Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
چقدررررررررررر این بازی زیباست انصافا...تا الان فکر می کردم فقط naughty dog تونسته بازی هایی با گرافیک های عالی بسازه، ولی dice هم تونسته با این موتور ارتقاءیافته Frostbite 3 بازی فوق العاده ای بسازه......صحرای بازی از صحرای mgs tpp و همچنین صحرای mad max، خیلی زیباتر کار شده.... موسیقی بازی هم که دیگه محشره.....اخ که این Lawrence of Arabia چه می کنه.:-bd

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من call در عرض 2:45 اینا یادم زدم 6 ساعت که خوبه ام در کل 5 تا داستان که هر کدوم 2 ساعته می شه 10 ساعت حتی 1.5 یاشه باز 7.5 می شه. 6 ساعت درجه گلابیه احتمالا

کلا 1 چیزی باب شده هر بازی ای میاد می گن کوتاهه اصلا کفیت کارم که مهم نیست.

6 ساعت روی حالت hard زده . !!!!!

ولی خب کیفیت مهمه . 6 مرحله هم هست

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
به تاریخ عضویت و سنم نگاه کنی میبینی رو به بازنشستگی هستم.. ;)... .اون هم که گفتم naughty منظورم انچارتد4 بود.
تا جایی ک من یادمه DICE هر بازی بسازه گرافیک جزو اولین گزینه هاس که همه میدونن حرف نداره
اصلا یادم نمیاد DICE بازی با گرافیک بد ساخته باشه
شایدم ساخته سن ما قد نمیده

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
به تاریخ عضویت و سنم نگاه کنی میبینی رو به بازنشستگی هستم.. ;)... .اون هم که گفتم naughty منظورم انچارتد4 بود.
فکر نکنم از نظر تکنیکی یه بازی مثل The Order چیز کمتری از Uncharted 4 داشت. کلا گرافیک هنری Uncharted خوب بود خیلی بهتر به نظر می اومد. نه اینکه گرفیکش بالا نباشه ولی معمولا وقتی روی محیط های سرسبز و جنگل اینا تمرکز می کنن گرافیک خیلی بیشتر توی چشم میاد.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بخش داستانی بازی رو تموم کردم . نه خیلی کوتاه بود نه بلند . اما می تونم بگم بی سر و ته بود .
گرافیک بازی از نقاط قوت بازیه به خصوص مراحل آلپ واقعا حرف نداره . همین مرحله داخل بخش مولتی هم هست فقط می تونم بگم عالیه .
چه مود conquest و چه سایر مودهاش .
به خصوص سیستم آب و هوای داینامیک و اون مه و بارون لذتش رو چندین برابر می کنه !

• Like
Reactions: kamyy

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
تا جایی ک من یادمه DICE هر بازی بسازه گرافیک جزو اولین گزینه هاس که همه میدونن حرف نداره
اصلا یادم نمیاد DICE بازی با گرافیک بد ساخته باشه
شایدم ساخته سن ما قد نمیده
چرا ساخته، همین اخیرا هم ساخته.همین mirror's edge catalyst گرافیک هنری خوبی داشت، ولی تکنیکی حرفی برای گفتن نداشت. محیط های مصنوعی خلق کرده که نا امید کننده بود.
فکر نکنم از نظر تکنیکی یه بازی مثل The Order چیز کمتری از Uncharted 4 داشت. کلا گرافیک هنری Uncharted خوب بود خیلی بهتر به نظر می اومد. نه اینکه گرفیکش بالا نباشه ولی معمولا وقتی روی محیط های سرسبز و جنگل اینا تمرکز می کنن گرافیک خیلی بیشتر توی چشم میاد.
همون مهمه برادر. این هنرشه که روی کنسول ضعیف ps4 اونجور تصاویر خلق می کنه. من فن ps اصلا نیستم ولی خب باید قبول کرد naughty dog کمی استثناء هستش.وگرنه بقیه سازنده ها هم به همین شکل بودن که میبینیم کمتر به این شکله....به این نتیجه رسیدم از کمترین امکانات سخت افزاری اگر یک سازنده بیشترین بهره رو ببره ارزش کارش خیلی بالا میره.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی با این گرافیک 60 فریم روی کنسول ها اجرا می شه فکر نکنم نه انچارتد نه هیچ بازی دیگه ای دیگه چیزی برای گفتن در زمینه گرافیک داشته باشه.(البته RES CONSLE ها NATIVE نیست.)

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
دوستان بازی بتلفید 1 مراحل رو خودت باید انتخاب کنی؟؟؟ آخه اینجوری ضدحاله ؟؟؟؟ مثلا کال اف دیوتی نیو گیم میزنی همینطور میری جلو ولی این بازی من نیو گیم چیزی ندیدم؟؟؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
دوستان بازی بتلفید 1 مراحل رو خودت باید انتخاب کنی؟؟؟ آخه اینجوری ضدحاله ؟؟؟؟ مثلا کال اف دیوتی نیو گیم میزنی همینطور میری جلو ولی این بازی من نیو گیم چیزی ندیدم؟؟؟
بازی اگه اشتباه نکنم 5-6 تا چپتر داره که خودت انتخاب میکنی به ترتیب بری یا نه. حق انتخاب دادن چیز بدی نیست! Campaign هم میشه همون New game بقول شما !
Jeez... you COD players
:D

• Like
Reactions: zadis

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود

من دیشب سی دی کی بازیو خریدم ولی بعد از دانلود کردن اوریجین، به هیچ وجه کانکت نمیشه با چند جور قند شکنم امتحان کردم بازم نشد . راه حل خاصی داره ؟

ممنون

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
jc2w_battlefield-1-soundtrack.jpg

Battlefield 1 Original Soundtrack
Composers: Patrik Andrén - Johan Söderqvist

دانلود با سه کیفیت MP3 128 و MP3 320 و FLAC
01. Battlefield One [3:21]
02. The War to End All Wars [3:23]
03. Mud and Blood [3:05]
04. Hunted [1:58]
05. Prologue “We Push..” [1:57]
06. Nothing Is Written [3:41]
07. Avanti Savoia [3:31]
08. The Ambush [3:06]
09. Black Bess [2:35]
10. Steel on Steel [1:57]
11. The Swindle [3:24]
12. Sinai Desert [1:54]
13. Metal Frenzy [1:42]
14. Battle Victorious [1:08]
15. Battlefield Classic Theme / Mayhem View [3:16]
16. The Flight of the Pigeon [1:42]
17. Flight School [3:08]
18. Something Big Is Coming [3:44]
19. Friends in High Places [2:00]
20. Knights of the Sky [3:24]
21. Gallipoli [1:50]
22. The Runner [4:52]
23. Epilogue “We Will Fight..” [2:13]
24. Dawn of a New Time [3:15]
25. Libera Me [2:33]

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بازی همه چیزش تکمیله اولین نسخه بتلفیلد هست که بعد از سال ها واقعا میشه حس کرد چقد روی سینگلش کار شده، با اینکه داستان بی سر و تهی داره اما هر چپتر جداگونه شخصیتا و داستانای خیلی خوبی داره، بنظرم بهترین حالت ساخت یک بازی در مورد جنگ جهانی هم همینطوریه که بتونه کل جهانو به تصویر بکشه.
چپتر دوم دیشب تموم کردم واقعا معرکه بود فقط مراحل اینقد کم بنظر میرسه دلم نمیاد پشت سر هم برم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر