دنیای بازی دیجیتال ( DBD )

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
حالا که بحث Star trek هست، باید بگم این بازی روی کامپیوتر من اجرا نمیشه. یعنی اولی که میخواد Install بشه، اولش یه پیغام خطا میاد که میشه Ignore کرد. بعدش که Ignore میکنم و install تموم میشه و میرم تو بازی، آرم سازنده های بازی میاد و بعد از بازی میاد بیرون. کسی تونسته بازیو اجرا کنه؟
در ضمن دوستان لطفا نظر بدید که از این به بعد لیست محتویات DBD رو به صورتی که قبلا میذاشتم {متنی } بذارم یا به صورتی که دوست خوبمون Leon 5260 گذاشت؟

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
باشه از این به بعد مثل مال لئون میذارم. اونجوری راحت تره.
این بازی Star Trek: D-A-C هم امتیاز 5 از 10 رو از گیم اسپات و 7 از 10 رو از IGn گرفت. من نمیدونم با وجود اینهمه بازی خوب و معروف قدیمی، چرا این بازی متوسط که طبق تیتر نوشته شده در گیم اسپات :
Blandly go where no Star Trek game has gone before in this unexciting multiplayer shoot-'em-up.

یک بازی ای هست که روی Multi-player تمرکز داره، قرار داده شده؟ { که با توجه به نسخه ی غیرقانونی بودن و سرعت پایین اینترنت در ایران، تا حدودی بی فایده میشه. البته بخش یکنفره هم داره.}

با اون 300 و خورده ای مگی که این بازی اشغال کرده، میشد بازیهای تکنفره ی بهتری رو گذاشت.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
X-Box همون Xbox ديگه!
سلام.تصميم گرفتم ليست بهترين دي بي دي ها رو بنويسم.البته ليست كامل هر دي بي دي رو ننوشتم و فقط باز يهاي بزرگ رو مينويسم.
1.DBD 8>>>Quake III>>>Silent Hill>>>World of Goo
اين دي بي دي خيلي عالي بودش دمو هاش هم خوبن.
2.DBD 12>>>Diablo>>>Best Indie Games 2008*>>>
*:بهترين بازي هاي مستقل سال 2008.خيلي جالبن.
3.DBD 13>>>Legacy of Kain Blood Omen-Soul reaver
2تا از سري بازي هاي ميراث كين.
4.DBD 14>>>War Craft III:ROF>>>Nightmare Creators>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
5.DBD 15>>>Diablo II + Lord of Distnation>>>Stronghold>>>Braid>>>
اينم از بهترين دي بي دي هاست.
6.DBD 17>>>Gobliiins 4>>>Plants vs Zombies>>>Doom 1-2>>>Broken Sword 2.5>>>Walace And Gromit E2
اين دي بي دي مخصوص دوستداران بازي هاي اشاره و كليلك هست.
7.DBD 19>>>Neverhood>>>Cossaks Back to war>>>
-------------------------------------------------------
8.DBD 21>>>Tales of Monkey Islnad E1>>>Trine*>>>Neughbours from Hell
*:اين بازي رو حتما بايد تجربه كنيد.
9.DBD 22>>>The Path>>>Fighting Force 1-2>>>
------------------------------------------------------
10.DBD 23>>>Legacy of Kain Defiance>>>Rise of Nations
آخرين قسمت بازي ميراث كين توي اين دي بي دي هست.
11.DBD 27>>>Tales of Monkey Island E4>>>Machinarium>>>Red Faction
اگه بازي ماشيناريوم رو بازي نكنيد خيلي ضرر كرديد.
-------------------------------------------------
خوب اينا بهترين دي بي دي ها بودن به نظر من. كمي كسري داشت بگين.
در ضمن من هم سعي ميكم هر شماره دي بي دي رو همون روز اول انتشار بيام بگم.
تو تاپيك خود دنياي بازي هم هر شماره روز انتشار ميام ميگم چي داره مجله.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
حالا که بحث Star trek هست، باید بگم این بازی روی کامپیوتر من اجرا نمیشه. یعنی اولی که میخواد Install بشه، اولش یه پیغام خطا میاد که میشه Ignore کرد. بعدش که Ignore میکنم و install تموم میشه و میرم تو بازی، آرم سازنده های بازی میاد و بعد از بازی میاد بیرون. کسی تونسته بازیو اجرا کنه؟
در ضمن دوستان لطفا نظر بدید که از این به بعد لیست محتویات DBD رو به صورتی که قبلا میذاشتم {متنی } بذارم یا به صورتی که دوست خوبمون Leon 5260 گذاشت؟
من بازي رو راحت اجرا كردم.حالت مولتي پليرش بنظرم بايد خوب باشه.شايد مشكل از دي بي دي شما باشه.
راستي من تا حالا مشكلي با دي بي دي نداشتم و اين شماره آخري بازي رزيدنت اويلش با دموهاشي خوبن.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
من re 3 رو که تو dbd هست اصلاً نمی تونم کنترل کنم منظورم حرکت و ... مگه port شده؟
من بازی رو INSTALL نکرده بودم و منتظر بودم Re 1 رو بازی کنم، بعد بیام اینو بازی کنم، ولی از ترس اینکه مشکل داشته باشه، install کردم و بازی مشکل خاصی نداشت.
البته port بازی خیلی بد انجام شده، ولی در کل میشه باهاش کنار اومد.;)
بازی کنترلش مشکلی نداره، با arrow keys حرکت میکنه و قسمت اکشن هم فکر میکنم { مطمئن نیستم } X,Z,C هستند. البته دموهای بازی هم تا اونجایی که من امتحان کردم، قابل رد شدن نیستند. Mili-k جان، یکم بیشتر توضیح بده. یعنی اصلا نمیتونی توی بازی حرکت کنی؟

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
من بازی رو INSTALL نکرده بودم و منتظر بودم Re 1 رو بازی کنم، بعد بیام اینو بازی کنم، ولی از ترس اینکه مشکل داشته باشه، install کردم و بازی مشکل خاصی نداشت.
البته port بازی خیلی بد انجام شده، ولی در کل میشه باهاش کنار اومد.;)
بازی کنترلش مشکلی نداره، با arrow keys حرکت میکنه و قسمت اکشن هم فکر میکنم { مطمئن نیستم } X,Z,C هستند. البته دموهای بازی هم تا اونجایی که من امتحان کردم، قابل رد شدن نیستند. Mili-k جان، یکم بیشتر توضیح بده. یعنی اصلا نمیتونی توی بازی حرکت کنی؟

کنترل بازی خیلی سخته و اصلاً باهاش حال نمی کنم ؛ گرافیک هم که دیگه چیز عیان است!!!
برای اولین بار مجبوری همه ی دمو ها رو ببینی! ولی اگر M رو توی صفحه کلید بزنی دموها رد میشن

آخرین ویرایش:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
کنترل بازی خیلی سخته و اصلاً باهاش حال نکردم ؛ گرافیک هم که دیگه چیز عیان است!!!
برای اولین بار مجبوری همه ی دمو ها رو ببینی! ولی اگر M رو توی صفحه کلید بزنی دموها رد میشن
آره، پرت بازی خیلی بد انجام شده، دلیل اصلی اینکه از نسخه ی PS1 بازی توسط گیم اسپات 8.8 گرفته، ولی نسخه ی PC ش 6.9 هم همینه.
راستی ممنون بابت اون کلید M. نمیدونستم;)
محتویات شماره ی 29 دی بی دی که امروز توی مجله چاپ شد هم به شرح زیر هست:
بازیهای کامل:
Sonic Riders
Serious Sam HD: the first encounter
Streets of rage: Remake
ExciteBike:World Rally {wiiware} s
Fatal Fury
بازیهای PSP:
PES 2010
Echoes
Kahoots
Shiva and Lisa
بازیهای DS:
Lego indiana Jones 2: The Adventure Continues
Teenage Mutant Ninja Turtles: arcade attack wireway
بازیهای موبایل:
Fidothon
Great Legend: the minotaur
Guitar Hero 5
بازیهای کنسولهای قدیمی این شماره هم برای آمیگا هست.

نظر شخصی: محتویات DBD این شماره برای کسایی که اون رو برای بازیهای PC ش میخرند، کمی تا قسمتی ضعیف هست. ولی در کل بد نیست.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
خوب هست. ولی از این بهترش رو میتونستن بذارن.تازه Serious sam رو میشه از مغازه هم به راحتی تهیه کرد. من هنوز هم منتظرم تا Grim Fandango و Full Throttle رو توی DBD بذارن. ما از طریق دنیای بازی با این دو بازی آشنا شدیم، از طریق دنیای بازی به این دوبازی عشق پیدا کردیم، از طریق دنیای بازی عطشمون برای انجام این دو بازی زیاد شد و آخرشم از طریق دنیای بازی این بازیها رو انجام میدیم، ولی تا کی ما رو میخوان منتظر بذارن؟ دیگه برای اونها کاری نداره که. میتونن یه دانلود بکنن بذارن توی DBD. ولی نمیدونم چرا به دلایلی این کارو انجام نمیدن و میان بازی ای مثل Sonic Riders که توی قسمت فلش بک که معرفیش کردن، اینقدر ازش بد گفتن رو توی DBD میذارن.

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
خوب هست. ولی از این بهترش رو میتونستن بذارن.تازه Serious sam رو میشه از مغازه هم به راحتی تهیه کرد. من هنوز هم منتظرم تا Grim Fandango و Full Throttle رو توی DBD بذارن. ما از طریق دنیای بازی با این دو بازی آشنا شدیم، از طریق دنیای بازی به این دوبازی عشق پیدا کردیم، از طریق دنیای بازی عطشمون برای انجام این دو بازی زیاد شد و آخرشم از طریق دنیای بازی این بازیها رو انجام میدیم، ولی تا کی ما رو میخوان منتظر بذارن؟ دیگه برای اونها کاری نداره که. میتونن یه دانلود بکنن بذارن توی DBD. ولی نمیدونم چرا به دلایلی این کارو انجام نمیدن و میان بازی ای مثل Sonic Riders که توی قسمت فلش بک که معرفیش کردن، اینقدر ازش بد گفتن رو توی DBD میذارن.

این دو تا بازی که گفتی رو زیاد نمیشناسم یخورده توضیح بده خصوصاً در مورد Full Throttle

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
این دو تا بازی که گفتی رو زیاد نمیشناسم یخورده توضیح بده خصوصاً در مورد Full Throttle
همونطور که گفتم، خودم بازیشو نکردم و منتظرم توی DBD گذاشته بشه. فقط اینو میدونم که هرکدوم توسط تیم شافر، بازیساز بزرگ ساخته شدن و از بهترین بازیهای Adventure تاریخ هستن.
ّFull throttle هم قضیه ی یک موتور سواریه به اسم بن که درگیر یه ماجرای جذاب میشه که من میخوام بازیو انجام بدم و این داستان و جریان جذابو دنبال کنم.
امیدوارم هرچه زودتر این بازیو توی DBD بذارن. چون حجمش هم کمه و توسط Scumm اجرا میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر