تبدیل HDMI برای پلی استیشن 2

alirko

کاربر سایت
Jul 9, 2018
4
سلام دوستان من عضو انجمن شدم امروز تا یک سوال بپرسم همین طور که میدونید کیفیت تصویر پلی 2 با کابل کامپوزیت روی LED داغونه و و نیاز داره تا به کابل کامپوننت متصل بشه منم تمام فروشگاه های اصفهان و سایتای اینترنتی رو گشتم ولی ناموجوده حتی میخواستم خودم طبق اموزش درست کنم ولی نشد تا اینکه داخل سایتای خارجی فهمیدم تبدیل HDMI هم وجود داره نا امیدانه سرچ کردم داخل یک سایت برای فروش گذاشته بود که واقعا تعجب کردم و خوشهال شدم ولی میخواستم بپرسم به نظرتون ارزش خرید به قیمت 58 هزار تومن رو داره هزینه ارسالم هست البته کابل دارم من چند ساله میخوام پلی 2 رو روی LED استفاده کنم ولی به خاطر کیفیت یک تلوزیون CRT قدیمی جدا براش گذاشته بودم که ترکید و قابل تعمیر هم نیست خواستم ببینم ارزش داره یا روش دیگه ای هست یا کلا بزارم کنار و باهاش وداع کنم خیلی حیفه دستگاه کم کار کرده و سالمه بیشتر با پی سی بازی میکنم لینک سایتشم میزارم.
تبدیل پلی استیشن 2 به HDMI | تبدیل PS2 به HDMI | تبدیل پورت playstation 2

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• Like
Reactions: amiresmaili53

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
نهایت کیفیت ps2 با کابل کامپوننت 5 فیشه و این تبدیل hdmi هم معلوم نیست تقلبی باشه یا اصل!

اصل که نداره همه ساخت چین هستن
کلا تبدیل ها همین ماهیت دارن
مثل تبدیل دسته ps2 به xbox 360 هست اینو چینی ها خلق کردن

درباره حرفتون کاملا درسته
کابل کامپوینت کیفیت ps2 خیلی بالاتر میبره و هیچ مبدل hdmi اصلی براش نیومده

alirko

کاربر سایت
Jul 9, 2018
4
اصل که نداره همه ساخت چین هستن
کلا تبدیل ها همین ماهیت دارن
مثل تبدیل دسته ps2 به xbox 360 هست اینو چینی ها خلق کردن

درباره حرفتون کاملا درسته
کابل کامپوینت کیفیت ps2 خیلی بالاتر میبره و هیچ مبدل hdmi اصلی براش نیومده
ممنون از راهنماییتون دوستان ولی خب یه مقدار دیر شد دلم رو زدم به دریا و سفارش دادم و دو روزی هست رسیده به دستم حق با شماست اصل و فرع نداره خالق این جور چیزا اصلا خوده چینی ها هستند و شرکت سونی دستی توش نداره ولی از خرید یا درست کردن کابل کامپوننت عاجز موندم حالا برم سره اصل مطلب اینجوری بهتون بگم دقیقا همون تبدیل با همون بسته بندی که داخل یوتیوب یا گوگل برید هست اون رو برای من اوردن کابل برقش رو زدم به جلوی پلی ۲ و سالم بود فقط اولش تنظیمات پلی رو تغییر نداده بودم تصویر نمیداد که تنظیمش کردم تصویر داد و دقیقا همون کاره کامپوننت رو انجام میده بازیهای pal رو ۵۷۶i خروجی میده و ntsc رو ۴۸۰i و تصویر کاملا شفاف میشه و خبری از مات بودن نیست بازی خدای جنگ ۱و۲ که اسکن پیشرفته داشتن رو داخل تنظیماتشون فعال کردم و بدون نقص بود کارش بازی گرن توریسمو ۴ رو هم ۱۰۸۰ تصویر داد این نشون میده کاره خوردش رو درست انجام میده جالبه داخله سرش رو که پین هاشو شمردم ۱۲ عدد بود و کابل کامپوزیت خودش ۵ تا فقط یه مسئله ای هست که تصویر رو فول اسکرین نمیده داخل تنظیمات کنسول رو هم گزاشتم رو فول تنظیمات تلوزیون رو هم زیرو رو کردم ولی اندازه خیلی کم دو تا کادر سیاه کنار تصویر هست البته اصلا مشکلی نیست برام شاید اگه فول میشد کیفیت تصویر میومد پایین روی سونی ۴۶ و ۵۵ امتحان کردم در هر صورت دمتون گرم اگه کسی راهنمایی خواست در خدمتم.

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
ممنون از راهنماییتون دوستان ولی خب یه مقدار دیر شد دلم رو زدم به دریا و سفارش دادم و دو روزی هست رسیده به دستم حق با شماست اصل و فرع نداره خالق این جور چیزا اصلا خوده چینی ها هستند و شرکت سونی دستی توش نداره ولی از خرید یا درست کردن کابل کامپوننت عاجز موندم حالا برم سره اصل مطلب اینجوری بهتون بگم دقیقا همون تبدیل با همون بسته بندی که داخل یوتیوب یا گوگل برید هست اون رو برای من اوردن کابل برقش رو زدم به جلوی پلی ۲ و سالم بود فقط اولش تنظیمات پلی رو تغییر نداده بودم تصویر نمیداد که تنظیمش کردم تصویر داد و دقیقا همون کاره کامپوننت رو انجام میده بازیهای pal رو ۵۷۶i خروجی میده و ntsc رو ۴۸۰i و تصویر کاملا شفاف میشه و خبری از مات بودن نیست بازی خدای جنگ ۱و۲ که اسکن پیشرفته داشتن رو داخل تنظیماتشون فعال کردم و بدون نقص بود کارش بازی گرن توریسمو ۴ رو هم ۱۰۸۰ تصویر داد این نشون میده کاره خوردش رو درست انجام میده جالبه داخله سرش رو که پین هاشو شمردم ۱۲ عدد بود و کابل کامپوزیت خودش ۵ تا فقط یه مسئله ای هست که تصویر رو فول اسکرین نمیده داخل تنظیمات کنسول رو هم گزاشتم رو فول تنظیمات تلوزیون رو هم زیرو رو کردم ولی اندازه خیلی کم دو تا کادر سیاه کنار تصویر هست البته اصلا مشکلی نیست برام شاید اگه فول میشد کیفیت تصویر میومد پایین روی سونی ۴۶ و ۵۵ امتحان کردم در هر صورت دمتون گرم اگه کسی راهنمایی خواست در خدمتم.

اون فول اسکرین نبودن بخاطر خود ic کپی خور هست
حالا شما چون تو تلویزیون جدید بازی میکنی این بیشتر به چشم میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر