Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
سلام دوستان دو تا سوال داشتم:

1 - at rocket gun رو چه جوری باید شلیک کرد من هرچی موس رو کلیک می کنم شلیک نمی کنه!!!

2 - چرا تعداد سرور ها انقدر کم هست bf3 و bf4 ده برابر بیشتر سرور داشت ولی bf1 یک دهم اونها هم سرور نداره...چرا اینقدر کمه؟؟؟!!!!!!!!!

شرمنده تعداد سرورها مشکل از من بود free slat تیک داشت حواسم نبود...
ممنون مرسی....

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086

1 - at rocket gun رو چه جوری باید شلیک کرد من هرچی موس رو کلیک می کنم شلیک نمی کنه!!!

2 - چرا تعداد سرور ها انقدر کم هست bf3 و bf4 ده برابر بیشتر سرور داشت ولی bf1 یک دهم اونها هم سرور نداره...چرا اینقدر کمه؟؟؟!!!!!!!!!

ممنون مرسی....
برای راکت گان باید به یجا تکیه بدید مثلا جلوی پنجره وایستید بعد نشونه گیری کنید که اسلحه رو تکیه بده یا کامل بخوابید رو زمین شلیک کنید

• Like
Reactions: spirit palsy

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید

ممنون مرسی....
تو ریجن ها اروپا رو هم فعال کن پینگ با سرور های اونا خیلی بهتره.

• Like
Reactions: spirit palsy

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
سلام به همه میخواستم این بازیو شروع کنم باید چیکار کنم؟کسی هست راهنمایی کنه؟
اگه نکته خاصی بود دوستانی که حرفه ای هستن امیدوارم راهنمایی کنن....

ولی به طور کل چیز خاص و مشکلی نداره...1 - اول بازی رو خریداری می کنید نسخه استاندار 142 تومن از یکی از دوستان توی همین فروم می تونید بخرید...2 - بعد از خرید سی دی کی بهتون می دن با سی دی کی توی اوریجین بازی رو فعال می کنید (بازی هم که تحت اوریجین هست اول اوریجین رو نصب می کنید و ثبت نام میکنید بعد فعال سازی) 3 - بعد بازی رو از اوریجین دانلود می کنید و توی بخش مولتی پلیر میتونید آنلاین بازی کنید. نکته: فقط برای من که اوریجین با و*ی*پ*ی*ا*ن باز میشه ولی برای ورود به بخش آنلاین مولتی پلیر باید و*ی*....خاموش باشه.
سیستم مورد نیاز هم که توی نت هست توی سایت های مختلف می تونید ببینید...

فروشنده - █ ▇ خرید محصولات دیجیتالی(CD Key انواع بازی و ...) از Kinguin.net بدون کارمزد با کمترین قیمت ▇ █

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mg32

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
شرمنده یه سوال دیگه در مورد سرورها داشتم...چیزی که برام یه کم عجیبه اینکه اکثر سرورها واسه روسیه هست جالبه که بعضی از سرورها هم که پرچم کشور دیگه ای هست من وقتی وارد می شم توی توضیحات سرور پرچم روسیه رو زده ولی توی بخش لیست سرورها پرچم کشور دیگه هست!!! ...امریکای شمالی رو که زدم اصلا هیچ کشوری سرور نداره!!! و توی اروپا هم اکثرا روسیه به غیر از روسیه ایرلند که داره سرور ولی هیچ کدوم از کشورهای معروف اروپا فرانسه آلمان انگلیس هیچ کدم سرور ندارن!!!! یعنی فقط روس ها بازی می کنن!!!:blink::blink::blink:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
یه قابلیت جالبی که دایس زحمتشو کشیده Premium Friends هستش
به این صورت که یک نفر از دوستاتون که پرمیم پس داره میتونه دوستای دیگه که پرمیم ندارن که اینوایت کنه به بازیش
منتها مشکلی که هست XP هاتون (برای کسی که اینوایت شده و پریمیم نیست) قفل میشه و در صورتی که پریمیم بگیرین اون XP ها آزاد میشه .
تو اپدیت اخر دارندگان نسخه استاندارد هم محتوای پریمیم رو دریافت کردن و واسه اینکه با دوست پریمیمتون وارد بازی بشین نیازی به دانلود چیزی نیست.

Nusq

کاربر سایت
Aug 11, 2007
89
یه قابلیت جالبی که دایس زحمتشو کشیده Premium Friends هستش
به این صورت که یک نفر از دوستاتون که پرمیم پس داره میتونه دوستای دیگه که پرمیم ندارن که اینوایت کنه به بازیش
منتها مشکلی که هست XP هاتون (برای کسی که اینوایت شده و پریمیم نیست) قفل میشه و در صورتی که پریمیم بگیرین اون XP ها آزاد میشه .
تو اپدیت اخر دارندگان نسخه استاندارد هم محتوای پریمیم رو دریافت کردن و واسه اینکه با دوست پریمیمتون وارد بازی بشین نیازی به دانلود چیزی نیست.
آره خبر خیلی خوبیه. دوستان در صورت تمایل اد کنن:
Nusquaam

spirit palsy

کاربر سایت
Sep 6, 2012
30
شرمنده یه سوال دیگه در مورد سرورها داشتم...چیزی که برام یه کم عجیبه اینکه اکثر سرورها واسه روسیه هست جالبه که بعضی از سرورها هم که پرچم کشور دیگه ای هست من وقتی وارد می شم توی توضیحات سرور پرچم روسیه رو زده ولی توی بخش لیست سرورها پرچم کشور دیگه هست!!! ...امریکای شمالی رو که زدم اصلا هیچ کشوری سرور نداره!!! و توی اروپا هم اکثرا روسیه به غیر از روسیه ایرلند که داره سرور ولی هیچ کدوم از کشورهای معروف اروپا فرانسه آلمان انگلیس هیچ کدم سرور ندارن!!!! یعنی فقط روس ها بازی می کنن!!!:blink::blink::blink:
دوستان سرور های شما هم همینجوری هستش؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر