رویای بازی کردن

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
منم آرزو دارم که سونی و مایکروسافت با هم دست بدن و قسم بخورن که دیگه بازی انحصاری وجود نداره و بازی های unchrted2,gow3,heavyو...برای xbox360بیان و geowو...هم بر عکس.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
یه گیم اپن ورلد از دید اول شخص (یه چیزی از ترکیب سیمز-جی تی ای- اسکایریم-و.....)
رویای من اینه - دنیای بی کینه
دنیای بی کینه - رویای من اینه
:D :D :D :D :D :D

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
به نظر من افتضاح ترین رویای ادم می تونه این باشه که مارکوس باشی چی میشد واقعا دنیای بدون عشق دنیای بی معنی پر از خشونت و نفرت و فقط فقط جنگیدن با یک مشت ارازل بی خاصیت و بد ترکیب که همواره اگر از کنارشون هم عادی رد بشی قلبت تاپ تاپ میزنه

ترجیحا گیرز سه بیشتر دخیل هست

---------- نوشته در 10:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:23 PM ارسال شده بود ----------

واقعا چی میشه اگه gta مال کل دنیا بود میومدی میدان انقلاب 2تا اب انار میزدی جیگرت حال میومد.:d
اخ اخ نخوری اون هله هوله هارو یک مشت سرب با دود روش نشسته صرفا که بری بالا جیگرت که حال نمیاد هیچ پنج دقیقه بعد اسکلتت رو تو اینه میبینی

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام
من بزرگترین آرزوم ساخته شدن(یا ساختن:d) یک گیم بسیار وسیع و واقع گرایانه ی آنلاین. یعنی هر کشور تو بازی حداقل 5000 نفر داشته باشه.

5-10 نفر فرماندهان اصلی که ماموریت ها سلاح ها و هر چی چیز مهم برای بقا در جنگه و درامد ها با اونا باشه
100 نفر هر قسمت کشور رو تو بازی کنترل کنن
500 -1000 نفر ژنرال باشن یعنی بسیار قوی و کسی که ماموریت ها رو Planning کنه
و بقیه هم تو جا های مختلف مثل نیروی هوای دریایی زمینی و اینا باز کنن.

نمونه: BIG-BOSS یک کشور احساس می کنه که از نقطه ی A دشمن در حال تدارک یک حملست. به افراد پایین دست مسیج میده که یک کاری کنن.
BOSS ها با قوایی که دارن باید برای ژنرال ها ماموریت تایین کنن مثلا باید برای ژنرال پایگاه هوایی بفرستن که جنگنده به موقعیت فلان بفرستید و سپس squad های براو رو ساپورت هوایی کنین. جنرال اینجا مثل بازی جنرالز باید بازی کنه ولی نه کاملا چون هر کدوم از unit هاش توسط یک بازیکن اداره میشن و فقط mission area و objective ها رو تایین میکنه.
و حالا بازیکن نیرو هوای وارد چزی شبیه به H.A.W.X میشه. تیم اسنایپر ها با بازی شبیه به Sniper روبرو میشن. نیرو های پیاده وارد CALL OF DUTY میشن و سواره نظام ها هم world of tanks رو تجربه میکنن. البته چنین پروژه ای کم کم در 20 سال آینده امکان پذیره و هزینه های بسیار سنگینی داره و با اینترنت ایران هم......:((

یا علی(ع)

hossein9898

کاربر سایت
Sep 26, 2014
217
راسی دوستمون گفت خودمون جای شخصیت بازی کنیم
بگم که این امکان نمیدونم کدوم شرکت ولی چند ماه پیش دیدم که ساختن
یه عینک میزنی چشات
بعد میری داخل حباب اصلحه دستت بازی میکنی

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
راسی دوستمون گفت خودمون جای شخصیت بازی کنیم
بگم که این امکان نمیدونم کدوم شرکت ولی چند ماه پیش دیدم که ساختن
یه عینک میزنی چشات
بعد میری داخل حباب اصلحه دستت بازی میکنی

اسمش فك كنم oculus rift

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

wowitit

کاربر سایت
Sep 26, 2014
25
سلام
من بزرگترین آرزوم ساخته شدن(یا ساختن:d) یک گیم بسیار وسیع و واقع گرایانه ی آنلاین. یعنی هر کشور تو بازی حداقل 5000 نفر داشته باشه.

5-10 نفر فرماندهان اصلی که ماموریت ها سلاح ها و هر چی چیز مهم برای بقا در جنگه و درامد ها با اونا باشه
100 نفر هر قسمت کشور رو تو بازی کنترل کنن
500 -1000 نفر ژنرال باشن یعنی بسیار قوی و کسی که ماموریت ها رو Planning کنه
و بقیه هم تو جا های مختلف مثل نیروی هوای دریایی زمینی و اینا باز کنن.

نمونه: BIG-BOSS یک کشور احساس می کنه که از نقطه ی A دشمن در حال تدارک یک حملست. به افراد پایین دست مسیج میده که یک کاری کنن.
BOSS ها با قوایی که دارن باید برای ژنرال ها ماموریت تایین کنن مثلا باید برای ژنرال پایگاه هوایی بفرستن که جنگنده به موقعیت فلان بفرستید و سپس squad های براو رو ساپورت هوایی کنین. جنرال اینجا مثل بازی جنرالز باید بازی کنه ولی نه کاملا چون هر کدوم از unit هاش توسط یک بازیکن اداره میشن و فقط mission area و objective ها رو تایین میکنه.
و حالا بازیکن نیرو هوای وارد چزی شبیه به H.A.W.X میشه. تیم اسنایپر ها با بازی شبیه به Sniper روبرو میشن. نیرو های پیاده وارد CALL OF DUTY میشن و سواره نظام ها هم world of tanks رو تجربه میکنن. البته چنین پروژه ای کم کم در 20 سال آینده امکان پذیره و هزینه های بسیار سنگینی داره و با اینترنت ایران هم......:((

یا علی(ع)

سلام بازی wow تقریبا این توریه ولی داره قدیمی میشه:d

javane nakam

کاربر سایت
Dec 20, 2014
5
آرزوی من اینه که یه بازیه فوتبال با گرافیک صد در صد طبیعی (یعنی مثه واقعیت) بسازن بعد با یه عینک یا چنتا سنسور مثه موشن کپچر به عنوان یه بازیکن وارد یه تیم بشی با همون توانایی های خودت فکرشو بکنین بری بازسا زوج مسی بشی وارد زمین میشی سرتو میچرخونی جمعیتو میبینی با لباس تو اومدن استودیوم رویه بنر عکستو زدن وایییییی:cool: بعد رءال برات پیشنهاد بده نری بگی فقط بارسا :rolleyes:بعدش کاپیتان تیم ملی بشی بری جام جهانی آقای گل بشی دیگه خیلی رویایی شد شرمنده.ایشالا fifa 20 اینجوری میشه بگید آمین

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
منم آرزو دارم که سونی و مایکروسافت با هم دست بدن و قسم بخورن که دیگه بازی انحصاری وجود نداره و بازی های unchrted2,gow3,heavyو...برای xbox360بیان و geowو...هم بر عکس.
ایده و نظرت رو جان لنون هم داشت:d
Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...
.........
ماله من :
امکان پذیر : یک کشتی کچ ساخته بشه که دیگه بهتر از اون وجود نداشته باشه.
امکان ناپذیر:یک ufc ساخته بشه که بتونم خودم واقعا توش باشم.البته به شرط اینکه بعد از مبارزه هیچ اسیبی نبینم:hurted1:

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
رویای من اینه که فیفا اینقدر باگ ها حساسشو کم کنه که ادم دقیقه 93 تا 94 در حالی که 4-1 جلوئه،5-4 نبازه :| اونم با چه گلایی:|مدافع و گلر قاطی میکننن به عجیب ترین شکل،بعد توپ لو میره،تکل میزنی،در حالی که تا زانو رفتی تو دل مهاجم،اصلا انگار برخرودی رخ نداده و بازیکن به مسیرش ادامه میده،سانتر میکنه رو دروازه،بین دروازه بانت تا توپ 2 قدم فاصلس اما هرکاری میکنی گلر نمیره سمته توپ،و مهاجم حریف از نیمه خودشو میرسونه و با سر میزنه تو گل:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر