دنیای بازی دیجیتال ( DBD )

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
به نام خدا
یکی از زیباترین حرکات که برای ترویج بازیهای OLD School یا قدیمی توی کشور انجام شده، همین DBD دنیای بازی هست که تا الان 26 شمارش منتشر شده. این DBD شامل بخشهای
1. بازیهای بزرگ 2. بازیهای کوچک{ یا همون بازیهای آرکید} 3. بازیهای کنسول دستی که شامل موبایل، PSP و DS هست. 4.بازیهای قدیمی به هراه Emulator برای اجرای آنها { که حتی شامل کنسول دستی GBA هم میباشد.} 5. تریلر از بازیهای جدید. 6. فایلهای جانبی شامل درایو کارت گرافیک و پچ و مد و مپ از اینجور چیزای بدردنخور:p .7. یکی از پرونده ها که قبلا در مجله ی دنیای بازی چاپ شده، در DBD یه صورت فایل PDF قرار میگیرد.

خب DBD یک DVD هست{!} که یه نمونه از جلدش اینجاست:

1_21_16.jpg

مهمترین بخشDBD، اون قسمت بازیهای بزرگش هست که من اصلا به خاطر اون قسمت میخرمش. چون یه سری بازیهایی داره که غیر از دانلود کردن، یا پیدا نمیشن یا سخت پیدا میشن. و یکی از ویژگی های بسیار خوب این DBD این است که در بعضی شماره ها، بازیهای PS1 قرار میگیرند و شما میتونید با EMulator بازیهای PS1 رو روی کامپیوتر بازی کنید. من تاپیک رو با لیست شماره های قبلی زیاد شلوغ نمیکنم. چون توی سایت دنیای بازی لیست کاملشون هست.www.dbazi.com فقط اینجا به بعضی از بازیهای تاپی که توی شماره های قبلی DBD اومده ، اشاره میکنم. Diablo 1 & 2, Stronghold,world of goo, braid, Tom clancy's splinter cell, monkey island 1 & 2 & 3,legacy of kain: blood omen and soul reaver and defiacne,neverhood ,... همونطور که میبینید، بازیهای بسیار حوبی در DBD قرار گرفته اند.
خلاصه توی این ترد اگه با این محصول آشنایی دارید، بیایید و نظرات خودتونو بگید. اگه مشکلی با DBD داشتید، اینجا مطرح کنید تا ببینیم بقیه ی دوستانی که این محصولونو میخرن، مشکل شما رو دارند یا نه. اگه آشنایی نداشتید که الان آشنا شدید:biggrin1: اگه سوالی داشتید، بپرسید.
مثلا من خودم فعلا دو تا مشکل دارم: 1. بازی The maw توی شماره ی 18 برای من نصب نمیشه.
2. بازی LEgacy of kain: blood omen برای من توی همون اوایل بازی گیر میکنه. کسی این مشکلاتو داشته؟
و در آخر برای ایجاد این تاپیک، از Pandora tomorrow ی عزیر اجازه گرفته شده و هیچ گونه بحث تبلیغی مطرح نیست.
با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Wrath of Legion

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
خیلی کار خوبی بود ایجاد این تاپیک.امیدوارم کارش سازنده باشه.
------------------------
در مورد The Maw که گفتی نصب نمیشن برات.من خیلی راحت نصبش کردم.یگو کجاش گیری؟

blood omen:LEgacy of kain رو منم مشکل داغرم باهاش همون اولش یه کلمه هی تکرار میشه و تکرار میشه و بعدم فریز.:confused:

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
منم با این دی بی دی خیلی موافقم...مخصوصا قسمت بازی های بزرگش که برای ما که اینترنت پر سرعت نداریم و نمیتونیم مینی گیم ها رو دانلود کنیم به درد می خوره...
یه مدته بازی هاش جالب نیستن

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
خیلی کار خوبی بود ایجاد این تاپیک.امیدوارم کارش سازنده باشه.
------------------------
در مورد The Maw که گفتی نصب نمیشن برات.من خیلی راحت نصبش کردم.یگو کجاش گیری؟

blood omen:LEgacy of kain رو منم مشکل داغرم باهاش همون اولش یه کلمه هی تکرار میشه و تکرار میشه و بعدم فریز.:confused:
از این به بعد، به امید خدا، هر شماره از DBD که بیاد، لیست محتویاتش رو اینجا قرار میدم. { البته نه کامل، فقط لیست چیزهای بدرد بخور}.
اون مشکل the maw هم من اشتباه گفتم. بازی برام نصب میشه،ولی روی آیکون بازی که کلیک میکنم،بازی بالا نمیاد. ولی فکر کنم مشکل از کرک باشه.برخلاف اکثر کرکها که عکس آیکون خود بازی روشونه، این آیکون خود بازیو نداره و پسوند فایلش هم اینهelby.VCDmount.1 و وقتی هم که کرک رو در محل نصب بازی کپی میکنم، با هیچی جایگزین نمیشه. چجوریاست؟ فکر نکنم DVD م خراب باشه. شاید من یه چیزی رو اشتباه انجام میدم.
اون مشکل Legacy of kain: blood omen هم مثل اینکه مشکل از خود DBD یه.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
منم با این دی بی دی خیلی موافقم...مخصوصا قسمت بازی های بزرگش که برای ما که اینترنت پر سرعت نداریم و نمیتونیم مینی گیم ها رو دانلود کنیم به درد می خوره...
یه مدته بازی هاش جالب نیستن
نمیشه گفت بازیها بدن، انتخابشون یکم بده. مثلا الان Season 2 سم و مکس رو گذاشتن، در حالی که season 1 ش رو باید اول میذاشتن. یا Epsode 3 مانکی آیسلند رو گذاشتن، در حالی که دوشو هنوز نذاشتن.{ البته من خودم بازی کردم}
کسی تونست Worms Armageddon رو به خوبی نصب و اجرا کنه؟
باورت میشه تنها شماره ای که من از DBD ندارم، همون شماره ی بیستشه که توش Armageddon بود؟
توی دکه ها پیدا نکردم. اگه کسی این شماره از DBD رو داره، به این دوستمون کمک کنه.
من خودم به شخصع خیلی حال می کنم باهاش.
خیلی خوبه:biggrin1:
در آخر هم ببخشید بابت دو پست پشت سر هم. یه سری اشکالات ایجاد شد.

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
بازی برام نصب میشه،ولی روی آیکون بازی که کلیک میکنم،بازی بالا نمیاد. ولی فکر کنم مشکل از کرک باشه.برخلاف اکثر کرکها که عکس آیکون خود بازی روشونه، این آیکون خود بازیو نداره و پسوند فایلش هم اینهelby.VCDmount.1 و وقتی هم که کرک رو در محل نصب بازی کپی میکنم، با هیچی جایگزین نمیشه. چجوریاست؟
خب اون فایله رو بگیر کپی کن توی پوشه بازی حله
مثلا
F/Programfiles/The Maw
.من همین الان چک کردم.بدون اون فایله اگه روی ایکون بازی کلیک کنی فقط Luncher بازی میاد و دیگه جلوتر نمیره اما اگه فایل رو بریزی میره توی بازی.
راستی پسوند فایل bin. هستا.اینو elby.VCDmount.1 از کجا اوردی؟؟؟؟؟؟؟

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
خب اون فایله رو بگیر کپی کن توی پوشه بازی حله
مثلا
F/Programfiles/The Maw
.من همین الان چک کردم.بدون اون فایله اگه روی ایکون بازی کلیک کنی فقط Luncher بازی میاد و دیگه جلوتر نمیره اما اگه فایل رو بریزی میره توی بازی.
راستی پسوند فایل bin. هستا.اینو elby.VCDmount.1 از کجا اوردی؟؟؟؟؟؟؟
توی پوشه ی کرک بازی، فقط یک فایل برای من وجود داره و اون هم همونیه که پسوند elby.VCDmount.1 رو داره. مشکل عجیبیه. ولی فکر کنم بتونم حلش کنم. برم ببینم میتونم کرکشو دانلود کنم یا نه.
راستی اگه شماره ی 20 این dbd رو داری، تونستی این wORMS ARMAGEDDON رو اجرا کنی؟ چون من این شمارشو پیدا نکردم و میخوام سفارشش بدم. مثل اینکه MILI_K نتونسته بریزتش. اگه کلا خرابه، بگو که دیگه بیخودی سفارش ندم.

ویرایش: من نتونستم لینک دانلود کرک the maw رو پیدا کنم. میتونی برام آپلودش کنی؟

آخرین ویرایش:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
هزینه سفارش چه جوریه(تهران)؟؟؟؟؟
میارن دم خونه؟؟؟؟؟؟؟
توی سایت نوشته برای تهیه ی شماره های قبلی DBD ، با دفتر مجله تماس بگیرید. برو به سایت دنیای بازی که تو پست اول لینکشو گذاشتم، اون بالا نوشته تماس با ما، بعد یکی از زیرشاخه هاش، تهیه ی نشریه یا DBD هست. به اون قسمت برو، توضیحاتش رو بخون. { محتویات اون قسمت چون شامل حساب بانکی و شماره تلفن و... هست، نمیتونم کپی پیست کنم اینجا. ممکنه مشکل دار باشه. } در کل این رو برای همه ی دوستانی گفتم که میخوان شماره های قبلی DBD رو تهیه کنن.توی خود سایت، این مساله رو به خوبی توضیح داده و اگه اینگونه سوالات راجع به خرید DBD توی تاپیک مطرح نشه، بهتره. چون مدیران ممکنه ترد رو به علت تبلیغ، تخته کنن.:biggrin1: ما اینجا فقط راجع به محتویاتش میخوایم صحبت کنیم.:biggrin1:
راجع به اون سوالی هم که پرسیدید: اگه DBD ها رو با پیک موتوری برات بفرستن، یه راست میفرستن در خونه. ولی هزینش از ارسال با پست، بیشتره.

آخرین ویرایش:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
امروز شماره ی 27 دی بی دی منتشر شد.
بازیهای کاملش شامل : اپیزود 4 جزیره ی میمون ها، بازی Machinarium، بازی Red faction 1 و zak mcKracken که یک بازی قدیمی هست، میشه.
بازی PSP این شماره، Jak and Dexter: the lost Frontierهست. بازی Ds، شامل astroboy,where the wild things are و Curse of the ancient temple میشه.
بخش کنسول قدیمی هم مخصوص بازیهای N64 هست. بقیه ی بخشهای DBD هم که مثل همیشه به راهه.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
هنوز نيومده مطبوعات سر كوچمون كه برم بگيرم(نه خودش نه مجله)نميدونم چرا ولي معمولا همه ي ماه ها 30 ام صبح ها توي مطبوعاتيا بود حالا نميدونم چرا اينجوري شد اين ماه!راستي اين daxter زده واسه بازي هاي كامل(iso)يا زده تو رديف بازيهاي psp(وقتي ميزنن اينجا يعني بازي حجم اصلي نيست و با فرمت cso)

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
امروز شماره ی 27 دی بی دی منتشر شد.
بازیهای کاملش شامل : اپیزود 4 جزیره ی میمون ها، بازی Machinarium، بازی Red faction 1 و zak mcKracken که یک بازی قدیمی هست، میشه.
بازی PSP این شماره، Jak and Dexter: the lost Frontierهست. بازی Ds، شامل astroboy,where the wild things are و Curse of the ancient temple میشه.
بخش کنسول قدیمی هم مخصوص بازیهای N64 هست. بقیه ی بخشهای DBD هم که مثل همیشه به راهه.
توی شهرما که امروزم نیومد.(مجله) حالا DBD که جای خودشو داره.

ازیهای کاملش شامل : اپیزود 4 جزیره ی میمون ها، بازی Machinarium، بازی Red faction 1 و zak mcKracken که یک بازی قدیمی هست

ایول بهشون که سریع این بازی رو قرار دادن.دلم برای یه neverhood دیگه لک زده بود.

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر