Multi Platform Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan

ka5m_tmnt_mutants_in_manhattan_icon_by_andonovmarko-da1hp6g.png

Teenage Mutant Ninja Turtles
Mutants in Manhattan

فکر نکنم کسی توی سیاره زمین زندگی کنه و لاک پشت های نینجا رو نشناسه .....همونطور که احتمالا می دونید وظیفه ساخت بازی جدید از این ip پرطرفدار بعد از دست به دست شدن های فراوان بین استدیو ها و ناشرین مختلف اینبار به عهده استدیو پلاتنیوم گیمز سازنده عناوینی مثل بایونتا و متال گیر سولید رایزینگ و همین آخری ها ترانسفورمرز ...(هر چی بازی hack & slash شلوغه میدن اینا بسازن )افتاده البته ناشر همون اکتی خودمونه ...

اگه سری بازی های این عنوان رو دنبال کرده باشید می دونید که اختلاف زیادی بین کیفیت نسخه های قدیمی دو بعدی روی کنسول های nes , mega drive , ...این سری با نسخه های سه بعدی که از روی کارتون های جدیدش ساخته شد وجود داره حتی عنوانی رو هم به استدیو way forward که متخصص زنده کردن بازی های قدیمی است داده شد که با این که بازی زیبا و یه سر و گردن بالا تر از عناوین قبلی بود ولی هنوز نشد اون چیزی که باید میشد ....اینبار activision دست به دامن پلاتینیوم شده مگر معجزه ای رخ بده ...(مثل بتمن )

البته با شناختی که از این استدیو داریم همچین چیزی دور از ذهن نیست و میشه امید داشت شاهد بازگشت افسانه ای این 4 لاک پشت باشیم ...بازی از گرافیک سل شید بهره میبره (مثل همین ترانسفورمرز آخریه ) و یه حالت نیمچه open world هم داره می تونید روی پرواز مثل بتمن و بالا رفتن از در و دیوار و سر خوردن روی لبه ها و میله ها حساب کنید ...از لحاظ کمبو و مبارزه همه میدونن که پلاتنیوم کم نمیزاره و همینطور قدرت های ویژه ای برای هر کدام از شخصیت ها در نظر گرفته شده مثل آهسته کردن زمان توسط لئو یا رقصیدن و رقصوندن دشمن ها توسط مایکی ....چیز میز برای جمع کردن هم توی بازی اووووفففففففففف ....فراوان ...مثل همه بازی های دیگه این شرکت تو هر مرحله کلی چلنج و کار برای انجام دادن هست و پایان هر مبارزه هم به سنت پلاتنیوم کلی حساب کتاب و رنک ومدال داره ...البته تا اینجای کار همه چیز خوبه ولی چیزی که بازی رو خوب تر جلوه میده بازگشت تم و حال هوای کارتون ها و بازیی های قدیمی و شخصیت های منفی قدیمی هست که تو عنوان های قبلی 3 بعدی اصلا بهش توجه ای نشد ...تا حالا حضور شخصیت های منفی General Krang و Armaggon, Bebop and Rocksteady, Karai, Wingnut و slash و shredder تایید شده ..البته تو گیمپلی های پخش شده از بازی پایان مرحله موقع حساب کتاب عنوانی تحت secret boss به چشم میخوره که میشه امیدوار برای شخصیت های دیگه هم بود ...البته شاید ...موسیقی بازی هم اینجوری که بوش میاد حال و هوای قدیمی دهه 80 و 90 خودش رو داره (هنوز عاشق موسیقی باس فایت manhatan project هستم )

بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan در تاریخ ۲۴ می ۲۰۱۶ برابر با ۴ خرداد ۱۳۹۵ در آمریکای شمالی و در ۲۷ می (۷ خرداد) در اروپا منتشر خواهد شد. این بازی دارای هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی خواهد بود و پلتفرم‌های مقصد آن شامل پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، پی‌سی، اکس‌باکس‌وان و اکس‌باکس ۳۶۰ خواهند بود.

لینک تریلر ها :

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
سیستم مورد نیاز بازی : (دیگه همه می تونن بازی کنن ....نسل قبل , بعد , آینده , سوخته و .... دایرکس9 و 10و 11 و 15 ..19 و.....)

System Requirements

• Minimum:
    • Processor: Intel® Core™ 2 Duo E4400 @ 2.0GHz / AMD Athlon™ II x2 250 @ 3.0GHz
    • Memory: 1 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® 8800 GT / AMD Radeon™ HD 4770
    • DirectX: Version 9.0c
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 7 GB available space
    • Sound Card: DirectX® 9.0c or later
    • Additional Notes: Controller highly recommended for best experience.

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
از روی لیست اچیومنت های بازی برای 360 میشه نکات جالبی رو در مورد بازی حدس زد مثل :

43.jpg
Party Crasher 30:gsicon:
Defeat a Secret Boss

که مشخص میکنه باس فایت مخفی هم وجود داره حالا ربات , فضایی , جهش یافته ...اونش دیگه مشخص نیست .

49.jpg
Next time, take a cab 30:gsicon:
Defeat Rocksteady and Bebop by letting them get run over by a train

انگار علاوه بر مبارزه تکی با بیباب و راکستدی که تو تریلر ها مشخصه ..مبارزه دیگری هم به صورت هر دو باهم باهاشون داشته باشیم .

21.jpg
Pie Protector 15:gsicon:
Protect 10 Pizza Trucks

20.jpg
Virtuous Vigilante 15:gsicon:
Protect 30 ATM machines

اینم ماموریت های دفاع از قلعه ....

18.jpg
No Respect for Machinery 15:gsicon:
Destroy 30 cameras and laser devices containers

25.jpg
Look out Below! 15:gsicon:
Destroy a helicopter

داغون کردن برای طرفداران کال آف...

22.jpg
Red means Stop 15:gsicon:
Destroy a rampaging car with a drum can

اینم احتمالا یه چیزی تو مایه های فرار از شهر سونیک

32.jpg
Goin' Up! 30:gsicon:
Survive the elevator section at the TCRI building without taking any damage

اگه خاطرتون باشه تو بازی های beat em up همیشه یه آسانسور بود که هی می رفت بالا ...هی دشمنا میریختن پایین ...تو شورش در شهر ...خود همین لاک پشت ها ...حتی دویل می کرای ....حالا اینم ادای دین به بازی های قدیمی...

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
من و داداشام با اون نسخه دو بعدی رو سگا زندگی میکردیم یادش بخیر.
خدا کنه پلتینیوم دوباره این سری را به اوج برگردونه.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
:cool1:اخطار : خطر اسپویل ....خطر اسپویل ......نخون داداش

گویا یکی از برادرای اجنبی ساکن کانادا نسخه ps4 بازی بدستشون رسیده و بازی رو تموم کرده ...ایشون تو اظهار نظرهاشون به کوتاه بودن بیش از حد بازی اشاره کردن که بازی رو حدود 4 ساعته :Scare:به پایان رسوندن (البته تو ویدئو هایی که از تمام مرحله ها ایشون تو اینترنت پخش کردن مشخصه که قصد ایشون پیچوندن و تموم کردن بازی بوده با difficulty easy =)) ...باور ندارین خودتون ببینید کافیه کنار اسم بازی نام کاربری XFactor1111 رو بزنید و لینک ویدئو های یوتیوب رو ببینید ) نکته بعد به تاریک بودن استیج ها اشاره کردن بجز یکی که تو روزه ...(همون استیج مربوط به کارای که بالای ساختمون نیمه کاره است ) و بازی کلا نه مرحله داره که همون باس فایت ها انتهاش هستند به علاوه باس فایت مگا کرنک:Excited: ...البته این داداشمون به باس فایت های مخفی و چلنج و اینها اشاره ای نکردن :Thinking:..همونطور که گفتم قصد و نیت فقط تموم کردن و اسپویل کردن تو یوتیوب بوده و دیگر هیچ....واگر اشتباه نکنم در مراحل پایانی مبارزه با تمام باس فایت ها از اول وجود داره :-SS (مثل بازی های قدیمی ) از مبارزه ها کلی تعریف کردن =D> ولی ماموریت ها رو تکراری و یکنواخت توصیف کردن .... آهان تا یادم نرفته بگم که بازی آپگرید کردن هم برای شخصیت ها داره ...البته این از قبل معلوم بود به این بابا ربط نداره ....خودم می دونستم...:Whistling:
البته سی دی فروشی محل ایشون مثل اینکه از ایران هم دندون گرد تره که 70 دلار پیاده شدن و بعضی از قسمت های بدن ایشون دچار ناراحتی و درد شده و یه کم ناراحت بودن مثل اینکه ....و اینم یکی از جملات تفکر برانگیز این داداشمون از کافرستون ....:Wallbash:

This is the worst Platinum Games title I have played so far I must say

بعد دوباره اومدن گفتن ...

If you are a Turtles fan, this is probably still sadly the best turtles game made since the SNES Turtles in Time.

حالا شما اصلا خودتونو ناراحت نکنید .....این نظر شخصی ایشونه ......کلا منتقد های سایت های بزرگ هیچی نیستن ...چه برسه به این آقا ...من خودم چند تا از ویدئو های ایشون رو دیدم (کاش نمیدیدم چون بدجور بازی اسپویل شد ...لعنت به این یارو ....:Ranting: ) و بازی خیلی هم فان و لذت بخشه :Shrewd: با اینکه این آقا خوب هم بازی نمی کنه (عاشق این غول سنگی بزرگا شدم خیلی سگ جونن) تازه بازی حالت های سختی بیشتر هم داره که بازی رو طولانی تر میکنه :Guitar:...... صبر کنید بازی بیاد خودتون بازی کنید ....بعد نظر خودتون شرطه ....اصلا خودمونو عشقه.....:Thumbsup:

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
بازی روی استیم 8 ساعت دیگه منتشر میشه!
مشخص نشده بازی قفل داره یا نه؟؟

مشخص که نشده .....ولی قفل برای دهن این بازی زیادی گنده است =)).....این یه بازی جمع و جور کوچیک محسوب میشه و نمی صرفه براش قفل بزارن....99 درصد قفل نداره:-B ...تازه اکتیویژن ازین مسخره بازی ها بلد نیست....ولی بازم هیچی معلوم نیست:-SS[-o<

• Like
Reactions: Sobhan_23

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
اولین نمرات بازی .....(برای سایت های درپیت....)

ICXM
70
Overall, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan is a solid brawler focused around co-op, but also enjoyable and easy to manipulate while playing solo.

Areajugones
65
Platinum Games offers a great adaptation of the Teenage Mutant Ninja Turtles based on their new comics. However, it is too repetitive and lacks more game modes.

Destructoid
45
It's a very short game that still manages to be far too long.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: msf and m.a.t

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من کمی بازیش کردم فقط باس فایت هاش حال می ده بیس گیم پلی بسیار سطحی هست کمبت بازی عالی هست که غیر از اینم انتظر نمی رفت اما پتانسیلش کلا نابود شده

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
من تقریبا 5 ساعت بازی کردم و به نتایجی نیز دست یافتم :-?...خب بازی اون چیزی که انتظار داشتم نبود [-( ...یعنی اصلا شبیه یه بازی hack & slash خطی که مراحلش در و پیکر داشته باشه نیست هیچ معما یا عبور از موانع و مجبور بودن به پلتفورمر بازی درآوردن و ...در کار نیست :o....تا اینجایی که من بازی کردم (پایان استیج 4: کارای ) مراحل بازی دو نوع هستند یه سری خطی( چند نفرو ناکار می کنید یه دری یا مسیری باز میشه جلو میرید و ادامه ....) یه سری باز (تو یه محیط باز خیلی بزرگ ولتون میده و همینطور ماموریت رو سرتون میریزه....) نکته اصلی رندوم بودن ماموریت ها تو هر محله است (من سه بار استیج 1 رو بازی کردم هر بار ماموریت ها متفاوت بود:-bd ) ماموریت ها شامل کارهایی مثل شکست همه دشمن ها ؛ پیدا کردن و شکست همه دشمن ها , خنثی کردن بمب , پس گرفتن و برگردوندن طلا و پول( قلقلی) از دست دشمن ها , راهی کردن اسلحه های (قلقلی ) و بمب های فضایی ها به پورتال ها و مخفیانه کشتن دشمن ها (این رو جدی بگیرید اگر مخفیانه نکشید وحشیانه کشته میشد )پیدا کردن مخفیگاه ها و ... تا اینجا من اینها رو دیدم ... همونطور که گفتم رندوم هستند و تو هر مرحله چند تااز ماموریت ها اتفاق می افته و بعد راهی میشید به سمت باس فایت اون مرحله:-SS ....(از من به شما نصیحت با امکاناتی که برای صدا کردن و ارتباط با سه لاک پشت دیگه براتون در نظر گرفته شده ...همون اول رو follow me قرار بدید چون می بینید شما تو یه خیابون مبارزه میکنید دوستاتون 2 تا خیابون اون طرف تر=)) ...این باعث میشه ماموریت ها یه جورایی ترکیب بشن و سریع سر و ته مرحله هم میاد و میرید برای باس ..من تو همون 3 بار استیج 1 دفعه اول 7-8 دقیقه ای رو هارد ...دفعه دوم 5- 6دقیقه رو نرمال و با رعایت این نکته دفعه سوم 30-35 رو هارد طول کشید تا به باس رضایت بده#:-S ....) بازی متاسفانه روی 30 فریم اجرا میشه :-s ولی اینقدر مبارزه ها شلوغ هست و هیجان داره که هیچی حس نمیشه:)) ...داستان بازی هم که تابلوئه دیگه شردر و کرنک متحد شدن و ... (کی دنبال داستانه ) ابتدا و انتهای هر مرحله هم میان پرده نمایش داده میشه با همون حس طنز خاص خودش و حماقت های مایکی :)) ....تنوع دشمن ها زیاده:clap: طرفدارهای بازی های قدیمی می تونن انواع فوت نینجا های شمشیر دار , نیزه دار , سنگ قلابی و بمب انداز و...رو در طرح ها و رنگ های مختلف ملاقات کنن به علاوه کرنک ها و موزر ها و دشمن های جدید تر .....میرسیم به باس فایت ها B-( هر چه قدر بازی های قبلی باس فایت نداشتن اینجا سنگ تموم گذاشتن در اصل کل بازی باس فایته به علاوه یخورده جنگولک بازی با نینجا ها ... دارک سولی هست برای خودش, مخصوصا اگر از طرفدار های قدیمی باشید کلی با بازگشت این جک و جونور ها حال میکنید (عاشقتم راکستدی:x ) هر باس 5 یا 7 یا 9 خط عمر:cry2: بسته به درجه سختی بازی داره و زمانی که به پایان عمرش نزدیک میشه خون جلوی چشماش رو میگیره , درست مثل بازی های قدیمی قرمز میشه و سرعت و قدرتش افزایش پیدا می کنه و دیگه خدا بهتون رحم کنه....:Gunner:...مبازه ها و کمبو ها هم مگه میشه بد باشه ..برای هر نفر 4 قدرت ویژه در نظر گرفته شده که میشه آپگرید کرد یا قدرت های جدید خرید و جایگزین کرد ..قدرت ها مخصوص نیست و میشه برای هر شخصیت استفاده کرد ...همینطور می تونید پیتزا و نوشابه و بمب و راکت لانچر و.. اینها رو به عنوان آیتم های کمکی پیدا کنید یا بخرید...همینطور آیتم هایی رو در مرحله همراه داشته باشید که همون کار انگشتر و حلقه بازیهای نقش آفرینی رو انجام میده (افزایش قدرت و سرعت و ضربه یخی و سمی . ...) میشه این آیتم ها رو ترکیب کرد یا خرد کرد و آیتم جدید به دست آورد ....
در کل انگار هدف سازنده ها ساختن یه بازی شبیه بازی های آرکید همین سری بوده :Thinking: که یه سکه بندازی تو دستگاه و 20 دقیقه چند تا استیج بری چند تا باس شکست بدی و فقط مبارزه کنی و دیگر هیچ ...این بازی هم beat em up هست و غیر از مبارزه با صد تا نینجا و غول نباید انتظار چیز دیگه ای رو داشت ...بازی کوتاهه:crying: ...اگر قصد کنین بازی رو تموم کنین بندازین کنار نمره بازی 4یا 5 ...ولی این بازی برای این ساخته شده که بارها و بارها مرحله ها رو بازی کنید (هر چند هم هر بار چیز جدیدی در انتظارتونه. تازه مثل اینکه سوپر شردر هم وجود خارجی داره:Laughing: ) لول آپ بشین , رنک بالاتر بگیرید و خودتون رو به چالش بکشید و لذت ببرید:Thumbsup: ..در اون صورت نمره بازی 8-9 ..:Excited:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر