تصاویر کنسولها و بازیهای آرشیو بر و بچه‌های بازیسنتر [حتما قوانین پست اول خوانده شود]

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
با تشکر از آقا نریمان برای ایجاد این تاپیک و دوستانی که تا الان با تصاویر زیبای کنسول هاشون همراه بوده اند.

این هم عکس یکی از کنسول های بسیار پر خاطره ای که دارم. دقیقا تجربه بازی کردن رو با این کنسول شروع کردم. یادش به خیر اون موقع معروف بود به اتاری رنگین کمانی. چه دعوایی بود سر گرفتن دسته! چون اون موقع اکثر اعضای خانواده با کنسول بازی می کردند! اولین بازی که خودم تجربه کردم (قبل از بازی River Raid یا همون هواپیمای مشهور) هم فکر کنم بازی آتلانتیس بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
با تشکر از آقا نریمان برای ایجاد این تاپیک و دوستانی که تا الان با تصاویر زیبای کنسول هاشون همراه بوده اند.

این هم عکس یکی از کنسول های بسیار پر خاطره ای که دارم. دقیقا تجربه بازی کردن رو با این کنسول شروع کردم. یادش به خیر اون موقع معروف بود به اتاری رنگین کمانی. چه دعوایی بود سر گرفتن دسته! چون اون موقع اکثر اعضای خانواده با کنسول بازی می کردند! اولین بازی که خودم تجربه کردم (قبل از بازی River Raid یا همون هواپیمای مشهور) هم فکر کنم بازی آتلانتیس بود.

:welcome:

ای جان. بسیار عالی. دلمون رو بردی حسابی. اون دسته خلبانی ها رو که دیگه نگو. از وقتی اومده بود کسی به این گوشکوبی محل نمیذاشت :))

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
اینم ps1 خودم :love:

qp2r_%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A8%D9%84.jpg

ki2y_%D8%B3%DB%8C%D8%B4%D8%B3%DB%8C.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر