NBA 2K17

رو کاور عکس paul george هست
یه نسخه افسانه هم داره که روش عکس کوبیه و بخاطر خدافظیش این نسخه رو ساختن
اگر pre order کنیم جایزتون تیم ملی آمریکا1992 میشه
نسخه افسانه هم فقط برای نسل هشتم در دسترس خواهد بود

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
حیف پول که واسه پیش خرید فیفا ۱۷ دادم.پارسال nba2k16 رو گرفتم به طرز وحشتناکی سرگرمم کرد امسال گول این تبلیغات موتور جدید فیفا رو خوردم که پیش خرید کردم وگرنه باس همین 2k17 رو میگرفتم.واقعا تک تک اون ۶۰ دلاری که میگیرن نوش جونشون.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
فقط یک جو مغز کافی بود برای درک تفاوت ها که خدا رو شکر دوستان کارشناس داشتن
اگه تو اون مغز آدم ینجه هم باشه تو اولین نگاه میتونه به راحتی این شاهکار <):) رو بهترین بازی شبیه ساز بکنه 8->

یه زمانی تو بازی های ورزشی PES پادشاه بی چون چرا بود ولی الان این NBA 2K <):) شاه شاهان تمامی بازی های ورزشی هستش بدون هیچ شک و تردیدی !!!

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
اول از همه از کاربر @Romell تشکر میکنم که واقعا با این که فن بسکتبال نیستن اطلاعاتی که میدن از بازی عالیه..

تریلر و تیزر بازی رو دیدم، ینی سیر تدریحی پیشرفت تو هر نسخه واقعا تکرار میشه! چقد میتونه فوق العاده باشه اخه یه بازی... شاهکار، برای من که با بسکتبال از ۲۰۰۸ زندگی کردم واقعا نعمتیه این بازی که هر چقد بگم کم گفتم، از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ به کوب همه ی سری هاشو تشو در اوردم و کنکور باعث شد دو سالشو متاسفانه از دست بدم و دوباره به محیط NBA2K16 برگشتم تا با امادگی کامل از روز لانچ اماده ی NBA2K17 باشم :)

فقط برای انلاین بازا امسال تیم گلدن استیت خیلی خیلی سخت میشه بازی کردن باهاش :) من بت کلیولند یه دست و پایی میزدم جلوش امسال ولی سال دیگه با اومدن KD واقعا سخته اگه بازیکن خوبی با این تیم باشه بشه بردش..

پ.ن:
فقط خیلی خیلی دوست دارم بچه های ایرانی فن این بازی رو که با PS4 میزنن رو پیدا کنم تا با هم بازی کنیم و باعث پیشرفت هم دیگه بشیم...

دوست داشتین حتما ادد کنین بچه ها چه برای 16 چه برای 17 که میرسه.. فقط بنویسین لطفا NBAK2K که حتما ادد کنم
ali_ghaderi23
ممنون..

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
راسی اگه میشه تفاوت نسخه ی لجندری با نسخه ی معمولی هم بگین لطف میکنین.. امسال ترغیب شدم نسخه لجندری رو پیش خرید کنم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر