همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام.دوستان من وقتی با نت گوشی دیتا دانلود میکنم تقریبا یه ساعت یبار ارور data corrupted میده مجبور میشم با یه گوشی دیگه وصل شم چند مگ دانلود شه دوباره گوشی خودمو وصل کنم کسی میدونه مشکل از کجاس؟
و اینکه ایا تو تنظیمات پلی استیشن گزینه ای هست که وقتی دانلود قطع بشه خودکار خودش resume کنه؟ یه چیزی مثل دانلود منیجر کامپیوتر
شبا میزنم واسه دانلود همیشه قطع میشه مجبورم تا صبح بیدار بمونم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
الان یه تست بزن واسه من هیچی نمیشه دانلود کرد error میده با 2 تا نت متفاوت تست کردم
همین الان دیویژن 2 رو دانلود کردم تموم شد.با idm نهایت 6.5 مگ دانلود میکنه که سرعت واقعیمه ولی با psn 25 مگابایت بر ثانیه دانلود کرد تموم شد.گفتم شاید تو محاسبه قاطی کرده ولی ظرف 20 دقیقه 45 گیگ دانلود کرد رفت

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
همین الان دیویژن 2 رو دانلود کردم تموم شد.با idm نهایت 6.5 مگ دانلود میکنه که سرعت واقعیمه ولی با psn 25 مگابایت بر ثانیه دانلود کرد تموم شد.گفتم شاید تو محاسبه قاطی کرده ولی ظرف 20 دقیقه 45 گیگ دانلود کرد رفت
مشکل من اینه که همه چی اوکی هست فقط نمیشه هیچ بازی رو اد کرد تو لیست دانلود :D تا میای اد کنی error میده دقیقا من میخوام divison 2 دانلود کنم نمیتونم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
مشکل من اینه که همه چی اوکی هست فقط نمیشه هیچ بازی رو اد کرد تو لیست دانلود :D تا میای اد کنی error میده دقیقا من میخوام divison 2 دانلود کنم نمیتونم
زیادم عجله نکن,بدون vpn نمیشه به سرورای دیویژن ۲ وصل شد

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
چند بار باید بزنی تا یک بارش بگیره برای اپديت ها هم همین مشکل هست ،لعنت به این سرور های آمازون که psn هم از اون داره میاد :lol:

Shahab1374sz

کاربر سایت
Nov 1, 2017
1
دوستان سلام من یه مشکل دارم برای بازی apex باید کریو share کنم ولی یه مشکلی م دارم اینه که با سرورای المان و فنلاد کریو وصل میشه ولی psn وصل نمیشه و فقط با سرور انگلیس psn وصل میشه با سرویس های دیگه مثل proxi fiere این مشکل ندارم ولی اونا زیاد قطع میشه وسط بازی
چیکار کنم من؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
دوستان یه اکانت فیفا دارم انلاین که هستم افلاین نشون میده و دوستام نمیتونن پیدام کنن و درخواست هم که برام میفرستن نمیتونم ببینمشون ولی راحت با خارجی ها باهاش بازی میکنم
در کل تو حالت افلاین هست توی تنظیمات اکانت هم که میری از حالت افلاین درنمیاد کسی میدوه مشکل از کجاست؟

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
سلام پلی استیشن دوست من به PSN وصل نمیشه. تست کانکشن که میگیری همه چیز درسته جز همین. اکانتش هم sign in هست. کنسول رو آورد خونه ما درست بود ولی خونه خودشون وصل نمیشه. مودم رو هم 10 دقیقه خاموش کردیم بازم نشد. راه دیگه ای وجود نداره؟ ممنون.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان کدوم سرویس دهنده تو تهران بهترینه می‌خوام آنلاین بازی کنم ؟؟ لطفاً جواب بدید
بیشتر شهرا مخابرات خوب جواب میده. من ارومیه هستم و مخابرات عالی جواب میده. با اروپا پینگم تو بتلفیلد 90 هست. با امارات 70
معمولا تو همه بازیا 100 یا پایین تر

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان کدوم سرویس دهنده تو تهران بهترینه می‌خوام آنلاین بازی کنم ؟؟ لطفاً جواب بدید
باید از هم محلات بپرسی

سلام پلی استیشن دوست من به PSN وصل نمیشه. تست کانکشن که میگیری همه چیز درسته جز همین. اکانتش هم sign in هست. کنسول رو آورد خونه ما درست بود ولی خونه خودشون وصل نمیشه. مودم رو هم 10 دقیقه خاموش کردیم بازم نشد. راه دیگه ای وجود نداره؟ ممنون.
Ispش مثه شماست؟ ممکنه مال مودم باشه زنگ بزنهispهم بدنیست

• Like
Reactions: Scαrface

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر