NBA 2K17

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط **AMIR**, ‏Apr 14, 2016.

1. کاربر سایت

نام:
    AMIR SECRET
    رو کاور عکس paul george هست
    یه نسخه افسانه هم داره که روش عکس کوبیه و بخاطر خدافظیش این نسخه رو ساختن
    اگر pre order کنیم جایزتون تیم ملی آمریکا1992 میشه
    نسخه افسانه هم فقط برای نسل هشتم در دسترس خواهد بود

آخرین ویرایش: ‏Jul 28, 2016
    noorihamid99, SHANSER, Barcelona FC و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    kasra
    دوستان اين پلي بوكه تيم هارو كجا ميشه ياد گرفت؟

3. کاربر سایت

یعنی اگه ذره ای عاشق NBA باشی یا حتی فقط نیم نگاهی به بازیای اسپورت داشته باشی عاشقش میشی..شک نکن..به شخصه به خاطر علاقه چندین و چند ساله ام به NBA این روزها اصلا هیچ چیزی نمیتونه جای شبیه ساز 2k رو بگیره
    درمورد قیمت بازی که نمیتونم کمکتون کنم...شرمنده
    ولی برای شروع یوتیوب معمولا برای یادگیری نکات پنهان بازی بدرمیخوره و تا خودتون بازی رو دست نگیرید چیزی ازش سردرنمیارید...توی خود بازی اموزش هایی وجود داره که اتفاقا توی این نسخه کامل شده یک قسمت به نام 2KU وجود داره بیشتر برای اموزش های تاکتیکی و توی controller میتونید حتی با ویدیو اسون ترین اموزش ها رو ببینید از دویدن تا لی آپ زدن و موارد پیشرفته تر... درکل اگه خواستید ماهم کمکتون میکنیم
    .
    .

یکی از نکات بی نظیر بازی درکنار هزاران نکته دیگه همین هوش مصنوعی عالیشه.. یعنی قشنگ Cpu مثل یک رقیب حقیقی حرس درآر ، رو اعصاب و هوشمنده...
    توی مای کریر قبل بازی پاول جورج بهم پیام داد اگه دنبال شماره و پیراهنم هستی بهم بگو... بعد قبل بازی توی یک کات سین اومد کل کل کرد و توی بازی خیلی رقیب سر سختی بود.... ولی اخر تیممون برد و خودم ازش بهتر بودم اخر بازی اومد تبریک گفت و کلا یک سناریو برای همین مچ آپ داشتیم ما...
    حتی توی فرندلی هم هوش مصنوعی خیلی باهوش عمل میکنه و این باعث میشه اون حس پیروزی طلبی که کمتر توی شبیه سازها میبینیمش اینجا با دل و جون حس کنیم...هیچ لذتی نمیتونه با یک بیگ بازبیتر توی NBA2k برابری کنه حتی فرقی هم نداره توی چه مودی

0zero0, Romell, LES BLEUS و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    فراز
    منم بالاخره گرفتم بازيو
    واقعا عاليه فقط يه مشكلي داشتم باهاش
    تو ١٧ بازيكنا خيلي راحت توپ رو از دست ميدن (منظورم موقع پاس نيست) خيلي وقتا وقتي توپ دستشونه يه دفه بازيكن روبرو ميزنه زير دستش توپ ميره رو هوا، بعدم احساس ميكنم اثر هوش مصنوعي هم تيميا خيلي بيشتر شده، ديشب يك دست دو نفره بازي كردم با پسرخالم من ١٥ امتياز جلو بودم تو كواتر سوم يكدفعه در عرض ١ دقيقه ١٠ امتياز ازم گرفت با اينكه عصبي و با عجله هم بازي نميكردم اما انگار بازي ميخواست عمدا كاري كنه كوارتر چهارم اختلاف خيلي كم شه حساسيت زياد شه، يعني عجيب بود خيلي تمام دفاعهايي كه دست من نبودن بيخود خطا ميكردن يا يه موقعيت ساده لي آپ رو نميتونن بزنن تو يه مدت خاص، تا اينكه بازي تقريبا مساوي شد دوباره اروم شد

5. کاربر سایت

نام:
    منصور
    فرمول ساخت موشک نیست که ! اینم یک بازیه ولی خوب یکم تا موتور روشن شه و راه بیافتید طبیعیه طول میکشه ولی یکم هم بسکتبال دوست داشته باشی کاملا جذبت میکنه اموزشاشم خود بازی فراوونه همه چی بهت میگه کم کم میری جلو دوستان اینجا یکم هولناک میگن از بعضی تکنیک ها ادم فکر میکنه میخواد بازی استراتژی بگیره ترس میافته .
    ولی بازیش هم از لحاظ بصری و نرمی و انیمیشن و هوش مصنوعی در بالاترین سطحه

6. کاربر سایت

چند تا سوال خیلی مبتد:Dی تا حالا هیچ نسخه از بازی رو بازی نکردم
    1تا چه حد جزئیات بازی دست پلیر هست؟ مثلا لی آپ از چپ بزنه یا راست یا حرکات فیک و از این چیزا؟
    2چند تا ویدئو از بازی دیدم بعضی ها این cheerleaders ها بودن بعضی ها نه بسته به تیم یا ورزشگاه داره یا مودی که بازی می کنی؟ راحت اسکیپ می شن :D من فقط فیفا روی tv می زنم:D اینم می شه؟

7. کاربر سایت

جزئیات رو کامل در اختیار داری...انواع لی آپ ، دانک رو میشه با انالوگ راست به شکلی که دوست داری بزنی... مثلا اگه حس کردی موقع فلوتر هست انالوگ رو به سمت عقب بکش، اگه میخوای دانک دو دستی بزنی انالوگ رو همراه سرعت به جلو بگیر و... انجام انواع پاس با دکمه های مختلف امکان پذیره و همینطور فیک شوت و فیک پاس..نوع دریبل و چیزی که میخوای و مابقی ماجرا هم دست خود گیمره
    چیرلیدر ها بخاطر تنوع شروع بازی و نمایش های بین کوارتر ها توی این نسخه کمرنگ تر شدن ولی اگر بودن هم راحت اسکیپ میشن

8. کاربر سایت

خب اینم از دنیای جذاب MYCREER

چهره رو کمی تغییر دادم... سراغ نداشتم لجندری توی دنیای NBA که مدل موهاش براش دغدغه باشه
    الان که دقت میکنم جزئیات توی انگشا و خود دست همینطور هیکل سازی و مدلینگ خیره کننده است...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ران عجیب قریب شروع بازی!!! هنوز تماشاگرای دنور ایستاده منتظر اولین بسکت تیمشونن! خخ
    .
    .
    .
    .
    و اینم جذاب ترین بازی امسال تا اینجا برای خودم... برای انتقال میزان استرس و هیجان این لحظه ها، باید توی دنیای لغات غوطه ور شد تا چیز بدرد بخوری پیدا کرد!

Romell, HTC M8, WCW و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    بابک
    اپدیت جدید باز با حجم ۷ گیگ :|

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

rowan این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    daniel
    دوستان .لطفا یکی به من بگه tendency چیه؟

11. کاربر سایت

اره واقعا حجم اپدیت با توجه به تغییراتش خیلی عجیب و زیاده!!!

میشه یکم بیشتر توضیح بدی...کجا با همچین چیزی مواجحه شدی؟

12. کاربر سایت

نام:
    daniel
    توی ادیت هر یک بازیکنا همچنین چیزی وجود داره . مثل attributes
    اونم مثلا هست 3 امتیازی مثلا 70

13. کاربر فعال

نام:
    امین
    پشتیبانی وحشتناک بازی NBA 2K17 بعد از انتشار بازی !!! :o

بازی به این کاملی حتی بعد از انتشارش دو آپدیت حجیم براش اومده تا جایی که حتی یه سری از انیمیشن های بازی رو اومدن توش بهبود دادن ! گیم پلی بازی و حتی رنگ یه سری لباس ها و صد ها نکته دیگه رو بهبودش دادن یا تعمیرش کردن !!! در صورتی که این بازی حتی رقیبی هم نداره !!! و به راحتی میتونستن بعد انتشار بازی هیچ آپدیتی ندن یا مثلا بیان یه سری بهبود های کوچیک بدن و بره پی کارش !!! ولی این کار رو نکردن و دارن همین طور بازی رو بهتر و بهتر و بهتر میکنن !!!

او وقت بازی PES حتی برای سانتر از جناحین که بازی مشکل اور پاور داره حتی یه آپدیت چند مگی ندادن که با تنظیم اسلایدر این مشکل رو بر طرف کنن و بازی رقیبش یعنی فیفا رو هم اصلا بیخیال !!!

بیشتر از این هم هیچ حرفی برای گفتن ندارم .

هر 60 دلاری که میگیرن نوش جونشون ! =D>

آخرین ویرایش: ‏Oct 14, 2016
    0zero0, Octienne, PEDRAMGOLCHIN و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    daniel
    لینک اخرین اپدیت را اگر پیدا کردید خبر بدید

15. کاربر سایت

سلام دوستان
    توی تمرین ازاد قسمت ابی و قرمز و بی رنگ چه معنی داره ؟؟
    چه طوری می شه باریکن رو اونجا عوض کرد؟؟

16. کاربر سایت

نام:
    فراز
    بچه ها شما انلاين بازي ميكنين ديلي ندارين؟؟؟
    بابا من رواني شدم با يكي انلاين بازي كردم بازي واسه من ديلي داشت ولي براي اون نداشت مثل خودم بازيش معمولي بودا اما يهو از كوارتر دو به بعد ١٨ تا ٣ امتيازي زد من اصن موندم هرررر چي با كري ميدوييد اصن تو حركت به پشت به جلو همرو مينداخت، بعد واسه من حتي نميتونستم ضربه ازادمو درست بزنم از بس ديلي داشت، اعصابم ريخت به هم، من ريجن يكم ريجن تو پيدا كردن حريف بهتر و ديلي كمتر تاثير داره؟؟؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید