Stellaris | PC

stellaris-og-image-e841f1817f1e544a4b5583cf369f0801.jpg

Developer: Paradox Development Studios
Publisher: Paradox Interactive
Genre: Grand Strategy/Real time strategy/4X
Platform: Microsoft Windows
Release date (S): May 9,2016
Steam: Stellaris on Steam
جدید‌ترین ساخته استودیو‌های بازیسازی پارادوکس شما را در نقش رهبر یکی‌ از متعدد نژاد‌های هوشمند بازی قرار میدهد.شما می‌بایست به عنوان رهبر مردم خود،دولت خود را برقرار ساخته،سیاست خود را مشخص کرده و پیشروی خود را به سوی ایجاد یک امپراطوری کهکشانی آغاز کنید.در این راه شما میتوانید با تشکیل یک نیروی نظامی بسیار قوی تمامی‌ کهکشان را ناچار به فرمانبرداری از خود کنید،و یا میتوانید از طریق تجارت و دیپلماسی اتحادیه‌های تجاری قدرتمندی ایجاد کرده و در صلح و آرامش حکومت کنید.و یا یکی‌ از صد‌ها روش حکومت را انتخاب کنید و به روش خودتان به مرز گشائی بپردازید.
نبرد‌های بیش ازینکه مرتبط با قدرت و تعداد نیرو‌های شما باشند،بر استراتژی،آمادگی و طرز تفکر نظامی شما مرتبط هستند و در مقیاس بسیار بزرگ صورت می‌پذیرند.همچنین شما میتوانید اتحادیه‌های نظامی / تجاری / علمی‌ / سیاسی و یا ترکیبی‌ از تمامی‌ این موارد ایجاد کرده و دیگر نژاد‌های حاضر در بازی را متحد خود کنید.
با پیشروی در بازی با چالش‌های گوناگونی همانند دزدان فضایی (Space Pirates)، هوشمند شدن بیش از حد روبات‌ها و انقلاب علیه سازندگان خود و یا تهاجم بسیار بزرگ از طرف یک کهکشان دیگر،و موارد دیگری مواجه خواهید شد که باید با تکیه بر قدرت و هوش خود،سعی‌ در از میان برداشتن این مشکلات کنید.
Stellaris ساعتی‌ قبل به طور رسمی‌ در استیم انتشار یافت.پس نژاد خود را انتخاب کنید،سیاست خود را برگزینید و به سوی ستارگان حرکت کنید!

Minimum System Requirements:
  • Processor: AMD Athlon II X4 640 @ 3.0 Ghz / or Intel Core 2 Quad 9400 @ 2.66 Ghz
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: AMD HD 5770 / or Nvidia GTX 460, with 1024MB VRAM. Latest available WHQL drivers from both manufacturers.
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 4 GB available space
  • Sound Card: Direct X 9.0c- compatible sound card
  • Additional Notes: Controller support: 3-button mouse, keyboard and speakers. Special multiplayer requirements: Internet Connection or LAN for multiplayer.

:Recommend System Requirement
  • Processor: AMD Phenom II X4 850 @ 3.3 Ghz or Intel i3 2100 @ 3.1 Ghz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: AMD HD 6850 / or Nvidia GTX 560TI, with 1024MB VRAM
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 4 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c-compatible sound card
  • Additional Notes: Controller support: 3-button mouse, keyboard and speakers. Special multiplayer requirements: Internet Connection or LAN for multiplayer.

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
301
نام
اشکان
خب، حالا منتظر dlc ها میمونیم. :D

Space is YUUUUUGE.

بازی های پارادوکس رو هیچوقت نفهمیدم چی به چیه، کسی Tutorialـی واسه Crusader Kings II سراغ داره؟:D

Crusader Kings II Wiki

اصولا کسی که با پیچیدگی های بازی های پاردوکس کنار بیاد هیچوقت به بازی دیگه ای نیاز پیدا نمیکنه.:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
به نظرم Stellaris برا کسایی‌ که تازه میخوان وارد این سبک بشن یه سکو پرتاب خیلی‌ عالی‌ هست. بازی رو بسیار Easy to play کردن،هنوز پیچیدگی‌‌ها و امکانات بسیار زیاد بازی‌های پارادوکس وجود داره اما مثلا مثل HOI نیست که برا لذت بردن ازش مجبور باشین چند صد خط Tutorial بخونین و تمامی‌‌Unit ها و امکانات رو از حفظ بلد باشین.

تو این 10 ساعتی‌ که بازی کردم به نظر من واقعا یکی‌ از بهترین خرید‌هایی‌ بود که از استیم داشتم.ظاهراً Late game بازی هم عالی‌ هست،یکم از Mid game شکایت کردن که ظاهراً بیش از حد Static هست که هنوز به اون مرحله نرسیدم.:D

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
پارادوکس داره کم کم به یکی از بهترین ناشرای پی سی گیمینگ تبدیل میشه:D
با اینکه مقاومت خیلی سخته ولی با توجه به تجربه قبلی ای که از CK دارم بعد امتحانا میرم سراغ Stellaris که بتونم تو این مدت درس بخونم:D

• Like
Reactions: Destruction

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
خب بالاخره فرصتی شد بعد از 14 ساعت بازی یه نظری بدم!:D
بازی خیلی خوب کار شده! اکثر مکانیزم های بازی به خوبی و درست کار شدن و از همه مهم‌تر UI خیلی خوبی داره!:D اگر از طرفدارای پارادوکس باشید میدونید بازی هاش معمولا 100 الی 200 ساعت فقط باید چرخید دید چی به چیه!:D (شاید باورتون نشه ولی هنوز بلد نیستم توی Heart of iron 3 یونیت هارو کنترل کنم!:D) و چیز خیلی جالب هم در همین نهفتس.. همه چیز خیلی ساده به نظر میاد ولی وقتی بعد چند ساعت از دور نگاه میکنید میبینید اوه چقدر کار دارم میکنم همزمان!:D یعنی به طور کاملا نامحسوس شما رو از مدیریت یک سیاره به مدیریت یک کهکشان میبره..
در کل به قول کاوه یکی از بهترین 50 دلارهایی بود که خرج کردم..

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
کسی بازی نمیکنه؟
من با United Nation of Earth شروع کردمو الان سال 2278 هستم. فعلا یکی از همسایگان محترمو Vassal کردم و با یکی دیگه توی جنگم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر