NBA 2K17

رو کاور عکس paul george هست
یه نسخه افسانه هم داره که روش عکس کوبیه و بخاطر خدافظیش این نسخه رو ساختن
اگر pre order کنیم جایزتون تیم ملی آمریکا1992 میشه
نسخه افسانه هم فقط برای نسل هشتم در دسترس خواهد بود

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان من شدیدا روی LAY UP مشکل دارم . یعنی 99 درصد درصد نمیره رو سبد . من با نسخه 16 مشکل نداشتم . دیگه با لبرون جیمز مربع رو نگه میداشتی حداقل 50 درصد میرفت تو سبد . اون چیز رو فعال کردم . هم QUALITY , هم اسپید را برای VERY LOW میزنه .
تو این نسخه قلق خاصی داره ؟؟؟

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
دوستان من شدیدا روی LAY UP مشکل دارم . یعنی 99 درصد درصد نمیره رو سبد . من با نسخه 16 مشکل نداشتم . دیگه با لبرون جیمز مربع رو نگه میداشتی حداقل 50 درصد میرفت تو سبد . اون چیز رو فعال کردم . هم QUALITY , هم اسپید را برای VERY LOW میزنه .
تو این نسخه قلق خاصی داره ؟؟؟

چیزی که من توی این نسخه حس کردم اینه که برای لی آپ هم مثل شوت های منطقه ای باید توی نگه داشتن دکمه شوت دقت کرد...یعنی دقیقا مثل شوت که باید وقتی پر شد نوار زیر پای بازیکن، اینجا هم توی این موضوع دقت کنی

• Like
Reactions: SHANSER and danielo

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بلا استثنا روي درجه سخت بازي رو ميري ٣ كوارتو اول جلو ميفتي اما بلا استثنا كوارتر چهارم بازيكنات ميشن يه مشت گاو كه فقط خطا ميكنن، تو يه كوارتر بازي كه با اختلاف ١١ امتياز جلو بودم و باختم، يه دفعه يه بازيكن حريف ميشه مايكل جوردن

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
اره خیلی عجیبه
یعنی اصلا مهم نیست که چه چیزی تغییر میکنه یا درست میشه مهم اینه که حتما باید اپدیت 7 گیگ باشه
اپدیت ها دهن ما رو سرویس کرده . هفته ای دو تا امدیت 7 گیگی میده !

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: rowan

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
من می خوام از شاتل لند آخرین آپدیت ریجن 1 رو دانلود کنم
آخرین آپدیت همینه؟
نسخه 1.11ریجن 1 (CUSA05040)
حجمش 7.460 گیگ هست
درسته؟

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
عاقا یه نفر قشنگ در مورد my gm توضیح بده مثلا چجوری میتونی یه بازیکن بخری اصلا من نمیدونم این trade و اینا چین لطفا یه نفر توضیح بده

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان کسی آنلاین بازی میکنه؟
وضعیت آنلاین چطوره؟
من فردا میگیرم...اگه کسی هست آنلاین بزنیم بگه....چند نفره هم میشه؟منظورم 2به2 یا 5به5؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر