Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
دوستان بازی Day one patch داشت؟
من نسخه Compelete edition 3DM ـو دانلود کرده بودم دیگه آپدیت و چیز دیگه ای نمیاد؟
نه اپديتى نيومده تا الان.

سه تا سوال دارم. خواهشا دوستانی که شیره ی بازی رو همین امروز کشیدن حواب بدن:D
1- توی بتا خیلی سریع لول میرفت بالا. توی کمتر از یه هفته شده بودم لول 30. تازه اصلا هم تا حالا مولتی بتل نزده بودم. نسخه ی نهایی هم همینطوره؟
2- امکانش هست من با دوستان همیشه توی یه گروه باشیم؟ توی بتا شانسی بود. یه موقع همگروه میشدیم ولی بیشتر وقتا توی جبهه های متفاوت، دشمن همدیگه بودیم. یکی عثمانی بود و اون یکی انگلیسی.
3- امکانش هست با Origin access یه چند ساعت بازی رو تست کنم؟ اورجین هم مثل استیم والت چند دلاری داره که برای Origin access بخریم؟

پیشاپیش ممنون>:D<
دوستمون جواب دادن ولى درباره سوال دوم شما فقط بايد توى لابى باهم باشيد(قبل از بازى جوين بشيد به دوستتون) بعد quick match كنيد خودش يه سرور پيدا ميكنه كه اندازه همتون جا داشته باشه و توى يه squad ميندازه همتون رو مگه اينكه بيشتر باشه تعدادتون.
توى بتا هم همينجورى بود شما احتمالا quick match نميكرديد و دستى به سرورا جوين ميشديد.
lvl up هم خيلى كندتر از بتا شده طبيعتا.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کسی مشکلی با 3dm داره یا نه؟ 18 گیگ میخواد دانلود کنه!

من مشکلی نداشتم به محض اینکه انلاکم شد رفتم داخل بازی( 7:30 صبح انلاک شد.) اما ظاهرا برای برخی درست دیتا شناخته نمی شه ابتدا کپی کنید بعدش بزنید نصب بشه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
یکی از دوستان می گفت کل مد داستانی بازی 6 ساعت هست . !!!!!!!!!!

خیلی کمه
کم و زیادشو ول کن بگیر بازی کن بازی خوب باشه حالا یه ساعت کم و زیاد چ فرقی میکنه
من یکی دو روز دیگ اگه مشکلم رفع بشه میگیرمش

• Like
Reactions: kamyy

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
با سلام
دوستان من به مشکل خوردم بعد اینکه میرم تو بازی bf1 فیلتر رو که خاموش میکنم میزنه شما آفلاینی هر چی رو کانکت میزنم قبول نمیکنه کسی میدونه مشکل از چیه!!؟

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
سلام دوستان کسی میدونه تو تنظیمات گرافیکی بازی اون گزینه رزلوشن دو تا داره چیه من کارت 1060 دارم اون گزینه اولی را که روی 100 درصد میزارم 60 فریم ثابت روی الترا میده ولی روی اخر یعنی 200 درصد میزارم 35 فریم میده ولی گرافیک بازی هیولا میشه از اون 60 فریم بهتر حال میده کسی میدونه این گزینه با گرافیک چی کار میکنه

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,029
نام
مصطفی
با سلام
دوستان من به مشکل خوردم بعد اینکه میرم تو بازی bf1 فیلتر رو که خاموش میکنم میزنه شما آفلاینی هر چی رو کانکت میزنم قبول نمیکنه کسی میدونه مشکل از چیه!!؟
دوستان کسی مشکل منو نداره؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یکی از دوستان می گفت کل مد داستانی بازی 6 ساعت هست . !!!!!!!!!!

خیلی کمه

من call در عرض 2:45 اینا یادم زدم 6 ساعت که خوبه ام در کل 5 تا داستان که هر کدوم 2 ساعته می شه 10 ساعت حتی 1.5 یاشه باز 7.5 می شه. 6 ساعت درجه گلابیه احتمالا

کلا 1 چیزی باب شده هر بازی ای میاد می گن کوتاهه اصلا کفیت کارم که مهم نیست.

• Like
Reactions: farooq

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر