1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات Quantum Break(نصب ، مشکلات گرافیکی و ... )

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط FEARR, ‏Apr 11, 2016.

1. کاربر سایت

تصاویر بازی:

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

سیستم مورد نیاز :

{ehsan}, nimaprince, Paradise Lost و 26 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

اساتید یکی کمک کنه
    من بازیرو نصب کردم ولی خواستم ابدیت بریزم. ابدیتو که ریختم البته قبلش پکیج قبلی رو پاک کرده بودم، اونوقت وقتی میخوام دوباره بازی رو نصب کنم توی powershell ارور میده که شما دسترسی به developer ندارید تمام قسمت ها هم بررسی کردم و تمام مراحل رو چک کردم. حالا چه کنم؟ دیگه نسخه بدون ابدیت هم جواب نمیده چه کنم؟

3. کاربر سایت

6. از داخل استارت Settings را سرچ نمایید
    بر روی Update & Security کلیک کرده و وارد مرحله بعد شوید سپس بر روی For developers رفته و از ۳ گزینه موجود Developer mode را فعال نمایید. در صورت سوال که سوالی پرسیده شد بر روی YES کلیک نمایید. از منوی استارت هم سرچ کنید نام بازی رو اگر وجود داشت از طریق خود بازی گزینه uninstall میادش با راست کلیک کردن رو نام بازی... در ضمن یه نگاه هم به پوشه windows app بکنید شاید هنوز بازی اونجا وجود داره از اونجا هم پاکس کنید دوباره اقدام به نصب کنید

4. کاربر سایت

یک اینکه من توی for developers که میرم نمیتونم گزینه ای رو تغییربدم. قفله همشون ولی روی روی اخری بسته شده و تیک خورده.
    دوم اینکه پوشه windows app هم نمیتونم واردش بشم یا حذفش کنم. میگه دسترسی نداری. با ادمین هم همینو میگه. چیزی به نظرت میرسه؟

5. کاربر سایت

خوب باید به اون پوشه windowsapp دسترسی بدین که بتونین واردش بشین چون بازیو از هر دراوی اینستال کنیم یره تو پوشه windowsapp ...برنامه ای که در زیر میذارم دانلود کن بعد باز کن نسخه 64 بیتشو و گزینه اینستال رو از پنجره برنامه بزن ..بعد برو رو پوشه windows app کلیک راست کن و take ownership رو انتخاب کن و هر پیغامی اومد yes بزن و صبر کن تمومشه کارش و برو ببین پوشه بازی هست و delete کن... دوباره بازیو نضب کن و از داخل پوشه windowsapp کات کن پوشه بازیو تو درایو دیگه...فقط یادت باشه فایل نصبی رو هم داخل درایو ویندوز بریزی و از اونجا نصب کنی...

آخرین ویرایش: ‏Apr 11, 2016
  6. کاربر سایت

نام:
    Amir Ali
    سلام عزیزان ممنون از تاپیک
    بیایین کمک کنیم بازی رو تو درایو دیگه بالا بیاریم چون خارجیها این کار رو کردن و خود ویندوز هم این قابلیت رو داره که بشه ویندوز APP رو تو درایو های دیگه ریخت من خودم این کار رو کردم اونوقت چطور این بازی نمیشه؟
    ما از طریق Sttings بعد System بعد Storage
    میتونیم درایو APP ها رو تغییر بدیم همینتور از طریق کلید زیر در رجیستری میشه اینکار رو کرد

لطفا کمک کنین این کار رو انجام بدیم چون اکثرا درایو ویندوز حچم کافی برای این کار نداره متاسفانه

amirreza12 این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

درود.
    منم تونستم روی ویندوز اینترپرایز اجرا کنم بالاخره ...روی ویندوز اینترپرایز Enter prise اجرا میشه دوستان.
    دوستان اصلا نیازی به نصب appx نیست.....همین فایل appx رو اکسترکت کنید با win rar..(من توو c اکسترکت کردم جای دیگه رو تست کنید شاید جواب داد)...دسترسی کامل هم خواهید داشت به پوشه بازی.
    بعد مراحل نصب دیتای اکسترکت شده ی بازی رو رفتم اجرا شد.
    اون دو فایل هم برای اطمینان پاک کنید.

bocelli این نوشته را Like کرده است.
  8. s.1 s.1

کاربر سایت

چیزی که مشخصه بازی اصلا قفل خاصی نداره به عنوان developer رسما انگار داریم تستی بر app می زنم اما ظاهرا gears شبیه این بازی نیست.

9. کاربر سایت

نام:
    Amir Ali
    وقتی نشه تو درایو دیگه بازی رو ریخت هیچ فایده این داره لطفا راهی برای این پیدا کنین روشهایی که من گذاشتم هم تست کنین

10. کاربر سایت

نام:
    بارمان
    سلام دوستان ...
    تو توضیحات دیدم نوشتید فقط ویندوز 10 یعنی روی ویندوز 8.1 نمیشه نصبش کرد ؟؟؟؟
    ای بابا کلی بازی روی ویندوز نصب دارم که با سی دی کی اشتراکی هستند دوباره برای همشون باید بریم توی نوبت !!!!

11. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

خیر دوست عزیز ، بازی بر طبق DX12 هست که ویندوز 10 مبتنی بر این API ـه ، همچنین باید به بیلد ویندوز 10 هم دقت کنید که حتما آپدیت آخر با ورژن 1511 باشه .

آخرین ویرایش: ‏Apr 12, 2016
    sadegh93 این نوشته را Like کرده است.
  12. s.1 s.1

کاربر سایت

1 برنامه هست بگیر از سایت اصلی برات اپدیت 10 می گیره به 10 اپدیت می کنه خیلی راحت ماکروسافت خودشو جر داد بیاد اپدیت کنید اینقدر نمی کنید تا پولیش کنه کلا داستان شه

13. www.hessamshar.com کاربر سایت

نام:
    Hessam
    روش دوم برای ویندوز نسخه Home
    کل متنو صفحه قبل رو مثل یه نقل قول بزار آخر پست اول بهتر بنظرم

14. کاربر سایت

الان با روش دوم میشه به غیر از درایو C بازی رو نصب کرد؟
    بیلد ویندوز رو از کجا ببینم؟

15. کاربر سایت

نام:
    سعید
    سلام دوستان من الان ویدوزم build 10240 هست الان چجوری می تونم بدونه عوض کردن ویندوز به 1511 ارتقا بدم؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید