Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
آپدیت زمستانه بازی که قرار بود 14 فوریه بیاد اومده ؟
اولین dlc بازی به نام shall not pass هم آماده انتشاره فقط تاریخ دقیقی براش درنظر نگرفتن گویا برای ماه مارچ درنظر گرفتنش .

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
آپدیت زمستانه بازی که قرار بود 14 فوریه بیاد اومده ؟
اولین dlc بازی به نام shall not pass هم آماده انتشاره فقط تاریخ دقیقی براش درنظر نگرفتن گویا برای ماه مارچ درنظر گرفتنش .
بله حجمش هم 1.66 گیگ هست.

• Like
Reactions: Annunaki ™

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
وارد سرور نمیشه چرا از وقتی امروز آپدیت کردم تو لودینگ میمونه پنج دقیقه بیشتر صبر کنم؟ همچنین لودینگ داستانیش هم نمیره عجیبه

آخرین ویرایش:

apcac

کاربر سایت
Jul 13, 2013
41
نام
amir
منم 2 روزه نسخه دلوکس ادیشن رو خریدم ولی تو همین مدت خیلی باگ دیدم که قول دادن برطرف شه . ایدی منم ادد کنین : R3X_MaN . تو بتل 4 هم هستم

apcac

کاربر سایت
Jul 13, 2013
41
نام
amir
سلام دوستان. کسی سایت معتبری واسه خرید بازی بتلفیلد 1 میشناسه؟ لطفا معرفی کنید
اگه Ea cash card بخری خودت از حساب اورجین بخری بهترین و ارزون ترین حالتشه من نسخه دلوکس که همه سایتا ایرانی رو 350-400 میدن خریدم 200 تومن البته تخفیف هم خورده بود

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام دوستان. کسی سایت معتبری واسه خرید بازی بتلفیلد 1 میشناسه؟ لطفا معرفی کنید

سلام بر شما

من از همین اقا حامد که لینک داده چند روز پیش خریدم ارزون ترین حالت هست ..... بتلفیلد یک + مکس افکت + دیویژن نسخه گلد ازش خریدم چند روز پیش.....

• Like
Reactions: Jupiter Gamer

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
دوستان تو فروم بتلفیلد خیلی ناله میکنن از هکر و چیتر ها
خیلی زیادن؟ یا بگیریم بازی رو؟
پانک باستر رو از بازی حذف کردن و هر کس میتونه با یه چیت free بیاد اما 4-5 راند طول میکشه تا آنتی چیت fair fight بن کنه اون چیتر رو. در هر شرایط بن میشن اما طول میکشه.

• Like
Reactions: Reza Razor

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
این They shall not pass رو جدا میخوام بگیرم. سایتی هست که اکسپنشن رو جدا بفروشه رو بازیت چون شارژ کنم اکانتو باید برای 15 دلار نزدیک 100 تومن بدم که عمرن بدم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
این They shall not pass رو جدا میخوام بگیرم. سایتی هست که اکسپنشن رو جدا بفروشه رو بازیت چون شارژ کنم اکانتو باید برای 15 دلار نزدیک 100 تومن بدم که عمرن بدم.
نمیتونید تکی بخرید هیچ سایتی نذاشته تنها راه اینه که پرمیوم پس بخرید 50 دلار (200 تومن) به دی ال سی های بعدی هم رایگان دسترسی داشته باشید

• Like
Reactions: Reza Razor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر