات سینهای بیشتر و اضافه کردن فضای بکستیج و..
فینیشر و سینگوچر ها در بیرون رینگ دیگه عالی شده و مثل حرکات قدرتی در نسخه های قبل نیست
و سیستم سامبیشن دومی اضافه شده که شبیه همون بریکینگ پوینت تو نسخه های قبلیه
ساختن و ادیت ویدیو های داخل بازی برگشته و ساختن قسمت Victory برای ویدیو
داخل قسمت Creation suite تنطیمات بیشتر و گزینه های قسمت ها بیشتر شده از جمله مو برای بدن
پرومو جدید برای یونیورس و مصاحبه ها و..

این تمام نکات کلی این نسخه و بروزرسانیش

تاریخ انتشارم بر خلاف سالهای قبل از 29 اکتبر به 11 اکتبر رسیده که همون اواسط مهر میشه و ابان نیست احتمالا بودن Mafia 3 دخیل بوده کنداکتور 2K شلوغ شده D

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
گیم پلی از بازی دیدم
به نظرم لادرمچ عالی شده واقعا مینی گیم جذابی اضافه کردن برای لادر به این صورت که عین سامبیشن یک دایره ای میچرخه و باید بتونی به موقع و چندین بار کمش کنی بعد وقتی دو نفر میرن بالا مثل قدیم نیست با یک مشت زدن بیافته پایین یا روی دسته نردبان ، اولین مشت که میزنه و انیمیشنم تغییر کرده. یجپرایی نامتعادل میشی و دومین و سونی مشت میافتی به حالت رو نردبان و میتونه ضرباتش بزنه
یک حالت جدیدم اضافه شده گذاشتن نردبان بین رینگ و جایگاه تماشاگران که وقتی نردبان از زیر رینگ میاری به این حالت میزارتش بینشون
بکستیجم عالی داورم هست عین Here comes the pain میتونی با پین کردن تو بکستیج بازی کنی از رینگ بری اونجا مواردشم زیاده ار سطل اشغال و در و.. گرفته تا کمد راستر ها و زدن فینیشر و OMG روشون خوبه 2K داره بازی خوب جلو میبره به نظر من پارسالم نقدها مثبت و سبز بازی بالای 50 تا بود

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منم دیدم گیم پلی با انالیزش
کلا بازی های لادرمچ تغییرات زیادی دادن به نظرم اندازه نردبان ها بزرگتره
بعد انیمیشن بالارفتن سریع تغییر کرده مینی گیم برداشتن کیف ، حتی برای این که دو نفر بالای نردبان بندازی بابد یک مینی گیم دیگه پر کنی گذاشتن نردبان بین سکو ، قابلیت ریورس کردن OMG های بالای نردبانم بود انیمیشن جدید omg نردبان
تایمینگ بیشتر Mid reverse ها تاونت های جذاب و نو برای فینیشر
بکستیجم که حالت 5 ستارس Ko بشه
No DQ بزاری خود داور میاد برای پین کردن که از رینگ میرن حالت دومش

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
لیست تمام راستر های موجود در بازی مشخص شدند حدودا 123 نفر
دو شخصیت گلدبرگ هم Pre Order که مشکلی نیست و اینجا هم نسخه های Pre Order میارن فروشنده ها
تعدادی هم با DLC معرفی میشوند
Aiden English
Booker T
Brian Pillman
Brie Bella
Brock Lesnar
Chris Jericho
Diego
Erick Rowan
Fernando
Heath Slater
Jey Uso
Jimmy Uso
Jim Niedhart
Konnor
Larry Zybszko
Nikki Bella
R-Truth
Simon Gotch
Ultimate Warrior
Viktor
Stephanie Mcmahon
Shane Mcmahon
Vince Mcmahon
Alicia Fox
Andre The Giant
Baron Corbin
Big E
Billy Gunn
Braun Strowman
Bret Hart
British Bulldog
Cesaro
Charlotte
Daniel Bryan
Edge
Finn Balor
Hideo Itami
Jake "The Snake" Roberts
Kalisto
Randy Orton
Ricky "The Dragon" Steamboat
Sin Cara
The Rock
Triple H
Tyson Kidd
Alberto Del Rio
Big Cass
Big Show
Bray Wyatt
Brock Lesnar
Carmella
Chad Gable (American Alpha)
Darren Young
Dash Wilder (The Revival)
Diamond Dallas Page
Earthquake
Enzo Amore
Goldberg
Jason Jordan (American Alpha)
JBL
Mark Henry
Paige
Razor Ramon / Scott Hall
Ric Flair
Rusev
Sami Zayn
Samoa Joe
Sasha Banks
Scott Dawson (The Revival)
Sheamus
The Miz
Titus O'Neil
Typhoon
Zack Ryder
Asuka
Bayley
Big Boss Man
Buddy Murphy
Cactus Jack
Dean Ambrose
Diesel
Dude Love
Dusty Rhodes
Goldust
Jack Swagger
John Cena
Kane
Kevin Owens
Lex Luger
Luke Harper
Mankind
Road Dogg Jesse James
Roman Reigns
Seth Rollins
"Stone Cold" Steve Austin
Undertaker
Vader
Wesley Blake
AJ Styles
Alexa Bliss
Alundra Blayze
Arn Anderson
Bam Bam Bigelow
Becky Lynch
Bo Dallas
Bubba Ray Dudley
Bushwhacker Butch
Bushwhacker Luke
Christian
Curtis Axel
D-Von Dudley
Dana Brooke
Dolph Ziggler
EmmaEva Marie
Fandango
Kofi Kingston
Lita"
Macho Man" Randy Savage
Mr. Perfect
Naomi
Natalya
Neville
Rick Rude
Rikishi
Shawn Michaels
Sting
Stardust
Summer Rae
Tamina
Tatsumi
Fujinami
Trish Stratus
Tyler Breeze
Xavier Woods

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
منصور جون لیست را از کجا اوردی منبع درست و حسابی بود ؟ اخه تو سایت 2k که هنوز کامل نیست ولی بازم من راضیم دیگه دلیلشم معلومه نیازی نیست بگم

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منصور جون لیست را از کجا اوردی منبع درست و حسابی بود ؟ اخه تو سایت 2k که هنوز کامل نیست ولی بازم من راضیم دیگه دلیلشم معلومه نیازی نیست بگم
بله فرشید جان رسمیه از طریق Ign هر هفته 30 نفر معرفی میشدتد امروز تکمیل شد لیست خوبیه

• Like
Reactions: trust n1

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
تریلر های بازی رو دیدم از آپارات همه کیفیت پایین hd ش هم کیفیت پایین بود کسی تریلر کیفیت بالا سراغ داره!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دمشون گرم مبارزه کنار استیج اصلی. هم اضافه کردن مثل زمان Here comes the pain برای این که برن کنار استیج یک فن پرتابی مثل چک اسلم پاور بمب یا حتی پرش انجام میده و میندازه راستر گوشه استیج که قبلا امکانش نبود در راستای Here comes The pain داره میره جلو بازی البته بکستیجم بعدا قرار بیشتر گسترشش بدن به پارکینگ و..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر