WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
امیدوازم امسال سیستم سابمیشن را کلا عوض کنن خیلی مزخرف بود من هنوز نتونستم با سابمیشن برنده بشم دلیلشم نقهمیدم روشش میدونم همینه اما نمیتونم توی دایره نگهش دارم تا تب اوت کنه
بعید میدونم سیستم سابمیشن عوض بشه یا سیستم پین ، هرچند آسونه سابمیت کردن که ، فقط باید طرفو اینقدر بزنی که اون قسمت آبی بزرگ باشه شمام بتونی دنبالش کنی چند ثانیه قرمز رو توی آبی نگه داری ، معمولا اگه یه بار دنبال کنی بعد صبر کنی خود طرف میاد تو نیم دایره شما.

من دوس دارم امسال استوری جدید هم بزارن توی Showcase منظورم خیلی جدید نیس ولی از استوری های قدیمی آدم خسته میشه یه استوری ناب مثلا درگیری Legacy با مکمن فمیلی
و همچنان امیدوارم این JBL صداشو درست کنن تو مسابقه کلا دو جمله میگفت صداشم تو دماغی هیچی نمیفهمیدی
و حرکت ها رو بیشتر کنن خصوصا OMG های جدید و نوع مسابقات جدید و به لطف Dean Ambrose وسایل جدید زیر رینگ. یه تفاوتی هم باشه بین داغون کردن حریف رو میز تا یه حرکت روی رینگ ... بیشتر کف زمین بخوابن !

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
فیک هست برادر من ... کلا این المنت گیم هر سال میاد تخیلات ذهنیشو به شکلی پیاده میکنه ... باز THE101 یکم بهتر از این عملکرده تو زمینه تخیلات!
شما اصن باز کردی دیدی ؟ این چجوری فیکه اخه ؟ همه چیش واقعی و جدید بود

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
شما اصن باز کردی دیدی ؟ این چجوری فیکه اخه ؟ همه چیش واقعی و جدید بود

تا اخرش دیدم که میگم دیگه عزیز ، این همون 2k16 هس که طرف این شکلی در اورده ، اولین گیم پلی بازی اگر بیاد تو کانال wwe قرار میگیره و کانال 2k. اگر دقت کنی ویدیو های این کانال همه نوشته که این ایده و نظریه ما هست

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
eylhht9tcgv19slbh7cb.png

سه تا از راستر های طراحی شده برای بازی مشخص شد. ساشا بنکس ، جان سینا و آلتیمیت واریور که در نمایشگاه E3 عکسشون توسط این آقا یعنی Rob Schamberger طراحی شده بود.

امیدوارم امسال شو کیس جوری جلو بره که اگر میخواد مسابقات بیل گلدبرگ باشه ، حتما مسابقه رسلمنیا 20 ـش با براک هم داخلش باشه خیلی عقب نباشه. البته هنوز خبری نیس از شو کیس اما خب نظره دیگه :D

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
تو تریلر اول گلدبرگ به سوپلکس سیتی خندید و اگه pre order کنی دوتا گلدبرگ داری و روی کاور بازی هم عکس براک لزنر هست
یه کاسه ای زیر نیمکاسس:D

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
چون گلدبرگ مثل پارسال ارنلود پراوردر هست مطمنن توی شو کیس وجود نداره و گلدبرگ جز دی ال سی میشه نمونه اش ارنولد و استینگ و هوگن سالهای قبل
اما اینکه برگرده بعید میدونم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
یه reveral trailer هم از حضور براک اومد. کاور جالب شده. اینجور ک اینا نشون دادن احتمالا مسابقه براک تو رسلمنیا 20 با گلدبرگ هست توی شو کیس

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
سلام
ببخشید سوالم بی ربطه به تاپیک
آندرتیکر هنوز مسابقه میده؟ از کجا میتونم مسابقاتش رو دانلود کنم

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوبه لزنر باشه و شوکیسش
چون براک مسابقات خوبی داشته تو دورانش مخصوصا مسابقاتش با تیکر تو 2002 که احتمالا امسالم اندر رترو حضور داره و دادلی ها هم امسال 90 درصد هستن تو لیست راستر ها حیف جای هاردی ها خالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر