هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان دسته اسلیم رنگ سفید میخواستم هر چی گشتم پک بلند پیدا نکردم مجبور شدم پک کوچیک بخرم این پک کوچیک ها با پک بلندها که سفارش اروپا هستند از لحاظ کیفیت فرقی دارند؟؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
دوستان دسته اسلیم رنگ سفید میخواستم هر چی گشتم پک بلند پیدا نکردم مجبور شدم پک کوچیک بخرم این پک کوچیک ها با پک بلندها که سفارش اروپا هستند از لحاظ کیفیت فرقی دارند؟؟

اگر فیک نباشه نه فرقی نداره هییییچ فرقی نداره.

• Like
Reactions: rezab

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
دوستان وسط یکی از بازیام کرش میکنه میپره بیرون ارور ce-43878-0 میده. سیستم سافتور و خود بازیم اپدیتن. چه خاکی تو سرمون بریزیم؟(نگید پاک کن دوباره دانلود کن چون 50 گیگه#:-S)

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان وسط یکی از بازیام کرش میکنه میپره بیرون ارور ce-43878-0 میده. سیستم سافتور و خود بازیم اپدیتن. چه خاکی تو سرمون بریزیم؟(نگید پاک کن دوباره دانلود کن چون 50 گیگه#:-S)
راه حل های پیشنهادی در فروم خود سونی :

Solved: Error code CE-34878-0 - PlayStation Forum

پیشنهاداتی مبنی بر initialize PS4 و یا حذف و نصب مجدد بازی و آپدیت سیستم به آخرین فریمور داده شده. یکیش حداقل باید جواب بده. البته initialize PS4 کلا دستگاه رو می شوره می بره انگار تازه دستگاه رو خریدی!!!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

barpapapa

کاربر سایت
Feb 5, 2015
21
دوستان یه سوال
فردا صبح دارم میرم دستگاه رو بگیرم
گفت صبح بیا و تا غروب دیتاها رو برات میریزیم و تحویل میدیم
قیمت اکانتهای ترکیبیش خیلی گرون بود گفتم چرا گفت چون امکان سوختنش هست
بخاطر همین گفتم خودم اکانت ترکیبی میگیرم و شما فقط دیتاش رو بریز( هر بازی 10 تومن)
الان سوالم اینه چند دقیقه ps4 باید روشن بمونه برای ثبت اکانت ترکیبی؟
موقع دیتا ریختن هم نت باید روشن باشه؟
چون طرف گفت امیدوارم وقتی اکانتت بعد اتصال به اینترنت نسوزه

و سوال مهمتر اینه که من میخوام برای ارزون در اومدن بازیها اکانت ترکیبی بگیرم و مثلا از 7 تا بازی دیتای 5 تا از بازیهای خوب بریزم اما سوالم اینه ؛.تو اینجا من از اکانت یه شخص دیگه استفاده میکنم ( البته همیشه آفلاین )
میتونم در همون بازه زمانی برای خودم اکانت قانونی هم داشته باشم و مثلا فیفا یا gta رو قانونی بخرم و با اکانت قانونیم آنلاین بازی کنم؟ یا به محض آنلاین شدن اکانت ترکیبیم شناسایی( اگه صاحبش ایمیل رو تغییر داده باشه) و هک میشه؟
....
الان که نظر آقا رضا رو تو چند پست بالاتر رو دیدم نظرم تغییر کرد به همون pro
یه بار دارم خرج میکنم حداقل مدل بهتر بگیرم

• Like
Reactions: rezab and erfanPS4

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان یه سوال
بخاطر همین گفتم خودم اکانت ترکیبی میگیرم و شما فقط دیتاش رو بریز( هر بازی 10 تومن)

و سوال مهمتر اینه که من میخوام برای ارزون در اومدن بازیها اکانت ترکیبی بگیرم و مثلا از 7 تا بازی دیتای 5 تا از بازیهای خوب بریزم اما سوالم اینه ؛.تو اینجا من از اکانت یه شخص دیگه استفاده میکنم ( البته همیشه آفلاین )
میتونم در همون بازه زمانی برای خودم اکانت قانونی هم داشته باشم و مثلا فیفا یا gta رو قانونی بخرم و با اکانت قانونیم آنلاین بازی کنم؟ یا به محض آنلاین شدن اکانت ترکیبیم شناسایی( اگه صاحبش ایمیل رو تغییر داده باشه) و هک میشه؟
....
شما که میخوای هم ارزون دربیاد هم قانونی استفاده کنی بجای اینکه کلی پول اکانت هکی بدی که هم دردسر پریدنش هست هم بن شدن دستگاه هم مشکلات دیگه بجاش بازیارو اجاره کن یا دست دو بخر بعدش بفروش خیلی ارزونترم درمیاد اون اکانتای هکی آخرین خبری که ازشون داشتم بخاطر بالاتر رفتن امنیت psn قیمتاشون خیلی بالا رفته بود
بازم تصمیمش با خودتونه. اگه خواستید بگیرید دیتاشم میتونید خودتون با اینترنت شبانه رایگان سیم کارت بگیرید که خیلی خیلی ارزونتر درمیاد و کلی پول دیتا نمیدید
اگه هکی استفاده کنید نمیتونید آنلاین بشید فرقی نمیکنه با چه اکانتی باشید در هر صورت لایسنس چک میشه و احتمال قفل شدن بازیاش زیاده

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان یه سوال

....
اکانت های هکی تقریبا یک سالی میشه که خیلی حساس شده یعنی فقط 24 ساعت فرصت داری دیتای بازی هاتو بریزی بعدش دیگه معلوم نیس قفل بشه یا قفل نشه. باید دیتا و آپدیت رو آماده داشته باشی تا بلافاصله بعد از زدن اکانت سریع دیتا رو بریزی تو دستگاه. خود ست کردن اکانت هکی تقریبا زیر یک دقیقه زمان بره. اگه دیتا رو هارد اکسترنال یا کامپیوتر آماده داشته باشی، اینترنت هم نیاز داری اما حجم در حد کیلوبایت مصرف میشه چون فقط لینک رو چک می کنه.
در هربار اتصال PS4 به اینترنت ، کل اکانت های ست شده توسط سونی چک میشه چه اکانت خودت چه اکانت های هکی، بنابراین نمیشه فیلتر کنی که فقط اکانت خودت وصل بشه پس بازم امکان قفل شدن بازی های اکانت هکی وجود داره.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab and barpapapa

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
بچه ها سایتی هست به نام ps4.octolus.net که دیتا جدیدترین آپدیت بازی ها رو واسه همه ریجن ها میذاره
سایتی سراغ ندارین دیتا خود بازی رو گذاشته باشه ما هی نخوایم بریم سراغ psx helper ؟؟

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298

hexagon

کاربر سایت
Dec 9, 2008
35
سلام
دوستان مگه نمیشه یه بازی دیجیتالی رو بین دو کنسول شیر کرد.پس قضیه این اکانتای ظرفیت 1و2و3 که تو سایتا میفروشن چیه؟ اینا قانویه یا غیر قانونی؟
من برداشتم اینه که فقط ظرفیت دو قانونی باشه و ظرفیت 1و3 غیر قانونیه درسته؟

انقد اصطلاحات من درآوردی تو این مملکت زیاده آدم گیج میشه اصن اکانت ظرفیت دار،اکانت هکی، اکانت ترکیبی و ...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
دوستان مگه نمیشه یه بازی دیجیتالی رو بین دو کنسول شیر کرد.پس قضیه این اکانتای ظرفیت 1و2و3 که تو سایتا میفروشن چیه؟ اینا قانویه یا غیر قانونی؟
من برداشتم اینه که فقط ظرفیت دو قانونی باشه و ظرفیت 1و3 غیر قانونیه درسته؟

انقد اصطلاحات من درآوردی تو این مملکت زیاده آدم گیج میشه اصن اکانت ظرفیت دار،اکانت هکی، اکانت ترکیبی و ...
ظرفیت 1 رو اطلاع ندارم فکر کنم میگفتن غیرقانونیه
ولی 2و3 قانونی هستن
ظرفیت 2 کنسولیه که اکانت روش اکتیوه و میتونه آنلاین و آفلاین بازی کنه بازی هم بین تمام اکانتای روی اون کنسول شیر میشه میتونه با هر اکانتی دلش میخواد بازیو انجام بده
ظرفیت 3 اینطوریه که با وارد کردن یوزر پس وارد اکانت میشید ولی اکانت روی کنسول اکتیو نمیشه فقط بصورت آنلاین و فقط روی همون اکانت قابل بازیه

• Like
Reactions: hexagon

barpapapa

کاربر سایت
Feb 5, 2015
21
دوستان من پلی استیشن خریدم ولی چون زمان کافی نداشتیم فروشنده گفت شنبه برات دیتاهایی که میخوای رو میریزم
الان برام سوالی که پیش اومده اینه که چه لحظه ای باید اکانت بخرم و وارد دستگاه کنم
امروز به فروشنده پیغام دادم که فلان اکانت ترکیبی رو میخوام
وقتی اکانت بخرم فقط شما به من یوزر و پس میدین و تمام. گفت الان میخوای وارد کنی گفتم نه فردا
گفت پس همون فردا اکانت بخر !
اگه یه یوزر و پسوورده پس چرا فردا؟ الان میخریدم و به فروشنده میدادم تا برام وارد کنه و بازیها رو بریزه
مگه فروشنده اکانت چیزی رو باید تغییر بده اون لحظه؟

• Like
Reactions: erfanPS4

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان من پلی استیشن خریدم ولی چون زمان کافی نداشتیم فروشنده گفت شنبه برات دیتاهایی که میخوای رو میریزم
الان برام سوالی که پیش اومده اینه که چه لحظه ای باید اکانت بخرم و وارد دستگاه کنم
امروز به فروشنده پیغام دادم که فلان اکانت ترکیبی رو میخوام
وقتی اکانت بخرم فقط شما به من یوزر و پس میدین و تمام. گفت الان میخوای وارد کنی گفتم نه فردا
گفت پس همون فردا اکانت بخر !
اگه یه یوزر و پسوورده پس چرا فردا؟ الان میخریدم و به فروشنده میدادم تا برام وارد کنه و بازیها رو بریزه
مگه فروشنده اکانت چیزی رو باید تغییر بده اون لحظه؟
خیلی مبارکت باشه. ایشالا چرخش برات بچرخه :-)
فروشنده درست گفته. قبلاً هم اشاره کردم که بحث اکانت های ترکیبی یا همون هکی، بعد از آپدیت از تاریخی که سونی فریمور 4.5 رو منتشر کرد یعنی حدودا یک سال پیش، خیلی حساس شد. تا قبلش می شد تا شش ماه اکانت رو با خیال راحت نگه داشت یعنی صاحب اصلی اکانت که اون سر دنیاست اگر متوجه می شد باید 6 ماه صبر می کرد تا بتونه دی اکتیو کنه، تازه اگر متوجه می شد! اما الان این مدت زمان شده 24 ساعت! یعنی بعد از اینکه اکانت هکی رو ست کردی رو دستگاه تا 24 ساعت گارانتی داری که دیتا رو روش بریزی، بعدش ممکنه دی اکتیو یا به اصطلاح اکانت و بازی هاش قفل بشه و عملاً هزینه ت از دست بره. البته اینا همش احتماله اما بعد از 24 ساعت، صاحب اصلی اکانت می تونه این کار رو انجام بده.

• Like
Reactions: rezab and barpapapa

barpapapa

کاربر سایت
Feb 5, 2015
21
خیلی مبارکت باشه. ایشالا چرخش برات بچرخه :-)
فروشنده درست گفته. قبلاً هم اشاره کردم که بحث اکانت های ترکیبی یا همون هکی، بعد از آپدیت از تاریخی که سونی فریمور 4.5 رو منتشر کرد یعنی حدودا یک سال پیش، خیلی حساس شد. تا قبلش می شد تا شش ماه اکانت رو با خیال راحت نگه داشت یعنی صاحب اصلی اکانت که اون سر دنیاست اگر متوجه می شد باید 6 ماه صبر می کرد تا بتونه دی اکتیو کنه، تازه اگر متوجه می شد! اما الان این مدت زمان شده 24 ساعت! یعنی بعد از اینکه اکانت هکی رو ست کردی رو دستگاه تا 24 ساعت گارانتی داری که دیتا رو روش بریزی، بعدش ممکنه دی اکتیو یا به اصطلاح اکانت و بازی هاش قفل بشه و عملاً هزینه ت از دست بره. البته اینا همش احتماله اما بعد از 24 ساعت، صاحب اصلی اکانت می تونه این کار رو انجام بده.
خیلی مخلصیم عرفان عزیز
من میخواستم امروز اکانت بخرم ولی فردا وارد کنم
مگه الان اکانت طرف فروشنده اکانت آماده نداره؟
خب یوزر و پسوورد میداد و هیچ جور صاحب اصلی نمیفهمید
من شک کردم که شاید باید دقیقا سر وارد کردن یوزر و پسوورد توسط فروشنده ای که پلی استیشنم دستشه فروشنده اکانت ، تغییری تو اکانت بده .

• Like
Reactions: erfanPS4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر