WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
صحبت های براک در مورد قرار گرفتن بر روی کاور بازی

در حرفه من، من از هر فرصتی که پیش بیاید استفاده می‌کنم و بر آن چیره خواهم شد. من بخاطر این فرصت جدید و انتخاب من به عنوان نماینده فرانچایز WWE 2K17 خیلی هیجان زده هستم و افتخار می‌کنم که سوپراستاری خواهم بود که تصویر من برروی کاور این بازی قرار خواهد گرفت.

پل هیمن، مدیر و تفسیر کننده کشتی حرفه‌ای و مشاور قانونی براک لزنراز سال ۲۰۱۳ تا کنون در اینباره می‌گوید:

خانم‌ها و آقایان موکل من حقیقتاً هر چیزی که در سر راهش قرار داشته را فتح کرده است و آوردن Suplex City به WWE 2K17 هم از این قائده مستثنی نخواهد بود. به عنوان حامی براک لزنر می‌توانم تضمین می‌دهم که تجسم برتری او در ترکیب با میل جانوری برای تصاحب کلیه پلتفرم‌ها در سرتاسر جهان بوده است که برای یک بازی ویدئویی ساخته شده که هواداران، آن را با آغوشی باز پذیرا بوده و قادر به صرف نظر از آن نخواهند بود.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
باز هم میگم به نظر من اگر شوکیسی که همون مسابقه گلدبرگ و براک در رستل مانیا وجود داشتع باشه اون شوکیس هم دی ال سی خواهد بود

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
خبری از اتفاق های جدید و بخش داستانی wwe 2k17 نشد ؟

خیلی وقته که دیگه wwe برای من یکنواخت شده ، ترجیح میدم برگردم به ps2 و سری های 2008 تا 2010 کشتی کج رو بازی کنم تا سری های جدید .

نمیدونم چرا با این که کیفیت و گرافیک الان خیلی بهتر شده ولی نسخه های قبلی بیشتر حال میداد . خدا کنه یه تغییری به بازی بدن ...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من تو wwe 13 یک I Quit زدم انصافا حال داد راک و منکاید حالا اگه اینا یکم رو انیمیشن های پتک و.. کار کنن نو نوارش کنن اون لذت دور همی رو میده بازی چون از بازی سالیانه نمیشه انتظار زیادی داشت ولی بتونن یک فیزیک عالی برای نسخه های Ps4 Neo و scorpin درست کنن مشکلات این بازی حل میشه

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
2k Sports در جدیدترین اعلامیه خود پیرامون بازی WWE 2K17، به معرفی نسخه‌ای ویژه دست زده که تمرکز محتویات آن، بر روی NXT به عنوان برند زیر مجموعه WWE است.
شینسوکه ناکامورا (سوپراستار NXT) و پاول لوسک (مدیر NXT)، نسخه کلکسیونی WWE 2K17 را معرفی کردند که از حالا به قیمت ۱۰۰ دلار پیش فروش آن نیز آغاز شده است. این بسته انحصاری ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ است.

این محصول که تحت عنوان ویژه NXT Edition به فروش می‌رسد، علاوه بر دارا بودن بسته بازی اصلی، بسته‌ NXT Enhancement را در خود دارد که با استفاده از آن، شما بوست ۵۰ درصدی را در بخش MyCareer دریافت کرده و از سه مبارز NXT به نام‌های نایا جکس، آپولو کروز و شینسوکه ناکامورا برخوردار خواهید شد. از دیگر محتویات موجود می‌توان به لوح سنگی شینسوکه ناکامورا که توسط خود او هم امضاء شده، مجسمه هشت اینچی فین بَلور، تصاویر روی بوم از نمایش NXT: TakeOver: London و بسته Goldberg اشاره کرد.

۲K Sports تایید کرده است که با خرید NXT Edition، در روز اول عرضه بازی می‌توانید کشتی گیران NXT خود را برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ دریافت کنید.

بسته NXT Enhancement همراه با سه کشتی‌گیری که گفته شد، بعدا در طول سال به عنوان محتوای دانلودی در دسترس قرار می‌گیرد. بازیکنان پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ می‌توانند شخصیت‌های NXT را همان روز اول عرضه به عنوان محتوای دانلودی دریافت کنند.

پاول لوسک در رابطه نسخه ویژه گفته است که “این مهم، برای من تا حد امکان به عمق NXT وارد شده است”. همچنین طی صحبت‌هایی که او انجام داده، پرسیده شده است که آیا سه عضو دیگر گروه چهار سوارکار زن (Four Horsewomen) از جمله بِیلی، بِکی لِنچ و شارولت هم در WWE 2K17 مانند ساشا بنکس حضور خواهند داشت یا خیر؟ لوسک در پاسخ گفته که آنها فعلا معرفی در این رابطه ندارند
3094106-2kgmkt_wwe2k17_nxtedition_beautyshot_noratings_final-768x845.jpg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
خوبی 2K اینه که درسته نسخه PC این بازیو دیر میده اما همه DLC ها و ... رو روش رایگان میزاره و خوبی بعدیش اینه که هنوز نیومده Reloaded کرکش میکنه :D
درباره بازی هم فکر میکنم این سری 2K میتونن لقب بی خبر ترین بازی دنیا رو مال خودشون کنن ، بازی اکتبر میاد فقط عکس روی جلدش مشخص شده با سه تا استار! که چی آخه ؟ بابا گیم پلی ، ویدیو معرفی ، امیدوارم تو این نسخه شاهد تفاوت باشیم و صرفا با 4 تا راک ، 6 تا استون کلد ، 5 تا گلدبرگ ، 4 تا کین و آندرتیکر و اللخصوص 12 تا براک لسنر رو به رو نشیم که تعداد استار ها بشه 150 تا [-x آخه یکی نیس به اینا بگه بابا ، الان کسی که 2K17 بازی میکنه ، مخاطب خیلی هاشون اصلا نمیدونن دوران اتیتود چی هست بعد 50 تا استار از اون زمان رو تو بازی قرار میدن اسمشو میزارن بیشترین تعداد رسلینگ در تاریخ بازی های Wwe ... خو همونا رو تو یه پک DLC بدین به جاش استارا رو کامل بسازید ، قابلیت های بازیو جدید کنید و هزاران هزار ایده ای که میشه برای بازی داد و به نظر من این بازی با دنیای خود WWE کمتر از 50 درصد شباهت داره و هنوز خیلی جای کار داره. امیدوارم امسال دست به یه تغییری بزنن و صرفا بازی جدید DLCـی برای نسخه 16 نباشه ...

عمق فاجعه بازی اونجاس که شما برید تو بخش Move-Set و ببینید که حرکت اسکول کراشینگ فینالی د میز رو نوشته NEW!!!

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
Soundtracks:
اکشن برانسون و جوی بداس (با حضور ریکو لاو) – What About The Rest Of Us

اندرسون. پاک – Come Down

اندی بلک – We Don’t Have To Dance

اکسول اند انگروسو – This Time

بلک سابات – Paranoid

برینگ می دِ هورایزون – Run

فیدلار – Drone

فرنچ مونتانا (با حضور کوجک بلک) – Lockjaw

ایشی (با حضور فرنچ مونتانا، ویل و رایکوان) – We Run

تروایس بارکر و یلا ولف – Out of Control

توئنی وان پایلتس – Ride

یلو کلو (با حضور لیل ادی) – We Made It

• Like
Reactions: Barcelona FC

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان ميتونن خوشحال باشن مارك ليتل تهيه كننده بازي تاكيد كرده اين نسخه ميتونين هنگام بازي به ميان جمعيت يا حتي بكستيج برين و بازي به اونور بكشونين

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
خیلی عجیبه که این بازی عجیب بی سرو صداست:D
کلا 6 تا عکس از بازی اومده لامصب یه تریلری چیزی:D
فقط کاش یذره بازیو مث فیفا سخت کنن تو لجندری فیفا اصن نمیشه برد فقط میشه تساوی گرفت اونم 0-0 ولی تو wwe لجند راحت میشه برد و من به همین خاطر زود بازی برام تکراری میشه و آبش میکنم

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
یادمه که نسخه های چند سال قبل رو چشم بسته هم میبردم !

این 7 تا چیز رو بازی امسال داشته باشه میخرم و گرنه باز سراغش نمیرم:
گرافیکش در حد و اندازه Nba باشه
هوش مصنوعی بهتر بشه
ساختن کجیست ها تغییراتی بهش بدن مثل هر سال نباشه.
امتیاز دهی کرکتر ها رو تخیلی ندن به استان کلد بدن 95 به تیکر 93!!!!!!!!!!!
آنلاینش سریع بازیکن پیدا کنه
بازی کلا سخت شده باشه
و از همه مهمتر حجم مصرفی اینترنتش مثل بسکتبال که ازش مینالند زیاد نباشه
اوکی میشه این جوری

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
واقعا مسخره است بازی wwe16 واسه وان مجانی شد خب پدر... ها من روز اول 210 هزار تومن دادم بعد تخفیف خورد 30 دلار خریدمش بعد 120 فروختمش کل سیزن پس هم خریدم که خب البته ربطی به این نداره اما کلی پول براش دادم حالا مجانی شد همه راحت دنلود میکنند اخه چرا مسخره خب مگه ea هست که مجانی میشه واسه ea accsess خب مگه دیونه هستیم بریم 17 بخریم صبر میکنیم ارزون شه یا مفتی برش میداریم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
دو تا تریلر از بازی لیک شده به همراه جزئیاتی از همین تریلر ها ... نقد IGN میگه که بازی واقعی تر شده و راست هم میگه ، مخصوصا لدر مچ دیگه تخیلی نیس که بتونی بری بالا راحت کیفو بکشی پایین ، الان لدر مچ هم یه مینی گیم داره که با اون میشه کیفو به دست آورد. بدن استارا خوب طراحی شده مخصوصا براک لزنر امسال قابل تحمله دیگه ، چهره ها هم خوبه حرکات بازیکن ها و گیم پلی خیلی روون تر شده ، ورودی نیو دی رو ببنید متوجه می شید. تانت ها هم در بازی دچار تحول شدن.

• Like
Reactions: **AMIR**

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر