FIFA 17

header.jpg

FOOTBALL HAS CHANGED
طبق روال هر ساله و با نزدیک شدن به فصل تابستان از جدیدترین نسخه سری محبوب فیفا رونمایی شد. رونمایی که البته به نسبت سالهای قبل بسیار متفاوت بود و خبر از وجود تغییر و تحولات بسیار زیاد در نسخه 17 میداد.

• Powered With FROSTBITE: تغییری که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تغییر صورت گرفته در بازی در طی سالیان اخیر یاد کرد. موتور ایگنایت که از ابتدای نسل 8 در بازیهای ورزشی EA مورد استفاده قرار میگرفت، از نسخه 17 جای خود رو به موتور قدرتمند فراستبایت خواهد داد. از جمله عناوینی که در این نسل با موتور فراستبایت ساخته شده اند میتوان به عناوین Dragon Age: Inquisition، Starwars: Battlefront، Need For Speed و Battlefield 4 اشاره کرد.
  • The Journey: برای اولین بار در تاریخ سری، فیفا 17 میزبان بخش داستانی کاملا جدید خواهد بود. Alex Hunter نام بازیکن جوانی است که سعی دارد با بازی در یکی از بهترین لیگ های دنیا برای خود اسمی دست و پا کند. در این بخش قابلیت بازی با هریک از 20 تیم حاضر در لیگ جزیره را خواهید داشت و این انتخاب کاملا در دستان شما خواهد بود که آینده الکس در این لیگ و در کدام تیم صورت بگیرد.
  • Own Every Moment: بازی در بخش گیم پلی، انیمیشن و هوش مصنوعی تغییرات شگرفی به خود خواهد دید تا دستور ها، تاکتیک و حرکاتی که در نظر دارید با دقت عمل بیشتری در بازی اجرا شوند. تغییری که میزان کنترل شما در بازی را به حداکثر در تاریخ سری خواهد رساند.

features.png
set piece.jpg
ضربات ایستگاهی
تمامی ضربات ایستگاهی فیفا، از کرنر گرفته تا ضربات پنالتی دچار بازنگری هایی شده و در مکانیزم تک تک آنها تغییراتی صورت گرفته است.
ضربات آزاد مستقیم: نوع ایستادن و ضربه زدن بازیکن ها به توپ بسیار مهم تر از قبل شده و قابلیت شخصی سازی بیشتری را داراست. نتیجه این تغییر نواخته شدن ضرباتی است که پیچش ها و کاتی به توپ میدهد که قبلا نواختن آنها در بازی امکان پذیر نبود. هم اکنون زدن ضرباتی همچون بیرون پا در ضربات آزاد امکان پذیر است.
ضربات کرنر: مکانیزم زدن کرنر ها تغییراتی داشته است. سیستم هدف گیزی جدیدی در این نوع ضربات بکار رفته است که این امکان را به شما میدهد که بر روی بازیکنان خاصی تمرکز کنید. حرکت هم تیمی هایتان در محوطه جریمه نیز به شکلی صورت میگیرد که سرزن ترین بازیکنانتان در بهترین موقعیت ها قرار بگیرند.
ضربات پنالتی: آزادی در ضربات پنالتی به بیشتر میزان خود در سری رسیده است. اکنون میتوانید نوع دورخیز خود، سرعت نزدیک شدن به توپ و زاویه ضربه زدن به آنرا کاملا به صورت شخصی شده انجام دهید.
پرتاب اوت: پرتاب های اوت نیز تغییراتی داشته اند. میتوانید موقعیت و سرعت خود را با قدم زدن در کنار خط طولی زمین تنظیم کنید و یا با وانمود کردن به پرتاب توپ مدافعین رو فریب دهید.

physic.jpg

نبرد های تن به تن
نبرد های تن به تن داخل زمین همانند سالهای گذشته دچار تغییراتی شده و در جنگ های موقعیت و تصاحب توپ کنترل بیشتری به بازیباز داده خواهد شد.
تکنولوژی عقب زدن (عقب رانی): به لطف این سیستم، راه های جدید بسیاری در طراحی حمله هایتان، زمانی که در حال نبرد بر سر توپ با بازیکن تیم حریف هستید، به شما داده خواهد شد. این سیستم این امکان را به شما میدهد تا در درگیری های تن به تن با استفاده از بدن بازیکن صاحب توپ و ایجاد مانع در مقابل بازیکن حریف برای خودتان زمان بیشتری بدست آورده و فرصت بیشتری برای طراحی نقشه های خود داشته باشید. برای مثال زمانی که در مقابل چند بازیکن حریف هسیتد با نگه داشتن توپ، فرصت فرار و اضافه شدن را به بازیکنان دگیر تیم بدهید.
تعاملات فیزیکی جدید: سطح درگیری ها با اضافه شدن امکانات جدید بسیار بیشتر از قبل شده است که سطح جزئیات و واقع گرایانه بودن بازی را بیش از پیش خواهد کرد. برخورد های دروازه بان با بازیکنان روی توپ های هوایی، توپ های 50-50، نبرد روی توپهای هوایی، سپر کردن بدن و ... .
حمل توپ 360 درجه با شیلد: همانطور که از عنوان مشخص است به لطف این قابلیت میتوانید در حالی که بدن بازیکنتان را در مقابل مدافعین سپر کرده اید، در جهت های دلخواه حمل توپ داشته باشید.

int.jpg

سیستم هوش فعال
سیستم جدیدی که قابلیت های جدیدی از آنالیز و بازیخوانی توسط هوش مصنوعی را به ارمغان دارد و به کمک آن، بازیکنان هم تیمی رفتار های جدیدی از خود در موقعیت های مختلف نشان خواهند داد.
سیستم آنالیز موقعیت: اکنون بازیکنان میتوانند با توجه به میزان فاصله و فضایی که در قسمت های مختلف بازی و اطراف بازیکنان مختلف است تصمیمات بهتری بگیرند. مثلا زمانی که پا به توپ هستید هم تیمی ها با توجه به فضای خالی در اختیار شما و اطراف خود در زمین پخش شوند.
انواع جدیدی از حملات و اضافه شدن ها به حملات: تنوع در اجرای نقشه های شما توسط هم تیمی هایتان بسیار بالاتر رفته است. فرار های ارکستره شده، فرار های فریب دهنده، درخواست ساپورت و پشتیبانی از هم تیمی ها در حملات و ... تنها چندین مورد از امکانات جدید شما در حملات خواهند بود.

Attack.jpg

تکنیک های جدید در حملات
آپشن ها و نوع ضربات جدیدی که در حملات دست شما را برای گلزنی باز تر خواهند کرد.
تمام کنندگی های با ضربات فنی: سیستمی که بطور خلاصه به شما این امکان را میدهد ضربات مختلف از حمله والی، بغل پا و ... را فنی تر و با دقت تر بزنید.
پاس های بسیار با دقت تر و ظریف: در موقعیت های سخت با فضاهای کم پاس های با دقت و با ظرافت برای هم تیمی هایتان ارسال کنید.
ضربات دروازه با دقت تر: شروع مجدد های سریع تر و با دقت تر که امکان زدن ضد حملات سریع را در اختیارتان خواهد گذاشت.
ضربات سر رو به زمین: کنترل بیشتر بازیکنان روی توپ های هوایی این امکان را به شما خواهد داد ضربات سر را به سمت زمین زده و کار دوازه بان ها را برای مهار آنها سخت تر کنید.

screen.png
اسکرین شات ها:
تصاویر | FIFA 17 | بازی‌سنتر

ویدئو ها:
فیلم‌ها | FIFA 17 | بازی‌سنتر

news.png
تیمهای ری اسکن شده (تایید شده و قطی):
Juventus
Bayern Munchen
Manchester United

شایعات مربوط به اسکن ها:
Premier League (rescan)
Bundesliga
Additions to the Women's roster
Special mention: Possible body scans
PSG (rescan)
Inter Milan
LA Galaxy

- EA Sports قرداد پارتنرشیپ ـش رو با Premier League تمدید کرده برای 3 فصل دیگه و یجورایی به بزرگترین و اصلی ترین اسپانسر لیگ برتر تبدیل شده. سوای یه سری موارد مربوط به پخش تلویزیونی و اسپانسرینگ بازیکن ماه و اینا در مورد خود بازی هم مزیت این قرارداد میتونه ارتباط هرچه بیشتر و بهتر EA با تیم های جزیره باشه.

- دموی بازی طبق اطلاعاتی که اومده 13 سپتامبر عرضه میشه.

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
من که گیر کردم توی دیویژن 6 بالاتر هم نمیشه اومد بازی ها بخصوص ایرانی ها همونطور که دوستان گفتن بشدت سرعتی شده و متکی به قدرت چند نفر مثل مسی و سوائرز همراه با پرس شدید تیم حریف تا خرخره میاد جلو!!! یه سری بازی ها هم هنوز داور سوت نزده گل رو خوردم !!! همش هم با بارسا و رئال خیلی تکراریه.. ملت بجز اینا چیز دیگه ای کار نمیکنن انگار. نمیدونم والا چجوری بعضیا تا دیویژن یک میان ما که هرچی کاستوم تاکیتک و اینستراکشن و فرمیشن بود تست زدیم از این بهتر نشد. با بایرن و یونتوس هم بازی میکنم. کم کم داره انگیزم کم میشه. تیک گزینه محدوده جغرافیایی رو برداشتم و الان یه سری حریف از اروپا پیدا میکنه که وضعیت رو بهتر کرده امیدوارم بشه این طلسم رو شکست.
منم از دیویژن ۴ بالاتر نمیتونم برم:D
حرص خوردن نداره که...!
حالا مثلا رفتی هم دیویژن یک
خب که چی!؟
مثلا چه اتفاقی قراره اونجا برات بیفته!؟
اگه میخای از بازی زده نشی
فکر کن رفتی تو یه کلوپ داری دوستانه بازی میکنی
از یه عده میبری و به یه عده هم میبازی...
به همین راحتی!تازه کلی هم لذت میبری:D
(البته به شرطی که نتت قر نیاد!و لگ ودیلی نداشته باشی)

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان چطور میشه با بازیکنای قدیمی مثل رونالیدینو ،رونالدوی برزیلی و shevchenko و ... بازی کرد ؟ میشه ایا ؟
رونالدينيو و رونالدو كه نداره.
شوچنكو و يه سري ديگه(مالديني و پله و دل پيرو و دكو و ... ) رو كنسول ايكس باكس وان هستن اونم فقط بخش التيميت تيم. متاسفانه قيمتشونم تو اين بخش بالاس.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: practiced

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من که گیر کردم توی دیویژن 6 بالاتر هم نمیشه اومد بازی ها بخصوص ایرانی ها همونطور که دوستان گفتن بشدت سرعتی شده و متکی به قدرت چند نفر مثل مسی و سوائرز همراه با پرس شدید تیم حریف تا خرخره میاد جلو!!! یه سری بازی ها هم هنوز داور سوت نزده گل رو خوردم !!! همش هم با بارسا و رئال خیلی تکراریه.. ملت بجز اینا چیز دیگه ای کار نمیکنن انگار. نمیدونم والا چجوری بعضیا تا دیویژن یک میان ما که هرچی کاستوم تاکیتک و اینستراکشن و فرمیشن بود تست زدیم از این بهتر نشد. با بایرن و یونتوس هم بازی میکنم. کم کم داره انگیزم کم میشه. تیک گزینه محدوده جغرافیایی رو برداشتم و الان یه سری حریف از اروپا پیدا میکنه که وضعیت رو بهتر کرده امیدوارم بشه این طلسم رو شکست.

منم از دیویژن ۴ بالاتر نمیتونم برم:D
حرص خوردن نداره که...!
حالا مثلا رفتی هم دیویژن یک
خب که چی!؟
مثلا چه اتفاقی قراره اونجا برات بیفته!؟
اگه میخای از بازی زده نشی
فکر کن رفتی تو یه کلوپ داری دوستانه بازی میکنی
از یه عده میبری و به یه عده هم میبازی...
به همین راحتی!تازه کلی هم لذت میبری:D
(البته به شرطی که نتت قر نیاد!و لگ ودیلی نداشته باشی)
باز وضعیت من خوبه که دیویژن 1 بودم تازه رفتم 2 :D
من بیشتر کاپ بازی میکنم.بهم بیشتر میچسبه.فقط مدال دیویژن یک رو ندارم
Dementia شما هم سعی کن ارنج های 2هافبک دفاعی رو تست کنی.تجربه من میگه ملت بیشتر میل دارن از پشت محوطه حمله کنن
پرس شدید بکن.وقتی میبینی طرف میل داره سرعتی بازی کنه و تو عمق بندازه سعی کن افساید گیری رو یاد بگیری
نوع دفاع کردنم مهمه.من خودم به شخصه با بازیکنی که روش سوییچم رو توپ نمیرم.میذارم cpu خودش دفاع کنه.من پرس میکنم و فضارو میبندم.از وقتی اینو یاد گرفتم بازیم ازین رو به اون رو شده

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
فک نکنم کار خیلی سختی باشه من تازه شروع کردم الانم دیویژن 5 ام و کلا یکبار باختم اونم همون اولین بازی تو دیو 10 البته خب شکی نیست تازه سختی ها از اینجا شروع میشه ولی چیزی که از سالهای قبلی یاد گرفتم برخلاف نظر دوستان بنظر من خیلی سخت نگیرید...بازی خودتون رو بکنید و سعی کنید خیلی گل دوست باشین من تجربه زیادی توی چند نفره لوکال دارم تقریبا هفته ای دو سه بار با رفقا جمع میشیم با دو سه تا دسته بازی میکنیم ولی بحث سیزن و کلا انلاین جداست... ماهیت گیم اساسا برای لذت بردن و سرگرمیه ولی توی انلاین این لذت فقط توی برد خلاصه میشه...

• Like
Reactions: atyabi

mehrdad_khafan4

کاربر سایت
Nov 19, 2016
2
سلام دوستان
من در قسمت جونری بازی با الکس هانتر در جایی که با کلیک برای رفتن به مرحله بعد هست به طور اتوماتیک به قسمت ultimate منتقل پیدا میکنه که از چندتا مرحله ایی که در این قسمت التیمیت باید بگذرونم فکر کنم 7 تاش رو تونستم بگذرونم که تیک اوکی زده بشه.
اگه ممکنه برای بقیه مراحل یا به طور کلی برای تمام مراحل در قسمت التیمیت یه توضیح مختصر بدین خیلی ممنون میشم که انشالله بقیه دوستان دارای مشکل مثل من بتونن استفاده کنن.

پیشاپیش از دوستانی که راهنمایی کنند ، سپاسگذارم

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
دوستانی که مشکل دارن با رعال و بارسا تیمشونو عوض کنن:D من چلسی ورمیداشتم تنوع حریفام 2-3 تا تیم بیشتر نبود.الان میلانم خیلی لذت بخش تر شده

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با سلام
من تازه بازی گرفتم
دو سه روز اول برای آنلاین نفرات خارجی میداد ولی الان دوروزی هست هرچی گیمر ایرانی هست میده

atyabi

کاربر سایت
Sep 5, 2012
114
سلام دوستان
من در قسمت جونری بازی با الکس هانتر در جایی که با کلیک برای رفتن به مرحله بعد هست به طور اتوماتیک به قسمت ultimate منتقل پیدا میکنه که از چندتا مرحله ایی که در این قسمت التیمیت باید بگذرونم فکر کنم 7 تاش رو تونستم بگذرونم که تیک اوکی زده بشه.
اگه ممکنه برای بقیه مراحل یا به طور کلی برای تمام مراحل در قسمت التیمیت یه توضیح مختصر بدین خیلی ممنون میشم که انشالله بقیه دوستان دارای مشکل مثل من بتونن استفاده کنن.

پیشاپیش از دوستانی که راهنمایی کنند ، سپاسگذارم
این مود بازی جایی که الکس هانتر دعوت میشه تیم ملی تموم میشه و کارت هانتر برای بازی التیمت انلاک میشه
التیمت تیم به بخش جدا از مود داستانی هست مثل پرو کلاب و سیزن و ...

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
این بازی کلا اسکریپت شدس نیازی هم نیست من تایید کنم توی همه جا همه میدونن کافیه یه سرچ کنید. وقتی بازی دوست داشته باشه میبازی دوست داشته باشه میبری از وسط زمین شوت میره تو دروازه چیزی که بنده و خیلی ها بهش اطمینان کامل داریم حالا بعضیا شانس اوردن و EA کمتر تو روند بازیشون دخالت میکنه قضیش جداست امیدوارم یک روز این مسئله رو بردارن... توی فیفاهای قدیمی هندی کپ هیچ وقت به شدت الان نبوده

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
این بازی کلا اسکریپت شدس نیازی هم نیست من تایید کنم توی همه جا همه میدونن کافیه یه سرچ کنید. وقتی بازی دوست داشته باشه میبازی دوست داشته باشه میبری از وسط زمین شوت میره تو دروازه چیزی که بنده و خیلی ها بهش اطمینان کامل داریم حالا بعضیا شانس اوردن و EA کمتر تو روند بازیشون دخالت میکنه قضیش جداست امیدوارم یک روز این مسئله رو بردارن... توی فیفاهای قدیمی هندی کپ هیچ وقت به شدت الان نبوده
منم هندیکپ و به عنوان کسی که فیفا زیاد بازی کرده بعضی وقتا حس کردم و تا حدی قبول دارم. اما شما یه نگاه به 100 نفر اول فیفا تو سیزن که بندازی می بینی که طرف مثلا برد به باختش 20 به 1 هست. اصن بعضیا اینقدر آمارهای فوق العاده ای دارن که هندیکپ یجورایی نقض میشه. نمیشه گفت که برای بعضیا اتفاق میفته برای بعضیای دیگه کمتر اتفاق میفته. اصن خود EA اگه بخواد هندیکپ و به صورت عمدی اعمال کنه، اتفاقا میاد واسه اونایی که آمار خوب دارن و آمار current unbeaten شون داره همینطوری بالا میره اعمال می کنه. که خب عملا با توجه به آمار بعضیا که کم هم نیستن، می بینیم که واقعا اگه طرف بازیش خیلی خوب باشه خیلی کم می بازه.
ولی خب آره، بعضی وقتا اینقدر اتفاقای عجیبی تو یه بازی میفته و مثلا کلی حمله می کنی گل نمی شه، طرف به مسخره ترین شکل ممکن بازیرو می بره که آدم شک می کنه که واقعا شاید هندیکپ وجود داشته باشه.

• Like
Reactions: ehsas1 and Dementia

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
منم هندیکپ و به عنوان کسی که فیفا زیاد بازی کرده بعضی وقتا حس کردم و تا حدی قبول دارم. اما شما یه نگاه به 100 نفر اول فیفا تو سیزن که بندازی می بینی که طرف مثلا برد به باختش 20 به 1 هست. اصن بعضیا اینقدر آمارهای فوق العاده ای دارن که هندیکپ یجورایی نقض میشه. نمیشه گفت که برای بعضیا اتفاق میفته برای بعضیای دیگه کمتر اتفاق میفته. اصن خود EA اگه بخواد هندیکپ و به صورت عمدی اعمال کنه، اتفاقا میاد واسه اونایی که آمار خوب دارن و آمار current unbeaten شون داره همینطوری بالا میره اعمال می کنه. که خب عملا با توجه به آمار بعضیا که کم هم نیستن، می بینیم که واقعا اگه طرف بازیش خیلی خوب باشه خیلی کم می بازه.
ولی خب آره، بعضی وقتا اینقدر اتفاقای عجیبی تو یه بازی میفته و مثلا کلی حمله می کنی گل نمی شه، طرف به مسخره ترین شکل ممکن بازیرو می بره که آدم شک می کنه که واقعا شاید هندیکپ وجود داشته باشه.
اون بازی هایی که مشکوک به هندی کپ هست تقریبا از اول بازی مشخصه
بعنوان نمونه بازیهایی رو که میدیدم هندی کپ قراره اتفاق بیفته(طبق امار بازی مثلا 20دقیقه اول 4تا گل 100درصد نمیشه) روشون تمرکز کردم که ببینم چطور پیش میره
جالبه که در 90درصد مواقع اگه تا اواسط نیمه دوم گل نخوری و گل بزنی شیرازه تیم مقابل از هم میپاشه ولی اگه قبل این حدود تایمی که گفتم گل بخوری دیگه تقریبا تمومه
البته بعضی وقتا هم شده که دقیقه 90 گل زدم
هم تو افلاین تست کردم هم انلاین
نمیگم همچین چیزی قطعیه تو بازی.شاید اون نمونه هام اتفاقی بوده ولی بالاخره یه جور برداشته از هندی کپ تو بازی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61

2Lazy1Think

کاربر سایت
Jan 24, 2017
107
خودشونم پی بردن که به لطف فراستبایت و سیستم خنده داره own every moment چه گندی زدن _ جدا ازهوش مصنوعی فاجعه . ن امسال دیگه رسما مدافعین میرن تو شکم هم تیمی __ خدانکنه جلو تیمی مثل رعال بخوای ۲دیقه منطقی دفاع کنی و خفط نتیجه ! نمیشه به لطف این سیستم و هندی‌کپ نمیشه ! هرچی بیشتر بازی میکنی بیشتر به عمق فاجعه پی میبری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر