Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
بازم ی سری اسلحه ها توی ladout نیست و باید حتما از روی زمین برداشت و پیدا کرد .
مثل M92 SNIPER که فقط تو مپ SIEGE OF SHANGHI تو BF4 روی برج قابل دسترسی بود !
تو بتل 1 هم ی اسلحه ANTI VEHICLE هست که باز داخل اسلحه های موجود نیست !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان تا اینجای بازی بازی خیلی روون و بدون باگ و راحت بوده دم Fair Fight هم گرم که هی دم رو داره بن میکنه :D
درباره اصلحه های بازی هم میتونم بگم توی کلس اسالت MP18 خیلی خوب هست و توی همه جا به کار میاد Hellriegel 195 هم خیلی خوبه و فقط برای فواصل نزدیک و اتک های رعد اسا روی اسکواد های دشمن موثر هست و از 20 متر به جلو تر انگار داری با LMG اسپری میکنی و ضعیف عمل میکنه . از لحاظ اصلحه های کمری M1911 خوبه ولی به جاش من از Gasser 1870 استفاده میکنم لامصب اگر قلقش دستت باشه به تیر اول سر دشمنو بزنی تمومه خیلی چیز معرکه ای هست جز ریلودش که داغونه :-?. ماشاله از لحاظ تخریب هم کم نذاشتن براش انواع اقسام نارنجک و دینامیت و راکت ... بدبخت اونی که بخواد جلوی این کاور بگیره .
بریم سراغ کلاس Medic : درباره این کلاس صحبت زیادی نمیشه کرد یه جورایی توی میانه قرارش دادن که نه خیلی شاخ باشه نه خیلی ضعیف و Mondaragon عشق است . البته مثل نسخه های قبل جوری نیست که بشه راش داد باهاش دخل همرو بیاری یارت رو هم زنده کنی . باید یه Assault باهات باشه رعد اسا دخل دشمنو بیاره نهایتا یکی اینو بکشه تو باشی طرفو از دور بکشی امن که شد بری زندش کنی که بازم یه جورایی با فایده هست مخصوصا که اصلحه های با دوربین هم هست طرف میره توی فاز تک تیراندازی و کمپ تیم یادش میره . بعضی ها هم کنار یه جعبه مهمات نارنجک اسپم میدن گور پدر زنده کردن و هیل کردن . خیلی کم پیش میاد کسی برای کس دیگه هیل یا زنده کردن انجام بده دیگه خیلی بشه طرف جونش 1 باشه خودشو هیل میکنه (خیلی زیاد دیدم)
Support : نمها نکته مثبتی که من توی این بازی دیدم M18 BAR بود اینو برداری بری توی دل دشمن وگرنه بقیه اصلحه ها بیشتر نقش کمپ و ساپورت و پوشش اتش دارن . بعضی وقتا از Limpet هم میشه استفاده ای جز چسبوندن به تانک کرد مثلا بری جلوی در یا پنجره بانکر پرت کنی داخل :D . تعمیرات هم این همه بازی کردم هیچ کس از رو میل منو تعمیر نکرد از وقتی خود راننده میتونه دیگه عملا اچار تعمیرات بی مصرف شده و هست . یه تعداد تانک ها هم یه 25% تعمیرات سریع دارن .
کلس Scout هم که حرفی دربارش نمیزنم . یه جعبه ساندیس با پفک و چیپس میبرن روی تپه تا شب حال میکنن .

آخرین ویرایش:

haf110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
12
نام
Heydar ali
دوستان من نمیخواستم بازی رو بگیرم چون اوریجین برام بالا نمیومد الان یچورایی درستش کردم . الان من بگیرم از کجا بک آپ بازی رو دانلود کنم ؟ سایتی اگر هست لطفا لینک بدید

بازم ی سری اسلحه ها توی ladout نیست و باید حتما از روی زمین برداشت و پیدا کرد .
مثل M92 SNIPER که فقط تو مپ SIEGE OF SHANGHI تو BF4 روی برج قابل دسترسی بود !
تو بتل 1 هم ی اسلحه ANTI VEHICLE هست که باز داخل اسلحه های موجود نیست !
خوب این تفنگ هایی که نام بردی بخواطر قوی بودن بیش از حد حالت Pick up هستش

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
دوستمون توضیحات خوبی داد .
کلاس ساپورت مفت هم ارزش نداره
اگر میخواید وقت بزارید ، روی کلاس scout یا Assault و medic وقت بزارید .
به نظرم بهترین اسلحه ها رو اول Scout و بعد medic داره . البته باز برمیگرده به اینکه شما با کدومش بیشتر حال میکنی !
این مدال ها هم رسما برای خودشون ی چالش :))

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
آره.

کسی Martiny Henry رو تو کلاس Scout باز کرده؟ من با بقیه ی RIFLE ها راحتتر میزدم تا این. اصلا قلقش دستم نمیاد مثلا قراره 1SHOT 1KILL باشه ولی برای منکه اکثر اوقات یه ضرب نمیکشه.

من باز کردم به درک یزید هم نمی ارزه :))
اصلا اولین کلاسی که شروع کردم مثل bf4 همین اسنایپ بود . گفتم این چیه که گذاشتنش برای rank آخر کلاس اسنایپ برداشتم دیدم نه همون شاتگانِ با برد بیشتر منتها نمیدونم چرا ملت از دور میزنن کیل میگیرن من از 5 متری میزنم انگار نه انگار :)) . اما اصلا سلاح خوبی نیست برای استایپ . چون hip fire اش پایینه همینطور سرعت reload ش . damage خوبی هم نمیده روی وسایل نقلیه .

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اصلا اولین کلاسی که شروع کردم مثل bf4 همین اسنایپ بود . گفتم این چیه که گذاشتنش برای rank آخر کلاس اسنایپ برداشتم دیدم نه همون شاتگانِ با برد بیشتر منتها نمیدونم چرا ملت از دور میزنن کیل میگیرن من از 5 متری میزنم انگار نه انگار :)) . اما اصلا سلاح خوبی نیست برای استایپ . چون hip fire اش پایینه همینطور سرعت reload ش . damage خوبی هم نمیده روی وسایل نقلیه .
من نظرم عوض شد:D
به اصطلاح یه sweet spot خاصی داره که البته به نسبت بقیه ی rifle ها بیشتره.
از فاصله ی خیلی نزدیک و خیلی دور رو یه ضرب نمیزنه ولی رنج متوسط رو راحت با یه ضربه میزنه. البته چون سرعت گلولش کمه باید تمرین کرد تا هدف گیری باهاش دست آدم بیاد.

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN

من نظرم عوض شد:D
به اصطلاح یه sweet spot خاصی داره که البته به نسبت بقیه ی rifle ها بیشتره.
از فاصله ی خیلی نزدیک و خیلی دور رو یه ضرب نمیزنه ولی رنج متوسط رو راحت با یه ضربه میزنه. البته چون سرعت گلولش کمه باید تمرین کرد تا هدف گیری باهاش دست آدم بیاد.

martini-henry فوقالعاده است توی رنج 30 متر تا 80 متر وان هیت کیل هست بقیه اوقات هم 90 تا 99 درصد دمج میده یه ساید ارم خوب مثل مارس اتوماتیک کنارش باشه برای تموم کردن عالی میشه
صدایی هم که موقع شلیک تولید میکنه بسیار لذت بخشه :D

• Like
Reactions: Reza Razor

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
دوستان یکی کمک کنه من دارم پیر میشم تا کلاس Assault لول اپ بشه
لطفا یه راهی بگید که سریع بشه لولش رو برد بالا

فقط فلگ کپچر کن به قول دوستان PTFO (PLAY THE F*CKING OBJECTIVE) البته کلاس اسالت برای لول اپ شدن امتیاز بیشتری نیاز داره نسبت به بقیه کلاس ها حدود 50000 پوینت واسه هر لول

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
کدوم شرکتی این آپدیت های فضایی رو باب کرد ؟‌ اینا چرا همه چیو ذرست نمیکنن بعد بدن بیرون ؟‌ 2 گیگ آخه ؟‌ مشکلم این 2 گیگ نیست حد اقل 10 گیگ دیگه هم آپدیت میدن
این automatico m1918 trench هم نقش m16a3 بتل 3 رو داره هر کیو باش میکشی گریه میکنه :\
بخش operation هم بخش جذابیه باید تو بتل بعدی بزارنش

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
کدوم شرکتی این آپدیت های فضایی رو باب کرد ؟‌ اینا چرا همه چیو ذرست نمیکنن بعد بدن بیرون ؟‌ 2 گیگ آخه ؟‌ مشکلم این 2 گیگ نیست حد اقل 10 گیگ دیگه هم آپدیت میدن
این automatico m1918 trench هم نقش m16a3 بتل 3 رو داره هر کیو باش میکشی گریه میکنه :\
بخش operation هم بخش جذابیه باید تو بتل بعدی بزارنش
حجمش زیاده ولی اگه لیست تغییراتو ببینی میبینی کلی فیکس اضافه شده. بازی ای به این وسعت توی مولتی تا یه تست طولانی بعد ریلیز نشه نمیشه تمام ایراداشو رفع کرد. مهمترین تغییرشم بنظرم اینه که هر لیدری که فرمان به هم گروهاش نده دیموت میشه و نفر دیگه میشه لیدر گروه که خیلی خوبه.
اینجا جزییات کاملش هست
Battlefield 1 Fall Update Notes 11152016
دوستان یکی کمک کنه من دارم پیر میشم تا کلاس Assault لول اپ بشه
لطفا یه راهی بگید که سریع بشه لولش رو برد بالا
منم بعد Scout دارم اینو لول آپ میکنم برای اون Hellriegel
یه سری کارام هست توی هر کلاس که کمک میکنه به لول آپ توی آسالت تانک زدن یکی ازین کاراس که خیلی XP میده.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
به نظر من این اپدیت خیلی خوبه مخصوصا درست کردن مپ suez که کلا 3 تا فلگ داشت الان میشه 5 تا که خیلی به بالانس شدن
کمک میکنه

Omid breaker

کاربر سایت
Nov 17, 2016
3
سلام آقا یکی کمک کنه بیچاره شدم من قبل آپدیت میرفتم تو سرور ها پینگو زده بود ۱۳۰ تا ۱۴۰ و سبز رنگ بود بعد که جوین گیم میشدم تو بازی پینگم میشد ۴۰ تا ۵۰ حالا بعده آپدیت همون حدودا نوشته تو سرورها ولی رنگش زرد هست میرم تو بازی زیره ۱۴۰ نیست پینگم دقیقا بعده آپدیت اینجوری شد چه کنم :-(

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
سلام آقا یکی کمک کنه بیچاره شدم من قبل آپدیت میرفتم تو سرور ها پینگو زده بود ۱۳۰ تا ۱۴۰ و سبز رنگ بود بعد که جوین گیم میشدم تو بازی پینگم میشد ۴۰ تا ۵۰ حالا بعده آپدیت همون حدودا نوشته تو سرورها ولی رنگش زرد هست میرم تو بازی زیره ۱۴۰ نیست پینگم دقیقا بعده آپدیت اینجوری شد چه کنم :-(
قبلا آپدیت شما عدد 1 اول پینگت رو نمیدیدی اونم 140 150 بود که الان درست نشون میده!

• Like
Reactions: asemunkharash

Omid breaker

کاربر سایت
Nov 17, 2016
3
قبلا آپدیت شما عدد 1 اول پینگت رو نمیدیدی اونم 140 150 بود که الان درست نشون میده!
برادر من نوب که نیستم اصلا اعداد و ارقام رو ولش کن تو بازی دارم لگ و delay رو میبینم دیگه نمیتونم یه خط اسنایپ بگیرم یارو یهو غیب میشه!!! قبل آپدیت حتی ۱ دفعه هم به همچین مشکلاتی بر نخوردم
دوستانی که آپدیت کردن کسی نیست به مشکل من دچار شده باشه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر