راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من اگه کنسول رو 12 ولت کنم واسه لایو بن میشم؟اگه من 12 ولت کنم و بعد از یه مدت دوباره به حالت اولیه برش گردونم چی ؟چون قبلآ 12 ولت کرده بودم باز هم بن میشم؟
تو تاپیک معرفی روش های کولینگ در مورد چگونگی انجام 12 ولت کردن و اقدامات مکملش که گفتید توضیح داده؟ کار ساده ای هستش؟ یعنی هر کسی میتونه همه ی این اقدامات رو انجام بده؟
مرسی

hexagon

کاربر سایت
Dec 9, 2008
35
سلام
من تازه واردم و چیز زیادی از xbox نمیدونم
با استفاده از تایپیک بچه ها اینو فهمیدم که سه مدل داره ارکد.پرمیوم.الیت
من می خواستم یه پرمیوم بگیرم به نظرتون ارزش این مبلغ بیشتر نسبت به ارکد رو داره؟ چرا ارکد اینقدر ارزونه؟(مهمترین تفاوت پرمیوم با ارکد چیه؟)
و سوال آخر این که الان در بازار ایران کدوم ریجن بازیاش بیشتره و زودتر میاد پال یا...
متشکر

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام
من می خواستم یه پرمیوم بگیرم به نظرتون ارزش این مبلغ بیشتر نسبت به ارکد رو داره؟ چرا ارکد اینقدر ارزونه؟(مهمترین تفاوت پرمیوم با ارکد چیه؟)
و سوال آخر این که الان در بازار ایران کدوم ریجن بازیاش بیشتره و زودتر میاد پال یا...
متشکر
با سلام
من خودم X360 ندارم ولی انقدر دوستان از این قبیل سوال هارو جواب دادن که حفظ شدم!:confused:
مهمترین تفاوت آرکد با پرمیوم هارد هست. که توی پرمیوم 60 GiG ولی تا اونجایی که میدونم آرکد هارد نداره و مموری کارت 256 Mb داره.

مدل Premium with HDMI شامل:​
  • یک عدد کنسول xbox360 به همراه خروجی HDMI
  • یک هارد 60 گیگابایتی (اگر تاریخ ساخت کنسول شما قبل از 6/2008 باشد هارد 20 گیابایتی است)
  • یک دسته بی سیم (Wireless Controller)
  • یک هدست برای کار در محیط Xbox Live (به دسته وصل می شود)
  • کابل انتقال صدا و تصویر که هم شامل Component HD می باشد و هم Composite A/V معمولی (دارای 6 فیش خروجی می باشد)
  • یک سیم شبکه (Ethernet) برای اتصال به شبکه کامپیوتر
  • یک ماه اشتراک مجانی Gold در Xbox Live
  • قیمت: 300$

مدل Arcade Pack شامل:​
  • یک عدد کنسول xbox360 به همراه خروجی HDMI
  • یک دسته بی سیم (Wireless Controller)
  • یک کارت حافظه (مموری کارت) 256 مگابایتی.
  • کابل انتقال صدا و تصویر که فقط Composite A/V می باشد (دارای 3 فیش خروجی می باشد)
  • 5 بازی Arcade فول ورژن در یک DVD که شامل PAC-MAN Championship Edition - UNO - Luxor 2 - Boom Boom Rocket - Feeding Frenzy می باشد.
  • یک ماه اشتراک مجانی Gold در Xbox Live
  • قیمت: 200$

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من اگه کنسول رو 12 ولت کنم واسه لایو بن میشم؟اگه من 12 ولت کنم و بعد از یه مدت دوباره به حالت اولیه برش گردونم چی ؟چون قبلآ 12 ولت کرده بودم باز هم بن میشم؟
تو تاپیک معرفی روش های کولینگ در مورد چگونگی انجام 12 ولت کردن و اقدامات مکملش که گفتید توضیح داده؟ کار ساده ای هستش؟ یعنی هر کسی میتونه همه ی این اقدامات رو انجام بده؟
مرسی
لطفآ به سوال من جواب بدین، آقا پدرام شما به دادم برس شما همیشه به داد ما قوم مظلوم میرسی ممنون

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
380
مرسی

ببين دوست عزيز تا حالا كه كسي از12 وبت كردن بن نشده بعدشم ميتوني برش گردوني ولي

نيازي نيست اين كار رو بكني كلا 12 ولت ربطي به بن شدن نداره عزيز.

اگه كنسولت فالكن هست 12 ولت كافيه البته اگه زياد باهاش بازي نمي كني حتي 12 ولت

هم لازم نيست.12 ولت كردن هم كار سختي نيست و خودت ميتوني انجام بدي.

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
اقا میخواستم ببینم اگه من الان 360 جدید بخرم داشبورد جدید روش نصبه؟ضمنا هاردهای اکسترنال از طریق usb به 360 وصل میشه؟؟؟؟؟؟:blushing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا میخواستم ببینم اگه من الان 360 جدید بخرم داشبورد جدید روش نصبه؟ضمنا هاردهای اکسترنال از طریق usb به 360 وصل میشه؟؟؟؟؟؟:blushing:

فکر نمی کنم داشبورد جدید روشون نصب باشه.باید از سرور مایکروسافت دانلود کنید و با Flash Memory یا CD روی کنسول نصب کنید یا این که از XBox Live دانلود کنید.
هارد External هم نمی تونید برای XBox 360 استفاده کنید.باید از هارد خود کنسول استفاده کنید.البته HDD های External رو اگر فرمتش رو تغییر بدید میشه متصل کرد و روش فیلم و ... ریخت.البته همیشه این روش عمل نمی کنه. :smile: کلا پیشنهاد نمیشه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
مرسی

داستان Ban شدن و 12 ولت کردن رو بیخال شید.
این داستان ها مال بیشتر از 2 سال پیش هستش.

در مورد 12 ولت و کارهای مکمل اون تاپیک های مهم شده توی همین تالار رو بخونید برای
شروع کافی هستش.

Repair & Problems Solution
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16060
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16152
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=16153

سلام
متشکر

سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
m1988

فروش یک دستگاه ****** ****** سفارش کره کاملا تمیزبه همراه *********

قانون شماره 4) لطفا در هنگام مطرح کردن موضوع خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن موضوع در انجمن ‌های نامتناسب با موضوعتان خودداری نمایید.

برای این کار تالار مخصوصی هستش، شما اشتباه تاپیک رو انتخاب کردید.
بازارچه (فروش اجناس شخصی)

NINJA_PANDA و The Punisher نیازی نیست این موارد رو خودتون شخصاً تذکر بدید
به یکی از مدیران و یا ناظمان انجمن گزارش بدید کافی هستش و در اولین فرصت رسیدگی میشه.

قانون شماره 18) در صورت مشاهده هرگونه تخلف قوانین در انجمن ها از یک کاربر، در صورت تمایل با زدن بر روی دکمه "آگاه کردن مدیریت از تخلف" در پست کاربر، مدیر آن انجمن را با خبر سازید تا سریعا به موضوع رسیدگی شود. توجه داشته باشید که تذکر و یادآوری قوانین فقط بر عهده مدیران می باشد. بنابراین از کاربران عزیز خواهش می کنیم از ارسال مواردی مثل: این تاپیک تکراری است، این جاش اینجا نیست، تاپیک چرا قفل نشده، مدیران سریعتر تاپیک رو قفل کنند و ... جدا خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین وضعی فقط از "آگاه کردن مدیریت از تخلف" استفاده نمایید.

+------------------+

بهتره که قوانین سایت رو هم شده برای یک بار بخوانید.
قوانین سایت

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دوستان الان راهی برای انتقال گیم اسکور از یک هارد به یک هارد دیگه وجود داره؟؟

من زیاد توی این موارد اطلاعات خاصی ندارم ( هنوز کنسول ندارم :biggrin1: )
ولی یک مطلب قدیمی هستش که شیوه ای ساده با Memory خود کنسول انجام داده
http://www.bellaonline.com/articles/art46455.asp

وقت کافی نداشتم که بگردم ببینم راه دیگه ای هست یا نه.! (ولی شاید با Flash بشه نمیدونم درست باید امتحان کنید ( شاید نشه ) )
ولی اگر دوست دارید صبر کنید تا کسانی که اطلاع کافی دارند جوابی بدهند.

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
دوستان الان راهی برای انتقال گیم اسکور از یک هارد به یک هارد دیگه وجود داره؟؟

سلام

اگر ميتوني هاردت رو باز كني و وصل كني به pc براحتي ميتوني انجام بدي.
به اينجا يه سر بزن .كمكت ميكنه.

يا حق

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من یه مونیتور CRT سال 2001 دارم .

قصد خرید 360 داشتم . رفتم پشت مانیتور رو چک کردم دیدم سوکت VGA نداره ! یه سیم از پشتش اومده و میخوره به کارت گرافیک (از توی مونیتور اومده...)

یعنی من نمیتونم با این مونیتور بازی کنم ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من یه مونیتور CRT سال 2001 دارم .

قصد خرید 360 داشتم . رفتم پشت مانیتور رو چک کردم دیدم سوکت VGA نداره ! یه سیم از پشتش اومده و میخوره به کارت گرافیک (از توی مونیتور اومده...)

یعنی من نمیتونم با این مونیتور بازی کنم ؟

چرا میتونی.
به کابل VGA نیاز داری و تبدیل مادگی-مادگی که نری کابل ها به 2 طرفشون بخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر