ثبت دو دامنه با نام تجاری Sonic

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
StH_Sonic.png

سگا به تازگی با ثبت دو دامنه ی مرتبط با نام تجاری Sonic شایعات مربوط به رونمایی از یک عنوان جدید سونیک را تقویت کرد .

این دامنه ها که با آدرس های sonicgenerations.com و sonic-generations.com به ثبت رسیده اند به نوعی خبر از عنوان جدید سونیک با نام Generation می دهند .
پیش از این سگا تصریح کرده بود سه عنوان از سری سونیک را در دستور کار دارد که بنابر اطلاعات موجود Sonic The Hedgehog 4: Episode 2 یکی از آن عناوین خواهد بود همچنین وجود کالکشنی متشکل از مراحل برگزیده ی عناوین محبوب Sonic 1, 2, 3 و Sonic & Knuckles نیز به طور ضمنی تایید شده بود ، حال شاید بتوان Sonic Generation را سومین عنوان در دست ساخت سگا بر شمرد .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
هر خبر و نام و بازی که از سونیک بیاد بیرون شدیدا ستقبال می کنیم یادش بگیر حالا فکر کنم hdهم بشه چه بهتر

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دیگه سگا داره گندش رو در میاره
نمیخواد قبول کنه که سونیک دیگه کارش تموم شده و واسه سگا ناجی و ماریو نمی شه
یجوری آدم تاسف می خوره به حال سگا. به چه وضعیتی دچار شده که فقط با ساخت 4 تا سونیک بی کیفیت و ضعیف می خواد کمپانی رو سرپا نگه داره
یاد روز های اوج سگا بخیر که هر موقع لوگوش اول یه بازی میومد بازی رو با ذوق و شوق بیشتر بازی می کردیم
متاسفانه ضعف های مدیریتی و تبلیغات ضعیف اون ها هم باعث شده که حتی بازی خوبی مثل بازی های ساخت استدیو پلاتینیوم به سختی به 1 میلیون نسخه فروش برسه و باعث بشه که ساخت ادامه بازی هایی مثل Condemned که جز بازی های خوب این نسل حساب می شه ( برای من یکی از بهترین های این نسل بود) به فراموشی سپرده بشه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
به نظرم سونیک باید دنبال یک خلاقیت خوب بره تا بتونه بین مردم جا باز کنه مثل ماریو گالاکسی

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به نظرم سونیک باید دنبال یک خلاقیت خوب بره تا بتونه بین مردم جا باز کنه مثل ماریو گالاکسی
ماریو گلکسی دقیقا از عناصر کلیدی ماریو 64 استفاده کرد و در اصل ماریو 64 بود که تونست راهی برای ارائه یه بازی 3 بعدی توی این سری باز کنه و با ماریو گلکسی این سری به اوج خودش رسید. در اصل ماریو گلکسی ادامه ماریو 64 بود که روی Wii منتشر شد.
چیزی که سگا در انجامش ناتوانه. سگا هنوز نتونسته که سونیک رو به درستی وارد قالب 3 بعدی کنه و برای همین هست که باز برگرشته به حالت دو بعدی چون از انجام این کار وا مونده و مجبور به بازگشت شده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
Sonic Adventure 2 روی Dreamcast عالی بود و اگه همون رو وارد نسل جدید میکردن با یه سری تغییرات , چیز شاهکاری میشد. ولی حیف که سگا دوست داره به زور چیزای چرت و پرت وارد Sonic بکنه و از اون حالت کلاسیکش خارج کنه.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
هر چند انتظارات رو برآورد نکرد اما من شخصا از این hedgehog 4 خوشم اومد :D
2 بعدی باشه من که بازی میکنم باز. حتی بازی 0 بگیره :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
دیگه سگا داره گندش رو در میاره
نمیخواد قبول کنه که سونیک دیگه کارش تموم شده و واسه سگا ناجی و ماریو نمی شه
یجوری آدم تاسف می خوره به حال سگا. به چه وضعیتی دچار شده که فقط با ساخت 4 تا سونیک بی کیفیت و ضعیف می خواد کمپانی رو سرپا نگه داره
یاد روز های اوج سگا بخیر که هر موقع لوگوش اول یه بازی میومد بازی رو با ذوق و شوق بیشتر بازی می کردیم
متاسفانه ضعف های مدیریتی و تبلیغات ضعیف اون ها هم باعث شده که حتی بازی خوبی مثل بازی های ساخت استدیو پلاتینیوم به سختی به 1 میلیون نسخه فروش برسه و باعث بشه که ساخت ادامه بازی هایی مثل Condemned که جز بازی های خوب این نسل حساب می شه ( برای من یکی از بهترین های این نسل بود) به فراموشی سپرده بشه

عدم ادامه Condemned به خاطر خريد شركت سازنده بودش نه عدم تمايل سگا.

در ضمن سگا اخيرا خيلي عنواين خوب عرضه كرد.متوسط امتياز سال پيشش هم در Gameranking با خيلي از شركت هاي بزرگ برابر بود.

فقط تنها مشكل برگردنودن sonic به دوران اوجشه.

بزرگترين مشكل سگا هم به نظرم ماركتينگ ضعيفش هستش.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
هر چند انتظارات رو برآورد نکرد اما من شخصا از این hedgehog 4 خوشم اومد :D
2 بعدی باشه من که بازی میکنم باز. حتی بازی 0 بگیره :D
آخه مشکل اینکه که سونیک 4 : اپیزود 1 هم بازی خوبی نبود
اصل مشکل به خاطر تغییر دادن کنترل کلاسیک بازی به یه کنترل جدید مضخرف بود
یعنی هرچی فکر کردم دلیل این تغییر توو یه عنوان که قرار بود کلاسیک باشه رو نفهمیدم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
عدم ادامه Condemned به خاطر خريد شركت سازنده بودش نه عدم تمايل سگا.
منظورت Monolith هست؟ Monolith کهSubsidiary وارنر بوده و هست. تغییری نکرده!
البته نمی گم تقصیر سگا هست این موضوع که شماره سوم ساخته نمی شه ولی اینکه بازی خوب فروش نکرد کاملا تقصیر سگا هست و در نتیجه اشتیاق زیادی واسه ساخت شماره بعدی وجود نداره
به نظرم IP مال Sega باشه. در مورد این موضوع اطمینان ندارم چون چیزی پیدا نکردم ولی اگه این موضوع درست باشه نمی شه کاریش کرد و باید شماره سوم اگه ساخته بشه(چون خیلی وقت پیش آگهی استخدام داده بود و شایعه شد که شماره سوم در حال تولید هست) سگا باید پخشش کنه ولی اگه ماله Monolith باشه به نظرم بده همون وارنر براش پخش کنه خیلی بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر