بحث و تبادل نظر در مورد سری Total War

SASANI

کاربر سایت
Aug 9, 2013
1
کمک

درود بر شما گرامی .
خب شما دقیقا منظورت مود بود از زیر شاخه ؟
اگر میخوای پیدا کنی زیاد خستت نمیکنم . از موتور جست و جوی گوگل استفاده کن ! توی گوگل انگلیسی تایپ کن :
download europa barbarorum
یا هر مودی رو که میخوای .
اگر پتچ میخوای به خدا من دیگه زبونم مو در آورد از بس گفتم . دقت کن که نسخه طلایی (چه دارینوس چه انگلیسی ) رو بخری ورژن هر 3 روم و باربرین و الکساندر کامل میشه .
اگر روم و باربرین و الکساندر رو هم پشت سر هم به طور جدا نصب کنی باز هم ورژن هر 3 کامل میشود . در واقع الکساندر و باربرین نسخه الحاقی روم هستند . هدف اصلی از ساخت این دو بالا بردن ورژن روم بوده .
مود های رو هم cyrus empire شرح داده تو صفحات قبل .
اگر نمیتونی دانلود کنی من برات پست میکنم . فقط مشخصات لازم رو برام تو پیام خصوصی بنویس .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ساسانی: سلام به همگی من هم یه توتال وار بازم مسه خودتون ولی مدتیه که درگیر RISE OF PERSIA شدم اصلا نمیدونم چطوری باید بازی کرد خواهشن کمک کنید چون من خیلی عشق هخامنشیانم:dببخشید من بلد نیستم پیام جدید بزارم مجبور شدم توپاسخ ها متن بزارم .اگر واسه دانلود بود لینکشم بدید .ببخشید ببخشید کلا چطوری باید با مود بازی کرد

آخرین ویرایش:

mehdi_lashkari

کاربر سایت
Aug 13, 2013
1
تو کف این بازیم ی مرد پیدا شه برام پست کنه .....................لطفت

دوستان عزیز سلام ..
من چند وقت میخوام این بازی
Rome: Total War - Barbarian Invasion
دانلود کنم همش به مشکل میخورم کسی نمیتونه لطف کن این بازی رو کاملشو برام پست کنه .
من فایلشو دانلود کردم ولی نصب نمیشه .انگار ورژن 1.5 توتال وار میخواد لطفا کمک کنید .
ایمل یاهوم lashkari_mehdi@yahoo.com
خیلی ممنون میشم به من کمک کنید........:((

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز سلام ..
من چند وقت میخوام این بازی دانلود کنم همش به مشکل میخورم کسی نمیتونه لطف کن این بازی رو کاملشو برام پست کنه .
من فایلشو دانلود کردم ولی نصب نمیشه .انگار ورژن 1.5 توتال وار میخواد لطفا کمک کنید .
دوستان برای کسانی که نمیتونن دانلود کنند یک راه یک روش بذارید تا بتونه به دست ماهم برسه .

- - -ویرایش - - -

دوستان و برادارن عزیزم
ی لطف بزرگ در حق میکنید.
من دست رسی به ایتنرت پر سرعت ندارم و این مد خیلی دوست دارم بازی کنم ولی مشکل دارم .
کسی میتونه بزرگواری کنه این نسخه کامل برای نصب که هرچی نیازه داره یا نصب بشه تو dvdیا cd بریزه برام پست کنه واقعا خسته شدم لطف کنید و اجازه بدید منم مثل شما از این بازی لذت برم .
این آدرس ایمله من
lashkari_mehdi@yahoo.com :)

آخرین ویرایش:

koroshariaee

کاربر سایت
Jul 3, 2013
40
دوستان عزیز سلام ..
من چند وقت میخوام این بازی
Rome: Total War - Barbarian Invasion
دانلود کنم همش به مشکل میخورم کسی نمیتونه لطف کن این بازی رو کاملشو برام پست کنه .

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز سلام ..
من چند وقت میخوام این بازی دانلود کنم همش به مشکل میخورم کسی نمیتونه لطف کن این بازی رو کاملشو برام پست کنه .
دوستان برای کسانی که نمیتونن دانلود کنند یک راه یک روش بذارید تا بتونه به دست ماهم برسه .

- - -ویرایش - - -

دوستان و برادارن عزیزم
ی لطف بزرگ در حق میکنید.
من دست رسی به ایتنرت پر سرعت ندارم و این مد خیلی دوست دارم بازی کنم ولی مشکل دارم .
کسی میتونه بزرگواری کنه این نسخه کامل برای نصب که هرچی نیازه داره یا نصب بشه تو dvdیا cd بریزه برام پست کنه واقعا خسته شدم لطف کنید و اجازه بدید منم مثل شما از این بازی لذت برم .
این آدرس ایمله من
lashkari_mehdi@yahoo.com :)

من این مودو داشتم اشغال بود پاکش کردم مود فقط spqrیا europa barbarorum بقیه خوب نیستن

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
من میخوام Medival 2 the third age رو بازی کنم رفتم دانلودش کردم یه پارت 1.6 گیگی و یک پارت 2 گیگی وقتی میخوام اجراش کنم میگه کینگدوم رو نمیتونه پیدا کنه مگه حتما لازمه کینگدوم هم؟؟؟؟؟
حالا اون چند گیگه؟؟؟؟

Agent57

کاربر سایت
Oct 18, 2017
1
سلام خسته نباشید،من ی سوال دارم و ممنون میشم ک حتما کمکم کنید،من ی نسخه از سری توتال وار روم ۱ رو خریدم ک هم نسخه ی معمولی رو داره هم bi،یعنی با ی دیسک هردوتاش ب طور خودکار نصب میشه،من میخواستم مود هایی مثلEuropa Barbarorumرو نصب کنم،ولی برای نصب مود یا پچ هیچ چیزی بلد نیستم ،کسی از دوستان هست ک همه ی مراحلشو بهم یاد بده تا بتونم مودهای مهتلفو روش نصب کنم؟

alinazari1201

کاربر سایت
Sep 3, 2018
2
حالا شاید خیلی ها بازی rom:total war رو 40 -50 مرتبه تموم کرده باشن.یکی دو تا دستکاری جالب در بازی (از سایت gamewinners.com) :
1.داشتن تمام دولتها در ابتدای بازی:
مسیر زیر را در دایرکتوری بازی دنبال کنید>>>مثلا:E:\games\totalwar\Data\world\maps\campaign\imperial_campaign
در اینجا یک فایل متنی هست به نامdescr_strat
بازش کنید........
در ابتدای فایل اینها رو میبینید
; Custom campaign script generated by Romans Campaign Map Editor

campaign imperial_campaign
playable
romans_julii
romans_brutii
romans_scipii
end
unlockable

egypt
seleucid
.
.
.

end
nonplayable

romans_senate
macedon
pontus
.
.
.

end
خب البته لازم نیست شما دستکاری کنید ...من خودم فایل دستکاری شده رو براتون میزارم...فقط قبل از اینکه فایل من رو با خودتون جایگزین کنید حتما از فایلتون یه کپی بگیرید تا اگر کار نکرد(به احتمال 000001/0درصد) دچار مشکل نشید ...
دستکاری من این بوده که دولتهای unlockable و nonplayable رو به سمت playable منتقل کردم البته دقیقا (یعنی با جاهای خالی ....)
View attachment 832
2. نسبت دادن یک نیروی خاص به یک دولت (مثلا اسپانیا)
مسیر زیر رو در دایرکتوری بازی دنبال کنید(مثلا)
E:\games\totalwar\Data
در اینجا یک فایل متنی هست به نام export_descr_unit قبل از هر کاری اول از فایلتون یه کپی بگیرید.
بازش کنید در فایل نام واحد نظامی که میخواهید به دولت مورد نظرتان نسبت دهید جستجو کنید
مثلاcarthaginian cavalry (سواره نظام معمولی کارتاژی) اگر کمی دقت کنید مشخصات این سواره نظام در زیرش نوشته شده و در آخرین بخش مشخصات قسمتی به نام ownership هست که مشخص میکنه این مربوط به کدوم دولت میشه ....خب کار خیلی است فقط حالت کی برد را به انگلیسی تغییر دهید یک(( , ))یک ((فاصله ))و بعد ((نام دولت)) مورد نظرتان
و ذخیره کنید
الته این کار یه مشکلی داره اونم اینه که عکسی که تو بازی برای نیروهای جدید در نظر گرفته میشه عکس peasant هستش که ممکنه شما رو در پیدا کردن نیروها در جنگ دچار مشکل بکنه(در قسمت پایین که عکس نیروها و تعدادشون رو میزنه)
اگر کسی موفق شد این مشکل رو حل کنه به من هم اطلاع بده[/QUOTE

سلام دوستان هرکی میدونه لطفا جوابمو بده من کلیک کاری که گفتیتو انجام دادم دولتها هم اومدن ولی من مثل دولت داکیا رو انتخاب کنید میاد عقب نمیره تو بازی تمام دولتهارو کلیک میکنم نمیشه

alinazari1201

کاربر سایت
Sep 3, 2018
2
منم قبلا خیلی ناوارد بودم درمورد روم توتال وار یک ولی خب @TotalwarRome تو این کانال تلگرامی رمز ترینر اموزش و چیزای مختلف تو این کانال تلگرامی هس حتماااا بیایاد عزیزانم

Shamirza

عضو جدید
Sep 27, 2022
1
نیازی به عکس نیست ،نقشش شبیه EB
شرمنده ،نمی تونم کمکی بکنم ! ولی در فرومش می تونی توصیه های خوبی پیدا کنی
Under Construction

راستی با RoP کارت به کجا رسید؟
بعد ده پونزده سال بازی روم یک رو دانلود کردم به یاد قدیم این مودرو هم تعریفشو شنیده بودم دانلود کردم نکات مثبتی داشت ولی به نظر من از روم یک ضعیفتره در مورد سوال شما هم بازی طوری طراحی شده که تو همون ترن اول حتما باید به سلوکیا حمله منی چوون آپکیپ نیروها زیاده اگه کاری نکنی درآمدت منفی میشه اگه دو شهر از سلوکیا بگیری درست میشه نیرو جدید هم نساز تا یه مدت یکم که بگذره درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر