در خواست اطلاعات در مورد Iphone

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
دوست عزيز اين گوشی بسيار باکلاس مشکلاتی داره که حداقل از نظره من با توجه به قيمتش تو ايران اصلاً قابل قبول نيست
اين گوشی تا اونجا که من ديدم مشکلی از نظر آنتن دهی تو ایران نداره.در ضمن T-Mobile هم فروش بدون قفل اين گوشی رو آغاز کرده.
اينم يه سری از مشکلات اين گوشی:
1.بلوتوس اون فقط برای هدست هست و نميشه برای کانکت شدن به دستگاه های ديگه استفاده کرد
2.تو بعضی فروم ها ميگفتند باتريش رو بعد تقریبا 400 بار شارژ بايد تعويض کرد که قيمتی حدود 90 $ داره(البته این مشکل فقط تو سری های اول بود).
3.فقط از زنگ های خودش ميشه استفاده کرد(آخره حال گیریه).
4.مرورگرش سفری ميباشد
5.EMS و MMS تو اين گوشی يعنی کشک.
6.دوربينش هم قابليت فيلم برداری نداره

1. الان ایفون به ایفون میتونه فایل بفرسته . تیم jb.dev هم شدیدا داره رو بلوتوث کار میکنه که میگن مشکلش تا چند ماه دیگه حل میشه

2.مشکل از شارجر سری 1.0.1 بود که دیگه همچین مشکلی نیست

3. این مشکل حل شده , هر زنگی رو با هر فرمتی میتونی روش بزاری

4. مرور گر SAFARi از IE و Opera که روی بقیه گوشی ها هست سرعتش خیلی بیشتر مشکلش سر ساپورت نکردن جاوا و فلش بود که الان این مشکل هم حل شده و جفتشو ساپورت میکنه

5. MMS و EMS نیاز به یه External Gprs Link داره که با ورد کردنش توی Safari مشکلش حل میشه

6. قابلیت فیلم برداری برای گوشی به بازار اومده

--------------------------------------------------

در ضمن این پست بالا هم درسته , گوشی به هیچ وجه با قلم کار نمیکنه و کاملا حرارتی هست

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
سلام
1.قیمت ایفون ورژن 1.13 چنده 8gb ؟تو ایران (قیمت دقیق)
2.ایا 4 گیگابایتش تو ایران هست؟

- پ ن :من یکی از فامیلامون از آمریکا 35 دستگاه اورده به من 8gb میده 490 تومن منتهی لاک هستش باید ببری پایتخت انلاک کنی حالا نمیدونم به نظره شما با خیال راحت از مغازه بگیرم؟

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
سلام
1.قیمت ایفون ورژن 1.13 چنده 8gb ؟تو ایران (قیمت دقیق)
2.ایا 4 گیگابایتش تو ایران هست؟

- پ ن :من یکی از فامیلامون از آمریکا 35 دستگاه اورده به من 8gb میده 490 تومن منتهی لاک هستش باید ببری پایتخت انلاک کنی حالا نمیدونم به نظره شما با خیال راحت از مغازه بگیرم؟

من قيمت ايران رو نميدونم اما اينو بگم که 4GB تو خارج هم به سختی پيدا ميشه،ايران که جای خودشو داره.در رابطه ی Firmware هم ، هم 1.1.3 و هم 1.1.4 هک شده.بنابراين هيچ فرقی نميکنه چه ورژنی بگيريد. در مورد آنلاک کردن هم اگه دوستان کسی قيمت داره بگه، ميخوام ببينم برای کار به اين سادگی چقدر جيب مردم رو خالی ميکنند...
قابلیت فیلم برداری برای گوشی به بازار اومده
هنوز نرم افزاری برای فيلم برداری به صورت کامل ارائه نشده .يه نفر ادعا کرده که تونسته همچين برنامه اي بسازه و برای اثبات ادعاش يه نسخه ی بتا تو سايتش گذاشته که باهاش ميتونيد 5 ثانيه فيلم برداری کنيد.

آخرین ویرایش:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
یعنی اگر انلاک کنی برا انتن دهی مشکل پیش نمیاد؟
ممکن بعد از انلاک شدن 2باره لاک شه؟

من با IR-TCI کار نميکنم ، ولی فکر نميکنم مشکلی پيش بياد چون سيستم باند ها يکيه.
فقط در صورتی دوباره لاک ميشه که Firmware گوشی رو Update کنيد يا گوشی رو Restore کنيد.در حال حاضر نسخه اي بعد از 1.1.4 نيومده ،پس مشکلی نيست.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من با IR-TCI کار نميکنم ، ولی فکر نميکنم مشکلی پيش بياد چون سيستم باند ها يکيه.
فقط در صورتی دوباره لاک ميشه که Firmware گوشی رو Update کنيد يا گوشی رو Restore کنيد.در حال حاضر نسخه اي بعد از 1.1.4 نيومده ،پس مشکلی نيست.
در برخی شهر های ایران به دلیل اینکه اپراتور قدیمی هست و زیمنس بعد از چند ماه که گوشی آنلاک شد مشکل آنتن دهی به وجود میاد ولی اونایی که اپراترشون موتورولا هست مشکلی نداره
Frimware هم نسخه 2 البته بتا اومده اگه خواستین تا لینک دانلود بدم ;)
در رابطه با بلوتوث این گوشی هم الان تو مجمتع پایتخت کاری می کنن که بشه Data سند یا Recive کرد ( با گوشی غیر آیفون )
در مورد آنلاک کردن هم اگه دوستان کسی قيمت داره بگه، ميخوام ببينم برای کار به اين سادگی چقدر جيب مردم رو خالی ميکنند...
کار به این سادگی که یه بچه 10 ساله هم می تونه انجام بده نامردا 80 تومن میگیرن
شما گوشی رو از اون ور بیار من کمکتون میکنم که آنلاکش کنید
در رابطه ی Firmware هم ، هم 1.1.3 و هم 1.1.4 هک شده.
ورژن های 1.1.02 و 1.1.1 و 1.1.2 و 2.0 Beta رو هم باید اضافه کنید چون همگی هک شدن
اما اينو بگم که 4GB تو خارج هم به سختی پيدا ميشه،
خوب دلیل داره اونم اینه که تولیدش متوقف شده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر