FIFA 17

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط HDV 7, ‏May 19, 2016.

 1. HDV 7

  HDV 7 Time is the Fire, in which we burn
  گرافیست سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 24, 2009
  ارسال ها:
  2,776
  نام:
  Hadi
  header.jpg

  FOOTBALL HAS CHANGED
  طبق روال هر ساله و با نزدیک شدن به فصل تابستان از جدیدترین نسخه سری محبوب فیفا رونمایی شد. رونمایی که البته به نسبت سالهای قبل بسیار متفاوت بود و خبر از وجود تغییر و تحولات بسیار زیاد در نسخه 17 میداد.

  • Powered With FROSTBITE: تغییری که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تغییر صورت گرفته در بازی در طی سالیان اخیر یاد کرد. موتور ایگنایت که از ابتدای نسل 8 در بازیهای ورزشی EA مورد استفاده قرار میگرفت، از نسخه 17 جای خود رو به موتور قدرتمند فراستبایت خواهد داد. از جمله عناوینی که در این نسل با موتور فراستبایت ساخته شده اند میتوان به عناوین Dragon Age: Inquisition، Starwars: Battlefront، Need For Speed و Battlefield 4 اشاره کرد.
  • The Journey: برای اولین بار در تاریخ سری، فیفا 17 میزبان بخش داستانی کاملا جدید خواهد بود. Alex Hunter نام بازیکن جوانی است که سعی دارد با بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برای خود اسمی دست و پا کند. در این بخش قابلیت بازی با هریک از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره را خواهید داشت و این انتخاب کاملا در دستان شما خواهد بود که آینده الکس در این لیگ و در کدام تیم صورت بگیرد.
  • Own Every Moment: بازی در بخش گیم پلی، انیمیشن و هوش مصنوعی تغییرات شگرفی به خود خواهد دید تا دستور ها، تاکتیک و حرکاتی که در نظر دارید با دقت عمل بیشتری در بازی اجرا شوند. تغییری که میزان کنترل شما در بازی را به حداکثر در تاریخ سری خواهد رساند.

  features.png
  set piece.jpg
  ضربات ایستگاهی
  تمامی ضربات ایستگاهی فیفا، از کرنر گرفته تا ضربات پنالتی دچار بازنگری هایی شده و در مکانیزم تک تک آنها تغییراتی صورت گرفته است.
  ضربات آزاد مستقیم: نوع ایستادن و ضربه زدن بازیکن ها به توپ بسیار مهم تر از قبل شده و قابلیت شخصی سازی بیشتری را داراست. نتیجه این تغییر نواخته شدن ضرباتی است که پیچش ها و کاتی به توپ میدهد که قبلا نواختن آنها در بازی امکان پذیر نبود. هم اکنون زدن ضرباتی همچون بیرون پا در ضربات آزاد امکان پذیر است.
  ضربات کرنر: مکانیزم زدن کرنر ها تغییراتی داشته است. سیستم هدف گیزی جدیدی در این نوع ضربات بکار رفته است که این امکان را به شما میدهد که بر روی بازیکنان خاصی تمرکز کنید. حرکت هم تیمی هایتان در محوطه جریمه نیز به شکلی صورت میگیرد که سرزن ترین بازیکنانتان در بهترین موقعیت ها قرار بگیرند.
  ضربات پنالتی: آزادی در ضربات پنالتی به بیشتر میزان خود در سری رسیده است. اکنون میتوانید نوع دورخیز خود، سرعت نزدیک شدن به توپ و زاویه ضربه زدن به آنرا کاملا به صورت شخصی شده انجام دهید.
  پرتاب اوت: پرتاب های اوت نیز تغییراتی داشته اند. میتوانید موقعیت و سرعت خود را با قدم زدن در کنار خط طولی زمین تنظیم کنید و یا با وانمود کردن به پرتاب توپ مدافعین رو فریب دهید.

  physic.jpg

  نبرد های تن به تن
  نبرد های تن به تن داخل زمین همانند سالهای گذشته دچار تغییراتی شده و در جنگ های موقعیت و تصاحب توپ کنترل بیشتری به بازیباز داده خواهد شد.
  تکنولوژی عقب زدن (عقب رانی): به لطف این سیستم، راه های جدید بسیاری در طراحی حمله هایتان، زمانی که در حال نبرد بر سر توپ با بازیکن تیم حریف هستید، به شما داده خواهد شد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا در درگیری های تن به تن با استفاده از بدن بازیکن صاحب توپ و ایجاد مانع در مقابل بازیکن حریف برای خودتان زمان بیشتری بدست آورده و فرصت بیشتری برای طراحی نقشه های خود داشته باشید. برای مثال زمانی که در مقابل چند بازیکن حریف هسیتد با نگه داشتن توپ، فرصت فرار و اضافه شدن را به بازیکنان دگیر تیم بدهید.
  تعاملات فیزیکی جدید: سطح درگیری ها با اضافه شدن امکانات جدید بسیار بیشتر از قبل شده است که سطح جزئیات و واقع گرایانه بودن بازی را بیش از پیش خواهد کرد. برخورد های دروازه بان با بازیکنان روی توپ های هوایی، توپ های 50-50، نبرد روی توپهای هوایی، سپر کردن بدن و ... .
  حمل توپ 360 درجه با شیلد: همانطور که از عنوان مشخص است به لطف این قابلیت میتوانید در حالی که بدن بازیکنتان را در مقابل مدافعین سپر کرده اید، در جهت های دلخواه حمل توپ داشته باشید.

  int.jpg

  سیستم هوش فعال
  سیستم جدیدی که قابلیت های جدیدی از آنالیز و بازیخوانی توسط هوش مصنوعی را به ارمغان دارد و به کمک آن، بازیکنان هم تیمی رفتار های جدیدی از خود در موقعیت های مختلف نشان خواهند داد.
  سیستم آنالیز موقعیت: اکنون بازیکنان میتوانند با توجه به میزان فاصله و فضایی که در قسمت های مختلف بازی و اطراف بازیکنان مختلف است تصمیمات بهتری بگیرند. مثلا زمانی که پا به توپ هستید هم تیمی ها با توجه به فضای خالی در اختیار شما و اطراف خود در زمین پخش شوند.
  انواع جدیدی از حملات و اضافه شدن ها به حملات: تنوع در اجرای نقشه های شما توسط هم تیمی هایتان بسیار بالاتر رفته است. فرار های ارکستره شده، فرار های فریب دهنده، درخواست ساپورت و پشتیبانی از هم تیمی ها در حملات و ... تنها چندین مورد از امکانات جدید شما در حملات خواهند بود.

  Attack.jpg

  تکنیک های جدید در حملات
  آپشن ها و نوع ضربات جدیدی که در حملات دست شما را برای گلزنی باز تر خواهند کرد.
  تمام کنندگی های با ضربات فنی: سیستمی که بطور خلاصه به شما این امکان را میدهد ضربات مختلف از حمله والی، بغل پا و ... را فنی تر و با دقت تر بزنید.
  پاس های بسیار با دقت تر و ظریف: در موقعیت های سخت با فضاهای کم پاس های با دقت و با ظرافت برای هم تیمی هایتان ارسال کنید.
  ضربات دروازه با دقت تر: شروع مجدد های سریع تر و با دقت تر که امکان زدن ضد حملات سریع را در اختیارتان خواهد گذاشت.
  ضربات سر رو به زمین: کنترل بیشتر بازیکنان روی توپ های هوایی این امکان را به شما خواهد داد ضربات سر را به سمت زمین زده و کار دوازه بان ها را برای مهار آنها سخت تر کنید.

  screen.png
  اسکرین شات ها:
  تصاویر | FIFA 17 | بازی‌سنتر

  ویدئو ها:
  فیلم‌ها | FIFA 17 | بازی‌سنتر
  news.png
  تیمهای ری اسکن شده (تایید شده و قطی):
  Juventus
  Bayern Munchen
  Manchester United

  شایعات مربوط به اسکن ها:
  Premier League (rescan)
  Bundesliga
  Additions to the Women's roster
  Special mention: Possible body scans
  PSG (rescan)
  Inter Milan
  LA Galaxy

  - EA Sports قرداد پارتنرشیپ ـش رو با Premier League تمدید کرده برای 3 فصل دیگه و یجورایی به بزرگترین و اصلی ترین اسپانسر لیگ برتر تبدیل شده. سوای یه سری موارد مربوط به پخش تلویزیونی و اسپانسرینگ بازیکن ماه و اینا در مورد خود بازی هم مزیت این قرارداد میتونه ارتباط هرچه بیشتر و بهتر EA با تیم های جزیره باشه.

  - دموی بازی طبق اطلاعاتی که اومده 13 سپتامبر عرضه میشه.
   
  #1 HDV 7, ‏May 19, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Sep 10, 2016
  trainer, Siamak61, david10069 و 72 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. BatiGoal

  BatiGoal -_____-
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 6, 2012
  ارسال ها:
  3,559
  نام:
  Mohammad
  گرافيك، كرير مود و خصوصا فيس ها بايد بهتر بشن كه بي رقيبي بازي خصوصا تو چارت فروش مانع اين كار ميشن. كرير كه بهتر شدن رو بيخيال كلا باس عوض شه. خيلي بي مزه شده. حداقل توقع من اينه بازي شبيه دي ال سي نباشه كه خب امسالم هست. ديگه تو اين ٤ تا ليگ معتبر به جز انگليس ٢٠ تا تيم خفن هم نداريم كه فيساشون ضعيفه.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  atzoriha و ehsas1 این نوشته را Like کرده اند.
 3. ehsas1

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 5, 2014
  ارسال ها:
  1,275
  نام:
  احسان
  دوستان این راشفورد رو چیکار کنم بمونه؟
  [​IMG]

  درخواست خودش 4فصله و 110هزارتا دستمزده همینو بلکه بیشترم میزنم باز همینو میگه
  107میلیون یورو سوداوری کرم برا باشگاه.تیم در آستانه قهرمانی همه جامهاست ولی هرکاری میکنم تمدید نمیکنه.کاپیتانش کردم وتو کنفرانس ها ازش تعریف کردم نشد که نشد
  راه حل بدین خواهشا.قاشق قاشق پول جمع کردم راشفوردو خریدم وگرنه لیدز که بودجه درست درمون نداره
  الآنم آخرای نیم فصل دومم.تا اخر فصل قراردادش تموم میشه
   
 4. R_rreezzaa

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 27, 2010
  ارسال ها:
  82
  نام:
  رضا
  ehsas1 این نوشته را Like کرده است.
 5. BatiGoal

  BatiGoal -_____-
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 6, 2012
  ارسال ها:
  3,559
  نام:
  Mohammad
  موقعي كه خريديش bonus گذاشتي واسش؟ مثلا به ازا هر گل ٥ درصد؟ واسه همونه،


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  ehsas1 این نوشته را Like کرده است.
 6. Maniac Gamer

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 21, 2008
  ارسال ها:
  1,865
  نام:
  مارشال
  6-22-2017_4-59-31_PM.png

  تعریف هندیکپ به روایت تصویر. (اونی که دقیقه ی 89 گل خورده بنده هستم. :|:|:|)
  خیلی خودمو کنترل کردم که درجا بازی رو delete نکردم. ~X(
  فکر کنم تیرک دروازه ی حریف کج شد انقدر توپ بهش خورد.
  دستای دروازه بانش هم تاول زد انقدر بقیه ی توپا رو save کرد.
   
  Mohamad_ndr و ehsas1 این نوشته را Like کرده اند.
 7. ehsas1

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 5, 2014
  ارسال ها:
  1,275
  نام:
  احسان
  آره گذاشتم.تو عکس زیرم مشخصه ولی من 5درصد زدم این زده 6درصد.حالا چیکار باید بکنم مشکل رفع بشه؟
  [​IMG]

  الان خودش گفته 4ساله با 110000 تا.همینو میزنم اما باز قبول نمیکنه
  الان طبق آماری که داره 53 بازی 42 گل، 42 تا 5000 تا(5%*100000) میشه 210000 تا.ینی باید اینقد بودجه دستمزد داشته باشم یا بودجه خرید؟عکس زیرو ببین
  [​IMG]

  خب بالاخره چیکار کم ایشون بله رو بگه؟ :smile:
   
 8. abt

  abt
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 6, 2014
  ارسال ها:
  1,386
  نام:
  Ali
  اون پایین squad role بذار واسش.
   
 9. ehsas1

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 5, 2014
  ارسال ها:
  1,275
  نام:
  احسان
  گذاشتم.6درصد رو هم بیشتر کردم بازم قبول نکرد
  من فکر میکنم با اون بودجه دستمزد و اینا ربط داره ولی نمیدونم چشه
  جایزه ای که موقع عقد قرارداد تعیین میکنیم(5درصد و 10درصد و...) از کجا پرداخت میشه؟از بودجه دستمزد یا بودجه نقل و انتقالات؟
   
  #5213 ehsas1, ‏Jun 22, 2017
  آخرین ویرایش: ‏Jun 22, 2017
 10. Guardiola

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 28, 2015
  ارسال ها:
  346
  نام:
  حسین
  داره میگه باشگاه نمیتونه بونوس من رو بده.
  حقوق خودش 110 هزارتاست. تقریبا 200 هزارتا هم بونوس میشه که جمعا میشه 310 هزارتا. ولی شما کل حقوقی که میتونی بدی 218 هزارتاست. در یک کلام. بدبخت شدی:D
   
  ehsas1 و Vahid-Khazayi این نوشته را Like کرده اند.
 11. ehsas1

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 5, 2014
  ارسال ها:
  1,275
  نام:
  احسان
  بدبختو که میدونم شدم :laughing:
  الان بودجه دستمزد رو به سطح 3010تا برسونم یا بودجه ترانسفر رو زیاد کنم؟
  چون یه جستجویی که کردم تو عکس زیر اونی که های لایت آبی کردم طرف میگه بودجه ترانسفر رو زیاد کنی حله.با این چیزی که شما گفتی فرق میکنه.چیکار کنم بالاخره؟
  پریمیر لیگ+لیگ اروپا+ جام حذفی رو در استانه قهرمانی هستم.ازین قهرمانیا چیزی به این قسمت میرسه؟کلا چند درصد پول قهرمانی به این بخش اضافه میشه؟
  [​IMG]
   
 12. Guardiola

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 28, 2015
  ارسال ها:
  346
  نام:
  حسین
  خب اگه قهرمان بشی که کلی پول گیرت میاد و مشکل حله.
  اما یه کار دیگه هم میشه کرد. بونوس رو صفر کن. و بجاش بین 150 تا 170 هزارتا بهش حقوق بده. احتمال 99 درصد باید قبول کنه.


  ویرایش: خب یه سرچ زدم. بونوس از پول انتقالات پرداخت میشه. یعنی شما باید 210 تا هزارتا حداقل تو بودجه نقل و انتقالات داشته باشی. که الان نداری. قهرمان بشی مشکلت حل میشه. البته بازم بهت پیشنهاد میکنم که همون بونوس رو صفر کنی و بهش قرارداد جدید پیشنهاد کنی.
   
  ehsas1 این نوشته را Like کرده است.
 13. ehsas1

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 5, 2014
  ارسال ها:
  1,275
  نام:
  احسان
  اون بودجه دستمزد رو گذاشتم 150تا و بودجه ترانسفر رو گذاشتم 1میلیون تمدید کرد ولی از هردوی اینا پول کم شد
  درهرصورت مشکلم حل شد.ممنون که کمک کردی :hearteyes::kissingheart:
   
  Guardiola این نوشته را Like کرده است.
 14. BatiGoal

  BatiGoal -_____-
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Nov 6, 2012
  ارسال ها:
  3,559
  نام:
  Mohammad
  درسته همین بونوس از بودجه ترنسفر کم میشه بقیه ش هم میره پای حقوقش.
   
  ehsas1 این نوشته را Like کرده است.
 15. rezacastel33

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 15, 2017
  ارسال ها:
  77
  ؟رفقا کسی تو این چند روز download squad زده ؟
  بازیکن های جدید ترانسفر شدن؟ مثل اندره سیلوا و بقیه تو تیمای جدید ؟
   
 16. ehsas1

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 5, 2014
  ارسال ها:
  1,275
  نام:
  احسان
  یه باگ برا این قسمت وجود داره
  اگه بودجه دستمزد تیمت 1154000 تا و بیشتر باشه و بری با بازیکنت به همین مبلغ و بیشتر قرارداد جدید ببندی اون قبول میکنه اما بودجه دستمزدت افزایش وحشتناکی میکنه که میتونی به بودجه ترانسفر تخصیص بدی.ولی دستمزد بازیکن 1154000 نمیشه.حدود 700تا میشه.
  اصلا یه باگ عجیبیه