بحث و تبادل نظر در مورد سری Total War

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
salam arvin jan
babate komaket mamnon bebinam ro geforce 4 mx 440 miyad?:blushing:
az bazish baram bego

نمی دونم اگه pixel shader 1 رو ساپورت می کنه آره اجرا می شه
بازیش مثل قبل فقط یه چیزایی بهش اضافه شده
مثل کشیش و پرنسس و .........
بنظرم بازی از شماره قبلی ساده تر شده
تو قبلی همه ی ملت ها با من بد بودن اصلا پیشنهاد سلح رو قبول نمی کردن :((:blushing:
ولی تو این شماره بهتر شده

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
اصلا 1ش یه چیز دیگه بود من باهاش زندگی کردم!!!:love:

بهترینشون هم همون 1ش بود و Shogunش هم در همون اندازه خوب بود فقط چون داستانش ژاپنی بود زیاد حال نکردم باهاش!

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
سلام
آقا این بیزینسمنا که تو این شماره اضافه شدن چیه جریانشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای اینکه پول خفن در اورد چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
برای اینکه assassin ها از اول تولید حرفه ای باشن کاری نمی شه کرد
راستی هرکی بگه با چه ملتی داره بازی می کنه
من انگلیسم
قشنگ کنج جهانه راحتم فقط این اسکاتلندیای نامردو باید منقرز کنم

سلام
آقا این عکسی که گذاشتم رو ببینید
پاپ دستور داده که یه ارتش بسازم بدم بهش
که اگه این کارو بکنم روابطم با پاپ خفن خوب میشه ( که الان زیاد خوب نیست)
ولی نمی دونم چجوری
اگه هم باید نیرو ها رو به جایی که تو عکس هست باید ببرم اینجا ازم خیلی دوره عمرا با کشتی هم برسم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
http://i10.tinypic.com/2r77qy8.jpg
جواب سوال های نقل قولم رو هم بدید TNX

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
سلام
آقا این عکسی که گذاشتم رو ببینید
پاپ دستور داده که یه ارتش بسازم بدم بهش
که اگه این کارو بکنم روابطم با پاپ خفن خوب میشه ( که الان زیاد خوب نیست)
ولی نمی دونم چجوری
اگه هم باید نیرو ها رو به جایی که تو عکس هست باید ببرم اینجا ازم خیلی دوره عمرا با کشتی هم برسم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
http://i10.tinypic.com/2r77qy8.jpg
جواب سوال های نقل قولم رو هم بدید TNX

آقا راهشو بیدا کردم
اگه کسی مشکلی داشت بگه

Immortal

کاربر سایت
Nov 21, 2006
12
سلام
آقا این بیزینسمنا که تو این شماره اضافه شدن چیه جریانشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای اینکه پول خفن در اورد چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
برای اینکه assassin ها از اول تولید حرفه ای باشن کاری نمی شه کرد
راستی هرکی بگه با چه ملتی داره بازی می کنه
من انگلیسم
قشنگ کنج جهانه راحتم فقط این اسکاتلندیای نامردو باید منقرز کنم

خب بريم سر سوال اول شما ميتوني بازرگان هاي خودتو بفرستي سر Trade Resource هايي که تو نقشه هستش هرکدوم از اون Resource ها بسته به ارزشي که دارن در هر Turn يه پولي ميريزه به حساب شما اگه ماوس خودتو رو Resource ها ببري مينويسه که ارزشش چقدره در هر دور بازي کافيه بازرگانتو ببري رو يدونه از اينها بعد يک Right Click رو عکس بازرگانت بکنی ميبيني که ارزش کالايي که براي شما تجارت ميکنه نوشته اين بازرگان يک کار ديگه هم ميکنه ميتوني اونو پيش يه بازرگان ديگه از يک مملکت ديگه هم ببري و با اون معامله کني اين يکي از روش هاي پول دراوردن تو اين بازيه حالا اگه بخواي پول خفن در بياري به نظر من تنها راهش استفاده از Cheat Code يا Trainer هستش :biggrin1: راستش من از اين راه استفاده ميکنم :biggrin1: براي اينکه قاتل هاي شما از همون اول کار کارشون درست باشه بازم Cheat Code به کار شما مياد با دستور give_trait البته اين cheat code بگير نگير داره من نتونستم رو قاتلام ازش استفاده کنم بيشتر براي فرمانده هاي خودم استفاده ميکنم شايد به خطر کاراکتر هاي زياديه که دارم به طور مثال شما براي يه قاتل به اسم مثلا John از اين کد استفاده ميکني :
give_trait "John" "GoodAssasin" 5
به بزرگ و کوچک بودن کلمه ها و فاصله ها دقت کن . با اينکار شما يه قاتل تمام عيار در اختيار داريد اما خوب ميگم که بگير نگير داره و من نتونستم فعلا ازش استفاده کنم (فکر کنم این کد با اسم و فامیل مشکل داشته باشه تا الان نتونستم راه حلشو پیدا کنم) فعلا فقط رو فرمانده هاي خودم اينکارو انجام ميدم اينم گفتم که اگه کار نکرد من رو نفرين نکني:biggrin1:
در ضمن منم با انگليس دارم حال ميکنم فقط با سواره نظامش يکم مشکل دارم که با اينکه از نهايت قدرتشون استفاده ميکنم بازم ضعيفن نسل اسکاتلند و ميلان و فرانسه و امپراطوري مقدس روم رو هم زدم تو شرق با لهستان و ترکيه و مصر و تو غرب با اسپانيا بزن و بکش شديدي دارم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Immortal

کاربر سایت
Nov 21, 2006
12
آقا راهشو بیدا کردم
اگه کسی مشکلی داشت بگه

نمیدونم جواب کدوم سوالتونو یکیو یا همه رو پیدا کردید در هر حال من جواب سوال اولتونو دیشب نوشته بودم که تمام isp ها یهو پکیدن و نتونستم send کنم امروز دیدم اینترنت ردیف شده دلم نیومد پست دیشبم رو بیخیال بشم گفتم بفرستم :biggrin1:
برای اینکه نیروهاتون رو سریع بفرستید از کد show_cursorstat و move_character میتونید استفاده کنید که خیلی مفیده :biggrin1: اگه راهشو بلدید که هیچی اگه نه بفرمایید بنده کما فی السابق نوشدارو رو بعد مرگ سهراب براتون میفرستم :)

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
نمیدونم جواب کدوم سوالتونو یکیو یا همه رو پیدا کردید در هر حال من جواب سوال اولتونو دیشب نوشته بودم که تمام isp ها یهو پکیدن و نتونستم send کنم امروز دیدم اینترنت ردیف شده دلم نیومد پست دیشبم رو بیخیال بشم گفتم بفرستم :biggrin1:
برای اینکه نیروهاتون رو سریع بفرستید از کد show_cursorstat و move_character میتونید استفاده کنید که خیلی مفیده :biggrin1: اگه راهشو بلدید که هیچی اگه نه بفرمایید بنده کما فی السابق نوشدارو رو بعد مرگ سهراب براتون میفرستم :)

آقا از راهنماییت ممنون
ولی من اصلا از cheat استفاده نمی کنم
اینجوری اصلا حال نمیده هیچ بازیی
قشنگی بازی به جنگیدن برای این چیزاست

Immortal

کاربر سایت
Nov 21, 2006
12
خب بله البته اما من عاشق Cheat هستم دست خودمم نیست اینو جدی میگم یک بازی بدون Cheat برای من معنی نداره:blushing: اما به هرحال شما وقتی میخوای یهو یه پول گنده گیر بیاری یا از همون اول یه قاتل مشتی داشته باشی به نظر من راهی جز Cheat Code نیست :biggrin1:
اگه بازم کسی راهنمایی خواست تا اونجا که بدونم در خدمتم.
راستی شما میدونید این پرنسس ها رو از کجا باید جور کرد؟ هر کشوری دوجین پرنسس داره اما من یکدونه هم ندارم :)

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
خب بله البته اما من عاشق Cheat هستم دست خودمم نیست اینو جدی میگم یک بازی بدون Cheat برای من معنی نداره:blushing: اما به هرحال شما وقتی میخوای یهو یه پول گنده گیر بیاری یا از همون اول یه قاتل مشتی داشته باشی به نظر من راهی جز Cheat Code نیست :biggrin1:
اگه بازم کسی راهنمایی خواست تا اونجا که بدونم در خدمتم.
راستی شما میدونید این پرنسس ها رو از کجا باید جور کرد؟ هر کشوری دوجین پرنسس داره اما من یکدونه هم ندارم :)

بخاطر این که شما از تولید به مصرفین
یعنی وقتی دختری به 16 سالگی می رسه یه مرد مجرد تو فامیلت هست که باهاش ازدواج کنه
من یدونه داشتم که بعد از یه ترن ازدواج کرد
ماشالله همه پسرزا هستن
56 تا مرد مجرد دارم

آقا این کشورا با دین مخالف چجور می شه آدم کرد
من الان کاتولیکم و یه غلطی کردم رفتم یه شهر مصر رو گرفتم یه ترن در میون قیام می کنم هر چی هم می سازم بازم آدم نمیشن
نمیشه یجوری جمعیت جایی رو کم کرد یا یه تعدادی ازونارو اعدام کرد که بغیه بگرخن!!!!!!!!

راستی این تجار ها خیلی بیخودن هر دور ففط 11 تا پول در میارن که پول تولیدشون 550 تاست که اگه 50 دوره کار کنن (که عمرشون قد نمیده) تازه پول تولید خودشونودر آوردن و اصلا نمی صرفه
حتما مزاید دیگه ای داره !!!!!!!!!!

ولی خدایی عجب بازی هستش nwn2 sc: da اصلا به پاش نمیرسن

Immortal

کاربر سایت
Nov 21, 2006
12
خیلی متشکرم از شما ;)
اگه بخوای از دین برشون بگردونی بهترین راه اینه که کشیش های زیادی تو اون شهر ردیف کنی این کار به تغییر دین تو اون شهر کمک میکنه :biggrin1: در مورد سوال دوم شما اگه بخوای اعدام کنی که همون وقتی که اون شهر رو میگیری باید اینکار رو بکنی همون موقع باید میخ رو محکم بکوبی :biggrin1: غیر از این واسه اعدام راهی نیست یه فرمانده با تجربه تو جنگ هم اگه به شهر بیاری میتونه کمک کنه اگه مردم ازش بترسن و حساب ببرن ! این تاجر ها رو هم میتونی پیش تاجر های کشور دیگه ای ببری تا با اونا معامله کنن اما نمیدونم حداکثر چقدر پول توشه چون پول من همیشه رو 99999999 قفله :biggrin1: بالاخره یک آب باریکه جدید تو بازیه :biggrin1:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
خیلی متشکرم از شما ;)
اگه بخوای از دین برشون بگردونی بهترین راه اینه که کشیش های زیادی تو اون شهر ردیف کنی این کار به تغییر دین تو اون شهر کمک میکنه :biggrin1: در مورد سوال دوم شما اگه بخوای اعدام کنی که همون وقتی که اون شهر رو میگیری باید اینکار رو بکنی همون موقع باید میخ رو محکم بکوبی :biggrin1: غیر از این واسه اعدام راهی نیست یه فرمانده با تجربه تو جنگ هم اگه به شهر بیاری میتونه کمک کنه اگه مردم ازش بترسن و حساب ببرن ! این تاجر ها رو هم میتونی پیش تاجر های کشور دیگه ای ببری تا با اونا معامله کنن اما نمیدونم حداکثر چقدر پول توشه چون پول من همیشه رو 99999999 قفله :biggrin1: بالاخره یک آب باریکه جدید تو بازیه :biggrin1:

جفت کاراایی که گفتی رو انجام دادم
ولی این مصریی ها خیلی شاخن
راستی بیا به راه راست هدایت شو cheat زدن آخر و عاقبت نداره
واقعا از بازی لذت می بری؟؟؟؟؟؟؟

بلاخره نسل اسکاتلندی ها رو منقرض کردم
به همه کسایی که با انگلیس بازی می کنن پیشنهاد می کنم اول این نامردا رو ناک اوت کنید

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
آقا فقط حال میده با اسپانیا بازی کنی و از پایین بری آفریقا رو تسخیر کنی و از بالا هم فرانسه و بقیه رو...الان من این فرانسوی ها رو دارم نابود می کنم ولی این دانمارکی ها هی فضولی می کنن میان از فرانسه دفاع می کنن دیپلمات هم میفرستم فایده نداره..آفریقا رو هم گرفتم الان همسایه ی مغول ها شدم...آزتک ها هم اومدن ولی من جایی ندیدمشون فقط پرچمشون هست...راستی این ایرانیها جلوتر نمیان تو بازی؟؟؟

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
آقا فقط حال میده با اسپانیا بازی کنی و از پایین بری آفریقا رو تسخیر کنی و از بالا هم فرانسه و بقیه رو...الان من این فرانسوی ها رو دارم نابود می کنم ولی این دانمارکی ها هی فضولی می کنن میان از فرانسه دفاع می کنن دیپلمات هم میفرستم فایده نداره..آفریقا رو هم گرفتم الان همسایه ی مغول ها شدم...آزتک ها هم اومدن ولی من جایی ندیدمشون فقط پرچمشون هست...راستی این ایرانیها جلوتر نمیان تو بازی؟؟؟

منم با دانمارکی ها مشکل دارم
باید هالشونو بگیرم
هر چی بیشتر بازی می کنی بیشتر بازی باحال می شه
مخصوصا بخوای حال یه کشور بگیری
من نمیدونم چرا دیگه بچه بدنیا نمی آد تازه یکم بهتر شده ولی 8 دخترا با 3 پسر:(
فکر کنم به مشکل بر بخورم
راستی این یاغی ها یه پیرزن جزامی ( شایدم طاوونی) می فرستن ملتو مریض می کنند ما نمی تونیم تولید کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Immortal

کاربر سایت
Nov 21, 2006
12
منم با دانمارکی ها مشکل دارم
باید هالشونو بگیرم
هر چی بیشتر بازی می کنی بیشتر بازی باحال می شه
مخصوصا بخوای حال یه کشور بگیری
من نمیدونم چرا دیگه بچه بدنیا نمی آد تازه یکم بهتر شده ولی 8 دخترا با 3 پسر:(
فکر کنم به مشکل بر بخورم
راستی این یاغی ها یه پیرزن جزامی ( شایدم طاوونی) می فرستن ملتو مریض می کنند ما نمی تونیم تولید کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والا دیگه راه حل دیگه ای واسه مصریا سراغ ندارم برای من که ساکت هستن منم کاری به کارشون ندارم :biggrin1: در مورد Cheat به خدا بدون این هیچ بازی به من مزه نمیده دست خودمم نیست دوست دارم رو بازی کاملا تسلط داشته باشم :blushing: البته تو این Medieval یکم سازنده هاش با cheating مبارزه کردن ! نسبت به نسخه Barbarian Invasion وَ Alexander سخت تر شده cheating . اما خب هر چیزی یه راهی داره !
در مورد اون پیرزنا فکر نکنم مریضی بیارن اگه درست یادم باشه فکر کنم جادوگرن حالا کارشون چیه من نمیدونم شاید همون حرف شما درست باشه من که هر جا باشن دخل همشونو با اون Heretic ها با کشیشام درمیارم :biggrin1: در ضمن ما نمیتونیم اینارو بسازیم در هرصورت وسط های بازی یه مریضی خفن همه گیر میاد همه شهرهاتونم میگیرن من که سرش خیلی کشته دادم :mad:
راستی ایرانی ها رو تو بازی نداره جلوترم نمیان با بقیه قوم ها جز 5 تاشون میتونی تو campaign بازی کنی ;)

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
والا دیگه راه حل دیگه ای واسه مصریا سراغ ندارم برای من که ساکت هستن منم کاری به کارشون ندارم :biggrin1: در مورد Cheat به خدا بدون این هیچ بازی به من مزه نمیده دست خودمم نیست دوست دارم رو بازی کاملا تسلط داشته باشم :blushing: البته تو این Medieval یکم سازنده هاش با cheating مبارزه کردن ! نسبت به نسخه Barbarian Invasion وَ Alexander سخت تر شده cheating . اما خب هر چیزی یه راهی داره !
در مورد اون پیرزنا فکر نکنم مریضی بیارن اگه درست یادم باشه فکر کنم جادوگرن حالا کارشون چیه من نمیدونم شاید همون حرف شما درست باشه من که هر جا باشن دخل همشونو با اون Heretic ها با کشیشام درمیارم :biggrin1: در ضمن ما نمیتونیم اینارو بسازیم در هرصورت وسط های بازی یه مریضی خفن همه گیر میاد همه شهرهاتونم میگیرن من که سرش خیلی کشته دادم :mad:
راستی ایرانی ها رو تو بازی نداره جلوترم نمیان با بقیه قوم ها جز 5 تاشون میتونی تو campaign بازی کنی ;)

سلام
تاپیک خوابید که!!!!!!!
کجایین
من الان تمام شهر هام بیماری گرفتن بد جوری بدهی بالا آوردم
نمیشه کاریش کرد شما هم همین مشکلو داشتین؟؟؟؟؟؟؟

درست موقعی که تو جنگای خفن افتادم این مریضی هم اومد بخاطر بدهی هم نمی تونم نیرو بسازم
راستی جریان این دمایی که می بالای شهرتون بد شاهتونو آتیش می زنند چیه؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر