راهنمایی در بازی GTA IV

blackhorse

کاربر سایت
Jul 20, 2009
57
نام
بهروز
با عرض سلام و خسته نباشید.
من می خواستم بدونم که در این بازی راهنما با کدام دکمه ها می توان زد.
دوم اینکه من در بازی وقتی به گزینه Option/Controls/Game Controls می روم، بجای کیبورد یک دسته می آید که دکمه ها همش عوض می شوند و حتی امکان عوض کردن دکمه ها وجود ندارد.اگر امکانش هست مرا راهنمایی کنید.

blackhorse

کاربر سایت
Jul 20, 2009
57
نام
بهروز
سلام به همه دوستان.
اولین مطلب: آقای xArash-360 من این تاپیک رو زدم تا هرکسی مشکلی در رابطه با خود بازی GTA IV (نه راهنمای نصبو و ...) داره، اینجا بذاره و با همکاری دوستان این مشکل بر طرف بشه زیرا من تا صفحه آخر راهنمای قدم به قدم بازی ها گشتم و همچین تاپیکی که در مورد راهنمایی بازی باشه پیدا نکردم.
دومین مطلب: من در مرحله ای که باید به یک بیمارستان قدیمی بری و چند نفرو بکشی و یک کیفو برداری گیرکردم، وقتی که کیف را بر می دارم پلیسهای زیادی حمله می کنند و من نمی دونم که آیا باید از همون دری که اول بار وارد شدم برم بیرون یا در مخفی هم وجود داره چونکه تا در اولیه خیلی پلیس هست و من هرچی پلیسها رو می کشم،کم که نمیشن هیچ، به ستاره های پلیس هم اضافه می شه.اگر امکانش هست کمک کنید.

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
باید سریع چندتا از پلیسارو بکشیو خودتو به بیرون برسونی بعدش سوار یه ماشین شو که بیرون پارکه و از محل فرار کن بعدش که پلیسارو گم میکنیو خلاص

blackhorse

کاربر سایت
Jul 20, 2009
57
نام
بهروز
باید سریع چندتا از پلیسارو بکشیو خودتو به بیرون برسونی بعدش سوار یه ماشین شو که بیرون پارکه و از محل فرار کن بعدش که پلیسارو گم میکنیو خلاص
از راهنمایی شما متشکرم اما من الان در مرحله ای که باید بری توی یک خانه و با کامپیوتری که روی میز هست کار کنی مشکل دارم، نمی دونم باید چکار کنم.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
از راهنمایی شما متشکرم اما من الان در مرحله ای که باید بری توی یک خانه و با کامپیوتری که روی میز هست کار کنی مشکل دارم، نمی دونم باید چکار کنم.

فکر کنم خودش پایین میزنه چیکاز باید بکنی (بصورت زیر نویس) اگه نتونستی همین جور تو کامپیوتر بچرخ پیداش میکنی

دوست عزیز اگه توی انجمن pc میگشتی یه تاپیک مربوط به مشکلات مراحل هم بود:

Grand Theft Auto IV - PC Version Discussion

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام

من یه جاش گیر کردم که وقتی میری تو مرحله یه نفر میاد با یه ماشین میبریش اون جایی که علامت گذاشته بعد یه یارو میاد سوار یه ماشین میشه بعد ماشین علامتش قرمز میشه بعد تعقیبش میکنی تا یه جایی میری بعدش ماشین وایمیسه و مرحله دوباره میاد. اگه به ماشین هم بخوری همین طور دوباره یاید بری.

اگه کمکم کنید ممنون میشم.

blackhorse

کاربر سایت
Jul 20, 2009
57
نام
بهروز
من فکر کنم در این مرحله باید فاصله تو با اون ماشین رعایت کنی (نه خیلی دور و نه خیلی نزدیک) تا جایی که ماشین وا میسه بعد شما باید جایی که علامت می گذاره پارک کنید و برید توی ساختمان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر