FIFA 17

header.jpg

FOOTBALL HAS CHANGED
طبق روال هر ساله و با نزدیک شدن به فصل تابستان از جدیدترین نسخه سری محبوب فیفا رونمایی شد. رونمایی که البته به نسبت سالهای قبل بسیار متفاوت بود و خبر از وجود تغییر و تحولات بسیار زیاد در نسخه 17 میداد.

• Powered With FROSTBITE: تغییری که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تغییر صورت گرفته در بازی در طی سالیان اخیر یاد کرد. موتور ایگنایت که از ابتدای نسل 8 در بازیهای ورزشی EA مورد استفاده قرار میگرفت، از نسخه 17 جای خود رو به موتور قدرتمند فراستبایت خواهد داد. از جمله عناوینی که در این نسل با موتور فراستبایت ساخته شده اند میتوان به عناوین Dragon Age: Inquisition، Starwars: Battlefront، Need For Speed و Battlefield 4 اشاره کرد.
  • The Journey: برای اولین بار در تاریخ سری، فیفا 17 میزبان بخش داستانی کاملا جدید خواهد بود. Alex Hunter نام بازیکن جوانی است که سعی دارد با بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برای خود اسمی دست و پا کند. در این بخش قابلیت بازی با هریک از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره را خواهید داشت و این انتخاب کاملا در دستان شما خواهد بود که آینده الکس در این لیگ و در کدام تیم صورت بگیرد.
  • Own Every Moment: بازی در بخش گیم پلی، انیمیشن و هوش مصنوعی تغییرات شگرفی به خود خواهد دید تا دستور ها، تاکتیک و حرکاتی که در نظر دارید با دقت عمل بیشتری در بازی اجرا شوند. تغییری که میزان کنترل شما در بازی را به حداکثر در تاریخ سری خواهد رساند.

features.png
set piece.jpg
ضربات ایستگاهی
تمامی ضربات ایستگاهی فیفا، از کرنر گرفته تا ضربات پنالتی دچار بازنگری هایی شده و در مکانیزم تک تک آنها تغییراتی صورت گرفته است.
ضربات آزاد مستقیم: نوع ایستادن و ضربه زدن بازیکن ها به توپ بسیار مهم تر از قبل شده و قابلیت شخصی سازی بیشتری را داراست. نتیجه این تغییر نواخته شدن ضرباتی است که پیچش ها و کاتی به توپ میدهد که قبلا نواختن آنها در بازی امکان پذیر نبود. هم اکنون زدن ضرباتی همچون بیرون پا در ضربات آزاد امکان پذیر است.
ضربات کرنر: مکانیزم زدن کرنر ها تغییراتی داشته است. سیستم هدف گیزی جدیدی در این نوع ضربات بکار رفته است که این امکان را به شما میدهد که بر روی بازیکنان خاصی تمرکز کنید. حرکت هم تیمی هایتان در محوطه جریمه نیز به شکلی صورت میگیرد که سرزن ترین بازیکنانتان در بهترین موقعیت ها قرار بگیرند.
ضربات پنالتی: آزادی در ضربات پنالتی به بیشتر میزان خود در سری رسیده است. اکنون میتوانید نوع دورخیز خود، سرعت نزدیک شدن به توپ و زاویه ضربه زدن به آنرا کاملا به صورت شخصی شده انجام دهید.
پرتاب اوت: پرتاب های اوت نیز تغییراتی داشته اند. میتوانید موقعیت و سرعت خود را با قدم زدن در کنار خط طولی زمین تنظیم کنید و یا با وانمود کردن به پرتاب توپ مدافعین رو فریب دهید.

physic.jpg

نبرد های تن به تن
نبرد های تن به تن داخل زمین همانند سالهای گذشته دچار تغییراتی شده و در جنگ های موقعیت و تصاحب توپ کنترل بیشتری به بازیباز داده خواهد شد.
تکنولوژی عقب زدن (عقب رانی): به لطف این سیستم، راه های جدید بسیاری در طراحی حمله هایتان، زمانی که در حال نبرد بر سر توپ با بازیکن تیم حریف هستید، به شما داده خواهد شد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا در درگیری های تن به تن با استفاده از بدن بازیکن صاحب توپ و ایجاد مانع در مقابل بازیکن حریف برای خودتان زمان بیشتری بدست آورده و فرصت بیشتری برای طراحی نقشه های خود داشته باشید. برای مثال زمانی که در مقابل چند بازیکن حریف هسیتد با نگه داشتن توپ، فرصت فرار و اضافه شدن را به بازیکنان دگیر تیم بدهید.
تعاملات فیزیکی جدید: سطح درگیری ها با اضافه شدن امکانات جدید بسیار بیشتر از قبل شده است که سطح جزئیات و واقع گرایانه بودن بازی را بیش از پیش خواهد کرد. برخورد های دروازه بان با بازیکنان روی توپ های هوایی، توپ های 50-50، نبرد روی توپهای هوایی، سپر کردن بدن و ... .
حمل توپ 360 درجه با شیلد: همانطور که از عنوان مشخص است به لطف این قابلیت میتوانید در حالی که بدن بازیکنتان را در مقابل مدافعین سپر کرده اید، در جهت های دلخواه حمل توپ داشته باشید.

int.jpg

سیستم هوش فعال
سیستم جدیدی که قابلیت های جدیدی از آنالیز و بازیخوانی توسط هوش مصنوعی را به ارمغان دارد و به کمک آن، بازیکنان هم تیمی رفتار های جدیدی از خود در موقعیت های مختلف نشان خواهند داد.
سیستم آنالیز موقعیت: اکنون بازیکنان میتوانند با توجه به میزان فاصله و فضایی که در قسمت های مختلف بازی و اطراف بازیکنان مختلف است تصمیمات بهتری بگیرند. مثلا زمانی که پا به توپ هستید هم تیمی ها با توجه به فضای خالی در اختیار شما و اطراف خود در زمین پخش شوند.
انواع جدیدی از حملات و اضافه شدن ها به حملات: تنوع در اجرای نقشه های شما توسط هم تیمی هایتان بسیار بالاتر رفته است. فرار های ارکستره شده، فرار های فریب دهنده، درخواست ساپورت و پشتیبانی از هم تیمی ها در حملات و ... تنها چندین مورد از امکانات جدید شما در حملات خواهند بود.

Attack.jpg

تکنیک های جدید در حملات
آپشن ها و نوع ضربات جدیدی که در حملات دست شما را برای گلزنی باز تر خواهند کرد.
تمام کنندگی های با ضربات فنی: سیستمی که بطور خلاصه به شما این امکان را میدهد ضربات مختلف از حمله والی، بغل پا و ... را فنی تر و با دقت تر بزنید.
پاس های بسیار با دقت تر و ظریف: در موقعیت های سخت با فضاهای کم پاس های با دقت و با ظرافت برای هم تیمی هایتان ارسال کنید.
ضربات دروازه با دقت تر: شروع مجدد های سریع تر و با دقت تر که امکان زدن ضد حملات سریع را در اختیارتان خواهد گذاشت.
ضربات سر رو به زمین: کنترل بیشتر بازیکنان روی توپ های هوایی این امکان را به شما خواهد داد ضربات سر را به سمت زمین زده و کار دوازه بان ها را برای مهار آنها سخت تر کنید.

screen.png
اسکرین شات ها:
تصاویر | FIFA 17 | بازی‌سنتر

ویدئو ها:
فیلم‌ها | FIFA 17 | بازی‌سنتر

news.png
تیمهای ری اسکن شده (تایید شده و قطی):
Juventus
Bayern Munchen
Manchester United

شایعات مربوط به اسکن ها:
Premier League (rescan)
Bundesliga
Additions to the Women's roster
Special mention: Possible body scans
PSG (rescan)
Inter Milan
LA Galaxy

- EA Sports قرداد پارتنرشیپ ـش رو با Premier League تمدید کرده برای 3 فصل دیگه و یجورایی به بزرگترین و اصلی ترین اسپانسر لیگ برتر تبدیل شده. سوای یه سری موارد مربوط به پخش تلویزیونی و اسپانسرینگ بازیکن ماه و اینا در مورد خود بازی هم مزیت این قرارداد میتونه ارتباط هرچه بیشتر و بهتر EA با تیم های جزیره باشه.

- دموی بازی طبق اطلاعاتی که اومده 13 سپتامبر عرضه میشه.

آخرین ویرایش:

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
انصافا گیم پلی فیفا 17 عالی هستش البته اگر فوتبالی بازی کنید
گزارشگری و چمن بازی که حرف نداره و جو استادیوم ها(لیگ انگلیس)
چهره های اسکن شده هم واقع عالی هستن
لیگ انگلیس رو وقتی بازی میکنی قشنگ نزدیک بودنش به لیگ انگلیس در واقیت رو حس میکنی
ولی ی چیز که تو ذوق میزنه ناقص بودن فیسها هست اونم در تیمهای بزرگی مثل رئال و بارسلون و .....
امیدوارم در نسخه بعدی فیسها و فیزیک بازیکنا و توپ رو خیلی بهتر کنن و پلیر ای دی رو,البته الانم داخل بازی هست ولی نه بخوبیpes

انصافا؟! انصاف اگه رعایت میشد آرکیدی مثل فیفا با سیمولیشنی مثل pes مقایسه نمیشد:D البته بالغ بر25دلیل دارم بر آرکید بودن فیفا و سیمولیتوربودن pes ( ازفیفا فن بودن سالیان طویل فقط قیاس و ابهامات فیفا شامل حال ما شد:D )

تعریفتون چیه از گیم پلی که ازباگ و گلیچ ها و امثال اعم های افتضاح که شدیدا لطمه میزنه به گیم پلی و اتمسفربازی چشم پوشی میکنید!!!!! تو گیم پلی ای که دفاع های خودی فرو میرن به هم دیگه و بداعه گلیچ ایجاد میشه و موقعیت گل ایجاد میشه برای حریف چه باید گفت:D

خدارو شکر سیستم هند برداشته شد وعلا روزی 45تا خطای هند باید میگرفتن و حتی خطای هند داور

فیفا در ضمینه گیم پلی چیزی برای دفاع نداره دوستان سنگ چیو به سینه میزنید بدون هیچ ادله ای ! دردیگرضمینه ها هم که عرض کردم .....

شما دقت کنی تو فیفاخیلی چیزا توذوق میزنه نه فقط فیس های پورت شده ازنسل های قبل دقت کن برادر دقت:D

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
انصافا؟! انصاف اگه رعایت میشد آرکیدی مثل فیفا با سیمولیشنی مثل pes مقایسه نمیشد:D البته بالغ بر25دلیل دارم بر آرکید بودن فیفا و سیمولیتوربودن pes ( ازفیفا فن بودن سالیان طویل فقط قیاس و ابهامات فیفا شامل حال ما شد:D )

تعریفتون چیه از گیم پلی که ازباگ و گلیچ ها و امثال اعم های افتضاح که شدیدا لطمه میزنه به گیم پلی و اتمسفربازی چشم پوشی میکنید!!!!! تو گیم پلی ای که دفاع های خودی فرو میرن به هم دیگه و بداعه گلیچ ایجاد میشه و موقعیت گل ایجاد میشه برای حریف چه باید گفت:D

خدارو شکر سیستم هند برداشته شد وعلا روزی 45تا خطای هند باید میگرفتن و حتی خطای هند داور

فیفا در ضمینه گیم پلی چیزی برای دفاع نداره دوستان سنگ چیو به سینه میزنید بدون هیچ ادله ای ! دردیگرضمینه ها هم که عرض کردم .....

شما دقت کنی تو فیفاخیلی چیزا توذوق میزنه نه فقط فیس های پورت شده ازنسل های قبل دقت کن برادر دقت:D
هر کسی سلیقش ی جور هست
ولی از صحبتت معلومه که فن PES هستی
والا من از PES2014 که افتضاح به تمام معنا بود دیگه هیچ وقت سراغش نرفتم فقط هر سال دموش رو دانلود میکنم ,امسال هم همین شوت زدنشون رو که دیدم بیخیالش شدم
در حال حاضره هیچکدومشون شبیه ساز نسیتن,فیفا شبیه ساز بود اونم متاسفانه ارکید شد ولی الان فیفا برام قابل تحمل تر هست برای من که 33 سالم هست
هر دو مشکلات خودشون رو دارن مثلا PES در گزارشگریش و سیاه شدن تصویر موقع اوت شدن توپ هم که بعد از این همه سال و در نسل هشتم بعیده و چمنش و لایسنسش
البته فیزیکش عالیه و پلیر ایدیش
فیفا هم که مشکلاتش رو گفتم
هیچکدومشون کامل نیستن
هر وقت هر دو چه در زمینه ی گیم پلی و بصری و لایسنس کامل بودن اونوقت جای تعریف کردن دارن
در ضمن روی حرف من هم به شما نبود که نقل قول کردی
25 دلیلت رو هم بیار تا فیض ببریم

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
هر کسی سلیقش ی جور هست
ولی از صحبتت معلومه که فن PES هستی
والا من از PES2014 که افتضاح به تمام معنا بود دیگه هیچ وقت سراغش نرفتم فقط هر سال دموش رو دانلود میکنم ,امسال هم همین شوت زدنشون رو که دیدم بیخیالش شدم
در حال حاضره هیچکدومشون شبیه ساز نسیتن,فیفا شبیه ساز بود اونم متاسفانه ارکید شد ولی الان فیفا برام قابل تحمل تر هست برای من که 33 سالم هست
هر دو مشکلات خودشون رو دارن مثلا PES در گزارشگریش و سیاه شدن تصویر موقع اوت شدن توپ هم که بعد از این همه سال و در نسل هشتم بعیده و چمنش و لایسنسش
البته فیزیکش عالیه و پلیر ایدیش
فیفا هم که مشکلاتش رو گفتم
هیچکدومشون کامل نیستن
هر وقت هر دو چه در زمینه ی گیم پلی و بصری و لایسنس کامل بودن اونوقت جای تعریف کردن دارن
در ضمن روی حرف من هم به شما نبود که نقل قول کردی
25 دلیلت رو هم بیار تا فیض ببریم

سلیقه دقیقا یعنی چی ؟! دونوع فوتبال بازداریم درعرصه گیم. آرکید بازکه فوتبال دوستن و عمومافیفاباز(درحالی که جفتش هم بازی میکنن صرف برای بازی کردن) اما درصد زیاد فوتبالی ها کسایی که خارج از دنیای مجازی با لاین آپ و فلویداینفورمیش آشنایی دارن که طبیعتاسمت چیزی میرن که واقعی تره شبیه ساز تره و به pes خلاصه میشه. گیمر فوتبالی داریم فوتبالی ـه گیمر داریم تفاوت این دوتاخیلی ـه فرقشون مثل فرق بستنی بانوشابه ست

شما و دوستان این تاپیک نمیدونم چجوری این اجازه رو به خودتون میدید در مورد نه فقطpes هر گیمی که پاش زحمت کشیده شده از*آشغال*وچرت و امثال اعهم استفاده کنید! افسوس که خودم عزت نفس شماهارو ندارم و البته که واژه ای برای توصیف گیم پلی اسفناک فیفا پیدا نمیکنم:D

ماکه اوت میندازیم نه لودینگ داره نه صفحه سیاه! در pes از مشکلات فیفا که باید حتما بعضا close application کنی وسط بازی خبری نیست! دیگه همه بامشکلات فیفا آشنان شما دیگه چرا:D

سرچی کنی در صفحات به وفووور دلیل بر برتر بودنpesازنظر گیم پلی + پلیرآی دی+ فیزیک+انیمیشن+هوش مصنوعی+گرافیک فنی و بصری گذاشتم موجوده . حداقل به سایتای خارجی نگاه کنید صرفا جهت همینجوری هم که شده . حالا اگه دلیل برتری فیفا لایسنس و چمن و امثال اعهم ـه بنده سربه بیابان میذارم:D

بنده هم هیچوقت استارت مقایسه و vs رونزدم ولی یک سری دوستان عادت دارن گفتیم که دلیلی بیارن حداقل که خبری نشد...

فن و پنکه خطاب کردن دیگرون هم بریز دور دردی دوا نمیکنه به حقایق بنگر چه این بهتر باشه چه اون دلیل بر کوول جلوه دادن نمیشه

شمایی که میفرمایید گیم پلی فیفا فلان وبهمان شما باید ابتدا دلیل ومدرک بیارید .(البته انتظار بیهوده ای ــــــه اصولا چند باری دلیل خواستیم از دوستان کماکان خبری نشد)دلیل رونمیشه ساخت

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
سلیقه دقیقا یعنی چی ؟! دونوع فوتبال بازداریم درعرصه گیم. آرکید بازکه فوتبال دوستن و عمومافیفاباز(درحالی که جفتش هم بازی میکنن صرف برای بازی کردن) اما درصد زیاد فوتبالی ها کسایی که خارج از دنیای مجازی با لاین آپ و فلویداینفورمیش آشنایی دارن که طبیعتاسمت چیزی میرن که واقعی تره شبیه ساز تره و به pes خلاصه میشه. گیمر فوتبالی داریم فوتبالی ـه گیمر داریم تفاوت این دوتاخیلی ـه فرقشون مثل فرق بستنی بانوشابه ست

شما و دوستان این تاپیک نمیدونم چجوری این اجازه رو به خودتون میدید در مورد نه فقطpes هر گیمی که پاش زحمت کشیده شده از*آشغال*وچرت و امثال اعهم استفاده کنید! افسوس که خودم عزت نفس شماهارو ندارم و البته که واژه ای برای توصیف گیم پلی اسفناک فیفا پیدا نمیکنم:D

ماکه اوت میندازیم نه لودینگ داره نه صفحه سیاه! در pes از مشکلات فیفا که باید حتما بعضا close application کنی وسط بازی خبری نیست! دیگه همه بامشکلات فیفا آشنان شما دیگه چرا:D

سرچی کنی در صفحات به وفووور دلیل بر برتر بودنpesازنظر گیم پلی + پلیرآی دی+ فیزیک+انیمیشن+هوش مصنوعی+گرافیک فنی و بصری گذاشتم موجوده . حداقل به سایتای خارجی نگاه کنید صرفا جهت همینجوری هم که شده . حالا اگه دلیل برتری فیفا لایسنس و چمن و امثال اعهم ـه بنده سربه بیابان میذارم:D

بنده هم هیچوقت استارت مقایسه و vs رونزدم ولی یک سری دوستان عادت دارن گفتیم که دلیلی بیارن حداقل که خبری نشد...

فن و پنکه خطاب کردن دیگرون هم بریز دور دردی دوا نمیکنه به حقایق بنگر چه این بهتر باشه چه اون دلیل بر کوول جلوه دادن نمیشه

شمایی که میفرمایید گیم پلی فیفا فلان وبهمان شما باید ابتدا دلیل ومدرک بیارید .(البته انتظار بیهوده ای ــــــه اصولا چند باری دلیل خواستیم از دوستان کماکان خبری نشد)دلیل رونمیشه ساخت

عزیز هفت ماه از انتشار بازی گذشته تازه دلیل میخوای؟ شما سیمولیتر بازی کن حالشو ببر بذار ما آرکید بازا به زندگیمون برسیم. دوستمون نگفت گیم پلی فیفا خداس گفت سلیقه ایه من بیشتر دوست دارم حالا شما میخوای گیم پلی پس رو بکنی تو چش ما؟ دلیل برتری فیفا همه گیر بودن و طرفدار بیشتره بخش آنلاین جذابه لایسنس بهتره. پس فعلا یه سریه مردست والا به خدا فقط شما پس بازی نکردی ما هم همه پس ۶ بازی کردیم. هر وقت دوباره اوج گرفت ما هم مثل شما میشینیم بازی میکنیم تعریف هم میکنیم ازش.
فقط من نمیدونم پس رو چه جوری تو پستای قبلیت چسبوندی به NBA. اعتماد به نفس شما به این بازی رو خود کونامی نداره.

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
عجب......
ملت یوزر جدید میسازن و هرچی تو دلشون مونده بود این چند وقته و بنا به دلایلی نمیتونستند بگن رو میریزن بیرون...
با یوزر اصلی هم همون ژست منطقی سابق رو ادامه میدن...
بد روشی نیستا...:-?.......:D

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
والا من اولش pes باز بودم, از اولین نسخه pes که اولش اهنگ گروه queen روش بود رو بازی کردم تا 2014 که افتضاح شد و دیگه گذاشتم کنار
از تاریخی که عضو بازیسنتر شدم (2007) به هیچ کسی توهین نکردم که شما میگی گفتم اشغال ,بر عکس شمایید که جو گیر شدی
نه کسی شما رو مجبور کرده فیفا رو بازی کنید و نه کسی من رو مجبور کرده pes رو بازی کنم
من معایب و خوبی های دو بازی رو گفتم
اصلا مگه بازی وجود داره که بدون باگ و مشکلات باشه
شما فقط داری یکطرفه قضاوت میکنی
خوب که امتیازاشون نزدیک به هم هست وگرنه اونموقع چه میکردی
نه فیفا مال بابای من هست نه pes که بخوام سنگشون رو به سینه بزنم
نظرم رو گفتم
همچنان منتظر 25 دلیلت هستم

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
همچنان جدال بر سر این دو بازی وجود داره!؟:D
این دو سری مانند دو رقیب شوتر جنگی COD و BF و ریسینگ مانند Forza و GT هر کدوم طرفدارهای خودشو دارن و اینکه این بحث رو مطرح کنیم که طرفدارهای فلان بازی آماتورن و چیزی از بازی حالیشون نیست ولی طرفدارهای فلان بازی حرفه ای هستند و کلی تجربه دارن یه بحث مسخره و سطح پایین هست و باید به منطق اون شخص که این بحثها رو مطرح میکنه شک کرد

به عنوان کسی که هر دو رو بازی کردم باید بگم هیچ کدوم از دو بازی کامل ترین نسبت به هم نیستن و هر کدوم برتری هایی دارن که رقیبشون از داشتنش بی نصیب هست و همینطور ضعفهایی نسبت به هم ولی این ضعفها دلیل نمیشه یکی رو آرکید بدونیم و دیگری رو شبیه ساز چون دو فوتبال ساختار جداگونه ای از هم رو دنبال میکنند و اگر قرار باشه از دید ساختاری شبیه به هم باشند دیگه چه رقابتی باقی میمونه!؟

متاسفانه PES با تمام پیشرفتهای بزرگی که این دو سال در زمینه گیم پلی و هوش مصنوعی ،فیزیک توپ و بازیکنها و انیمیشنو چهره سازی و ... داشته ولی همچنان از حالتهای کهنه مانند لودینگ در زمان بیرون رفتن توپ از زمین و یا مدهای قدیمی و یا سرورهای ضعیف یا دوربینهای سطح پایین در حالت بازپخش موقعیتهای حساس یا گل استفاده میکنه که برای منی که پیس فن هستم آزار دهنده هست همینطور وجود تنوع کم در کات سینهای بازی چیزی هست که باعث میشه همچنان به اونها معترض باشم ، در طرف مقابل FIFA هم با پیشرفتهایی که در زمینه جزییات حواشی زمین و مدهای بازی چه در آفلاین چه آنلاین و یا دوربینهای بازی و کات سین های متنوع و تنوع واژه ها در گزارشگری داشته ولی متاسفانه همچنان از یک سیستم اسکن چهره کهنه و انیمیشنها و فیزیک سطح پایین و پلیر آی دی ضعیف نسبت به پیس برخوردار هست

در بحث لایسنس ها یا همون مجوز ها هم مشخصه با وجود انحصارگری های EA فیفا صد پله ای از پیس بالاتر هست

با این وجود وقتی این مشکلات رو از هر دو بازی میبینم نمیتونم بگم این بازی کامل هست و اون ناقص مشخصن در بخش لایسنس فیفا کامل هست تقریبن ولی باز هم مشکلاتی که عنوان کردم اجازه نمیده بگم این بازی کامل به تمام معنا هست هر وقت هر دو سازنده این مشکلات رو زودتر از دیگری برطرف کردن میشه به کامل تر بودن اونها اعتراف کرد ولی تا پیش از اون روز هر دو رو ناقص میدونم

حالا این میون یکی از اون فوتبال ناقص بیشتر خوشش میاد و اون یکی از این یکی فوتبال ناقص... نمیشه جنگ کردو سلیقه دیگران و اینکه شما گیمر نیستید ما گیمریم رو زیر سوال برد، کافیه کمی یاد بگیریم احترام بذاریم به هم، و وقتی بازی رقیب رو بکوبونیم که بازی ای که خودمون بازی میکنیم از همه نگاهها کامل ترین باشه;)

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
دوستان سلام.من هم پیس بازی میکنم هم فیفاوامروزهم بازی فیفاروتهیه کردم هردوبازی بدی وخوبیهای خودش روداره به نظرم.یه سوال چرا زمین بازی گاهی سفیدمیشه بعدچنددقیقه به حالت اولش برمیگرده بابارسااین اتفاق برام افتاد.مامخلص هردوگروه هستم.ودوستان زیادی ازفیفا وپیس بازهادارم.ممنون.

Vahid_Khazayi

کاربر سایت
Apr 23, 2017
2
یه قانون نانوشته برای فیفا وجود داره که هر سال شهریور شاهدش هستیم و اونم اینه که
"فیفای سال قبل بهتر از فیفای امساله"
اتفاقا فیفا 17 بهتر از 16 هستش . هم گرافیکش بهتره هم گیم پلیش . چیزهای جزئی مثل اسپری محو شونده هم داره :D

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
چرا اینقد سرچ تو season طول میکشه ؟خیلی وقتام اصلا پیدا نمیکنه
مشکل از بازیه یا نت من؟ هیچ گونه لگی هم در بازی ندارم

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
سلام
چرا اینقد سرچ تو season طول میکشه ؟خیلی وقتام اصلا پیدا نمیکنه
مشکل از بازیه یا نت من؟ هیچ گونه لگی هم در بازی ندارم
موقع سرچ کردن اون پایین سمت چپ تصویر یه گزینه هست نگاه کن روی کاستوم نباشه باید دیفالت باشه تا زود پیدا کنه

• Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر