Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
سلام
بازی برای من خیلی فریمش بالا پایین میشه. روی low هم که میذارم خیلی اوقات 40 هست. گرافیکم gtx 760 oc هست. رم 12 . سی پی یو amd 8120
کسی میدونه مشکل از چیه؟ رو ویندوز 10 بازی میکنم. درایور ها و همه چیزم اپدیته. خیلی از روش های اینترنتم رفتم
تو بازی بتل 4 مشکلی ندارم و فریم 60 راحت میگیرم روی medium و high
ولی تو بتل 1 خیلی داغونه
ممنون میشم اگه کسی cfg خوب داره بهم بده

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
سلام. من بتلفیلد 3 و 4 رو روی PS3 PS4 بازی می کردم اما 1 رو روی پی سی خریدم و تازه بعدش فهمیدم اوریجین برای آی پی ایران قطعه :| . الان میشه یکی توضیح بده که چطوریه؟ با وی پی ان تا کجا باید وصل بود؟ بهترین راهکار چیه؟ و این که حس می کنم خیلی مشکل اینترنت روی پی سی بیشتر از کنسول هست روی PS4 واقعا لگ نبود. الان 1 روی پی سی اصلا انگار تیر نمی زنی! این ها قابل رفع هستن؟ در آخر هم اد کنید با وویس چت بازی کنیم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام. من بتلفیلد 3 و 4 رو روی PS3 PS4 بازی می کردم اما 1 رو روی پی سی خریدم و تازه بعدش فهمیدم اوریجین برای آی پی ایران قطعه :| . الان میشه یکی توضیح بده که چطوریه؟ با وی پی ان تا کجا باید وصل بود؟ بهترین راهکار چیه؟ و این که حس می کنم خیلی مشکل اینترنت روی پی سی بیشتر از کنسول هست روی PS4 واقعا لگ نبود. الان 1 روی پی سی اصلا انگار تیر نمی زنی! این ها قابل رفع هستن؟ در آخر هم اد کنید با وویس چت بازی کنیم
فقط موقع باز کردن اوریجین فیلترشکن لازم دارید بعدش میتونید قطع کنید و بازی کنید
پینگم روی کنسول و پی سی فرقی نمیکنه من رو کنسول بیشتر توی انلاین به مشکل میخورم تا پی سی

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
سلام
من هنوزم با اینترنت 4 جی ایرانسل که بازی میکنم تیرم به هدف نمیخوره
ولی با اینترنت مخابرات بهتره
قبلا با اینترنت ایرانسل هیچ مشکلی نبود

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
یه مشکل اساسی اینه که بازی تو حالت آفلاین فریم ریتش زیر ۶۰ نمیاد (به ۶۰ محدود شده) اما آنلاین تا ۳۰ میاد پایین!!!و واقعا مشکل ساز شده انواع روش هایی که تو فروم ها پیدا می شد هم تست کردم بهتر شده اما کافی نیست.

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
یه مشکل اساسی اینه که بازی تو حالت آفلاین فریم ریتش زیر ۶۰ نمیاد (به ۶۰ محدود شده) اما آنلاین تا ۳۰ میاد پایین!!!و واقعا مشکل ساز شده انواع روش هایی که تو فروم ها پیدا می شد هم تست کردم بهتر شده اما کافی نیست.
باید سرویس های غیر ضروری ویندوز رو ببندی کلا همه رو ببند بجز سرویس های مایکروسافت منم این مشکل داشتم و کاملا حل شد بخشیش هم برمیگرده به رم اگه رمت 16 باشه افت فریم لحظه ای تو بازی به صفر میرسه. توی بازی هم هرازچندگاهی ALT Tab بزن یه سری مشکلات رو حل میکنه

البته اینم بگم تو این بازی مخصوصا حالت انلاین و مپ های 64 نفره سی پی یو خیلی مهمه و مدلهای 6600 به بالا مناسب هستن واسش

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
اون موقعی که آبدیت بهاره اومد بازی واسم از نظر دمیج زدن به دشمن مشکلی نداشت ولی امروز که بازی کردم طرفو ۳ بار هدشات کردم ولی هیچی نمیشد!!جدیدا بازیو دستکاری کردن دوباره؟؟
برای سرور های اروپا و امریکا سقف پینگ برای نت کد کلاینت ساید 130 تعیین شده و برای سرورهای ریجن های دیگه 200
قبلا 150 بود. امشب برخلاف معمول پینگم 160 بود و عملا نمیشد کاری کرد ..
با پینگ زیر 130 هیچ مشکلی نداشتم و راحت با مارتینی بازی میکردم

• Like
Reactions: spirit palsy

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
آپدیت کردم
اون پینگ ای که روی صفحه بتلاگ قبل از ورود به بازی نشون میده با سرورهای اروپا 140 هست
اما داخل بازی به 120 میرسه :D
dlc جدیدی که سرباز زن و چندتا اسنایپ روسی به کلاس اسکات اضافه میکنه هم داخل همین آپدیت بود یا بعد اضافه میشه ؟ و اینکه رایگان هست یا خیر ؟!

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
باید سرویس های غیر ضروری ویندوز رو ببندی کلا همه رو ببند بجز سرویس های مایکروسافت منم این مشکل داشتم و کاملا حل شد بخشیش هم برمیگرده به رم اگه رمت 16 باشه افت فریم لحظه ای تو بازی به صفر میرسه. توی بازی هم هرازچندگاهی ALT Tab بزن یه سری مشکلات رو حل میکنه

البته اینم بگم تو این بازی مخصوصا حالت انلاین و مپ های 64 نفره سی پی یو خیلی مهمه و مدلهای 6600 به بالا مناسب هستن واسش
سی پی یو من core i7 6700hq هست ولی رمم 8 گیگ ddr4 مشکل سخت افزار نیست فکر می کنم و این که الان درست شده کامل. اصلا از 60 تکون نمی خوره و دیگه اون فریز های موقتی هم پیش نمیاد. تمام فیکس های که تو یه فروم بتل لاگ گفته شده بود رو با هم انجام دادم. البته سرویس های غیر مایکروسافت رو هم غیرفعال نکردم چون بعضی هاش واقعا لازمه. وقتی هم که غیرفعال کرده بودم برای من درست نشده بود.

در کل الان خیلی عالیه اد کنین بازی کنیم.
origin : DARKWOLF256

• Like
Reactions: spirit palsy

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
این آپدیت ماه می هم مشکل پینگ رو حل نکرد خاک بر سر...توی لیست سرورها پینگ واسه من میزنه 107 ولی توی بازی که می رم 145 تا 150 هست...تک و توک هم سرور هست پینگش توی لیست می زنه 90 سبز هست ولی توی بازی که میرم 130 تا 135 هست....:Hurted::Hurted::Hurted:

NaserTiger

کاربر سایت
Mar 30, 2017
11
چند تا سوال در باره بتل 1 داشتم :
1_ من قبلا بتل 4 بازی میکردم خیلی دوست داشتم کلاس ریکون بردارم ولی اصلا نمیشد باهاش پلی کرد . یعنی سرعت حرکت ادم ها مثل نور بود اصلا نمیشد زوم کرد تیر زد . ایا بتل 1 هم اینطوریه؟
2- تو بتل 4 پیگم دور بر 140 تا 170 هست که اکثرا کیک میشدم . ایا بتل 1 هم اینطوری ادمو کیک میکنند ؟
3_ تو بتل 4 یارو از هواپیما میپرید بیرون ، ار پی جی میزد به تانک دوباره سوار هواپیماش میشد رو هوا .... سره این موضوع شیت به مپ مترو چیز دیگه ای پلی نمیدادم. آیا تو بتل 1 هم ایطوری آرنولد بازی هست ؟

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
چند تا سوال در باره بتل 1 داشتم :
1_ من قبلا بتل 4 بازی میکردم خیلی دوست داشتم کلاس ریکون بردارم ولی اصلا نمیشد باهاش پلی کرد . یعنی سرعت حرکت ادم ها مثل نور بود اصلا نمیشد زوم کرد تیر زد . ایا بتل 1 هم اینطوریه؟
2- تو بتل 4 پیگم دور بر 140 تا 170 هست که اکثرا کیک میشدم . ایا بتل 1 هم اینطوری ادمو کیک میکنند ؟
3_ تو بتل 4 یارو از هواپیما میپرید بیرون ، ار پی جی میزد به تانک دوباره سوار هواپیماش میشد رو هوا .... سره این موضوع شیت به مپ مترو چیز دیگه ای پلی نمیدادم. آیا تو بتل 1 هم ایطوری آرنولد بازی هست ؟
1- کلا استفاده از ریکون آسون تر شده مدیک ها هم اسنایپ می کنن.
2-تو سرورها با این پینگ هم هستن.ولی مطمئن نیستم. آی اس پی ها تعرفه های گیمینگ آوردن اگه خیلی مشکل پینگ دارین عوض کنین نت گیمینگ بگیرین.
3-صحنه های اپیک همیشه هست ولی آر پی جی به اون صورت نداره کلا یه دونه راکت لانچر داره که مثل دوپایه اسلحه های باید روی چیزی باشه تا بشه استفاده کرد ازش. به شخصه به اتفاق عجیب غریبی بر نخوردم تو این یه هفته

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
واسه من تصاویر پلیرهایی که آخر بازی میاره رو نشون نمی ده که احتمالا به خاطر تحریم اوریجین هست برای اینکه نشون بده فقط باید و..ی...پ...ی...ا...ن کانکت باشه یا راه دیگه هم هست؟

تصویر:
0sn1_bf1_2017-06-08_22-20-42-495.jpg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
واسه من تصاویر پلیرهایی که آخر بازی میاره رو نشون نمی ده که احتمالا به خاطر تحریم اوریجین هست برای اینکه نشون بده فقط باید و..ی...پ...ی...ا...ن کانکت باشه یا راه دیگه هم هست؟

تصویر:
0sn1_bf1_2017-06-08_22-20-42-495.jpg
راهي نداره بايد فيلترشكن وصل كنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر