FIFA 17

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط HDV 7, ‏May 19, 2016.

 1. HDV 7

  HDV 7 Time is the Fire, in which we burn
  گرافیست سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 24, 2009
  ارسال ها:
  2,776
  نام:
  Hadi
  header.jpg

  FOOTBALL HAS CHANGED
  طبق روال هر ساله و با نزدیک شدن به فصل تابستان از جدیدترین نسخه سری محبوب فیفا رونمایی شد. رونمایی که البته به نسبت سالهای قبل بسیار متفاوت بود و خبر از وجود تغییر و تحولات بسیار زیاد در نسخه 17 میداد.

  • Powered With FROSTBITE: تغییری که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تغییر صورت گرفته در بازی در طی سالیان اخیر یاد کرد. موتور ایگنایت که از ابتدای نسل 8 در بازیهای ورزشی EA مورد استفاده قرار میگرفت، از نسخه 17 جای خود رو به موتور قدرتمند فراستبایت خواهد داد. از جمله عناوینی که در این نسل با موتور فراستبایت ساخته شده اند میتوان به عناوین Dragon Age: Inquisition، Starwars: Battlefront، Need For Speed و Battlefield 4 اشاره کرد.
  • The Journey: برای اولین بار در تاریخ سری، فیفا 17 میزبان بخش داستانی کاملا جدید خواهد بود. Alex Hunter نام بازیکن جوانی است که سعی دارد با بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برای خود اسمی دست و پا کند. در این بخش قابلیت بازی با هریک از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره را خواهید داشت و این انتخاب کاملا در دستان شما خواهد بود که آینده الکس در این لیگ و در کدام تیم صورت بگیرد.
  • Own Every Moment: بازی در بخش گیم پلی، انیمیشن و هوش مصنوعی تغییرات شگرفی به خود خواهد دید تا دستور ها، تاکتیک و حرکاتی که در نظر دارید با دقت عمل بیشتری در بازی اجرا شوند. تغییری که میزان کنترل شما در بازی را به حداکثر در تاریخ سری خواهد رساند.

  features.png
  set piece.jpg
  ضربات ایستگاهی
  تمامی ضربات ایستگاهی فیفا، از کرنر گرفته تا ضربات پنالتی دچار بازنگری هایی شده و در مکانیزم تک تک آنها تغییراتی صورت گرفته است.
  ضربات آزاد مستقیم: نوع ایستادن و ضربه زدن بازیکن ها به توپ بسیار مهم تر از قبل شده و قابلیت شخصی سازی بیشتری را داراست. نتیجه این تغییر نواخته شدن ضرباتی است که پیچش ها و کاتی به توپ میدهد که قبلا نواختن آنها در بازی امکان پذیر نبود. هم اکنون زدن ضرباتی همچون بیرون پا در ضربات آزاد امکان پذیر است.
  ضربات کرنر: مکانیزم زدن کرنر ها تغییراتی داشته است. سیستم هدف گیزی جدیدی در این نوع ضربات بکار رفته است که این امکان را به شما میدهد که بر روی بازیکنان خاصی تمرکز کنید. حرکت هم تیمی هایتان در محوطه جریمه نیز به شکلی صورت میگیرد که سرزن ترین بازیکنانتان در بهترین موقعیت ها قرار بگیرند.
  ضربات پنالتی: آزادی در ضربات پنالتی به بیشتر میزان خود در سری رسیده است. اکنون میتوانید نوع دورخیز خود، سرعت نزدیک شدن به توپ و زاویه ضربه زدن به آنرا کاملا به صورت شخصی شده انجام دهید.
  پرتاب اوت: پرتاب های اوت نیز تغییراتی داشته اند. میتوانید موقعیت و سرعت خود را با قدم زدن در کنار خط طولی زمین تنظیم کنید و یا با وانمود کردن به پرتاب توپ مدافعین رو فریب دهید.

  physic.jpg

  نبرد های تن به تن
  نبرد های تن به تن داخل زمین همانند سالهای گذشته دچار تغییراتی شده و در جنگ های موقعیت و تصاحب توپ کنترل بیشتری به بازیباز داده خواهد شد.
  تکنولوژی عقب زدن (عقب رانی): به لطف این سیستم، راه های جدید بسیاری در طراحی حمله هایتان، زمانی که در حال نبرد بر سر توپ با بازیکن تیم حریف هستید، به شما داده خواهد شد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا در درگیری های تن به تن با استفاده از بدن بازیکن صاحب توپ و ایجاد مانع در مقابل بازیکن حریف برای خودتان زمان بیشتری بدست آورده و فرصت بیشتری برای طراحی نقشه های خود داشته باشید. برای مثال زمانی که در مقابل چند بازیکن حریف هسیتد با نگه داشتن توپ، فرصت فرار و اضافه شدن را به بازیکنان دگیر تیم بدهید.
  تعاملات فیزیکی جدید: سطح درگیری ها با اضافه شدن امکانات جدید بسیار بیشتر از قبل شده است که سطح جزئیات و واقع گرایانه بودن بازی را بیش از پیش خواهد کرد. برخورد های دروازه بان با بازیکنان روی توپ های هوایی، توپ های 50-50، نبرد روی توپهای هوایی، سپر کردن بدن و ... .
  حمل توپ 360 درجه با شیلد: همانطور که از عنوان مشخص است به لطف این قابلیت میتوانید در حالی که بدن بازیکنتان را در مقابل مدافعین سپر کرده اید، در جهت های دلخواه حمل توپ داشته باشید.

  int.jpg

  سیستم هوش فعال
  سیستم جدیدی که قابلیت های جدیدی از آنالیز و بازیخوانی توسط هوش مصنوعی را به ارمغان دارد و به کمک آن، بازیکنان هم تیمی رفتار های جدیدی از خود در موقعیت های مختلف نشان خواهند داد.
  سیستم آنالیز موقعیت: اکنون بازیکنان میتوانند با توجه به میزان فاصله و فضایی که در قسمت های مختلف بازی و اطراف بازیکنان مختلف است تصمیمات بهتری بگیرند. مثلا زمانی که پا به توپ هستید هم تیمی ها با توجه به فضای خالی در اختیار شما و اطراف خود در زمین پخش شوند.
  انواع جدیدی از حملات و اضافه شدن ها به حملات: تنوع در اجرای نقشه های شما توسط هم تیمی هایتان بسیار بالاتر رفته است. فرار های ارکستره شده، فرار های فریب دهنده، درخواست ساپورت و پشتیبانی از هم تیمی ها در حملات و ... تنها چندین مورد از امکانات جدید شما در حملات خواهند بود.

  Attack.jpg

  تکنیک های جدید در حملات
  آپشن ها و نوع ضربات جدیدی که در حملات دست شما را برای گلزنی باز تر خواهند کرد.
  تمام کنندگی های با ضربات فنی: سیستمی که بطور خلاصه به شما این امکان را میدهد ضربات مختلف از حمله والی، بغل پا و ... را فنی تر و با دقت تر بزنید.
  پاس های بسیار با دقت تر و ظریف: در موقعیت های سخت با فضاهای کم پاس های با دقت و با ظرافت برای هم تیمی هایتان ارسال کنید.
  ضربات دروازه با دقت تر: شروع مجدد های سریع تر و با دقت تر که امکان زدن ضد حملات سریع را در اختیارتان خواهد گذاشت.
  ضربات سر رو به زمین: کنترل بیشتر بازیکنان روی توپ های هوایی این امکان را به شما خواهد داد ضربات سر را به سمت زمین زده و کار دوازه بان ها را برای مهار آنها سخت تر کنید.

  screen.png
  اسکرین شات ها:
  تصاویر | FIFA 17 | بازی‌سنتر

  ویدئو ها:
  فیلم‌ها | FIFA 17 | بازی‌سنتر
  news.png
  تیمهای ری اسکن شده (تایید شده و قطی):
  Juventus
  Bayern Munchen
  Manchester United

  شایعات مربوط به اسکن ها:
  Premier League (rescan)
  Bundesliga
  Additions to the Women's roster
  Special mention: Possible body scans
  PSG (rescan)
  Inter Milan
  LA Galaxy

  - EA Sports قرداد پارتنرشیپ ـش رو با Premier League تمدید کرده برای 3 فصل دیگه و یجورایی به بزرگترین و اصلی ترین اسپانسر لیگ برتر تبدیل شده. سوای یه سری موارد مربوط به پخش تلویزیونی و اسپانسرینگ بازیکن ماه و اینا در مورد خود بازی هم مزیت این قرارداد میتونه ارتباط هرچه بیشتر و بهتر EA با تیم های جزیره باشه.

  - دموی بازی طبق اطلاعاتی که اومده 13 سپتامبر عرضه میشه.
   
  #1 HDV 7, ‏May 19, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Sep 10, 2016
  trainer, Siamak61, david10069 و 72 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. atzoriha

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 20, 2015
  ارسال ها:
  1,306
  درسته
  ضد حمله توسط پاسهای بلند و تو عمق
  اینی که من نوشتم بیشتر مخصوص ضد حمله با پاسهای کوتاه و با استفاده از گوشهای سرعتی مثل نیمار یا هازارده
  مثلا برای بارسا و چلسی و تا حدودی بایرن جواب میده ولی برای رعال یا منچستر یا psgنه!
  واسه اینا کانتراتک و لانگ بال مطلوب تره...
   
  M.Sadegh.M و ehsas1 این نوشته را Like کرده اند.
 3. BatiGoal

  BatiGoal -_____-
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 6, 2012
  ارسال ها:
  3,559
  نام:
  Mohammad
  من كلا كاشته زدن امسال ياد نگرفتم. كلا سه چهارتا تا كاشته تو اين بازيايي كه امسال كردم بين من و حريفم گل شده باشه:| شانسيه و حال به هم زن. كاشته هاي نزديك به محوطه رو بازيكن دوم يا خواستي سوم بيار پاس كوتاه بده يكي از پشت محوطه بشوته. ٧٠ درصد گله.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Amir81 این نوشته را Like کرده است.
 4. 947947

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 7, 2011
  ارسال ها:
  991
  نام:
  Behrooz
  به نحوه پشت توپ وایسادن بازیکنت هم ربط داره...اگه با زاویه واسته پشت توپ...خیلی کات بر میداره ولی اگه مستقم وایسه پشت توپ مستقیم میزنه...

  کلا منم نفهمیدم چجوریه...توی یه بازی توی یه منطقه خاص با یه بازیکن ثابت مبزنم میزه تو گل...بع توی یه بازی دیگه با همون بازیکن و تقریبا همون منطقه همونطوری میزنم میره تو آسمون....

  ولی با یکی بازی کردم یوارز رو داشت...کاشته میزد بیا ببین...از نزدیک از دور...خیلی خوب میزد
   
  Amir81 این نوشته را Like کرده است.
 5. zerio

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 6, 2017
  ارسال ها:
  7
  سلام
  1- نحوه ی توپ گرفتن از بازیکن حریف چطوره در زمان دفاع؟
  چون B و a رو میزنی تاثیر نداره و x هم فقط تکل میره

  2- تو سانتر از کرنر چه کار کنیم نشانگر ثابت شه ؟

  3- نقل و انتقالات که فایل squad هست رو از خود فروشنده که سی دی کی گرفتم دریافت کردم بعد تو داکیومنت ستینگ گذاشتم ولی اعمال میشه ولی از بازی بیام بیرون دوباره برن داخل دوباره به همون شکله و سیو نمی شه یا تو کریر اعمال نمیشه

  4- آخر فیفایی که بازی کردم 14 بود . بعد سه سال هنوز فیفا این مشکل رو برطرف نکرده که وقتی semi pro می ذارم تو هر بازی سه یا 5 تا گل میزنم اما تا levelرو می ذاری حرفه ای یا پروفشنال دو تا پاس نمی تونم بدم و همش دنبال توپ می دوم و 4 تا گلم می خورم. آخه بین دو تا level بقل هم اینقدر اختلاف

  5-تو کریر تنظیمات اولیه انتقال بازیکن در اولین پنجره تابستانی رو فعال کردم اما اصلا نمی تونم بازیکن بفروشم یا بخرم چرا؟
  6- تو کریر یا کلا تمرین گروهی نداره ؟الان pes 2017 داره این مورد رو

  دوستان لطفا راهنمایی کنید
   
  #5239 zerio, ‏Jul 6, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Jul 6, 2017
 6. Sepehe..n.

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 6, 2017
  ارسال ها:
  2
  سلام
  میگم من تو اولتیمیت یه بازیکن رو گذاشته بودم تو ویش لیست بعد رفتم حواسم نبود و از ویش لیست ورشداشتم ولی خریدمش و پولش از اکانتم کم شد حالا یازیکن کجا میره؟ن تو ترکیب اصلیه نه تو مای کلاب نه تو ترنسفرا
   
 7. immunology

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 15, 2011
  ارسال ها:
  84
  دوستان برای بازی انلاین باید تنظیمات چجوری باشه؟برای من حریف پیدا نمیشه.باید گزینه خاصی رو تغییر بدم؟

  Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
   
 8. ho3in_devil

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 28, 2009
  ارسال ها:
  93
  دوستان يه سوال براي فرار رو به جلوي بازيكن هدف بايد چيكار كرد؟
  مثلا توپ دست يه بازيكنه داره حركت مي كنه بازيكن جلوش رو مي خواي بگه فرار كنه رو به جلو تا بهش پاس بدي
  توي pes داره همچين قابليتي توي فيفا چطور
   
 9. footsoldier

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏May 23, 2013
  ارسال ها:
  367
  نام:
  رضا
  با همون دکمه ای که بازیکنتو سوییچ میکنی
  تو ps4 با L1
   
  ho3in_devil این نوشته را Like کرده است.
 10. blue lion

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 9, 2012
  ارسال ها:
  1,453
  نام:
  Amir
  ربطی به دقت و این چیزا نداره .
  شانس بخش زیادی از بازی رو پوشش میده ، به مراتب بیشتر از واقعیت . و در نتیجه توانایی فرد بعضی وقتا به حاشیه میره .
  من به شخصه توی تمام دیویژن ها از ابتدا تا انتها تونستم امتیاز لازم برای trophy گرفتن رو کسب کنم ، ولی بازم دلیل نمیشه به این مورد توجه نکنم . چیزی هست که وجود داره و بعضی وقتا بیش از حد آزاد دهنده میشه.
   
 11. ehsas1

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 5, 2014
  ارسال ها:
  1,249
  نام:
  احسان
  برو تو منوی اصلی قسمت آنلاین ستینگ اونجا یه گزینه لوکشین هست آفش کن درست میشه.
  باید هنگام ارنج کردن بری تو تب اینتروداکشن اونجا رو بازیکنی که میخوای فرار کنه تا بهش پاس بدی گزینه "گت این بیهاند" رو براش بذار
   
  ho3in_devil این نوشته را Like کرده است.
 12. .::MATIN::.

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 26, 2015
  ارسال ها:
  57
  نام:
  متین
  سلام
  آقا میگم بخش داستانی کلا یک فصله؟؟
  یعنی تیم دیگه ای بهت پیشنهاد نمیده بعد از یک فصل؟
   
 13. ho3in_devil

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 28, 2009
  ارسال ها:
  93
  پس تو بازی دکمه ای چیزی نیست که بشه زد همون موقع هر بازیکنی که خواستیم فرار کنه؟ شنیده بودم داره
  l1 هم که اون دوستمون گقته بود زدم نشد

  توی pes داره همچین چیزی چطور اینجا نداره، از پاسخ می مانم
   
 14. sfx123

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 22, 2014
  ارسال ها:
  5
  سلام دوستان یه حرف خوب نیس پایه هم باشه باهم بزنیم فیفا.ایدی PSN:aliwpr ادد کنین تا بازی کنیم
   
 15. immunology

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 15, 2011
  ارسال ها:
  84
  دوستان قبلا یادمه تو فیفا ۱۶ یه dns خاص میزدیم خیلی آنلاین کردن بهتر میشد.الان dns خاصی هست که بهتر بشه؟خیلی قطعی داره و میپره بیرون.
  تشکر

  Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
   
 16. ehsas1

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 5, 2014
  ارسال ها:
  1,249
  نام:
  احسان
  اره یه فصله که تهش کارت آلتیمیت هانتر بهت میده
  ال که سوییچ کردن بازیکناست
  اینکه با زدن دکمه فرار کنه رو من نشنیدم باز اگه دوستان میدونن بیان بگن ولی شما تنظیمات اینتروداکشن رو انجام بدی بازیکن خودش فرار میکنه
   
  ho3in_devil این نوشته را Like کرده است.