Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
سلام
اسم مپ اش چیه ؟ من premium pass دارم ولی زیاد با مپ های جدیدش حال نکردم همش برفیه !!!
اصلا با پریمیم پس چند تا مپ جدید اضاف میشه ؟؟
tsatsyrsyn
4 تا DLC و هر DLC قرار بود 4 تا مپ باشه ولی کردنش 6 تا
دوتا شون ریلیز شدن دوتا DLC دیگه هم یکی اذر ماه و یکی دیگه 2018 میاد

• Like
Reactions: HamidHDDD

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
سلام...یه سوال داشتم...من درایو c که بازی توش نصب هست دیگه جا نداره...می شه فولدر بازی پیست کنم توی یه درایو دیگه؟؟ مشکلی
سلام من به تازگی رفتم آنلاین بازی........ دو تا سوال دارم..

1) واقعا چرا تیر اندازی بازی اینجوریه ؟؟؟ طرف منو با یک کلت از 10 کیلومتری هد شات میکنه اون وقت من رگبار رو از 2 متری میبندم روش نمی میره آخرم منو میکشه...!!!! آیا تیر اندازی اش سبک خاصی داره.؟ یا اونایی که قدیمی ترن تو بازی تونستن خودشون رو ارتقا بدن که نمیمیرن یا راحتتر میکشن ؟؟؟؟

2) ضمنا چطوری میتونم با دوستای ایرانی بازی کنم ؟ کی آنلاین هستن ؟ گروه و پیچ اشون کجاست پیگر بشیم
این اکانت منه :
origin : HamidHDDD

3) ضمنا این premium pass چی هست ؟ برای من خیلی نقشه ها برای آنلاین باز نیست...چطوریه باید دانلود کنم یا بخرم...؟؟؟ ضمنا bf1 من به آخرین ورژن آپدیت هست...
مرسی

1 - تا اونجایی که من می دونم چیزی که می تونه روی این مثله تاثیر بزاره در درجه اول FPS هست یعنی تعداد فریمی که دارید که مربوط به کارت گرافیک می شه که اگه هر چه fps پایئن باشه تاخیر به وجود میاد کشتن کسی که فریم بیشتر داره سخت تر میشه بعد هم پینگ هم توی ایجاد تاخیر تاثیر داره که ماشالا تا اونجایی که من چند مورد دیدم پینگ ایرانی میانگین 120 هست واسه خارجی ها میانگین 50... .واسه اینکه fps رو توی بازی نشون بده چند تا نرم افزار هست توی گوگل سرچ کن...نمی دونم اوریجین هم مثل استیم داره یا نه دقت نکردم ولی استیم نمایش fps رو داره شاید اریجن هم داشته باشه توی تنظیمات...

2 - یه کلن (گروه) توی خود بازی ایرانی ها دارن اسمش رو یادم نیست توی همین تاپیک معرفی کرده بودن نمی دونم چند صفحه قبل بود ولی توی منوی اصلی بازی سمت چپ یه گزینه داره که می تونی کلن ها رو سرچ کنی...persian رو سرچ کن احتمالا پیدا می شه....

3 - نسخه استاندار اگه خریده باشی دی ال سی ها که نقشه های جدید رو داره برای استاندار نیست باید همون پرمیوم پس رو بخری تا نقشه های پرمیوم برات فعال باشه....

• Like

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
سلام خب این premuim رو چطوری بگیریم ؟ دانلود کنیم یا پولیه ؟؟

در خصوص پینگ چیکار کنم ؟؟؟ پینگ من حدود 110 تا 120 هست..چطوری کم اش کنم ؟؟؟
بعضی سایت ها که دارن یه سری اکانت میفروشن برای کاهش پینگ !!! آیا واقعی هست ؟؟
روشهای دیگه چی هست ؟؟

در خصوص اینکه چطور بروبچ ایرانی هم پیدا کنم باهاشون بازی کنم هم بگید..
این اکانت منه :
origin : HamidHDDD
[/QUOTE

پست بالا رو ببین...

• Like
Reactions: CriRo7

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
دوستان این premuim رو میشه از خود اوریجین خرید ؟ مثل اینکه تخفیف خورده . اگه کسی خریده و نصب کرده بی زحمت یه راهنمایی کنه

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
سلام score گرفتن تو این بازی چجوریه ؟؟
طرف هنوز بازی شروع نشده...1000 امتیاز میگیره میره بالا...
اونوقت منی که کیل هام بیشتره پایینم...!!!
چطوری میشه امتیاز بیشتری تو بازی گرفت ؟؟؟

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید

سلام..کسی نیست جواب بده...!! کجان پس بتل باز ها ؟؟؟؟؟

ضمنا یه چیز مسخره که تو مولتی پلیر بازی هست شما از یه فاصله دور جایی رو نگاه میکنی بعضی وقتا موقعیت دشمن رو لو میده یعنی بالا سر سربازشون لوگوی قرمز میاد و کلاس بازیش هم نشون میده...
اینجوری کلا مخفی کاری کنسل میشه و راحت با اسنایت میزننت..!!! نمیشه تو تنظیمات سروری که انتخاب میکنیم این گزینه رو خاموش کنیم .؟؟؟؟

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
سلام ، شما باید مود Conquest یا Operations بازی کنید تا امتیازتون بره بالا تو هر کدوم از اینا یه سری نقاطی هست که با رنگ آبی مشخص شده باید برین تو اون منطقه و اون پرچم هارو فتح کنید هر پرچمی که فتح کنید 500 امتیاز داره
سلام..کسی نیست جواب بده...!! کجان پس بتل باز ها ؟؟؟؟؟
ضمنا یه چیز مسخره که تو مولتی پلیر بازی هست شما از یه فاصله دور جایی رو نگاه میکنی بعضی وقتا موقعیت دشمن رو لو میده یعنی بالا سر سربازشون لوگوی قرمز میاد و کلاس بازیش هم نشون میده...
اینجوری کلا مخفی کاری کنسل میشه و راحت با اسنایت میزننت..!!! نمیشه تو تنظیمات سروری که انتخاب میکنیم این گزینه رو خاموش کنیم .؟؟؟؟
برای این موردتون هم فقط تنها راهی که هست اینه که بازی رو به صورت Hardcore انجام بدین ولی توجه داشته باشین بازی به شدت سخت میشه و شما حتی امکانش هست که همگروهیه خودتون رو هم به اشتباه بکشید و مثلا مینی که میذارید خودتون رو هم می تونه بکشه خلاصه اینه که جنگ واقعی رو می تونید تو این حالت تجربه کنید ضمنا از Minimap هم خبری نیس فقط باید با دید خودتون دشمن رو تشخیص بدین از روی یونیفرمش ...

• Like

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دوستان آیا با خرید این باندال کلیه سلاح های همهٔ کلاس ها باز می‌شه !!! و اگه سلاحهای جدید یا باندال جدید بیاد اونا هم باز میشن یا فقط سلاح‌های موجود فعلی‌ در بازی رو باز می‌کنه با شورتکارتاشون
Battlefield TM 1 shortcut kit:ultimate bundle

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
سلام ، شما باید مود Conquest یا Operations بازی کنید تا امتیازتون بره بالا تو هر کدوم از اینا یه سری نقاطی هست که با رنگ آبی مشخص شده باید برین تو اون منطقه و اون پرچم هارو فتح کنید هر پرچمی که فتح کنید 500 امتیاز داره
برای این موردتون هم فقط تنها راهی که هست اینه که بازی رو به صورت انجام بدین ولی توجه داشته باشین بازی به شدت سخت میشه و شما حتی امکانش هست که همگروهیه خودتون رو هم به اشتباه بکشید و مثلا مینی که میذارید خودتون رو هم می تونه بکشه خلاصه اینه که جنگ واقعی رو می تونید تو این حالت تجربه کنید ضمنا از Minimap هم خبری نیس فقط باید با دید خودتون دشمن رو تشخیص بدین از روی یونیفرمش ...

چجوریه بذاریم روی این حالتHardcore که میگی ؟؟
ضمنا من دیدم توی تنظیمات سروری که انتخاب میکنی میتونی یه سری گزینه ها خاموش کنی مثل همین frendly fire و..
ولی من فقط میخوام بدونم اسم این حالت مسخره چی هست که بشه شاید تو گزینه ها فقط اینو غیرفعالش کرد...

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
چجوریه بذاریم روی این حالتHardcore که میگی ؟؟
ضمنا من دیدم توی تنظیمات سروری که انتخاب میکنی میتونی یه سری گزینه ها خاموش کنی مثل همین frendly fire و..
ولی من فقط میخوام بدونم اسم این حالت مسخره چی هست که بشه شاید تو گزینه ها فقط اینو غیرفعالش کرد...
از توی Menu وارد بخش Multiplayer بشین بعد اونجا گزینه Custom Game رو انتخاب کنید گزینه آخری هست
وقتی وارد شدین دیگه خودش نوشته که کدوم مود رو میخوایین به صورت Hardcore بازی کنید مثلا Conquest یا Rush رو هر کدوم از مودها کلیک کنید خودش به صورت QuickMatch واستون سریع سرور پیدا میکنه نسبت به پینگ و منطقتون
بخش دوم سوال شما هم مربوط میشه به گزینه 3D Spotting یا همون علامتگذاری که دوست دارین غیرفعال باشه حقیقتش من تا حالا سروری ندیدم که همه گزینه هاش ON باشه و فقط اسپوتینگ OFF
فقط تو حالت Hardcore غیرفعال هست که اونم متاسفانه تمام قابلیتهای بازی توش OFF و کاریش نمیشه کرد حالا شما باز تو همون تنظیمات فقط گزینه 3D Spotting رو خاموش کنید ببینید چی میشه

• Like
Reactions: baba and HamidHDDD

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
دوستان از دیروز شب پینگ بدون کمر شکن میره بالا یعنی‌ وقتی‌ کمر شکن رو قطع می‌کنم می‌خوام بازی رو اجرا کنم اینجوری می‌شه

دیروز برگشتم دوباره ب‌ف ۴ رو هم نصب کردم تو اون این ویندوز فایر وال اجازه اجرا خواست بعد از اون انگار اینجروری شده هرچی‌ هم دیفالت اینا می‌کنم درست نمی‌شه چه ب‌ف ۱ چه ب‌ف4

Allow an app or feature through Windows Firewall.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,970
نام
احمد
جایی هست که بتونم دیتای بازی رو با اخرین اپدیت ها برای نسخه معمولی رو دانلود کنم؟ تو اورجین الان یک هفته است سرعتم تا 50 کیلو بایت بیشتر نمیره :-|

esiuu2012

کاربر سایت
Nov 27, 2012
6
نام
hesan
جایی هست که بتونم دیتای بازی رو با اخرین اپدیت ها برای نسخه معمولی رو دانلود کنم؟ تو اورجین الان یک هفته است سرعتم تا 50 کیلو بایت بیشتر نمیره :-|
من آپدیت ها رو از xtland می گیرم و تا الان همه رو گذاشته ولی نسخه کامل رو نداره و به جز خود بازی باید دوازده تا آپدیت بگیری :|(مگه این که تا الان آپدیت بوده باشی و برای الان به بعد بخوای) نسخه معمولی هم با پریمیوم فرقی نداره.

• Like
Reactions: Paradise Lost

babakkhaen

کاربر سایت
Jun 24, 2013
60
نام
بابک
سلام بچه ها. بچه ها من نسخه fitgirl رو دانلود کردم. بهم مالتی پلیرش هم خودش. موقع نصب تیک مالتی رو هم زدم.
الان میخوام مالتی بازی کنم نمیشه !
چجوری میشه انلاین بازی کرد ؟
اصلا امکانش هست با نسخه fitgirl ?
پیام میاد که
orgin startup failed
orgin did not correctlly , pleas close the game , restart orgin and lunch game again
بعد این نسخه fitgirl اصلا کرک اینا نداشت و سینگل پلیرش کار میکنه
مرسی

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
سلام بچه ها. بچه ها من نسخه fitgirl رو دانلود کردم. بهم مالتی پلیرش هم خودش. موقع نصب تیک مالتی رو هم زدم.
الان میخوام مالتی بازی کنم نمیشه !
چجوری میشه انلاین بازی کرد ؟
اصلا امکانش هست با نسخه fitgirl ?
پیام میاد که
orgin startup failed
orgin did not correctlly , pleas close the game , restart orgin and lunch game again
بعد این نسخه fitgirl اصلا کرک اینا نداشت و سینگل پلیرش کار میکنه
مرسی
برای بخش آنلاین باید بازی رو بصورت قانونی خریداری کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر