Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
با احترام کامل این نظر شخصی شماست بسیاری هستن که میگن کمپین عالیه
والا کمپین هاردلاین شرف داشت به این :| 10 تا کاراکتر ریخته تو بازی با هیچکدوم هم نمیشه ارتباط برقرار کرد!
هوش مصنوعی فوق العاده ضعیف، روی بالاترین درجه سختی می بینی یه وانت داره میره پشتش 3 نفر نشستن، با اسنایپ هد یکیشون رو می زنی، اون 2 تای دیگه انگار نه انگار اتفاقی افتاده و بقل دستیشون کلش پوکید یهو :|
در کل با نظر زومجی موافقم، از بخش کمپین نهایتا میشه به عنوان Tutorial بخش مولتی استفاده کرد!
در کل سری بتلفیلد همیشه توی داستان سرایی بسیار ضعیف عمل کرده و هیچ وقت نتونسته یه کمپین لذت بخش رو به نمایش بگذاره ( اگر تا حدودی از بد کمپانی 2 فاکتور بگیریم )

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
والا کمپین هاردلاین شرف داشت به این :| 10 تا کاراکتر ریخته تو بازی با هیچکدوم هم نمیشه ارتباط برقرار کرد!

لینک ارتباطی شما ضعیفه! من که ارتباط گرفتم به نظرم بی نقص هم بود، کافی بود داستان هر کدوم رو با شرحی که داده میشه و دیالوگ ها دنبال کنید.
شاید هم نیاز به اطلاعات تاریخی داریم که عموما تو ایران نداریم!

• Like
Reactions: virus2010

virus2010

کاربر سایت
Jan 3, 2012
23
نام
سعید
سلام
انتظار داشتن یک کمپین خوب از بتلفید واقعا عجیبه و تعجب می کنم که چرا خیلی ها بابت ضعیف یا خوب بودنش کل بازی رو نقد میکنن. ( داستان میخواین برین ویچر بازی کنین، چه کاریه خب :|)
من تا چپتر 4 رفتم می تونم بگم از نظر داستانی و شخصیت پردازی بعضی از چپترهاش خیلی خوب کار شده. ( چپتر 1 از این نظر عالی بود ).
روایت کردن چند داستان مختلف از گوشه کناره های جنگ به این بزرگی خیلی بهتر از اینکه داستان یک نفر یا یک گروه رو به زور کشش بدن تا حجم داستان زیاد شه.
هوش مصنوعی هم قبول دارم افتضاحه ولی باعث نمیشه چیزی از ارزش های داستانیش کم بشه. اگه المان های بخش مولتی رو به کمپین اضافه نمی کردند خیلی تجربه بهتر و خاص تری میشد بازی کردن کمپینش.

هرکی بازی میکنه منم ادد کنه.
Virusman2013.
گروهی بازی کردن لذتش بیشتره.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اقا دیتا برای دوستم از دانلودها گرفتیم
الان اشتراکی میخوایم فعال کنیم
دتیا کپی کردیم توی پوشه 47 گیگه ولی فقط 24 گیگ میشناسه
مشکل چیه بنظرتون

----------
ویرایش حل شد

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
دوستان مرحله تانک رفتم روی سخت ترین درجه بازی و اتفاقا خیلی طول کشید هزار بار کشته شدم
بازی روی اولترا گذاشتم حدود 30 فریم برام میده ولی خب با 30 فریم روی اولترا خیلی بهتره تا روی مدیوم و 50 فریم :D
بازی خوبه ولی فقط ادم از این جور بازی ها میخواد درگیری ها بیشتر باشه ک حداقل توی مرحله تانک درگیری زیاد نیس
امیدوارم بقیه مراحل درگیری زیاد باشه
توی مرحله تانک درگیری ها کلا 4 5 نفر میکشی دوتا توپ میندازن منهدم میکنی میری جلو باید یکم درگیری زیاد بشه
با همه اینا حال میده

• Like
Reactions: Mohamad_ndr

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
دوستان من تازه بازی رو گرفتم این طیارش رو چطور باید روند ؟ با دکمه های WASD یا جهت های بالا و پایین و چپ و راست هیچ تکونی نمیخوره ؟ تنظیمات خاصی باید انجام داد ؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان من تازه بازی رو گرفتم این طیارش رو چطور باید روند ؟ با دکمه های WASD یا جهت های بالا و پایین و چپ و راست هیچ تکونی نمیخوره ؟ تنظیمات خاصی باید انجام داد ؟
با W سرعتش بیشتر میشه فکر کنم با S کند تر میشه
با D و A هم به سمت راست و چپ میره
ولی کنترل اصلی که بالا رفتن و پایین رفتن و مایل شدن به راست و چپ همش با موس انجام میشه عزیز

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
با W سرعتش بیشتر میشه فکر کنم با S کند تر میشه
با D و A هم به سمت راست و چپ میره
ولی کنترل اصلی که بالا رفتن و پایین رفتن و مایل شدن به راست و چپ همش با موس انجام میشه عزیز
نه با موس چپ و راست میرفت و نه با دکمه های A , D
حالا هم که 1.6 گیگ آپدیت داده نمیشه چیزی تست کرد :-w:-w:-w:-w

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
سلام
من وقتی که می خوام با دایرکت 12 وصل بشم نمیره تو بازی ولی با دایرکت 11 وصل میشه
میخواستم ببپرسم مشکلم از کجاست که با دایرکت 12 وصل نمیشه به بازی
قبلا می شد