قیمت انواع wii + قیمت nunchuck & Wii Remote

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
سلام بچه ها . خواهش میکنم اگه میتونین به این تاپیک من هرچی زودتر جواب بدین . من میخوام Wii بخرم اما توی شهرم ارومیه فقط یه جا میفروشه اونم قیمت هاش رو یه جورشو گفت هک یو اس بی و اینا ... 460 تومن و یدونه هم گفت هک کامل 550 تومن اینا دقیق یادم نیست . تازه یه Wii Remote و Nunchuck رو دوتاش رو گفت 80 تومن گفت نوشون 140 تومنه جفتی !!!

میخواستم اگه میتونین اولا قیمت Wii رو بهم بگین ( انواع هک هاش )

همم اینکه قیمت این Wii remote + nunchuck چنده ؟ سایتی میدونین که من بتونم از اونجا سفارش بدم ؟ ( واسه شبیه ساز دلفین میخوامشون ) . یه سایت خودم پیدا کردم که زیاد بنظرم قابل اعتماد نیومد اما قیمت جفتشون رو زده بود 65 تومن :-/
یه سایت دیگه هم نوشته بود اصل هستن و جفتی 100 تومن و اگه مدل طرح رو بخواین 30 تومن ارزون تر یعنی 70 تومن میشه !!!

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
سلام بچه ها . خواهش میکنم اگه میتونین به این تاپیک من هرچی زودتر جواب بدین . من میخوام Wii بخرم اما توی شهرم ارومیه فقط یه جا میفروشه اونم قیمت هاش رو یه جورشو گفت هک یو اس بی و اینا ... 460 تومن و یدونه هم گفت هک کامل 550 تومن اینا دقیق یادم نیست . تازه یه Wii Remote و Nunchuck رو دوتاش رو گفت 80 تومن گفت نوشون 140 تومنه جفتی !!!

میخواستم اگه میتونین اولا قیمت Wii رو بهم بگین ( انواع هک هاش )

همم اینکه قیمت این Wii remote + nunchuck چنده ؟ سایتی میدونین که من بتونم از اونجا سفارش بدم ؟ ( واسه شبیه ساز دلفین میخوامشون ) . یه سایت خودم پیدا کردم که زیاد بنظرم قابل اعتماد نیومد اما قیمت جفتشون رو زده بود 65 تومن :-/
یه سایت دیگه هم نوشته بود اصل هستن و جفتی 100 تومن و اگه مدل طرح رو بخواین 30 تومن ارزون تر یعنی 70 تومن میشه !!!
تهران سفید 360
سیاه 340

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
اینایی که میگین وی کره ای بدون موشن پلاس هستش من یک وی دارم برا فروش به قیمت مفت
سلام ارزش نداره نو بخری من یک دونه دارم اگه میخوای بهت میدم
[h=2]فروش یک wii uc کپی خور +دسته موشن پلاس دار داخلی و نانچاک اضافی به قیمت مفت[/h] یک wii uc از کانادا اومده که دستش دارای موشن پلاس داخلیه + کپی نرم افزاری+ 2 بازی اصل +15 بازی کپی+دسته موشن پلاس دار داخلی و نانچاک اضافی + کارتن سالم با آک مو نمیزنه به فروش میرسد. این دستگاه جدیدترین و اخرین wii ساخته شده هست همونی هست که الان تو سایت نینتندو به فروش میره
تهران هستم حضوری تحویل میدم
شهرستان هم با پست تیپاکس
نوی این دستگاه با بازیها و دسته و نانچاک اضافی بالای 550 در میاد(موشن پلاس جدا دونه 50 تومن اما دسته های من موشن پلاسش داخلیه )
30 درصد به علت دست دوم کم کن میشه 385
یک مقدار هم من کم میکنم میشه 340
با 340 وی کره ای بدون موشن پلاس هم نمیدن قیمت کن اگه گرون میدم مجانی برا شما

fish

کاربر سایت
Apr 3, 2009
24
نام
علیرضا فراهانی
دوستان یک عدد wii کره موجوده فقط قاب محافظ sd ایش کنده شده ولی کلا 3 بار روشن شده نو هستش قیمتم رو 250 ثابت هست شمارم هم :09362087127 در ضمن کپی خور شده هم هست همراه 10 بازی با قاب کریستال فوری به پول احتیاج دارم

Eblisak

کاربر سایت
Oct 20, 2012
25
نام
علی گراف
وی ریموت + نانچاک 120 (قیمتش خوبه بخرم؟) خوبه
کلاسیک وی 90 اافتضاح گرونه
تبدیل ps2 45 گرونه
مموری کیوب 40 قیمتش همینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟