FIFA 17

header.jpg

FOOTBALL HAS CHANGED
طبق روال هر ساله و با نزدیک شدن به فصل تابستان از جدیدترین نسخه سری محبوب فیفا رونمایی شد. رونمایی که البته به نسبت سالهای قبل بسیار متفاوت بود و خبر از وجود تغییر و تحولات بسیار زیاد در نسخه 17 میداد.

• Powered With FROSTBITE: تغییری که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تغییر صورت گرفته در بازی در طی سالیان اخیر یاد کرد. موتور ایگنایت که از ابتدای نسل 8 در بازیهای ورزشی EA مورد استفاده قرار میگرفت، از نسخه 17 جای خود رو به موتور قدرتمند فراستبایت خواهد داد. از جمله عناوینی که در این نسل با موتور فراستبایت ساخته شده اند میتوان به عناوین Dragon Age: Inquisition، Starwars: Battlefront، Need For Speed و Battlefield 4 اشاره کرد.
  • The Journey: برای اولین بار در تاریخ سری، فیفا 17 میزبان بخش داستانی کاملا جدید خواهد بود. Alex Hunter نام بازیکن جوانی است که سعی دارد با بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برای خود اسمی دست و پا کند. در این بخش قابلیت بازی با هریک از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره را خواهید داشت و این انتخاب کاملا در دستان شما خواهد بود که آینده الکس در این لیگ و در کدام تیم صورت بگیرد.
  • Own Every Moment: بازی در بخش گیم پلی، انیمیشن و هوش مصنوعی تغییرات شگرفی به خود خواهد دید تا دستور ها، تاکتیک و حرکاتی که در نظر دارید با دقت عمل بیشتری در بازی اجرا شوند. تغییری که میزان کنترل شما در بازی را به حداکثر در تاریخ سری خواهد رساند.

features.png
set piece.jpg
ضربات ایستگاهی
تمامی ضربات ایستگاهی فیفا، از کرنر گرفته تا ضربات پنالتی دچار بازنگری هایی شده و در مکانیزم تک تک آنها تغییراتی صورت گرفته است.
ضربات آزاد مستقیم: نوع ایستادن و ضربه زدن بازیکن ها به توپ بسیار مهم تر از قبل شده و قابلیت شخصی سازی بیشتری را داراست. نتیجه این تغییر نواخته شدن ضرباتی است که پیچش ها و کاتی به توپ میدهد که قبلا نواختن آنها در بازی امکان پذیر نبود. هم اکنون زدن ضرباتی همچون بیرون پا در ضربات آزاد امکان پذیر است.
ضربات کرنر: مکانیزم زدن کرنر ها تغییراتی داشته است. سیستم هدف گیزی جدیدی در این نوع ضربات بکار رفته است که این امکان را به شما میدهد که بر روی بازیکنان خاصی تمرکز کنید. حرکت هم تیمی هایتان در محوطه جریمه نیز به شکلی صورت میگیرد که سرزن ترین بازیکنانتان در بهترین موقعیت ها قرار بگیرند.
ضربات پنالتی: آزادی در ضربات پنالتی به بیشتر میزان خود در سری رسیده است. اکنون میتوانید نوع دورخیز خود، سرعت نزدیک شدن به توپ و زاویه ضربه زدن به آنرا کاملا به صورت شخصی شده انجام دهید.
پرتاب اوت: پرتاب های اوت نیز تغییراتی داشته اند. میتوانید موقعیت و سرعت خود را با قدم زدن در کنار خط طولی زمین تنظیم کنید و یا با وانمود کردن به پرتاب توپ مدافعین رو فریب دهید.

physic.jpg

نبرد های تن به تن
نبرد های تن به تن داخل زمین همانند سالهای گذشته دچار تغییراتی شده و در جنگ های موقعیت و تصاحب توپ کنترل بیشتری به بازیباز داده خواهد شد.
تکنولوژی عقب زدن (عقب رانی): به لطف این سیستم، راه های جدید بسیاری در طراحی حمله هایتان، زمانی که در حال نبرد بر سر توپ با بازیکن تیم حریف هستید، به شما داده خواهد شد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا در درگیری های تن به تن با استفاده از بدن بازیکن صاحب توپ و ایجاد مانع در مقابل بازیکن حریف برای خودتان زمان بیشتری بدست آورده و فرصت بیشتری برای طراحی نقشه های خود داشته باشید. برای مثال زمانی که در مقابل چند بازیکن حریف هسیتد با نگه داشتن توپ، فرصت فرار و اضافه شدن را به بازیکنان دگیر تیم بدهید.
تعاملات فیزیکی جدید: سطح درگیری ها با اضافه شدن امکانات جدید بسیار بیشتر از قبل شده است که سطح جزئیات و واقع گرایانه بودن بازی را بیش از پیش خواهد کرد. برخورد های دروازه بان با بازیکنان روی توپ های هوایی، توپ های 50-50، نبرد روی توپهای هوایی، سپر کردن بدن و ... .
حمل توپ 360 درجه با شیلد: همانطور که از عنوان مشخص است به لطف این قابلیت میتوانید در حالی که بدن بازیکنتان را در مقابل مدافعین سپر کرده اید، در جهت های دلخواه حمل توپ داشته باشید.

int.jpg

سیستم هوش فعال
سیستم جدیدی که قابلیت های جدیدی از آنالیز و بازیخوانی توسط هوش مصنوعی را به ارمغان دارد و به کمک آن، بازیکنان هم تیمی رفتار های جدیدی از خود در موقعیت های مختلف نشان خواهند داد.
سیستم آنالیز موقعیت: اکنون بازیکنان میتوانند با توجه به میزان فاصله و فضایی که در قسمت های مختلف بازی و اطراف بازیکنان مختلف است تصمیمات بهتری بگیرند. مثلا زمانی که پا به توپ هستید هم تیمی ها با توجه به فضای خالی در اختیار شما و اطراف خود در زمین پخش شوند.
انواع جدیدی از حملات و اضافه شدن ها به حملات: تنوع در اجرای نقشه های شما توسط هم تیمی هایتان بسیار بالاتر رفته است. فرار های ارکستره شده، فرار های فریب دهنده، درخواست ساپورت و پشتیبانی از هم تیمی ها در حملات و ... تنها چندین مورد از امکانات جدید شما در حملات خواهند بود.

Attack.jpg

تکنیک های جدید در حملات
آپشن ها و نوع ضربات جدیدی که در حملات دست شما را برای گلزنی باز تر خواهند کرد.
تمام کنندگی های با ضربات فنی: سیستمی که بطور خلاصه به شما این امکان را میدهد ضربات مختلف از حمله والی، بغل پا و ... را فنی تر و با دقت تر بزنید.
پاس های بسیار با دقت تر و ظریف: در موقعیت های سخت با فضاهای کم پاس های با دقت و با ظرافت برای هم تیمی هایتان ارسال کنید.
ضربات دروازه با دقت تر: شروع مجدد های سریع تر و با دقت تر که امکان زدن ضد حملات سریع را در اختیارتان خواهد گذاشت.
ضربات سر رو به زمین: کنترل بیشتر بازیکنان روی توپ های هوایی این امکان را به شما خواهد داد ضربات سر را به سمت زمین زده و کار دوازه بان ها را برای مهار آنها سخت تر کنید.

screen.png
اسکرین شات ها:
تصاویر | FIFA 17 | بازی‌سنتر

ویدئو ها:
فیلم‌ها | FIFA 17 | بازی‌سنتر

news.png
تیمهای ری اسکن شده (تایید شده و قطی):
Juventus
Bayern Munchen
Manchester United

شایعات مربوط به اسکن ها:
Premier League (rescan)
Bundesliga
Additions to the Women's roster
Special mention: Possible body scans
PSG (rescan)
Inter Milan
LA Galaxy

- EA Sports قرداد پارتنرشیپ ـش رو با Premier League تمدید کرده برای 3 فصل دیگه و یجورایی به بزرگترین و اصلی ترین اسپانسر لیگ برتر تبدیل شده. سوای یه سری موارد مربوط به پخش تلویزیونی و اسپانسرینگ بازیکن ماه و اینا در مورد خود بازی هم مزیت این قرارداد میتونه ارتباط هرچه بیشتر و بهتر EA با تیم های جزیره باشه.

- دموی بازی طبق اطلاعاتی که اومده 13 سپتامبر عرضه میشه.

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان کفش جدید کریس به بازی اضافه نشده؟
ترکیب رو آپدیت کردم هنوز کفش سبز میپوشه
تو کاتالوگ هم ندیدم.اگه اونجا کسی پیداش کرده شات بده ما هم استفاده کنیم

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
دوستان سلام.بعدازچندین سال پیس بازی کردن یک هفتست که بکوب فیفا17میزنم.تازه کم کم دارم بابازی ارتباط برقرارمیکنم.ولی فهمیدم که بافیفا به هیجان نزدیک میشم.فقط یکم استرس دارم.نمیدونم کاراشتباهی کردم درسته نمیدونم.همش شک به دلم.طوری که دیگه نمیتونم پیس بازی کنم شماهم مثل من هستید؟منظورم تازه کارهاست.ممنون

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
دوستان سلام.بعدازچندین سال پیس بازی کردن یک هفتست که بکوب فیفا17میزنم.تازه کم کم دارم بابازی ارتباط برقرارمیکنم.ولی فهمیدم که بافیفا به هیجان نزدیک میشم.فقط یکم استرس دارم.نمیدونم کاراشتباهی کردم درسته نمیدونم.همش شک به دلم.طوری که دیگه نمیتونم پیس بازی کنم شماهم مثل من هستید؟منظورم تازه کارهاست.ممنون
سلام
داداش کلا خودتو درگیر این بحث های فیفا بهتره یا پیس نکن
هردو محاسن و معایب خودشون رو دارن
یه مدت اینو بازی کن خسته که شدی برو سراغ اون و بلعکس
بیخودی هم حرص و جوش واسه خودت درست نکن
والا به خدا...!
به هر حال
موفق باشی

آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
سلام
داداش کلا خودتو درگیر این بحث های فیفا بهتره یا پیس نکن
هردو محاسن و معایب خودشون رو دارن
یه مدت اینو بازی کن خسته که شدی برو سراغ اون و بلعکس
بیخودی هم حرص و جوش واسه خودت درست نکن
والا به خدا...!
به هر حال
موفق باشی
دمت گرم.این حرف شمامنطقی بوددمت گرم.خیالم راحت شد.ممنون.

• Like
Reactions: atzoriha

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
دوستان سلام.یه سوال؟چکارکنیم وقتی توکریرچندفصل بازی میکنی میخوای سیوت رانگه داری مثل پیس بدون اکانت جدیدبری روتیم دیگه ازاول کریر روبازی کنی.البته بدون پاک کردن سیو قبلی.اپدیت هم بشه؟ممنون

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
یعنی واقعا از خرید fifa 17 پشیمونم با این هم باگ و ناداوری و ضربه کات دار و شوت قدرتی خیلی مسخرست
یعنی من احمقم اگه سال دیگه با یه تغییرات جزئی دوباره خر شم برم فیفا بگیرم
همون frostbite بزارن واسه بازی جنگی بهتره

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
یعنی واقعا از خرید fifa 17 پشیمونم با این هم باگ و ناداوری و ضربه کات دار و شوت قدرتی خیلی مسخرست
یعنی من احمقم اگه سال دیگه با یه تغییرات جزئی دوباره خر شم برم فیفا بگیرم
همون frostbite بزارن واسه بازی جنگی بهتره

توی فیفا که نتونی خوب دفاع کنی و خوب دفاع کردن رو بلد نباشی....کلا مسخره میشه برات و بازی برات کلش باگ میشه و به نظرت مسخره ترین فیفایی هست که تا حالا بازی کردی...

وقتی ترکیبت رو درست بچینی و تاتیک تیمیت رو درست انتخاب کنی و مهم تر از همه پست بازیکنات رو با توجه به توانایی هاشون بهشون بدی و یکی از مهمترین قسمتای ترکیبت یعنی دادن دستور عمل به تک تک بازیکنات رو انجام بدی و بعدش چندتا بازی کنی و کم و زیاد ترکیبت رو بگیری مطمئن باش نظرت عوض میشه...

ولی بازم زوری نیست و وقتی از بازی لذت نمیبری ردش کن بره...چون بازی میکنیم که لذت ببریم و کیف کنیم نه اینکه زجر بکشیم... :)

رئال برمیداری یا بارسا ؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1 and atzoriha

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
توی فیفا که نتونی خوب دفاع کنی و خوب دفاع کردن رو بلد نباشی....کلا مسخره میشه برات و بازی برات کلش باگ میشه و به نظرت مسخره ترین فیفایی هست که تا حالا بازی کردی...

وقتی ترکیبت رو درست بچینی و تاتیک تیمیت رو درست انتخاب کنی و مهم تر از همه پست بازیکنات رو با توجه به توانایی هاشون بهشون بدی و یکی از مهمترین قسمتای ترکیبت یعنی دادن دستور عمل به تک تک بازیکنات رو انجام بدی و بعدش چندتا بازی کنی و کم و زیاد ترکیبت رو بگیری مطمئن باش نظرت عوض میشه...

ولی بازم زوری نیست و وقتی از بازی لذت نمیبری ردش کن بره...چون بازی میکنیم که لذت ببریم و کیف کنیم نه اینکه زجر بکشیم... :)

رئال برمیداری یا بارسا ؟؟
نه مسئله اینا نیست اینا رو همه رو انجام برای دونه دونه بازیکنه تاکتیک میدم
دفاع هم خوب مبیکنم
تیم هم چلسی میارم ولی واقعا یه چیزای رو مخی داره این فیفا
این که نویر یا کورتوا تو 40yrd ای گل میخوره مسخرست گند شوت قدرتی و درو ادرون از اون ور که بارسا خیلی مسخرست انگار دارن فوتبال شائلین بازی میکنن بازیکنش توپ و رو هوا استپ نکرده میزنه با سرعت نور میره تو دروازه
این سازنده اعمق نشسته تمامه استثنا های که تو دنیا ی بازی واقعی پیش اومد ه رو گذاشته به صورت طبیعی تو FIFA اتفاق4 میفته کل بازی شده از گوشه میان تو علل خصوص بارسایا نمیشه نزدیکشون شد باد کهیل یا داوید لوییز مگیره بهشون غش میکنن پنالتی میشه
HANDICUP هم نگم بهتره
اونم قدرت تیما تیمی مثه چلسی بزار جلو من یونایتد باگ ببین چقدر مسخره قویه یونایتد انگار اونا اول جدول چلسی 6 مه جدوله
ما دلمون خوش کردیم با موتور جدید بازی خیلی خوب میشه و لی آشغال تر از آشغال شده
یعنی این همه ادعا داره این شرکت بی پدر مادر نباید واسه بازیکنها هوش مصنوعی طراحی کنه که عینه هویج تو هم گره میخورن یا یارو همش تو افسایده
در مورد رئال و بارسا و بایرن هم که همه شهیدمون کردهن هی رئال هی بارسا هی رئال هی بارسا انگار فوتبال همین دوتا تیمه

• Like
Reactions: Siamak61

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دفاع هم خوب مبیکنم
این که نویر یا کورتوا تو 40yrd ای گل میخوره مسخرست گند شوت قدرتی و درو ادرون از اون ور که بارسا خیلی مسخرست انگار دارن فوتبال شائلین بازی میکنن بازیکنش توپ و رو هوا استپ نکرده میزنه با سرعت نور میره تو دروازه
این سازنده اعمق نشسته تمامه استثنا های که تو دنیا ی بازی واقعی پیش اومد ه رو گذاشته به صورت طبیعی تو FIFA اتفاق4 میفته کل بازی شده از گوشه میان تو علل خصوص بارسایا نمیشه نزدیکشون شد باد کهیل یا داوید لوییز مگیره بهشون غش میکنن پنالتی میشه
HANDICUP هم نگم بهتره
اونم قدرت تیما تیمی مثه چلسی بزار جلو من یونایتد باگ ببین چقدر مسخره قویه یونایتد انگار اونا اول جدول چلسی 6 مه جدوله
یعنی این همه ادعا داره این شرکت بی پدر مادر نباید واسه بازیکنها هوش مصنوعی طراحی کنه که عینه هویج تو هم گره میخورن یا یارو همش تو افسایده
در مورد رئال و بارسا و بایرن هم که همه شهیدمون کردهن هی رئال هی بارسا هی رئال هی بارسا انگار فوتبال همین دوتا تیمه

ایول..منم چلسی برمیدارم...

343 میچینم و هازاردو پدرو رو LF و RF میکنم و دیگو کاستا رو هم CF میزارم

موزس و آلونسو رو راست و چپ و ماتیچ و کانته رو هم وسط میزارم و لوئیز و کیهیل و زوما رو هم میزارم دفاع...

معمولا همه رئال و بارسا برمیدارن...همه هم از دم از کنار میگازونن بعد میدن داخل و بعدشم شوت...

چلسی در مقابلشون ضعیفه ولی بازم بازی میچسبه...با تیم ضعیف تیم قوی رو ببری یه چیز دیگست تا اینکه با تیم قوی تیم ضعیف رو ببری...

بعضی وقتا با یکی میوفتادم طرف یه تیم ضعبف میگرفت 3 تا میخورم ولی خیلی هال میداد بازی کردن باهاش...ولی با یه عربی افتادم...اول یه گل زد...کامل خوشحالی کرد...گل و دید...بازیکنم که گل زده بود دید...خلاصه همه کار کرد...

بعدش یه گل دیگه هم زد...و همون داستان...

نیمه دوم دوت بش زدم سریع رد کردم تا بازی شروع بشه...بعدش گل سومو بش زدم...گلو کامل نگاه کردم با تمام مخلفاتش :D.... طرف خداش در اومده بود..سریع تعویض کرد...بازم رو ضد حمله یه گل بهش زدم بازم خوشحالی با تمام مخلفاتشو نگاه کردم....بعدش طرف زد از بازی خارج شد.... :D:D=))

کلی حال کردم اون بازی...کلی هم چسبید...

خواستی اد کن با هم بازی کنیم اگه نفروختی هنو بازیو.... البته من شبا بازی میکنم...

PSN id : B3hrooz4921

• Like
Reactions: atzoriha

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
دفاع هم خوب مبیکنم
HANDICUP هم نگم بهتره
آهان چون شما با چلسی نمیتونی بارسا رو ببری بازی اشغاله؟ خب شما نمیتونی دفاع کنی به بازی چه ربطی داره؟ مسی و سوارز که هیچی به موسی هم فضا بدی از ۴۰ یاردی گل میزنه. به جای ایرادای الکی بهتر بازی تونو قوی کنید.
اونم Handicap عه که متاسفانه هر کی هم میبازه میندازه تقصیر هندیکپ. اگر قرار باشه هندیکپ هم باشه همیشه به ضرر شما نیست یه بار به نفعته یه بار به ضررت.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دفاع هم خوب مبیکنم
HANDICUP هم نگم بهتره

بعید میدونم شما خوب دفاع کنی اتفاقا من همیشه بارسا بر میدارم و وقتایی که با کسی که چلسی رو برداشته بازی میکنم واقعا رس تیم و خودم رو میکشه سخت ترین بازیهام رو مقابل چلسی دارم ( دیویژن 1 و 2 سیزن )
البته منچستر هم نسبت به فوتبال واقعی به نظره من قوی تر هست البته این مورد برای تک تک تیم های جزیره وجود داره. در حالی که در واقعیت نسبت به رئال و بارسا و بایرن ضعیف تر هستند ولی تو فیفا به خاطره مسائل مالی تیم های جزیره نسبت به عملکرد واقعی شون قوی تر هستند

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
آهان چون شما با چلسی نمیتونی بارسا رو ببری بازی اشغاله؟ خب شما نمیتونی دفاع کنی به بازی چه ربطی داره؟ مسی و سوارز که هیچی به موسی هم فضا بدی از ۴۰ یاردی گل میزنه. به جای ایرادای الکی بهتر بازی تونو قوی کنید.
اونم Handicap عه که متاسفانه هر کی هم میبازه میندازه تقصیر هندیکپ. اگر قرار باشه هندیکپ هم باشه همیشه به ضرر شما نیست یه بار به نفعته یه بار به ضررت.
شما خودت فکر کنم چندین ساله فیفا بازی میکنی همینطوره ؟ حسم اینو میگه .. من خودم از فیفا 07 یادمه فیفا میزنم و همه جوره با فیفا اوکی بودمو هستم و به نظرم بهترین فوتبال حال حاظره اما میدونی امسال یه سری اتفاقای عجیبی تو بعضی بازیا اتفاق میوفته بخصوص انلاین - من نمیدونم شاید واسه همه اینطور نیست - درسته دقیقا تو فیفا شما باید دفاعت خیلی خوب باشه اصل مهم بازی هم همینه واسه همینه کار هر کی نیست فیفارو به بهترین شکل بازی کنه - من خودم امسال التیمیت نزدیک 800 تا بازی کردم ..سیسن حدود 200 تا ..

تو سیسن شاید بدون در نظر گرفتن دیسکانکت که بالای 20 تا باشه کلا 20 تا دونه باخت داشتم اونم رو اتفاقای عجیب ..مجموعه فکر کنم 40 تا باخت اگه بالا پایین نگفته باشم.... اینارو میخوام بهتون بگم تهش به یه چیزی برسم - میدونی من امسال تو فوت چمپیون التمیت با یه ترکیب ساده یعنی کل تیم شاختار دونستک اوکراین که همه بازیکناشو گرفته بودم یه بار تونستم حتی الیت 3 بشم .. در نظر بگیر با این نت مزخرف و تیمای قوی که تو اون چمپیونس هست با این تیم ساده که همه ریتینگاشون زیر 83 هست بتونی همچین کاری کنی - اما میدونی داداش امسال یه سری چیزا پیش میاد که تو هر چقدر خوب باشی خستت میکنه -خوشحالم که هنوز واسه شما پیش نیومده و داره از بازی لذت میبری - من امسال سر دو تا چیز بازیرو فروختم و با اینکه ته دلم ناراحتم باید حدود 4.5 ماه بدون فیفا بگذرونم تا نسخه بعد بیاد -

من بعد اون که الیت سه شدم یه بار دفعه های بعد نه بازیم ضعیف شد نه هیچی - تیما هم قوین همه - حالا فرقشون شاید یکی رونالدو داشت یکی مسی ( برای مثال میگم ) اما میدونی فیفا جوری چیده شده تو اگه با یه اموتور زیر 0 بازی کنی اما اون بهترین بازیکنا رو داشته باشه و تو تیمت ضعیف باشه اما بازیت خوب باشه کاری میکنه تو ببازی - به هر نحوی - یعنی کاملا مشخصه یه کاری میکنه تو ببازی - من این موضوع رو تو همه نسخه های قبل هم حس کردم اما امسال این کاملا واضح بوده برای همین خیلیا رو فراری میده - البته بهت بگم این موضوع چیزی نیست هر لحظه پیش بیاد - اما ببین اینقدر ازار دهندس حتی امکان داره یه بار پیش اومدنش تورو به کل از فیفا و هر چی بازیه بد بیاره -

من اخرین بار تو سیسن التمیت لیگ دسته 1 با یه اماراتی بازی کردم با همون تیم خودم که بهتون گفتم ( تیممو زیاد تغییر نمیددادم ) اون تیم اماراتیم همرو داشت - از بازیکنای اینفورم ریتینگ بالا بگیر تا بهترینارو من اون بازی این طرف پاسکاری میکرد فهمیدم هیچی از فیفا نمیدونه -یعنی فقط با کریس رونالدو توپو میگرفت میدویید و گل میزد بهم - بخدا شاید باورت نشه اما یه چیزایی پیش اومد واسم تو اون بازی تا چند روز سرم درد میکرد -- اون موضوع کاری کرد درجا رفتم تیم التیمیتموحدف کردم همه کوینامو پک الکی باز کردم و از التیمیت اومدم بیرون..تو حسابم فکر ککنم نزدیک 500 هزار تا کوین بود که همه رو. به باد دادم ..دیگه واسم مهم نبود ..به هر حال اینقدر رو مخم رفت اینطور شد ...

بازم بازیو نفروختم ..و این بار رفتم سیسن بازی کردم - تو سیسن من تیمای ضعیف بر میدارم همیشه جز چند بار محدود ...یعنی شاختار - گالا - لستر- پورتو - اینجور تیما .. همیشه هم راحت بازی میکردم تا اینکه یه بار گالا برداشتم و یادم نبود تیک یکی بودن قدرت تیمارو بزنم و خوردم به یه ایرانی که میلان برداشته بود ..ببین داداش این دوستمون اسمشو نمیدونم اما خدا شاهده من حس میکنم تازه 1 هفته بود داشت فیفا بازی میکرد اما من هیچکاری نمیتونستم بکنم میدونی چرا چون باید میباختم چون تیمم ضعیف تر بود و این اقا هر چی اورد گل زد ..اولین بار تو عمرم این طرف 3 تا گل زد بهم یه نیمه ..

من هیچکاری نمیتونستم بکنم..حتی اخراجی داد چون فقط تکل الکی میزد اما حمله میکرد سانت گل ..شوت گل ...من میدونستم این 10 تا هم بزنه راحت بر میگردم تو یه نیمه...همینطورم شد ..من نیمه دوم با هزار بدبختی 3 تا گل بهش زدم بازیمون مساوی شد ... اون بازی مساوی تموم شد اما من حالم از هر چی فوتبالله و فیفاعه به هم خورد..شاید جای من بودی و میدیدی اتفاقای بازیرو بهم حق میدادی اما واقعا این موضوع کاری کرد به کل عید بود فکر کنم کلا فیفارو فروختم ..من همیشه تهش دیگه تا تابستون بازیو نگه میداشتم اما کاری کرد فروختم...اینارو بهت میگم بدونی این ea ازش بعید نیست چیزی به اسم هندیکپ بزاره که اتفاقای عجیب رو پیش بیاره تو بازی ..

من نمیدونم قصدش چیه از این موضوع اما این اتفاقای مسخره و خنده دار تو بازی کاری میکنه خیلیا زده شن از بازی...که بیشترشونم کسایی هستن که چندین ساله فن فیفا هستن ..ببخشید زیاد نوشتم..چون کلا این موضوع جوری رو اعصابم رفته بود هیچوقت یادم نمیره..البته اینم بگیم فیفا امسال واقعا نسخه خوبیه اما به هر حال امیدوارم به شخصه برای خودم دیگه تو 18 این چیزای مسخره رو نبینم ..و بازم میگم خوشحالم تا الان واست اتفاق اینجوری تو بازی واست نیوفتاده چون خودمم سالای پیش خیلی کم همچین مساعلی میدیدم اما امسال چندین بار همچین چیزایی دیدم و کاری کرد از یه سری از حرفام راجب حمایت از فیفا تغییر نظر بدم ...حالا من اسمشو نمیزارم هندیکپ ..چون به نظرم تایید شده نیس به طور قطع همچین چیزی اما حس میکنم یه سری چیزا هست که ea کاملا بهش اگاهه و خودش دستکاریش میکنه ..اللخصوص تو بخش انلاین
بازم ببخشید که زیاد شد

• Like
Reactions: Siamak61 and 947947

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر