FIFA 17

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط HDV 7, ‏May 19, 2016.

 1. HDV 7

  HDV 7 Time is the Fire, in which we burn
  گرافیست سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 24, 2009
  ارسال ها:
  2,776
  نام:
  Hadi
  header.jpg

  FOOTBALL HAS CHANGED
  طبق روال هر ساله و با نزدیک شدن به فصل تابستان از جدیدترین نسخه سری محبوب فیفا رونمایی شد. رونمایی که البته به نسبت سالهای قبل بسیار متفاوت بود و خبر از وجود تغییر و تحولات بسیار زیاد در نسخه 17 میداد.

  • Powered With FROSTBITE: تغییری که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تغییر صورت گرفته در بازی در طی سالیان اخیر یاد کرد. موتور ایگنایت که از ابتدای نسل 8 در بازیهای ورزشی EA مورد استفاده قرار میگرفت، از نسخه 17 جای خود رو به موتور قدرتمند فراستبایت خواهد داد. از جمله عناوینی که در این نسل با موتور فراستبایت ساخته شده اند میتوان به عناوین Dragon Age: Inquisition، Starwars: Battlefront، Need For Speed و Battlefield 4 اشاره کرد.
  • The Journey: برای اولین بار در تاریخ سری، فیفا 17 میزبان بخش داستانی کاملا جدید خواهد بود. Alex Hunter نام بازیکن جوانی است که سعی دارد با بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برای خود اسمی دست و پا کند. در این بخش قابلیت بازی با هریک از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره را خواهید داشت و این انتخاب کاملا در دستان شما خواهد بود که آینده الکس در این لیگ و در کدام تیم صورت بگیرد.
  • Own Every Moment: بازی در بخش گیم پلی، انیمیشن و هوش مصنوعی تغییرات شگرفی به خود خواهد دید تا دستور ها، تاکتیک و حرکاتی که در نظر دارید با دقت عمل بیشتری در بازی اجرا شوند. تغییری که میزان کنترل شما در بازی را به حداکثر در تاریخ سری خواهد رساند.

  features.png
  set piece.jpg
  ضربات ایستگاهی
  تمامی ضربات ایستگاهی فیفا، از کرنر گرفته تا ضربات پنالتی دچار بازنگری هایی شده و در مکانیزم تک تک آنها تغییراتی صورت گرفته است.
  ضربات آزاد مستقیم: نوع ایستادن و ضربه زدن بازیکن ها به توپ بسیار مهم تر از قبل شده و قابلیت شخصی سازی بیشتری را داراست. نتیجه این تغییر نواخته شدن ضرباتی است که پیچش ها و کاتی به توپ میدهد که قبلا نواختن آنها در بازی امکان پذیر نبود. هم اکنون زدن ضرباتی همچون بیرون پا در ضربات آزاد امکان پذیر است.
  ضربات کرنر: مکانیزم زدن کرنر ها تغییراتی داشته است. سیستم هدف گیزی جدیدی در این نوع ضربات بکار رفته است که این امکان را به شما میدهد که بر روی بازیکنان خاصی تمرکز کنید. حرکت هم تیمی هایتان در محوطه جریمه نیز به شکلی صورت میگیرد که سرزن ترین بازیکنانتان در بهترین موقعیت ها قرار بگیرند.
  ضربات پنالتی: آزادی در ضربات پنالتی به بیشتر میزان خود در سری رسیده است. اکنون میتوانید نوع دورخیز خود، سرعت نزدیک شدن به توپ و زاویه ضربه زدن به آنرا کاملا به صورت شخصی شده انجام دهید.
  پرتاب اوت: پرتاب های اوت نیز تغییراتی داشته اند. میتوانید موقعیت و سرعت خود را با قدم زدن در کنار خط طولی زمین تنظیم کنید و یا با وانمود کردن به پرتاب توپ مدافعین رو فریب دهید.

  physic.jpg

  نبرد های تن به تن
  نبرد های تن به تن داخل زمین همانند سالهای گذشته دچار تغییراتی شده و در جنگ های موقعیت و تصاحب توپ کنترل بیشتری به بازیباز داده خواهد شد.
  تکنولوژی عقب زدن (عقب رانی): به لطف این سیستم، راه های جدید بسیاری در طراحی حمله هایتان، زمانی که در حال نبرد بر سر توپ با بازیکن تیم حریف هستید، به شما داده خواهد شد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا در درگیری های تن به تن با استفاده از بدن بازیکن صاحب توپ و ایجاد مانع در مقابل بازیکن حریف برای خودتان زمان بیشتری بدست آورده و فرصت بیشتری برای طراحی نقشه های خود داشته باشید. برای مثال زمانی که در مقابل چند بازیکن حریف هسیتد با نگه داشتن توپ، فرصت فرار و اضافه شدن را به بازیکنان دگیر تیم بدهید.
  تعاملات فیزیکی جدید: سطح درگیری ها با اضافه شدن امکانات جدید بسیار بیشتر از قبل شده است که سطح جزئیات و واقع گرایانه بودن بازی را بیش از پیش خواهد کرد. برخورد های دروازه بان با بازیکنان روی توپ های هوایی، توپ های 50-50، نبرد روی توپهای هوایی، سپر کردن بدن و ... .
  حمل توپ 360 درجه با شیلد: همانطور که از عنوان مشخص است به لطف این قابلیت میتوانید در حالی که بدن بازیکنتان را در مقابل مدافعین سپر کرده اید، در جهت های دلخواه حمل توپ داشته باشید.

  int.jpg

  سیستم هوش فعال
  سیستم جدیدی که قابلیت های جدیدی از آنالیز و بازیخوانی توسط هوش مصنوعی را به ارمغان دارد و به کمک آن، بازیکنان هم تیمی رفتار های جدیدی از خود در موقعیت های مختلف نشان خواهند داد.
  سیستم آنالیز موقعیت: اکنون بازیکنان میتوانند با توجه به میزان فاصله و فضایی که در قسمت های مختلف بازی و اطراف بازیکنان مختلف است تصمیمات بهتری بگیرند. مثلا زمانی که پا به توپ هستید هم تیمی ها با توجه به فضای خالی در اختیار شما و اطراف خود در زمین پخش شوند.
  انواع جدیدی از حملات و اضافه شدن ها به حملات: تنوع در اجرای نقشه های شما توسط هم تیمی هایتان بسیار بالاتر رفته است. فرار های ارکستره شده، فرار های فریب دهنده، درخواست ساپورت و پشتیبانی از هم تیمی ها در حملات و ... تنها چندین مورد از امکانات جدید شما در حملات خواهند بود.

  Attack.jpg

  تکنیک های جدید در حملات
  آپشن ها و نوع ضربات جدیدی که در حملات دست شما را برای گلزنی باز تر خواهند کرد.
  تمام کنندگی های با ضربات فنی: سیستمی که بطور خلاصه به شما این امکان را میدهد ضربات مختلف از حمله والی، بغل پا و ... را فنی تر و با دقت تر بزنید.
  پاس های بسیار با دقت تر و ظریف: در موقعیت های سخت با فضاهای کم پاس های با دقت و با ظرافت برای هم تیمی هایتان ارسال کنید.
  ضربات دروازه با دقت تر: شروع مجدد های سریع تر و با دقت تر که امکان زدن ضد حملات سریع را در اختیارتان خواهد گذاشت.
  ضربات سر رو به زمین: کنترل بیشتر بازیکنان روی توپ های هوایی این امکان را به شما خواهد داد ضربات سر را به سمت زمین زده و کار دوازه بان ها را برای مهار آنها سخت تر کنید.

  screen.png
  اسکرین شات ها:
  تصاویر | FIFA 17 | بازی‌سنتر

  ویدئو ها:
  فیلم‌ها | FIFA 17 | بازی‌سنتر
  news.png
  تیمهای ری اسکن شده (تایید شده و قطی):
  Juventus
  Bayern Munchen
  Manchester United

  شایعات مربوط به اسکن ها:
  Premier League (rescan)
  Bundesliga
  Additions to the Women's roster
  Special mention: Possible body scans
  PSG (rescan)
  Inter Milan
  LA Galaxy

  - EA Sports قرداد پارتنرشیپ ـش رو با Premier League تمدید کرده برای 3 فصل دیگه و یجورایی به بزرگترین و اصلی ترین اسپانسر لیگ برتر تبدیل شده. سوای یه سری موارد مربوط به پخش تلویزیونی و اسپانسرینگ بازیکن ماه و اینا در مورد خود بازی هم مزیت این قرارداد میتونه ارتباط هرچه بیشتر و بهتر EA با تیم های جزیره باشه.

  - دموی بازی طبق اطلاعاتی که اومده 13 سپتامبر عرضه میشه.
   
  #1 HDV 7, ‏May 19, 2016
  آخرین ویرایش: ‏Sep 10, 2016
  trainer, Siamak61, david10069 و 72 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 2. 2Lazy1Think

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 24, 2017
  ارسال ها:
  110
  یک عده از دوستان چقدر اصرار دارن همه چیو خوب جلوه بدن


  گیم پلی و فیزیک و انیمیشن و فیس های فیفا در مقایسه با محصول کونامی فاجعه ست فاجعه! کافیه چندماه جفتشو بررسی کنید
   
  Guardiola این نوشته را Like کرده است.
 3. Mohamad_ndr

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jun 22, 2016
  ارسال ها:
  398
  گیم پلی و فیزیک رو به هیچ وجه قبول ندارم منی که هردو بازی رو انجام دادم امسال
  ولی انیمیشن و فیس درسته
  هر وقت PES تونست خطا با کشیدن پیراهن رو اضافه کنه تازه رسیده به فیفا
   
  ehsas1 و atzoriha این نوشته را Like کرده اند.
 4. mostay259

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 5, 2017
  ارسال ها:
  202
  گیمپلی فیفا محشره یه جورایی بازی رو احساس میکنی با واقعیت یکیست ...
   
  SAEED_TAJ, ehsas1 و atzoriha این نوشته را Like کرده اند.
 5. mostay259

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 5, 2017
  ارسال ها:
  202
  بچه ها میخوام تو پی سی اون دریبل کشویی چرخشی رو یاد بگیرم تو لیست تکنیک ها اسم این تکنیک چیه میخوام ببینم روش انجامش چجوریه؟؟
   
 6. 2Lazy1Think

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 24, 2017
  ارسال ها:
  110
  :D گیم پلی و فیزیک فیفا اصلا بی نقصه اگر چشم پوشی کنیم از باگ ها و گلیچ ها و اینجین فراستباگ !

  کجا بودی شما زمون pes6 و وینینگ الون خطای پیراهن و هند بود
  چجوری جفتشو بازی کردی که تو همون تیزر اول pes17 متوجه کشیده شدن پیراهن نیمار و دایو زدن سوارز نشدی، شایدم بلد نیستی پیرن بکشی با r2مربع و دایو بزنی :D
  میام این تاپیک روحیه م عوض میشه به لطف پستهایی که موجبات خنده ست
   
  .:Ranger:. این نوشته را Like کرده است.
 7. Siamak61

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 8, 2017
  ارسال ها:
  175
  همه عالم وادم وحتی منتقدین میگن گیم پلی پس2017سرتره.البته ارزو برجوانان عیب نیست.بعد هروقت فیفا تونست به برخورد فیزیکیی که بازی کن باارنج میزنه توصورت مدافع برسه اونوقت بگین فیزیک.حتی داورکارت هم میده.تازه قراره2018مصدومیتها رونشون بده.چسب زخم وکمکهای اولیه.
   
 8. SAEED_TAJ

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 30, 2011
  ارسال ها:
  505
  من هم فیفا و هم پِس رو بصورت ظرفیت ۳ روی پرو نصب کردم..اینم بگم از قدیم پِس باز بودم..
  ولی باید اعتراف کنم تو نسخه ۱۷ فیفا چند سر و گردن از پِس بالاتره..پِس خیلی مسخره شده..نمیدونم چرا اینقدر پسرفت داشته..
  آخر سرم مجبور شدم اکانت پِس رو بفروشم و جاش بازی دیگه بگیرم

  Sent from my SM-A710F using Tapatalk
   
  ehsas1 و atzoriha این نوشته را Like کرده اند.
 9. Siamak61

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 8, 2017
  ارسال ها:
  175
  من هم پارسال هردوبازیروانجام میدادم ولی امسال همون اول فیفا17روفروختم.باقیمت پایینترالبته.تاحالاهم خسته نشدم هرروزهم مشتاق بازی پیس بیشترازپیش میشم.
   
 10. .:Ranger:.

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Jan 18, 2010
  ارسال ها:
  2,018
  نام:
  فرهاد
  واو باز بحثهای (جنگ) چند ماه پیش شکل گرفته:D
  کش دادن نداره
  کسی که دنبال فیزیک و انیمیشن و برخوردهای طبیعی و چهره و مدل سازی و Player ID واقعی تر هست میره سمت PES
  کسی هم که دنبال لایسنس کامل ، جو بهتر ورزشگاه ، جزییات حواشی ورزشگاه و دوربینهای واقعی تر به همراه سرور پر قدرت برای آنلاین هست میره سمت FIFA
  گیم پلی هم که هر دو جذابیت خودشو داره ، خلاصه سلیقه ای هست نمیشه علایقمونو به هم بخورونیم همونطور که نمیشه یه فیفا فن رو از فیفا جدا کرد نمیشه یه پیس فن هم از پیس جدا کرد
  هر دو بازی به جز در بخش لایسنس و سرور های آنلاین خیلی نزدیک به هم شدن البته یه به جز دیگه هم اضافه کنم و اون هم مدهای جدید هست که پیس در این زمینه گام بلندی نداشته به اندازه فیفا که امیدوارم یه تکونی بخوره
  خلاصه که امیدوارم مانند همیشه هر دو سازنده رقابت رو ادامه بدن چون این باعث میشه محصول بهتری به دست گیمر برسه ، متای هر دو بازی هم که با اختلاف یکی دو نمره نزدیک به هم هست و این خودش نشون از این هست که انتخاب این دو بیش از پیش سلیقه ای شده
   
  mostafa682, w.rooney, Siamak61 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 11. ebadi360

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 22, 2009
  ارسال ها:
  266
  نام:
  Reza
  آخرین باری که فیفا بازی کردم سال 2002 بود
  بعد از اون روی پی اس بودم
  ولی باید بگم امسال واقعا نظرم رو عوض کرد
  ولی باز یه سری مشکلات داره که هنوز تعجب می کنم چرا اینا رو برطرف نمی کنه
  کاملا به لیگ انگلیس و بعد آلمان پرداخته(لایسنس کامل بارسلونا رو نداشته باشه کاملا جای سوال داره)
  کلا به آدیداس پرداخته و باز خبر از نایک نیست
  طبق معمول لیگ قهرمان اروپا رو نداره
  مهم ترین مساله سرعت بازی و پاس و شوت هستش و اجازه می ده خوده کاربر تعیین کنه که این رو اصلا دوست ندارم
  و مهم ترین مساله کارت های بی مورد هستش(یعنی اصلا تو بازی نمی شه خشونت داشت و باید با ناز توپ رو بگیری از حریف)
  به نظرم اگه بتونه همه کشورها(تیم های ملی) رو اضافه کنه و جام های معتبر دنیا (اروپا_قهرمانان_آسیا_و...) تا چند سال دیگه واقعا حرف اول رو می زنه ولی باید منتظر موند
  حداقل باعث شد امسال پی اس رو کنار بزارم و فیفا رو بازی کنم ،تا سال بعد که ببینم چه اتفاقاتی می افته
   
 12. MeHrDaD BAYERN

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Mar 29, 2009
  ارسال ها:
  499
  نام:
  مهرداد
  دوستان بهترین آب و هوا برای بازی چی هست ؟؟؟ واقعا خیلی اذیت می کنه چشمو بعضی از نقاط خیلی تاریکه
   
 13. ehsas1

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Apr 5, 2014
  ارسال ها:
  1,236
  نام:
  احسان
  بنظرم ابری روز فوق العادست.واقعا حس میکنی ابریه
  ابری شب هم خوبه
   
 14. kanway

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 3, 2013
  ارسال ها:
  1,676
  آپدیت جدید هم با حجم 880مگ اومده. تغییراتش:

  Ultimate Team:
  • Limited the number of times a player can win a weekday knockout tournament in FUT Champions
  • Added the ability to limit attribute items for FUT Champions Matches
  • Added new squad restriction options for FUT Champions, such as player type
  • Added games remaining to the FUT Champions leaderboard
  Visual/Presentation:
  • Updated a club crest and player photo
  • Addressed an issue where a player's overall rating i displayed incorrectly
  • Standardized the latency bar graphic across all online modes
  Gameplay:
  • Addressed an issue where the goalkeeper would play the wrong animation on a pass back
  • Disabled the penalty kick indicator and FIFA trainer from all FUT Champions matches
   
  LORDofGaME, mostay259, ehsas1 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
 15. mahdi-xbox

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Dec 24, 2010
  ارسال ها:
  753
  نام:
  مهدي
  متاسفانه تا وقتی دو تا کمپانی تولید گیم فوتبال داریم نمیشه انتظار یک بازی بی نقص رو از لحاظ لایسنس داشت...cl مال کونامی هست پس فیفا نمیتونه اونو تو بازی خودش بزاره(البته فکر کنم)
  پریمیر لیگ مال فیفاست پس کونامی تو این ضمینه حرفی برا گفتن نداره
  ...............................
  فیفا 17 رو تست کردم واقعا تو هرنسخه به یه فوتبال واقعی بیشتر شبیه میشه!
  مخصوصا لیگ انگلیس!جزئیات رو مخصوصا تو مود بارونی که رو دوربین قطره های بارون دیده میشه ادمو شگفت زده میکنه...
   
  ebadi360 این نوشته را Like کرده است.
 16. Siamak61

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 8, 2017
  ارسال ها:
  175
  سلام.سال نومبارک.دوست عزیزاین باران روی دوربین چندساله توپیس اومده.بعدمن همیشه گفتم این دوبازی نسبت به نسخه های قبلی بهترین نسخه خودشون هست ولی نسبت به هم کم وکاستی هایی داره که بایدحل بشه.امسال که رقابت تنگاتنگ شده ودیگه وقت ادعاکردن تموم شده زمان زمان عمله.کونامی باپس2016وبخصوص2017 اعتمادروبه طرفداران وحتی منتقدین برگردوندو امیدوارم سال خوبی برای هردوبازی باشه.ولی ای آ ثابت کرده که انحصارطلبه وهمه چیزروبرای خودش میخواد.ولی پیس2017نشون دادکه همیشه میشه باامکانات کم هم به قله های موفقیت رسید.امیدوارم همه سال خوبی داشته باشن وازهردوبازی لذت ببرن.یا علی