1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط kv7_shadow, ‏May 7, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    وحید
    tsatsyrsyn
    4 تا DLC و هر DLC قرار بود 4 تا مپ باشه ولی کردنش 6 تا
    دوتا شون ریلیز شدن دوتا DLC دیگه هم یکی اذر ماه و یکی دیگه 2018 میاد

HamidHDDD این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

سلام...یه سوال داشتم...من درایو c که بازی توش نصب هست دیگه جا نداره...می شه فولدر بازی پیست کنم توی یه درایو دیگه؟؟ مشکلی
    1 - تا اونجایی که من می دونم چیزی که می تونه روی این مثله تاثیر بزاره در درجه اول FPS هست یعنی تعداد فریمی که دارید که مربوط به کارت گرافیک می شه که اگه هر چه fps پایئن باشه تاخیر به وجود میاد کشتن کسی که فریم بیشتر داره سخت تر میشه بعد هم پینگ هم توی ایجاد تاخیر تاثیر داره که ماشالا تا اونجایی که من چند مورد دیدم پینگ ایرانی میانگین 120 هست واسه خارجی ها میانگین 50... .واسه اینکه fps رو توی بازی نشون بده چند تا نرم افزار هست توی گوگل سرچ کن...نمی دونم اوریجین هم مثل استیم داره یا نه دقت نکردم ولی استیم نمایش fps رو داره شاید اریجن هم داشته باشه توی تنظیمات...

2 - یه کلن (گروه) توی خود بازی ایرانی ها دارن اسمش رو یادم نیست توی همین تاپیک معرفی کرده بودن نمی دونم چند صفحه قبل بود ولی توی منوی اصلی بازی سمت چپ یه گزینه داره که می تونی کلن ها رو سرچ کنی...persian رو سرچ کن احتمالا پیدا می شه....

3 - نسخه استاندار اگه خریده باشی دی ال سی ها که نقشه های جدید رو داره برای استاندار نیست باید همون پرمیوم پس رو بخری تا نقشه های پرمیوم برات فعال باشه....

HamidHDDD این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

پست بالا رو ببین...

این صفحه را به اشتراک بگذارید