Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
توی این سایت Emblems for Battlefield 1, Battlefield 4, Battlefield Hardline نمیشه تصویری رو از نت یا کامپیوتر خودمون وارد ادیت این سایت کنیم؟ یعنی همه آواتارهایی که ساختن با همین تصاویر پیش فرضی هست که خود بخش ادیت داره؟؟؟!!!
تصویر شخصی رو فقط داخل بتلاگ بتلفیلد 3 در صورتی که پرمیوم باشید میشه استفاده کنید فقط برای عکس پلاتون.

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
دوستان چطور میشه اسلحه رو خرید یا اپگرید کرد ؟
موقع انتخاب کلاس customize رو گوشه چپ پایین انتخاب کن و از اونجا میتونی بخری. آپگرید نداره فقط میتونی اسکرین عوض کنی که البته خیلی طرح های خوبی دارن.

• Like
Reactions: heath_ledger

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
چقدر بازی خوب شده
2.5 گیگ آپدیت .
پینگ نایم و latency هم برای سرورها بهبود داشته
واقعا عالی . پینگ از 120 ی دونه بالاتر نمیره .

خوراک اسنایپ کردنه :-bd
در آخر هر مچ هم vote برای مپ بعدی گزینه لازمی بود که بلاخره لحاظ شد
از اسلحه های جدید چیزی ندیدم اما ی سری هاش مربوط به dlc میشه که بالطبع برای من باز نیست .

• Like
Reactions: BucketHead

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
چقدر بازی خوب شده
2.5 گیگ آپدیت .
پینگ نایم و latency هم برای سرورها بهبود داشته
واقعا عالی . پینگ از 120 ی دونه بالاتر نمیره .

خوراک اسنایپ کردنه :-bd
در آخر هر مچ هم vote برای مپ بعدی گزینه لازمی بود که بلاخره لحاظ شد
از اسلحه های جدید چیزی ندیدم اما ی سری هاش مربوط به dlc میشه که بالطبع برای من باز نیست .

واسه من که پینگ همه سرورهای بالای 150 هست....این دوستمون درست می گن؟؟ توی پست های قبلی هم می گفتن که پینگ بالا رفته چه طور این دوستمون میگه پائینه 120 هست....

شرمنده امروز نگاه کردم آره پینگ های درست شده ...ولی از اول بهتر نشده من قبل از اینگه پینک مشکل پیدا کنه تک و توک سرور با پینگ 90 هم بود ولی الان نداره 90 ولی بهتر شده اکثر سرور ها واسه من 112 هست...

ای بابا باز هم شرمنده اشتب کردم دوباره پینگ 112 همه سرورهای خالی هست اونهایی که پلیر داره 90% بالای 150 هست پینگ واسه من که باز هم درست نشده مشکل پینگ

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
توی تنظیمات فیلتر سرور هایی که 0 تا جا دارن (پر هستن) رو هم فعال کنید تا اوناهم بیان تو لیست ، اینطوری خیلی سرور دیگه هم میاد که با 1 دیقه صبر جوین میشید .

• Like
Reactions: spirit palsy

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
ممنون از دوستانی که محبت داشتن و عضو پلاتون خودشون شدن >:D<، ولی ظرفیت پلاتون اصلی Persian Army پر شده و متاسفانه نمیتونیم دوستان جدیدی که Request فرستادن رو بپذیریم. Persian Army 2 قرار بود از اول، پلاتون برای دوستان کنسولی باشه ولی از اونجایی که تعداد دوستان PC باز زیادتر از اون چیزی بود که انتظار داشتیم، پلاتون ها رو با هم ادغام کردیم، هیچ تفاوتی بین پلاتون ها نیست و Persian Army 2 صرفا برای دوستان جدیدی هست که دوست دارن عضو بشن. :)

Ufntitled.jpg

• Like

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
امیدوارم محدودیت پینگ رو برسونن به 200 برا من که پینگم بالاست اصلا نمیشه عادلانه بازی کرد تقریبا 50 درصد تیرها به هدف نمیخوره

• Like

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
دوستان الان با اینترنت 4g ایرانسل قابل بازی هست؟ مشکل نت کد داره یا نه؟
اگه میشه بازی کرد ممنون میشم یه چند تا سایت برای خرید سی دی کی بازی ارزون قیمت و مطمئن بهم معرفی کنید
ممنون

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
اون موقعی که آبدیت بهاره اومد بازی واسم از نظر دمیج زدن به دشمن مشکلی نداشت ولی امروز که بازی کردم طرفو ۳ بار هدشات کردم ولی هیچی نمیشد!!جدیدا بازیو دستکاری کردن دوباره؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر