Multi Platform Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan

ka5m_tmnt_mutants_in_manhattan_icon_by_andonovmarko-da1hp6g.png

Teenage Mutant Ninja Turtles
Mutants in Manhattan

فکر نکنم کسی توی سیاره زمین زندگی کنه و لاک پشت های نینجا رو نشناسه .....همونطور که احتمالا می دونید وظیفه ساخت بازی جدید از این ip پرطرفدار بعد از دست به دست شدن های فراوان بین استدیو ها و ناشرین مختلف اینبار به عهده استدیو پلاتنیوم گیمز سازنده عناوینی مثل بایونتا و متال گیر سولید رایزینگ و همین آخری ها ترانسفورمرز ...(هر چی بازی hack & slash شلوغه میدن اینا بسازن )افتاده البته ناشر همون اکتی خودمونه ...

اگه سری بازی های این عنوان رو دنبال کرده باشید می دونید که اختلاف زیادی بین کیفیت نسخه های قدیمی دو بعدی روی کنسول های nes , mega drive , ...این سری با نسخه های سه بعدی که از روی کارتون های جدیدش ساخته شد وجود داره حتی عنوانی رو هم به استدیو way forward که متخصص زنده کردن بازی های قدیمی است داده شد که با این که بازی زیبا و یه سر و گردن بالا تر از عناوین قبلی بود ولی هنوز نشد اون چیزی که باید میشد ....اینبار activision دست به دامن پلاتینیوم شده مگر معجزه ای رخ بده ...(مثل بتمن )

البته با شناختی که از این استدیو داریم همچین چیزی دور از ذهن نیست و میشه امید داشت شاهد بازگشت افسانه ای این 4 لاک پشت باشیم ...بازی از گرافیک سل شید بهره میبره (مثل همین ترانسفورمرز آخریه ) و یه حالت نیمچه open world هم داره می تونید روی پرواز مثل بتمن و بالا رفتن از در و دیوار و سر خوردن روی لبه ها و میله ها حساب کنید ...از لحاظ کمبو و مبارزه همه میدونن که پلاتنیوم کم نمیزاره و همینطور قدرت های ویژه ای برای هر کدام از شخصیت ها در نظر گرفته شده مثل آهسته کردن زمان توسط لئو یا رقصیدن و رقصوندن دشمن ها توسط مایکی ....چیز میز برای جمع کردن هم توی بازی اووووفففففففففف ....فراوان ...مثل همه بازی های دیگه این شرکت تو هر مرحله کلی چلنج و کار برای انجام دادن هست و پایان هر مبارزه هم به سنت پلاتنیوم کلی حساب کتاب و رنک ومدال داره ...البته تا اینجای کار همه چیز خوبه ولی چیزی که بازی رو خوب تر جلوه میده بازگشت تم و حال هوای کارتون ها و بازیی های قدیمی و شخصیت های منفی قدیمی هست که تو عنوان های قبلی 3 بعدی اصلا بهش توجه ای نشد ...تا حالا حضور شخصیت های منفی General Krang و Armaggon, Bebop and Rocksteady, Karai, Wingnut و slash و shredder تایید شده ..البته تو گیمپلی های پخش شده از بازی پایان مرحله موقع حساب کتاب عنوانی تحت secret boss به چشم میخوره که میشه امیدوار برای شخصیت های دیگه هم بود ...البته شاید ...موسیقی بازی هم اینجوری که بوش میاد حال و هوای قدیمی دهه 80 و 90 خودش رو داره (هنوز عاشق موسیقی باس فایت manhatan project هستم )

بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan در تاریخ ۲۴ می ۲۰۱۶ برابر با ۴ خرداد ۱۳۹۵ در آمریکای شمالی و در ۲۷ می (۷ خرداد) در اروپا منتشر خواهد شد. این بازی دارای هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی خواهد بود و پلتفرم‌های مقصد آن شامل پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، پی‌سی، اکس‌باکس‌وان و اکس‌باکس ۳۶۰ خواهند بود.

لینک تریلر ها :

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بعد از 1 ساعت بازی ، واقعاا حس بازی بهم دست داد ، یه بازی خالص ، تنها برای لذت بردن ، اخیرا اینقدر بازی ها دچار حاشیه و ... شدن که هنگام پلی به همه چی میرسیم جز لذت ، حتما به همه پیشنهاد میشه ، حس خوبی داره بازی ، هیچ کاری هم به متای 48 بازی ندارم ...:)
=;

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
فکر کنم فقط ما گیمرهای قدیمی که تجربه میکرو و سگا رو داریم از این بازی لذت میبریم.
من سه مرحلشو رفتم و خوشم اومد.یه چیزایی رو وقتی تو میکرو و سگا بازی میکردم آرزو داشتم باشند که الان هستند مثل عوض کردن لاکپشتها هنگام مبارزه کمک کردن لاکپشتها به هم استفاده از ابزار و بمب و... ، انگار یه ریمستر فوق العاده برای میکرو و سگاش هستش.یه جورایی تو دنیای سه بعدی به ریشه ها برگشته.
حیف که اینجور بازیا تو این دور و زمونه طرفدار ندارن.من هم به متای این بازی پشت میکنم.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
gamespot هم به بازی 4 داد.....:-s....:((:((...~X(

فقط یه نکته در مورد باس های مخفی متذکر بشم ...منظور شخصیت جدیدی نیست بلکه وسط مبارزه با غول آخر هر مرحله یکی از غول های دیگه به کمک میاد ...مثلا بیباب برای راکستدی و برعکس و یا شردر به کمک کارای میاد و .....که همراه با یک میان پرده جدید است و رسیدن به این حالت هم شانسیه :-?? ..فقط اگر درجه سختی بالا تر باشه و شما تو اون مرحله رنک های بهتری گرفته باشید احتمال ملاقات با باس مخفی بیشتره ...

• Like
Reactions: sadegh93

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
با متایی که این بازی گرفت home front از بدترین بازی سال نجات یافته فعلا

من 25 سال پیش اولین بازی رسمی عمرم در میکرو همین لاکپشت های نینجا بودن که بازی کردم چقدر هم بازی سختی بود بیچاره ها به کجا رسوندن من نمی فهمم نسخه pc دیگه چرا 30 فریمه

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

من 25 سال پیش اولین بازی رسمی عمرم در میکرو همین لاکپشت های نینجا بودن که بازی کردم چقدر هم بازی سختی بود بیچاره ها به کجا رسوندن من نمی فهمم نسخه pc دیگه چرا 30 فریمه

کلا بازی های میکرو همشون سخت بود و هیچ کسی براش گرافیک و داستان معنی نداشت و همه چیز توی گیم پلی خلاصه میشد!

بعد هم وقتی ناشر بازی Activison باشه باید نتیجه هم اینجوری بشه!
ببین COD رو به کجا رسوند و این بازی رو هم اگه بخواد ادامه بده در نسخه های بعدی از این هم بدتر خواهد شد!

• Like
Reactions: sadegh93

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286

برای آنلاک کردن فریم به 60 بازی رو اجرا کنید ، سپس این برنامه رو اجرا کنید و دوباره برگردید به بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر