Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
چطوری ترفیع میگیرن ؟
سریعت روشش چیه ؟
منظورم همون Level Up بود. هر چقدر بیشتر بازی کنی بیشتر XP میگیری ... و سریعتر لول اپ میشی..
تو مد اپریشین امتیاز خوبی میشه گرفت. بعضی سرور های کاستوم هم هستند که امتیاز بیشتری میدن نسبت به سرور های خود دایس.
مهمتر از جمع کردن warbounds جمع کردن Scrapsهستش که باهاش بتل پک میخری.
قثط بتل پک نوع سوم یا Superior بخر که شانس پازل گرفتنت بیشتر بشه.
اسکین های بیمصرف رو هم بفروش برن فقط لجندری هارو نگه دار.

• Like
Reactions: heath_ledger

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
منظورم همون Level Up بود. هر چقدر بیشتر بازی کنی بیشتر XP میگیری ... و سریعتر لول اپ میشی..
تو مد اپریشین امتیاز خوبی میشه گرفت. بعضی سرور های کاستوم هم هستند که امتیاز بیشتری میدن نسبت به سرور های خود دایس.
مهمتر از جمع کردن warbounds جمع کردن Scrapsهستش که باهاش بتل پک میخری.
قثط بتل پک نوع سوم یا Superior بخر که شانس پازل گرفتنت بیشتر بشه.
اسکین های بیمصرف رو هم بفروش برن فقط لجندری هارو نگه دار.
با رسم شکل توضیح میدی هر کدوم اینا چین ؟؟

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
سی پی یو من core i7 6700hq هست ولی رمم 8 گیگ ddr4 مشکل سخت افزار نیست فکر می کنم و این که الان درست شده کامل. اصلا از 60 تکون نمی خوره و دیگه اون فریز های موقتی هم پیش نمیاد. تمام فیکس های که تو یه فروم بتل لاگ گفته شده بود رو با هم انجام دادم. البته سرویس های غیر مایکروسافت رو هم غیرفعال نکردم چون بعضی هاش واقعا لازمه. وقتی هم که غیرفعال کرده بودم برای من درست نشده بود.

در کل الان خیلی عالیه اد کنین بازی کنیم.
origin : DARKWOLF256
داداش لینک تاپیک های بتل لاگ که واسه افت فریم fps استفاده کردی رو می دی من هم تست کنم؟

ممنون / مرسی...

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
من قصد خرید بازی رو داشتم ولی از صحبت های دوستان این طور برداشت کردم که سرور های بازی ف.ی.ل.ت.ر.ه
درسته؟
این مطلبی که میگید از فلان سرور مثلا اروپا وصل شدم منظورتون چیه اکانتای اروپا منظورتونه؟

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
من قصد خرید بازی رو داشتم ولی از صحبت های دوستان این طور برداشت کردم که سرور های بازی ف.ی.ل.ت.ر.ه
درسته؟
این مطلبی که میگید از فلان سرور مثلا اروپا وصل شدم منظورتون چیه اکانتای اروپا منظورتونه؟
نه شیلتر نیست سرورهای بازی. سایت اوریجین که خیلی سال هست برای ایران شیلتره, و حالا برای دسترسی به لایبرری اوریجین هم نیاز به رفتن به سایتش دارید با نرم افزار, که یعنی فقط با شیلترشکن میشه وارد اوریجین شد. بعدش دیگه نیازی به تغییر آیپی نیست,فقط بازی رو پلی میکنید.
اکانتا که فرقی ندارن از نظر ریجن, یه چیزی مثله LoL نیست. منظور هم مثلاً سروری که تو آلمان ران شده, یا امارات, یا ... که میتونید داخل سرور بروزر تعیین کنید که سرورای کدوم قاره رو بیاره ...
البته بازی رو در هر جهت نخری بهتره, شوتر با مولتی پلیر بهتر هم هست. حتی اگر شده بتلفیلد4 رو پیشنهاد میدم اما 1 نه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mgh2225

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
نه شیلتر نیست سرورهای بازی. سایت اوریجین که خیلی سال هست برای ایران شیلتره, و حالا برای دسترسی به لایبرری اوریجین هم نیاز به رفتن به سایتش دارید با نرم افزار, که یعنی فقط با شیلترشکن میشه وارد اوریجین شد. بعدش دیگه نیازی به تغییر آیپی نیست,فقط بازی رو پلی میکنید.
اکانتا که فرقی ندارن از نظر ریجن, یه چیزی مثله LoL نیست. منظور هم مثلاً سروری که تو آلمان ران شده, یا امارات, یا ... که میتونید داخل سرور بروزر تعیین کنید که سرورای کدوم قاره رو بیاره ...
البته بازی رو در هر جهت نخری بهتره, شوتر با مولتی پلیر بهتر هم هست. حتی اگر شده بتلفیلد4 رو پیشنهاد میدم اما 1 نه .

پس psn مشکلی نداره.
تایتان فال2 بهتر نیست برای مولتی؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
پس psn مشکلی نداره.
تایتان فال2 بهتر نیست برای مولتی؟
نه روي كنسول هم مشكلي نداره
تايتان سبكش فرق داره
من به شخصه پيشنهادش نميكنم مولتيش بعد مدت خيلي كوتاهي خسته كننده شد برام و دركل از خريدش اصلا راضي نبودم
بتل خيلي بهتره
البته بهتره با پرميوم پس بگيريد كه به نقشه ها و دي ال سي هايي كه اضافه شده و اضافه ميشه دسترسي داشته باشيد

• Like
Reactions: mgh2225

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر