NBA 2K17

رو کاور عکس paul george هست
یه نسخه افسانه هم داره که روش عکس کوبیه و بخاطر خدافظیش این نسخه رو ساختن
اگر pre order کنیم جایزتون تیم ملی آمریکا1992 میشه
نسخه افسانه هم فقط برای نسل هشتم در دسترس خواهد بود

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
چه قدر سخته وقتی میخوایم فصلی رو تماشا کنیم که تیم دانکن ، کوین گارنت و صد البته کوبی نداره =((
.
.
داداش hall of fame میزنی؟ چه اجباریه... من به شخصه فعلا دارم با درجه سختی آل استار بازی رو تو دستم میگیرم بیشتر میبرم ولی باختم توش هست... تازه توی 2k16 هم hall of fame نزدم... سوپراستار بنظرم معقول و واقعیه دیگه...
به توصیه دوستان گل رفتم بازی رو سیمولیشن کردم با سرعت 45! دوست داشتم دسته رو بزارم زمین فقط تماشا کنم... عجیب حس خود NBA منتقل میشد، این همه ی چیزی هست که یک بازی شبیه ساز باید داشته باشدش
بازی روی حالت سیمولیشن خیلی چالش برانگیز تر میشه..شوت ها ، برش ها و کلا حمله نیاز به برنامه ریزی و تمرکز بیشتری داره
متاسفانه عادت شده واسم تو بازیای ورزشی چه تو فیفا که رو لجندری میزنم که الان این درجه جوکی بیش نیست متاسفانه :| چه Nba 2k که انصافا عرقمو درمیاره:D اونم دلیش اینه که میخوام حس واقعی بودن بازی
بهم دست بده که مثلا CPU کم کاری نکنه ولی سری 2k اشک در میاره الانم ۸۰ در صد بازیامو میبازم ولی عوضش وقتی میبرم چنان ذوقی میکنم:D اصلا یه وضعی :x

• Like
Reactions: rowan and LES BLEUS

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
دوستان با چه تیمهایی بیشر بازی میکنید ؟
من کلا گیج شدم چون بازیکن محبوب زیاد دارم
جورج ، لینارد ، گریفین ، هاردن ، ایروینگ ، باتلر ، ملو
با ایندیانا ، شیکاگو ، سان آنتونیو بازی کردم
بقیه رو فعلا تست نکردم هنوز :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

چه جالب... من همیشه فکر میکردم تنها کسی هستم که تقریبا همه ی سوپر استارهارو دوست دارم
نزدیک به 10-12 سال هست دارم زور میزنم تا بالاخره یک فوریت تیم بتونم انتخاب کنم ولی هنوز نتونستم... تقریبا شروع NBA_یی شدنم با ترسی مگردی و هیوستون بود اونم بخاطر اینکه از لوگوش خیلی خوشم میومد اون زمان ولی بعد از رفتن و نابود شدن ترسی باز بین زمین و هوا معلق شدم و الانم توی همین حالت در خدمتتونم! خخ
مثلا خیلی کمتر کسی رو میشه سراغ داشت هم عاشق لبرون باشه هم کری هم راسل وستبروک! دو مورد اول که الان بحثش جداست ولی روی بازی راسل خیلی حرف دارم کلا پاش وایمیسدم

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
چندروز خرکی دارم کریر میرم.۸۱ شده اورالم بیشترم میکنمش

بکنین بیاین بریم پارک :D

اوه اوه دمت گرم من هنوز به زور رسیدم 60!! البته هنوز 5 تا بازی توی لیگ کردیم
چه تیمی بازی میکنی؟ چون ما کلا میبازیم!! تاثیر هم داره برد و باخت تیم؟

• Like
Reactions: LES BLEUS

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
اوه اوه دمت گرم من هنوز به زور رسیدم 60!! البته هنوز 5 تا بازی توی لیگ کردیم
چه تیمی بازی میکنی؟ چون ما کلا میبازیم!! تاثیر هم داره برد و باخت تیم؟
طی یک حرکت جوانمردانه دیدم کوبی خداحافظی کرده رفتم لیکرز.نمیدونم پستت چیه ولی بیشتر اسسیت کن.دو شب نخوابیدم :D

• Like
Reactions: LES BLEUS and rowan

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
طی یک حرکت جوانمردانه دیدم کوبی خداحافظی کرده رفتم لیکرز.نمیدونم پستت چیه ولی بیشتر اسسیت کن.دو شب نخوابیدم :D

پیک که دست خودت نیست، ترید کردی؟
پس شوتینگ وایمیستی... من اسمال فروارد بازی میکنم از پستم راضیم خودم خیلی خوب بازی میکنم بقیه اب رو قطع کردن...تا وقتی تو زمین هستم مثلا با 5-10 تا اختلاف جلوییم میکشه بیرون منو با 15 تا اختلاف عقب افتادن میام تو! اصن یک وضعی
چه قدر این مایکل بی جوردن (بازیگر- فیلم کرید) شبیشه یعنی دیگه بقول دوستان خار اسکنه! از خودش به خودش شبیه تره

• Like

Erfan_77

کاربر سایت
Aug 4, 2014
235
نام
Erfan
دوستان یکم راجب پستای بسکتبال و وظایفشون توضیح میدید :D مثلا SG , C , SF ... :D
من 2k16 رو دارم تا فردام احتمالا 17 رو میگیرم , بازی میکنم ولی کلا با هرکی خوب باشه پرتاب میکنم :Dو بیشترم سعی میکنم 3امتیازی بندازم و بازیکنام 3زنن
MyGm بازی میکنم با کاوالیرز , لبران که عشقه ماس و ازون بهتر کایری ایروینگ هس که اصن فوق العادس این بشر :D
بعد اینکه 2k17 هم MyGm داره دیگه؟ :D کلا عشقم مربیگری و نقل و انتقالات و ایناس :D اون از کریر فیفا اینم از اینجا :D

• Like

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
پیک که دست خودت نیست، ترید کردی؟
پس شوتینگ وایمیستی... من اسمال فروارد بازی میکنم از پستم راضیم خودم خیلی خوب بازی میکنم بقیه اب رو قطع کردن...تا وقتی تو زمین هستم مثلا با 5-10 تا اختلاف جلوییم میکشه بیرون منو با 15 تا اختلاف عقب افتادن میام تو! اصن یک وضعی
چه قدر این مایکل بی جوردن (بازیگر- فیلم کرید) شبیشه یعنی دیگه بقول دوستان خار اسکنه! از خودش به خودش شبیه تره
اره ترید کردم :D

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
کوین گارنت هم از بسکتبال خداحافظی کرد=(( چه دورانی باهاش داشتیم تو نسل هفت با بوستون تو سری نسل هشت هم انگار خودشه واقعا مدل سازی بازیکنا فوق العادست فقط اختلاف امتیاز که زیاد میشه منم متاسفانه وا میدم عادتم
دارم رو آخرین درجه سختی بازی کنم :D ولی مثل فیفا نیست CPU اصلا باج نمیده اشتباه کنی جریمه میشی حالا یه چیزی که اضافه شده امسال اینه که موقع دفاع خیلی باید مراقب باشی خطای پنالتی ندی ولی خب تو اون هیجان زیر سبد کی متوجه میشه:D

کوین و اون تیم افسانه ای بوستون با وجود ستاره هایی مثل پاول پیرس و ری الن و راندو و ... واقعا فراموش نشدنیه.. از همون دوران بود سال ۲۰۰۸ که من واقعا علاقه مند شدم به بسکتبال و بعدشم NBA2K08 رو بازی میکردم و مسابقات اسلم دانک فوق العاده خیابونی و سیستم فوق العاده بازی و همین طور بیشتر جذبش میشدم! و البته به اوج رسیدن کینگ جیمز که بسکتبال رو برای من به تکمیل رسوند و همیشه عاشقش بودم و بخاطر اون طرفدار کلیولند شدم حتی..!

درجه سختی فیفا و ... که همون جوکه بابا! اصن رو سی پی یوش نمیشه حساب باز کرد! بعد ۸،۹ سال بسکت زدن من هنوز نمیتونم راحت و بی دغدغه ببرم تیمارو رو HOF ولی فیفا دو دست بزنی همرو لجندری مثل شپش میبری!

آخرین درجه سختی ؟؟
خب خیلی سخته :D من روی آل استار بازی میکنم هم میبرم هم میبازم ، هوش مصنوعی با ستاره هاش خوب بازی میکنه و فعلا واسم معقوله...
توی مود پلی آف که کلا وحشی میشن :D مخصوصا توی زمین خودشون
راستی سرعت بازی روی ۴۵ میذارم که خیلی واقعی بنظر میرسه و کیفیت انیمیشنها و نرمی بازی چند برابر میشه حتما امتحان کنید.
و اینکه حتما با هدفون بازی کنید ! صدای تماشاگرا و واکنششون به صحنه های حساس بازی و گزارشگرا واقعا شاهکاره !

اخرین درجه سختی واقعا سخته، قبول دارم، اما نکته ی اصلی واسه بردن تو این درجه سختی دفاعه! هر چقدرم حمله ی خوبی داشته باشی فایده ای نداره! دفاع دفاع دفاع! باید تمرکزتون فوق العاده بالا باشه، پلی بوک حریف رو بخونین و حرکتشو از قبل تشخیص بدین ، الکی زیر حلقه پنالتی ندین و ... ، با یه دفاع فوق العاده و یه حمله خوب میشه برد ولی با یه دفاع خوب و یه حمله ی فوق العاده نه! این پایه و اساس بسکتباله که حتی 2K تو بازیش رعایت کرده! دفاع خوبی داشته باش تا برنده باشی!

درجه سختی بزارید آخر
حالت بازی هم بزارید simulation

تا از شبیه ساز ورزشی نسل ۸ فیض کامل ببرید :D

ایضا سرعت بازی رو 45 ! دیگه ته ته فیض میشه :D از 2K10 این بوده تنظیمات من همیشه :D +‌ منوال کردن همه چی :D

فقط و فقط کلیولند :D حدودا یادم نمیاد تو 16 جز ۶،۷ دست تیم دیگه ای بردارم :D

چندروز خرکی دارم کریر میرم.۸۱ شده اورالم بیشترم میکنمش

بکنین بیاین بریم پارک :D

بذار بازی فردا دستم برسم میگیرمت :D میریم پارک کلی..
الان برای هر اورال حدودا چقد کوین میخواد؟ مثلا من یادمه با ۳۵۰۰۰ حدودا شخصیتمو از اکبند کردم ۷۳ اینطورا

دوستان یکم راجب پستای بسکتبال و وظایفشون توضیح میدید :D مثلا SG , C , SF ... :D
من 2k16 رو دارم تا فردام احتمالا 17 رو میگیرم , بازی میکنم ولی کلا با هرکی خوب باشه پرتاب میکنم :Dو بیشترم سعی میکنم 3امتیازی بندازم و بازیکنام 3زنن
MyGm بازی میکنم با کاوالیرز , لبران که عشقه ماس و ازون بهتر کایری ایروینگ هس که اصن فوق العادس این بشر :D
بعد اینکه 2k17 هم MyGm داره دیگه؟ :D کلا عشقم مربیگری و نقل و انتقالات و ایناس :D اون از کریر فیفا اینم از اینجا :D

ببین وظایف تو بسکتبال خیلی جامع و کلیه، ولی من یه خلاصه کوچیک قابل فهم میگم از هر کدوم:
پوینت گارد یا همون PG کار اصلیش گردوندن توپ بین بازیکنا و دادن اسیسته
شوتیگ گارد یا SG هم که از اسمش معلومه بیشتر خارج از گود بازی میکنه
اسمال فوروارد یکم توضیحش برام سخته ولی کلا وظایفی که داره یطوریه که معمولا یه بازیکن کامل که تو قسمتای مختلفی میتونه بازدهی داشته باشه اونو قبول میکنه
پاور فوروارد یا PG یجورایی دست دومه سنتره که کمکش میکنه تو حملات و ریباندینگ و غیره ولی بازم بگم نقشای متفاوتی با توجه به قابلیتاش داره
سنتر هم که بیشتر زیر حلقه و ریباندینگ و تموم کنندگی زیر حلقه رو بر عهده داره.
اره مطمئنا داره ( واینکه بازیکن رو دست کینگ نیست دیگه نزن این حرفو :D با اینکه خیلی دوسش دارم ایروینگو )

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
ای خدااات بازی اپدیت داد و بازهم با حجم ۷ گیگ

چرا فکر مارو نمیکنن آخه

یکی زحمت بکشه لینک psx شو بزاره

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

کلیولند بردار بال هندلر رو دست اروینگ نیست بههرین گارد الان تو NBA هست فوق العاده اس LB هم که هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر